Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 10:04   #7841
Svako ad mlijeko je užasno odvratno na okus A puno njih i na miris. To je jednostavno tako.
Čak i ono s vanilijom je meni fuj, iako bolje miriši.

Pa ne znam baš koliko ti djetetu znači to željezo iz tog mlijeka, ako dojiš bolje bi bilo da nastaviš i da ti dr prepiše neko željezo za bebu?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:27   #7842
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Beba ima 8 mjesexci i jos dojimo. Ali htijela bi mu uvest mlijeko zbog zeljeza i tak. Ugl paoa povrtne i vocne kasice i malo mesa. Sad sam kupila aptamil 3 i malo popije ( naravno bocixu nece). Napravim mu zitnu kasicu s njim. Pojede. Ali tak aptamil ima riblje ulje i pribala sam piti pa to je uzasno. Jel to tiblje ulje dobro za bebe? Koje vi bebama mlijeko dajete? Jel bolji milumil? Vidim da ima i s okusom vanilije?
Pa Aptamil 3 miriše na vaniliju i meni uopće nije loš okus
Daješ li D vitamin u kapima? Ako da, nema potrebe dodatno riblje ulje.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 17:42   #7843
Hipp pre adaptirano mlijekl

Pozdrav,
Da li tko od vas koristi Hipp pre adaptirano mlijeko? Ako da, pliz da mi se jave porukom
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 10:25   #7844
Koje ad jr ustvari najslicnije majcinom? Jednom sam naletjela koje,a sad ne zn naci..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:44   #7845
Navodno Nan, tako mi je rekao pedijatar, radilo se neko istraživanje.
tratinčica85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:58   #7846
Bilo koje 1 mlijeko je uvijek najsličnije majčinom
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 23:29   #7847
Pozdrav svima
Samo jedno pitanjce,
Imam malca 4 mj starog i do sad je jeo kroz dan 5 obroka svaka 3 sata po 150-170ml i jedan nocni 170....
I sad zadnjih par dana smanjio je količinu jedva 120 ml pojede rijetko kad vise cak i onaj nocni pojede manje....bi mu mozda trebala davat na svaka 4 sata , nisam uopce pametna....na koliko vi dajete svojima koji su tu negdje po starosti? Za sad ne gubi na kilazi, ima 7400.
Poceo je pomalo i vode pit do kojih 50ml na dan al sumnjam da je to razlog zasto manke jede....nebi rekla da ga nesto boli ili tako sta jer ne pokazuje neke druge probleme....
Zao mi je za tako dugi post al sad malo brinem već
Hvalaaaa

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:39   #7848
Ne brini Oni papaju koliko mogu Ako krene baš skroz odbijat jelo, onda se savjetuj sa pedijatricom što ćeš.

Moja mala je isto jela svaka 3h (realno i sad jede toliko sa skoro godinu dana), i nekad popije cijelu bocicu, nekad ni 20ml. Super je sto i hoce vode piti, moja je odbijala vodu pa je bilo muka.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:34   #7849
Question

Molim pomoc... Gdje u Zgu kupujete Aptamil Comfort? Nigdje ga ne mogu nac
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:29   #7850
Koliko traje pripagodba bebe na promjenu adaptiranog?
Beba je stara mjesec i pol, prvih dva tjedna je bila dojena nakon toga na adaptiranom Aptamil pre, imali smo bas probleme sa stolicom. Kakao je brabonjke, naprezao se kad je prdio, kad je kako tiskao da je nekad i plakao. Bilo je dana kad je stolica bila sasvim oke, kasasta zlatno zuta, ali dan poslije opet isto ili brabonjci ili onak ko glinasta masa. Nakon pregleda kod pedijatra on nam je savjetovao ako se bude nastavilo da promijenimo mlijeko. Pratila sam jos par dana i stolica je i dalje tvrdja bila, nekad brabonjci. Znalo se dogodit da ne kaka dva dana. Od sveg tog se i grcio. Promjenila sam mu na babylove Bio, nisam postepeno i bojim se da je to greska. Vec nakon prve noci kak je papao babylove stolica je bila skolska, zlatno zuta kasasta, ali to je to. To je bilo prije 5 dana. Od tada ima i po dva tri puta stolicu ali opet isto ko i na aptamilu malo tvrdja ko glinena masa koja u sebi ima naznake i kasastogbzlat o zutog. Ta tvrdja masa zna bit i malo tamnije boje. I dalje se muci kad prducka. Biogaju koristimo od tri tjedna starosti, a od prekjucer sam pocea i sa sab simplexom. Ne znam dal da mu i dalje dajem sab simplex jer razlike nema, da li treba proci neko vrijeme da pocne djelovati? Dal da cekam jos i s ovom hranom? Znam da nije dobro cesto mjenjati i da tjedan dana mozda nije dovoljno prilagodbe ali sece me boli kad ga vidim koliko tiska i muci se i crveni se... e sad mislim da je taman i h skoku sa 6 tjedana od prije 5 dana, ali od kad smo mu promjenili na babylove bas bude dosta razdrazljiv i placljiv. Ne znam... ima li netko neki pametan savjet? Ostati jos barem dva tjedna na ovom mlijeku i pratiti ili?
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:24   #7851
Quote:
Sandra October kaže: Pogledaj post
što se tiče izdojenog,..tu je sve bitno http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=235&Show=1453



što se tiče adaptiranog.. najbolje iskoristiti unutar jednog sata, za kasnije najbolje furati termosicu i prašak pa mućkati vani po potrebi, imaš one dozatore od aventa..



što se humana vode tiče i njoj sličnih produkata, držim se onoga što mi je pedijatar rekao; ''navikavajte dijete na normalne uvjete života,.. što ćete ako vam nestane humane'' .. dakle kupi britu, profiltlriraj i to je to .. to ti je barem moj naiskreniji savjet..


Gdje kupiti tu britu?kako se koristi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
sollo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:48   #7852
Pozdrav,
pitanje za one koji koriste Aptamil,
jel ima kakve razlike između onog kupljenog u Dm-u i Mulleru?
Moj muž je totalni frik da je sve iz Mullera bolje kvalitete, pa me zanima odnosi li se to baš na sve proizvode ili... Jer na onom pakiranju Aptamila iz Dm-a piše da je proizvedeno u Njemačkoj.
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 18:36   #7853
Meni je i patronazna rekla da kupim u Mulleru imam kutiju od tamo i iz dm, barem za Pre je sastav isti. Za jedinicu ne znam

Al od prije 4 godine mi u pamcenju da su bili drugaciji
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:31   #7854
Ovaj iu Mullera je dosta masniji što će te skužiti i po bočici kad je perete
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:35   #7855
Al mi fascinantno jer je sastav (barem za ovaj moj pre) 100% isti u gram
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:37   #7856
Hvala na odgovoru i još jedno pitanje, na polici vidim Aptamil Proexpert i Pronutra, razlika u cijeni je značajna, Proexpert je oko 143kn, dok je Pronutra oko 100kn, bacila sam oko na deklaraciju, ali meni kao laiku baš i nije jasno u čemu tolika razlika u cijeni, sastav nije bitno drugačiji. Pa ako netko zna?
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:53   #7857
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru i još jedno pitanje, na polici vidim Aptamil Proexpert i Pronutra, razlika u cijeni je značajna, Proexpert je oko 143kn, dok je Pronutra oko 100kn, bacila sam oko na deklaraciju, ali meni kao laiku baš i nije jasno u čemu tolika razlika u cijeni, sastav nije bitno drugačiji. Pa ako netko zna?
Proexpert je za bebe sklone alergijama, tako pise na njemackoj internet stranici Aptamil-a
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:36   #7858
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
Proexpert je za bebe sklone alergijama, tako pise na njemackoj internet stranici Aptamil-a
Hvala!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:11   #7859
Do kada su vam djeca pila AD? Decko,godinu i 4 mj, konzumira kravlje mlijeko s grizom,u palacinkama..ali prije spavanja popije NAN 3, i nekada ako se probudi oko 4 u noci..Mislite da mu skroz mogu izbacit NAN3?
__________________
L.D.M.
Olivera25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 22:04   #7860
Moj ima 3,5 i jos ujutro i navecer (a cesto i po noci) pije hipp 3
Ali njega doslovno gutljaj kravljeg mlijeka zatvori, pa mu niti ne mislim davati da ga pije. Inace ga jede normalno u palacinkama,grizu i tako,ali ono 0.7 i jos pola vode
Druga "mlijeka" nisam probala niti ne zelim

Ako je dijete zdravo moze sa godinu dana prijeci skroz na kravlje, ono obicno iz tetrapaka.Ja bi na tvom mjestu ukinula
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.