Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 23:15   #1
ASUS ZenFone 3 Max


Specifikacije

Moja stara Xperia mini pro je konačno otišla na vječna lovišta...odn. dobavljači više nemaju dijelove. Ukazala se prilika da nabavim friški novi Asus (kako stoji u naslovu), otključan i s popustom. Odličan je, strahovito izdržljiva baterija, jedino što ne mogu nigdje naći dodatne opreme za njega.

Zapravo, samo bih mu nakeljio proizvođačevu foliju preko ekrana, to mi dosta. Futrolicu već imam. Vidim na računu da je dobavljač Mobis na Heinzelovoj, zanima me samo koliko su opremljeni tamo? Odn. je li izgledno da ću naći za ovog svog što mi treba ako dođem?

Nisam bio još tamo, iako planiram ići
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"

Zadnje uređivanje assassin : 13.12.2017. at 05:55. Reason: Dodana slika i specifikacije
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 05:57   #2
Nekako sumnjam da imaju, no možeš ih nazvati prije.
eBay ti ne dolazi u obzir za opremu?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:02   #3
NaAliexpres imas sve za njega. Koristi mi zena ovaj tel, i mogu ti reci da je odlican. Baterija vrh, cak moze da sluzi kao power bank. Podrska odlicna, nekoliko updatea je do sad bilo, na Android 7 je trenutno. Mozda bi kamera mogla biti bolja. Al sve u svemu za te pare telefon je OK. I da ne zaboravim, iako je ROM 32Gb, RAM je 2 gige...
zagisnogood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:28   #4
U vezi dodatne opreme si gledao na ebay??

Ako nađes tamo kaljeno staklo za njega. I ako nađes naruči više komada recimo 4 komada.
Toliko da imaš za 2god korištenja jer je kasnije teže kupiti jer interes za prodaju opadne.

Isto vrijedi i za maskice, ja kupovao prozirne mekane maskice. Nisu skupe ali ine sa vremenom požute pa volim sa vremenom promjeniti.
Prozirno volim jer volim da se vidi smartphone izgled.

Smartphone najbolje zaštiti mekana maska nego tvrda maska. Mekana maska preuzme čvrstoču od smartphonea prilikom pada zaštiti smarthone jer mu pruža dodatnu čvrštoču, kućististe učini čvrstijim jer se priljubi uz njega. Dok se to za tvrdu masku ne može reći. Kod pada tvrda maska ne učini smartphone jačim jer ne apsorbira udarac u većini slučajeva desit će se da će se maska razletjeti.





Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 01:03   #5
Nisam još gledao na net, ali da, mislim da ću prvo nazvati Mobis, a nakon toga se baciti na ovo. Nekako dobivam dojam da je ovo model koji ima dobru "prođu" u RH, ali podrška kaska debelo. Svejedno, zadovoljaan sam
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:27   #6
Zašto si odbacio Ebay??? Sram te ???

Ako ne želiš dugo ćekati onda nađi trgovca u Europi, Njemačka ili Velika britanija, ja kupovao neke proizvode od tamo i stigli su negdje unutar 2-4 dana.

Ne isplati se bas kupovati sitnice u Hrvatskoj, to samo kupuju oni koji neznaju što je Ebay. Gearbest itd.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 16:09   #7
Na kraju sam si naručio zaštitni cover na ebayu. 2 para odmah, da mi fino potraju kroz životni vijek mobitela.

Jednostavnije je tako.

Hvala na savjetima
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 22:25   #8
pozz,,draga je od danas ponosni vlasnik asusa zphone 3 max,,, no,, prilikom prijenosa kontakata ,svi su poduplani, neki i triplani,, kako izbrisati duple kontakte? i da, da li ima opcija da se mobitel ugasi, tj. da ode u stend by tapkanjem po ekranu ili se može samo gumb koristiti,,,tnxxx
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 22:50   #9
Pogledaj u postavkama imenika postoji li opcija za prikaz kontakata s brojem.
Ili odeš na contacts.google.com i tamo imaš duplicates pa može sve spojiti automatski.

Za zaključavanje ekrana bez pritiska fizičke tipke imaš dosta aplikacija poput Screen Off.
Instaliraš i kad ju na ekranu stisneš- zaključa ekran.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 10:00   #10
na googlu nemam kontakte jerbo ih moja draga nije sinkronizirala,,,,ovu opciju za prebcivanje kontakta s brojem nisam našel, no veli mi friend da sve kontakte prebacim na sim(sad su na mobu svi)da bi se trebali prebaciti samo kontakti sa brojem, pa onda obrišem kontakte sa moba i onda sa sim prebacim natrag na mob,,, bum probal kad se dočepam mobitela,, tnxxx
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 19:00   #11
Asus Zenfone 3 Max

Pozdrav,

Imam asus zenfone 3 max. Imam android 6. Ne mogu napraviti update kroz sustav. Imam neki poteskoca s ekranom kad je dulje upaljen razljeva se slika tj postaje mutna. U biosu i kad se pali noramlo izgleda slika. Da li je jos netko imao ovakvih poteskoca? Da li zna netko gubi li se garancija ako se stavi android 7 ili 8?
MarkusMarkus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 19:27   #12
sigurno ne gubiš garanciju prijelazom na noviju verziju androida.problem s ekranom bojim se da može riješit samo servis...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 12:03   #13
pozz,asus ne prikazuje primljene porukekad jeu stanju mirovanja,ni sms ni whatsap ni viber,, tek kad se aktivira ekran,signalizira primljene poruke,, i od neki dan kad se nekog zove ,prikazuje se kao privatan broj, mob je na tele 2,mislim da oni uopće nemju mogućnost skrivanja broja(barem ja nemam na lg zero,,) ima li ko kakovu ideju kako to podesiti?tnxx
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 14:33   #14
Jedino mi pada na pamet da ih zaključaš u RAM ako je to na tom modelu moguće.ideš u nedavne aplikacije i ako gore ima lokot,one željene zaključaš.tako će stalno radit u pozadini...malo će više trošit bateriju,ali to je mala žrtva...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 16:39   #15
Quote:
Gillet kaže: Pogledaj post
pozz,asus ne prikazuje primljene porukekad jeu stanju mirovanja,ni sms ni whatsap ni viber,, tek kad se aktivira ekran,signalizira primljene poruke,, i od neki dan kad se nekog zove ,prikazuje se kao privatan broj, mob je na tele 2,mislim da oni uopće nemju mogućnost skrivanja broja(barem ja nemam na lg zero,,) ima li ko kakovu ideju kako to podesiti?tnxx
Da nije možda uključena štednja energije?

Poslano sa mog ONEPLUS A6013 koristeći Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 18:48   #16
bum probal pogledati,,,,,no zakaj ne pokazuje broj,tj, ne šalje svoj broj?
Gillet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 20:05   #17
Status skrivanja broja možeš provjeriti s *#31#.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.