Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 14:52   #4521
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Rekao je Edward da su itekako palili random kamere i zajebavali se.
Ovu tvrdnju od tvrdnje "NSA vas gleda" dijeli jedan dobitak na lotu.
Pogledaj koliko ima NSA agenata, a koliko ljudi s web kamerama na svijetu.
JPK is offline  
Old 18.01.2018., 14:55   #4522
Pomisao da me netko gleda dok žlicom iskopavam stvrdnutu čokoladu s dna emajliranog lončića više me zabavlja nego uznemirava.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 15:00   #4523
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Razumijem agencijsku proviziju ako agencija radi nešto što bi inače radio prodavatelj ili kupac (ili iznajmljivač/unajmljivač). Ne da mi se tražiti stan, odem u agenciju i kažem "dobar dan, kupila bih nešto s 4 spavaće sobe, dva kupatila, i da to košta do 300k eura", oni potraže takve stanove, saznaju informacije o njima, stave me u auto i voze me da ih razgledam.

Ili iznajmljujem stan, oni ga očiste, pofotkaju, dovode ljude da ga razgledavaju, ako crkne vešmašina ili grijanje oni to rješavaju, i to mi naplaćuju. Sve jasno.
Mislim da ovo ne postoji u Hrvatskoj.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Za koji kurac bi ovi da im ljudi plate, za to što postoje?
Otprilike da. I još se obično priklone jednom iz kombinacije kupac/prodavatelj pa malo zajebu drugog.
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ma lako što su dna, ali kako privuku kupce?
U novinskim oglasnicima nema slika, na Njuškalu i sličnim stranicama oglasi bez agencije brzo potonu jer treba plaćati da bi ostali pri vrhu i većina ljudi krene pregledavati nekretnine na stranicama agencija. :/


Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ovu tvrdnju od tvrdnje "NSA vas gleda" dijeli jedan dobitak na lotu.
Pogledaj koliko ima NSA agenata, a koliko ljudi s web kamerama na svijetu.
Nisam niš tvrdila, samo sam rekla Hani za možebitne razloge članova njene familije.
Štajaznamčimesebave.
Flying Buttress is offline  
Old 18.01.2018., 15:13   #4524
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Mislim da ovo ne postoji u Hrvatskoj.
I meni se čini.

Quote:
Otprilike da. I još se obično priklone jednom iz kombinacije kupac/prodavatelj pa malo zajebu drugog.
To mi je skroz normalno i očekivano, samo mi je fascinantno što onda i ovom drugom naplate svoje usluge.

Quote:
U novinskim oglasnicima nema slika, na Njuškalu i sličnim stranicama oglasi bez agencije brzo potonu jer treba plaćati da bi ostali pri vrhu i većina ljudi krene pregledavati nekretnine na stranicama agencija. :/
A tako.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 15:22   #4525
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Nikad ga necu imati jer mi je mladji teski alergicar na pse.
Svevišnji ti je dao u ruke mehanizam kako se riješiti djece kad odrastu

Ontopic, ne jedu svi psi drek. I nisu sve mačke baš ono uredne. Mogla bi knjigu o tome napisati
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.01.2018., 15:59   #4526
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
oooo da, idući ljubimac je plišanac, da imam kuću, imala bi pasa na dvorištu, ali u stanu a-a.

a koja od ove dvije ti se linja ko moj retriver, ni jedna nema dugu dlaku??

baj d vej, preživio je bez ikakvih posljedica, minus nekoliko zuba i da, sad ima bolje zube od mnogih ljudi koje znam
ova bijela je napola retriver ona ima tu tanku padajuću dlaku

i između savršeno čiste kuće i dlakave ljubavi biram ljubav


drago mi je da je dobro
atlantis is offline  
Old 18.01.2018., 16:02   #4527
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Svevišnji ti je dao u ruke mehanizam kako se riješiti djece kad odrastu

Ontopic, ne jedu svi psi drek. I nisu sve mačke baš ono uredne. Mogla bi knjigu o tome napisati
mene od mačaka uz taj njihov (13:23 grizem te. mazi me!!! 13:23:32 grizem te, ne diraj me, ne mazi mi se više ) karakter poprilično odbija činjenica da ih je teško (nemoguće ) naučiti da ne hodaju po stolu, kuhinji...
atlantis is offline  
Old 18.01.2018., 16:07   #4528
Opere se sve. Ali navodno pomaže na nešto (karton ili tako nešto) zalijepiti obostrano ljepljivu traku i postavljati kud čovjek ne želi da idu, jer im to smeta, pa nakon par doskoka na ljepilo prestanu skakati.

Navodno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 16:13   #4529
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ova bijela je napola retriver
kaj stvarno?
na prvu, rekla bih da ne vidim ni četvrt retrivera

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
i između savršeno čiste kuće i dlakave ljubavi biram ljubav
ja ti ovo totalno kužim, ja volim interijere držati čistima i jako me unervozuje ako je suprotno. iako, kako svaki dan usisam stvarno nemam problem s dlakama. ali mora se voditi računa i nema da se omane koji dan
My Name Is... is offline  
Old 18.01.2018., 16:14   #4530
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
mene od mačaka uz taj njihov (13:23 grizem te. mazi me!!! 13:23:32 grizem te, ne diraj me, ne mazi mi se više ) karakter poprilično odbija činjenica da ih je teško (nemoguće ) naučiti da ne hodaju po stolu, kuhinji...
moze ih se naucit da ne ulaze u kuhinju i kupaonu, pa onda imas vremena zatvorit vrata dok vices ne a oni oklijevaju. naravno, ako imas luksuz odvojene kuhinje.

grizem te mazi me grizem te je dosta lako za procitat pa se naviknes.

mene sekira preveliki entuzijazam pasa, iscrpljuju me.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 18.01.2018., 16:15   #4531
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pomisao da me netko gleda dok žlicom iskopavam stvrdnutu čokoladu s dna emajliranog lončića više me zabavlja nego uznemirava.
Word.


A tek onaj koji bi slušao moju šizofrenu playlistu dok se spremam na posao
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.01.2018., 16:56   #4532
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
NSA vas ne gleda. NSA samo ima opciju da vas gleda i prati ako im postanete zanimljivi, nitko ne plaća ljude u Americi da bi gledali bezveznjakoviće po Hrvatskoj.

Ono čega bi se trebali bojati je krađa identiteta, tj. šifri i računa preko kojih se to može postići, kao i pristupa bankama i financijskim sajtovima. Takve stvari zapravo zanimaju dosta širok krug online kriminalaca, a ne interijeri i gole guzice.
Ovo mi je oduvijek bilo logicno, pa zato sve kaj imam obaviti a tice se racuna, obavim osobno u banci.
Na mob dobijem sms cim je koja moja kartica negdje koristena.

Racune placam u posti, jest da postoji provizija, ali ne koristim e-banking.
Za povremene kupnje preko neta imam karticu od posebnog, u tu svrhu otvorenog racuna, na kojem nikad nije iznos koji bi me mogao ostetiti i nema mogucnosti minusa.

Mailove nepoznatih posiljatelja odmah micem, neotvorene.

Mislim da nikome nisam zanimljiva ni ja ni moja gola guzica.
I da mi je puno vaznije ne ostavljati po netu svoje podatke o racunima i karticama, a o privatnim stvarima ne razgovarati telefonski, ni preko poruka, od keljenja flastera na kamere.

Jel to keljite i na kamere mobitela, vi koji keljite na komp i ako ne, zasto ne?
Hannah 3 is offline  
Old 18.01.2018., 16:59   #4533
ja sam siromasna i tako se stitim od kradje.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 18.01.2018., 17:00   #4534
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post

Nisam niš tvrdila, samo sam rekla Hani za možebitne razloge članova njene familije.
Štajaznamčimesebave.
Njihovo objasnjenje je da im je netko rekao da je to pametno napraviti.
Mos mislit cime se bave.
Tata ima 75 godina, mislim da vise ni ne polira (kak je ono netko rekao, polira, glanca?)...jel.
Hannah 3 is offline  
Old 18.01.2018., 17:05   #4535
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
kaj stvarno?
na prvu, rekla bih da ne vidim ni četvrt retrivera



ja ti ovo totalno kužim, ja volim interijere držati čistima i jako me unervozuje ako je suprotno. iako, kako svaki dan usisam stvarno nemam problem s dlakama. ali mora se voditi računa i nema da se omane koji dan
ima veličinu, glavu, dlaku i displaziju kukova i višak kože :/

boja, vitkije tijelo i ludost ima od istarskog goniča iako moram priznat da njena retirverska polovica od nje čini skroz fino radnog psa (za razliku od ove druge svojeglave lovačke beštije )



Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
moze ih se naucit da ne ulaze u kuhinju i kupaonu, pa onda imas vremena zatvorit vrata dok vices ne a oni oklijevaju. naravno, ako imas luksuz odvojene kuhinje.

grizem te mazi me grizem te je dosta lako za procitat pa se naviknes.

mene sekira preveliki entuzijazam pasa, iscrpljuju me.
vrata zatvaram samo kad dođemo ovako blatne pa da ne skoče na krevet.

i opet, ne mačke ne pušim volim te/mrzim te filozofiju
atlantis is offline  
Old 18.01.2018., 17:06   #4536
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Tata ima 75 godina, mislim da vise ni ne polira (kak je ono netko rekao, polira, glanca?)...jel.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.01.2018., 17:33   #4537
Joj, cula sam za slucaj da je pas pojeo drek i onda se ispovracao u autu. Tema razgovora je bila najgori smrad.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Old 18.01.2018., 17:49   #4538
Ja sam jako sretna što je moja pas silno izbirljiva i ne priznaje ništa osim Chanela. U psećem svijetu to je crkotina.

Jer dreka ima svuda, a crkotine ipak nisu česte. Zadnje parfimiranje imala je prije godinu dana.

Mačke koje nisu čiste mora da su bolesne. One su lovci i zato čišćenjem i umivanjem prikrivaju svoj miris da ih lovina ne nanjuši. I izmet zato zakapaju. Moje se mačke nakon svakog maženja temeljito oližu.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Old 18.01.2018., 17:57   #4539
Pa ne jedu psi drek stalno.
Moje su, koliko sam skuzila, svaka po jedan.
Za pseci i macji nisu bile zainteresirane, a ljudskog ipak nema toliko po vani.
Hannah 3 is offline  
Old 18.01.2018., 18:07   #4540
znam da se mačke ližu, al moj pas jako puno liže prednje noge. to mi je baš čudno. jel pasi to inače rade?

inače, nije baš neki govnožder, ali uvaljat se u smrdljivu crkotinu ili đubre u vrtu...kao okupat se u ptičjem mlijeku
My Name Is... is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.