Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 23:46   #81
Pozdrav,evo danas kupio p9 lite 2017 i odmah problemi kad ga upalim logo Huawei je na zaslonu sigurno pet-sest minuta nakon toga otvara se Huawei eRecovery i opcija download latest version and recovery i kad odaberem tu opciju spaja se na wifi i dobijem poruku "Getting package info failed" ugasim ga i pokusam ponovno ali opet isto.Factory reset takoder napravljen ali opet isto.

Hvala na pomoci
plavigrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 09:21   #82
Servis

From Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:02   #83
Kakav servis...odmah nazad s njim di si ga kupio i trazi novi..nije ni dva dana proslo

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:15   #84
Evo nakon jedan dan isprobavanja i pokušavanja svega i svačega problem riješen.Prije prvog paljenja mobitela ja sam stavio sim i sd karticu u mob međutim to se tako ne radi, morao sam ga upaliti bez kartica, mobitel se uredno upalio i kad je upaljen stavljaju se kartice i sad radi bez problema.Nisam više pokušavao paliti i gasiti mob, ali ako ću morati kod svakog ponovnog paljenja vaditi i stavljati kartice ide on na daljnju obradu.
Inače nakon ove početne zavrzlame mobitel je ok što se tiče uloženog i dobivenog.

pozdrav
plavigrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:30   #85
Gledala sam mob. Previse je odreden.
Sve one aplikacije su stalne, ne mogu se maknuti.
Odustajem od huaweia.
Nije vodootporan i nema mogucnosti samoprilagodbe.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 08:51   #86
Meni su iz Huawei na moj mail o ažuriranju odgovorili da odnesem mobitel u servis te da ću tamo dobiti besplatno ažuriranje.
T mobile 3 gb


Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
gjalski17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:38   #87
Quote:
plavigrom kaže: Pogledaj post
Evo nakon jedan dan isprobavanja i pokušavanja svega i svačega problem riješen.Prije prvog paljenja mobitela ja sam stavio sim i sd karticu u mob međutim to se tako ne radi, morao sam ga upaliti bez kartica, mobitel se uredno upalio i kad je upaljen stavljaju se kartice i sad radi bez problema.Nisam više pokušavao paliti i gasiti mob, ali ako ću morati kod svakog ponovnog paljenja vaditi i stavljati kartice ide on na daljnju obradu.
Inače nakon ove početne zavrzlame mobitel je ok što se tiče uloženog i dobivenog.

pozdrav
Nesto nije u redu...zeni sam uzeo 10 Lite i prije paljenja je stavljena i sim i sd card...normalno radi...

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:40   #88
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Gledala sam mob. Previse je odreden.
Sve one aplikacije su stalne, ne mogu se maknuti.
Odustajem od huaweia.
Nije vodootporan i nema mogucnosti samoprilagodbe.
Svaki se mob da prilagodit...ni iz jednog moba ne mozes maknut sistemske app bez roota

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:18   #89
Ma mislim na to da su sve aplikacije dostupne na pocetnim stranicama.
Nepregledno.
Previse sifri i zanovjetanja pri pocetnoj upotrebi.
Lg i samsung su daleko jednostavniji.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:11   #90
Rijesis sa drugim launcherom,recimo Nova s kojom imas mikion mogucnosti,kombinacija...iskreno ne znam nikoga iz svog drustva da je na stock launcheru...odreci se ovakvih mobitela zbog takvih stvari mi je nerazumno,bas zato imas opcije drugih launchera...sa LG ces tek imati problema,stalno sunpo servisima,kako cujem i osobno iskustvo

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:39   #91
Sto ce mi mob kojeg trebam dovrsavati?
Za tu lovu hocu da radi bez gnjavaze.

A s lg nemam problema.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:05   #92
Sta tebi znaci "dovrsavati", mislis na to sto nema ladicu s aplikacijama? Jer i to je dostupno na softveru na novim huaweijima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:58   #93
I mene zivcira da nema opcija,kao na ostalim mobovima, da slaze apo po abecedi/najcesce koristeno.....

From Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:21   #94
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sto ce mi mob kojeg trebam dovrsavati?
Za tu lovu hocu da radi bez gnjavaze.

A s lg nemam problema.
Nije to nikakvo "dovrsavanje"...nego igranje s njim,prilagodjavanje svemu recimo od izgleda ikona,fontova,tranzicijskog listanja izmedju stranica itd.,itd.,itd.,...prilagodis cijeli izgled onako kako se tebi svidja,na jedinstven nacin... puno zanimljivije,vjerujem kad bi probala da bi se pozitivno iznenadila..ali nema veze,uzmi ti sebi "dovrsenog" mobitela.. ..btw,ako se smije znati,koji si LG odabrala,iako je off topic?

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:03   #95
Da li mi netko moze reci kako da prebacim slike, videa i neke aplikacije s interne mem. na sd! Nigdje ne vidim da mi nudi tu opciju. Interna mi je puna, a nece nista skinuti na sd!! Deinst. sam par aplikacija nadajuci se da ce, kada ih ponovo instaliram pohraniti na sd, ali nista od toga.
Kvinsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:22   #96
Aplikacija datoteka i tu imaš kategorije(slike, video...) i lokalno(interna memorija i sd kartica). Uđeš u internu, nađeš šta ćeš prebaciti, isčekiraš sa dužim dodirom na datoteku ,pojavi se u dnu ekrana traka sa alatima i dodirneš premjesti, izabereš sd karticu(ili folder na njoj) i ponovo pritisneš premjesti.
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:48   #97
Hvala puno!! Nije mi palo na pamet ici u datoteke.. Pozz!!
Kvinsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:35   #98
Služimo narodu
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 12:52   #99
Kakva je ova najnovija verzija za azuriranje softvera, da li da predem na nju, bojim se da mi ne bih mob poceo trokirati itd i da li ce mi to izbrisati neke podatke?

BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:10   #100
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma mislim na to da su sve aplikacije dostupne na pocetnim stranicama.
Nepregledno.
Previse sifri i zanovjetanja pri pocetnoj upotrebi.
Lg i samsung su daleko jednostavniji.
Vjerujem da taj mobitel ima mogućnost nadogradnje na sedmicu.

Ja imam doma honor 7 lite i na nougatu imam u postavkama želim li emui ili klasični app drawer.
Tako da... Bezveze spominjanje nekog tamo LG-a u ovom slučaju.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.