Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 11:48   #4501
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Dakle, ako vam smetaju dlake, pyzdarije koje su u stanju pojest i ako niste spremni na ovo aha i ovo jap

imam jednostavno rješenje. kupite si plišanca

edit konačno
Nisi fer, pokazujes samo jednu stranu medalje. Evo, na primjer, kad vlasnika nema doma peru sudje i prozracuju jastuke.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.01.2018., 11:51   #4502
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nisi fer, pokazujes samo jednu stranu medalje. Evo, na primjer, kad vlasnika nema doma peru sudje i prozracuju jastuke.
ah pa ti si udomila dekoraterku

naše cure ne zanima unutrašnje uređenje, one su više za preuređivanje eksterijera
atlantis is offline  
Old 18.01.2018., 11:59   #4503
Dekoraterka bome je preuredila stan potpuno. Jucer sam zanijemila kad sam dosla doma, onda sam kasnije snimila video jer ne mozes to prepricati svaki put.

Nadam se da ce jednom prestati. Trenerica iz KOSPa mi je savjetovala boks za vrijeme dok me nema, ali ne mogu je stavit u boks
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.01.2018., 12:03   #4504
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Dekoraterka bome je preuredila stan potpuno. Jucer sam zanijemila kad sam dosla doma, onda sam kasnije snimila video jer ne mozes to prepricati svaki put.

Nadam se da ce jednom prestati. Trenerica iz KOSPa mi je savjetovala boks za vrijeme dok me nema, ali ne mogu je stavit u boks
hoće.
ako ju friško imaš to je sad još uvijek zbog tjeskobe i nesigurnosti. moja kad je došla je čerečila knjige i papire, izgrizla mi je stolice, drvo. i krevet.
Orak is offline  
Old 18.01.2018., 12:04   #4505
Nemoj raditi s KOSP-om, oni su sportska i radna kinologija i baš ne uče puno o ponašanju

Boks je odlična stvar ako ga pas koristi kao mjesto na kojem se osjeća sigurno i smireno, a ne kao kazna

i treba se psa postupno privikavati na njega

ak te zanima dalje onda ćemo na PM da ne zagadimo temu
atlantis is offline  
Old 18.01.2018., 12:12   #4506
Ok javim se
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.01.2018., 12:53   #4507
macke su zakon
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 18.01.2018., 13:00   #4508
Kuki, nije da psi jedu drek tri put dnevno za obrok.
Učiš ih da ne, oni nekad poslušaju, nekad ne. No, nije to najbitniji dio priče sa psima.
Zapravo su uredne životinje, paze da ne obavljaju nuždu doma ili blizu doma i svašta čine da se ti osjećaš dobro.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 18.01.2018., 13:13   #4509
Super mi je pas od jedne moje susjede.. obožava trčati za lopticom i ništa ga drugo ne zanima, do te mjere da totalno zaboravi obaviti nuždu. Onda mu ona nakon nekog vremena kaže: "Idi sad kakat."
I on odmah lijepo ode u obližnju šikaru, nakeči se, obavi i nastavi trčat za lopticom.
Genijalac.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.01.2018., 13:14   #4510
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
macke su zakon
Ja jako volim i pse, pomazem hranom i donacijama, sterilizacije, lijecenje, udomljavanje...mislim na ulicne.
Nikad ga necu imati jer mi je mladji teski alergicar na pse.
I zeceve i konje.
Medjutim, macke su mi malcice draze, mozda zbog karaktera.
Volim ono njihovo "bice kako ja hocu", volim taj lopovluk i mazenje kad guzici treba nesto.
Maca. is offline  
Old 18.01.2018., 13:24   #4511
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Dakle, ako vam smetaju dlake, pyzdarije koje su u stanju pojest i ako niste spremni na ovo aha i ovo jap

imam jednostavno rješenje. kupite si plišanca

edit konačno
oooo da, idući ljubimac je plišanac, da imam kuću, imala bi pasa na dvorištu, ali u stanu a-a.

a koja od ove dvije ti se linja ko moj retriver, ni jedna nema dugu dlaku??

baj d vej, preživio je bez ikakvih posljedica, minus nekoliko zuba i da, sad ima bolje zube od mnogih ljudi koje znam
My Name Is... is offline  
Old 18.01.2018., 13:37   #4512
ako necu pasa mogu imat macku

vid nje il pas il nis. meh.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 18.01.2018., 13:40   #4513
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ako necu pasa mogu imat macku

vid nje il pas il nis. meh.
imam alergiju na mačju dlaku. a imam i alergiju na mačju kurcobolju.
My Name Is... is offline  
Old 18.01.2018., 14:10   #4514
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Nikad ga necu imati jer mi je mladji teski alergicar na pse..
Neće valjda s tobom živjeti zauvijek.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 14:14   #4515
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ali zasto? Tko vas gleda i s kojim ciljem?
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ali meni jos uvijek nije jasno tko ih navodno gleda i s kojim ciljem.
Uopće ne mogu skužit jel' se šališ ili ne, ali za slučaj da ne, najkraće i najefektnije će ti objasniti dokumentarac Citizenfour o Snowdenu. I Oscara ima, vrijedan je gledanja.
Meni osobno nije frka da me NSA gleda, ali vjerujem da većini jest.


Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nisu mi jasni agenti za nekretnine.

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/p...oglas-16838957

Prodaješ vilu od dva milijuna eura, staviš tri slike interijera i pet slika mora. Ovo nije usamljen primjer. Šta je tim ljudima u glavama?
Vrijeme je za samocitat:
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Neki dan sam našla stan koji mi je interesantan, agentica je jedna od ljenijih koje sam imala prilike sresti:
1. Kaže mi da su dva stana istog vlasnika u istoj zgradi na prodaju, na moje pitanje možemo li vidjeti oba - ne, jer drugi prodaje njena kolegica
2. Ulazimo u stan, pitam koje je godište zgrada - ne zna.
3. Vidim da je friško obnovljena fasada, pitam kolika je pričuva - ne zna.
4. Pitam koliko je stanova u zgradi, kaže ona da nema pojma, ali nekim računom dođe do 16. Izlazimo iz zgrade, brojim prezimena na parlafonu - 26.
5. Ima li svaki stan svoj sat za vodu - ne zna.

Dakle, oni nude taj pravni dio i to je to. Više mi se isplati uzet odvjetnika nego njih.
Svi samo preuzmu fotke vlasnika, koje su uglavnom katastrofa i ništa ne govore o stanu. Ovdje je bila pofotkana kutna fotelja i zid iza nje, ali ne i prekrasan pogled na more.
Ne sugeriraju vlasnicima ništa, stan u koji sam ušla bio je neuredan i poluobnovljen (dio šaltera nov, dio star).
Glavno da odmah poturaju ugovor prema kojem 3 godine (!!) ne smijem kupiti taj stan mimo njihove agencije
Upravo sam u procesu bez agenata, i taj "pravno-birokracijski" dio koji oni obavljaju nije kompliciran i definitivno nije vrijedan tih para. Pogotovo kad se uzme u obzir da većina ljudi nađe stan tako što oni nazovu agenta, a u manjini su oni gdje se agent potrudio naći nešto prema njihovim željama.


Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kuki, nije da psi jedu drek tri put dnevno za obrok.
Učiš ih da ne, oni nekad poslušaju, nekad ne. No, nije to najbitniji dio priče sa psima.
Zapravo su uredne životinje, paze da ne obavljaju nuždu doma ili blizu doma i svašta čine da se ti osjećaš dobro.
Pa ne jedu svi, mojoj su tuđa govna odbojna.
Iako, ona ima karakter (a često i ponašanje) mačke.
Flying Buttress is offline  
Old 18.01.2018., 14:19   #4516
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Neće valjda s tobom živjeti zauvijek.
Ne zivi ni sad, radi vani.
Ali bez obzira, ne smije blizu psa.
Ima strasne reakcije.
Maca. is offline  
Old 18.01.2018., 14:27   #4517
Vrh.

Ima li ta zabrana prodavanja/kupovanja stana mimo njih uopće ikakve pravne osnove?

Vila uz more, pet milijuna eura. Jedna jedina fotka, na njoj pogled na Kvarner.

Usporedbe radi, dvorac u Francuskoj za niti milijun.

Kako ti ljudi ikad išta prodaju, ne razumijem.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 14:40   #4518
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Uopće ne mogu skužit jel' se šališ ili ne, ali za slučaj da ne, najkraće i najefektnije će ti objasniti dokumentarac Citizenfour o Snowdenu. I Oscara ima, vrijedan je gledanja.
Meni osobno nije frka da me NSA gleda, ali vjerujem da većini jest.
NSA vas ne gleda. NSA samo ima opciju da vas gleda i prati ako im postanete zanimljivi, nitko ne plaća ljude u Americi da bi gledali bezveznjakoviće po Hrvatskoj.

Ono čega bi se trebali bojati je krađa identiteta, tj. šifri i računa preko kojih se to može postići, kao i pristupa bankama i financijskim sajtovima. Takve stvari zapravo zanimaju dosta širok krug online kriminalaca, a ne interijeri i gole guzice.
JPK is offline  
Old 18.01.2018., 14:43   #4519
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Vrh.

Ima li ta zabrana prodavanja/kupovanja stana mimo njih uopće ikakve pravne osnove?
Ne znam, nek se jave ŽK pravnice. Znam da se priča i o regulaciji provizije jer trenutno uzimaju 3% i od kupca i od prodavatelja, dakle, u sukobu interesa su.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Vila uz more, pet milijuna eura. Jedna jedina fotka, na njoj pogled na Kvarner.

Velik hit je i ostavljati oglase atraktivnijih stanova koji su već godinama prodani da bi pri pozivu pokušali uvaliti nešto drugo.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako ti ljudi ikad išta prodaju, ne razumijem.
Tako što većini nije bed biti dno i gnjide. Svi imaju i neke svoje firmice pa to poturaju pri kupoprodaji i sl.


Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
NSA vas ne gleda. NSA samo ima opciju da vas gleda i prati ako im postanete zanimljivi, nitko ne plaća ljude u Americi da bi gledali bezveznjakoviće po Hrvatskoj.
Rekao je Edward da su itekako palili random kamere i zajebavali se.
Flying Buttress is offline  
Old 18.01.2018., 14:52   #4520
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ne znam, nek se jave ŽK pravnice. Znam da se priča i o regulaciji provizije jer trenutno uzimaju 3% i od kupca i od prodavatelja, dakle, u sukobu interesa su.
Razumijem agencijsku proviziju ako agencija radi nešto što bi inače radio prodavatelj ili kupac (ili iznajmljivač/unajmljivač). Ne da mi se tražiti stan, odem u agenciju i kažem "dobar dan, kupila bih nešto s 4 spavaće sobe, dva kupatila, i da to košta do 300k eura", oni potraže takve stanove, saznaju informacije o njima, stave me u auto i voze me da ih razgledam.

Ili iznajmljujem stan, oni ga očiste, pofotkaju, dovode ljude da ga razgledavaju, ako crkne vešmašina ili grijanje oni to rješavaju, i to mi naplaćuju. Sve jasno.

Za koji kurac bi ovi da im ljudi plate, za to što postoje?


Quote:
Velik hit je i ostavljati oglase atraktivnijih stanova koji su već godinama prodani da bi pri pozivu pokušali uvaliti nešto drugo.


Quote:
Tako što većini nije bed biti dno i gnjide.
Ma lako što su dna, ali kako privuku kupce?

Da se popiknem na kurac kakvog ruskog tajkuna i poželi me počastiti vrlo skupom nekretninom dok mi pije šampanjac iz pupka u nekom opatijskom hotelu s pet zvjezdica, i da vidim onakav oglas, rekla bih "Sergej, jebeš ove majmune, uzet ću dvorac u Francuskoj".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.