Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 08:42   #81
iPhone X (iPhone 10)

Može koliko znam. No onda pak moraš unositi pass. A meni je tlaka tipkati pass za ulazak u mob, pa u aplikaciju koja je zaključana, pa u App Store kad skidam neku novu app... Sve je puno ljepše, brže i elegantnije otiskom prsta. E sad kako je brzina Facea u odnosu na prst... Sumnjam da je brži.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:45   #82
Toni iz smartphonehrvatska sa yt ga trenutno testira, objavio je video jucer i uglavnom face ID otkljucava u roku sekunde otkad dignes mob prema licu.. sto je najbolje u potpunom mraku isto tako


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:01   #83
stavi link molim te
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:29   #84
evo ga

https://www.youtube.com/watch?v=mZi3HLNRJ4k
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:57   #85
LOL dobar je. ovo otključavanje u mrklom mraku je stvarno fascinantno.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:31   #86
Ima li gdje u Zagrebu izložen space gray iPhone X? Svuda gdje god sam bio imaju silver (iStyle CC West, Sancta Domenica CC West i HG Spot Utrine). Dvoumim se uzeti iPhone X (kad dođe druga tura jer sad je 256Gb svuda raspordan) no muči me boja, ovako na prvu bi uzeo space gray ali ga nisam vidio "in real life" pa se neću zaletit da mi na kraju ne bude krivo što nisam uzeo silver. Space gray na 6s je bio prelijep, taman boja kao da sam ja birao, no bojim se da je ovaj sad puno puno tamniji, da ne kažem crn a to je onda BIG NO za mene. Na Youtube klipovima i općenito po internetu ne može se dobiti pravi dojam jer tamo na doslovno svakom videu, svakoj slici - space gray baca drugu boju zbog same kamere, osvjetljenja i sl.

Stoga, zna li netko neki dućan u HR gdje je izložen iPhone X space gray?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:11   #87
Stigao je u Bosnu i Hercegovinu. U najpopularnijem lancu mobitel shopova Univerzalno verzija od 64 GB košta 2700 KM (1380 eura):

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:28   #88
Ti vaši su još luđi od ovih naših

Cca 1000 kuna skuplji je 64gb model u BiH nego u HR. U HR je 9,500 kuna a u BiH skoro 10,500 kuna, puno previše.

Kako rastu te cijene ajfona nekad mi se čini da lanac ide - neki europski uvoznik kupi ajfone od Apple (i doda svoju maržu, carine itd 150 eura), pa onda mi od njega (i dodamo svoju 150 eura), onda Bosanci kupe od nas (i dodaju na sve još svojih 150 eura).

Treba napraviti eksperiment i pustit Amerima ove naše ili bosanske cijene na mjesec dana, već sada kukaju kako je to OMG-EXPENSIVE mobitel (i to na njihova primanja), baš me zanima što bi rekli na ove naše cijene.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:30   #89
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ima li gdje u Zagrebu izložen space gray iPhone X? Svuda gdje god sam bio imaju silver (iStyle CC West, Sancta Domenica CC West i HG Spot Utrine). Dvoumim se uzeti iPhone X (kad dođe druga tura jer sad je 256Gb svuda raspordan) no muči me boja, ovako na prvu bi uzeo space gray ali ga nisam vidio "in real life" pa se neću zaletit da mi na kraju ne bude krivo što nisam uzeo silver. Space gray na 6s je bio prelijep, taman boja kao da sam ja birao, no bojim se da je ovaj sad puno puno tamniji, da ne kažem crn a to je onda BIG NO za mene. Na Youtube klipovima i općenito po internetu ne može se dobiti pravi dojam jer tamo na doslovno svakom videu, svakoj slici - space gray baca drugu boju zbog same kamere, osvjetljenja i sl.

Stoga, zna li netko neki dućan u HR gdje je izložen iPhone X space gray?
pa boja i je skoro pa crna, full tamno siva, kao na iphone 8 ako si njega vidio
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:19   #90
A apple logo iza? Jel crn kao mat black 7 ili je srebrne boje kao na space gray 8 Plus?
Puno mi je ljepse kad je mob crn recimo a logo srebrne boje da se onako lijepo istice, kao sad na 8 Plus.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:29   #91
isti je logo i na jednom i na drugom..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:03   #92
Onda mi je to okej i lijepo.
Imao sam prilike vidjeti i tipkati samo po silver verziji i isto mi je jako lijep, iako mu se kamera previse istice, nego na space grayu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:26   #93
Evo iskustvo korisnika - imam 2 dana X i ovo za Face ID je istina, brzo otvara, jednako kao Touch ID, iz vise kuteva, ne mora se bas nadviti nad njega. I jednim okom se moze otvoriti (za spavalice)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smileman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:36   #94
A baterija? Jel izdrzi cijeli dan kraj toliko senzora?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:39   #95
Izdrzi, naravno, stroj je vrhunski u svakom pogledu, a brzi osjetno u odnosu na sedmicu koju sam koristio.

Samo odmah s njim u zastitu, prevrijedan je da uopce ispadne iz ruke, a kako ce se to sigurno dogoditi, zastita obvezna


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smileman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:00   #96
Probao sam ga nakratko, prirodnije mi je bez home button, kamera je vrhunska, osjetno bolja od 7-ice. Veliki lijepi ekran. Prema ocekivanju, daleko najbolje sta novac moze kupiti.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:12   #97
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Probao sam ga nakratko, prirodnije mi je bez home button, kamera je vrhunska, osjetno bolja od 7-ice. Veliki lijepi ekran. Prema ocekivanju, daleko najbolje sta novac moze kupiti.
Reci lijepo da je to tvoje mišljenje, jer SakiTech je lijepo obrazložio to i ne slaže mu se mišljenje s tvojim.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 16:56   #98
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Reci lijepo da je to tvoje mišljenje, jer SakiTech je lijepo obrazložio to i ne slaže mu se mišljenje s tvojim.
Taj je placen od obje strane pa ne smije reci nista lose, kao i kada aute testiraju, svi auti su super.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 16:56   #99
iPhone X (iPhone 10)

Pa čije mišljenje bi bilo nego njegovo? Čovjek je isprobao mobitel i napisao svoje mišljenje.
Meni je važniji dojam forumaša nego nekog Sakija. Tko god taj bio.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:36   #100
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Pa čije mišljenje bi bilo nego njegovo? Čovjek je isprobao mobitel i napisao svoje mišljenje.
Meni je važniji dojam forumaša nego nekog Sakija. Tko god taj bio.
Hvala
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.