Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 22:24   #81
Quote:
ČešemJezik kaže: Pogledaj post
I JAO... Big Brother

Čim sam čuo, evo me ovde...

Kad se samo setim jeseni 2015. kada smo ovde razglabali danima, noćima, nedeljama, mesecima - Gogo Base, Zorica, Steffani, Šegetinke, Mirjana, Vasići...

Onda je došao onaj nesretni sa Nenom i Batinićkom, koji je bio tooooliko loš da sam ga prestao pratiti na pola, iako sam veliki fan BB i odgledao sve srpske i hrvatske, kao i zajedničke sezone.


Za ovaj najavljeni strahujem da će biti loš, kao prošlo RTL izdanje, a još više to što će nam u Vojvodini iseći RTL (kako bi morali gledati domaće tzv. reality emisije Zadruga ili Parovi), a RTL tradicionalno neće postavljati preglede dana na YT niti imati live stream


P.S. Goluždrava, šta pišu Steffani i Zorica na FB, znam da ste prijatelji

Pozdrav svim BB fanovima
Pozdrav i Tebi !!! Kao sto vidis, skupljamo se ...sve u nadi da nece zeznuti prodaksn, da cemo imati bar malo lajva, da ce biti dobra ekipa. Puste zelje, bojim se, ali to nas nece sprijeciti da ipak gledamo !!!

Koliko znam, obje su dobro i zive svoje zivote, daleko od kamera. Zelim im da tako i nastave.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 27.09.2017., 22:29   #82
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Pozdrav i Tebi !!! Kao sto vidis, skupljamo se ...sve u nadi da nece zeznuti prodaksn, da cemo imati bar malo lajva, da ce biti dobra ekipa. Puste zelje, bojim se, ali to nas nece sprijeciti da ipak gledamo !!!

Jel znate mozda tko producira ovaj aktualni 321 kuhaj? Ako to nije OHT onda ima nade da ni BB ne bude OHT....

E to su bili dani kad smo imali Zoricu, Stefani, Barbaru i Tinu, Ervina, Gogu... pa kad su se cekali ponocni lajvovi na makedonskoj televiziji... nekako mi je tesko zamisliti da ce opet biti ta atmosfera, pogotovo nakon onog zadnjeg horora
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 22:34   #83
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Jel znate mozda tko producira ovaj aktualni 321 kuhaj? Ako to nije OHT onda ima nade da ni BB ne bude OHT....

E to su bili dani kad smo imali Zoricu, Stefani, Barbaru i Tinu, Ervina, Gogu... pa kad su se cekali ponocni lajvovi na makedonskoj televiziji... nekako mi je tesko zamisliti da ce opet biti ta atmosfera, pogotovo nakon onog zadnjeg horora
Za 321 ne znam, trenutno ne mogu traziti.
Ono je bilo bas posebno vrijeme !
Faliti ce mi cika Trajko i vremenska prognoza !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 27.09.2017., 22:35   #84
OHT i dalje radi na 321, tako da bojim se da im ni ovo ne može pobjeći.
BrightSun is offline  
Old 27.09.2017., 22:39   #85
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Za 321 ne znam, trenutno ne mogu traziti.

Ono je bilo bas posebno vrijeme !

Faliti ce mi cika Trajko i vremenska prognoza !


A sjecate se kad su u kucu usli Dule, Horvat i jos netko iz prosle sezone i kako smo govorili da su oni bili pravi stanari za show, a ovi sadasnji su mrtva puhala... a sad bi bili sretni da nam budu upola takva ekipa kao tadasnja (Ervin, Segetinke, Zorica...)
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 22:54   #86
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
++++++++

Jedan ispravak: nisu stanari dolazili u kucu u VW Bubama nego u Touaregima
Ma u prvom Big Brotheru sam uvjeren da su u bubama dolazili, i to tamnom plavim.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 27.09.2017., 22:59   #87
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Ma u prvom Big Brotheru sam uvjeren da su u bubama dolazili, i to tamnom plavim.


Ja sam uvjeren da su bili Touaregovi... mozda se netko jos sjeca?
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 23:09   #88
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
A sjecate se kad su u kucu usli Dule, Horvat i jos netko iz prosle sezone i kako smo govorili da su oni bili pravi stanari za show, a ovi sadasnji su mrtva puhala... a sad bi bili sretni da nam budu upola takva ekipa kao tadasnja (Ervin, Segetinke, Zorica...)

Tko bi nama ugodio ??!!
Sad bi se cak i Mirjani veselila !!!
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 27.09.2017., 23:21   #89
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post


Tko bi nama ugodio ??!!

Sad bi se cak i Mirjani veselila !!!


Bojim se da cemo se nakon novih stanara veselit Marini, Dragom, Votki i ekipi...
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 23:29   #90
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Bojim se da cemo se nakon novih stanara veselit Marini, Dragom, Votki i ekipi...

Kakve smo srece, dobiti cemo Ivicu -Fikusa !


Sto se tice prijevoznog sredstva kojim su dolazili...pa lijepo pitajte Antoniju na njenom FB !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 27.09.2017., 23:35   #91
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post


Kakve smo srece, dobiti cemo Ivicu -Fikusa !





Sto se tice prijevoznog sredstva kojim su dolazili...pa lijepo pitajte Antoniju na njenom FB !


Hahaha valjda nece opet biti neki antitalenti

E super ideja, idem ju pitati
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 23:51   #92
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Hahaha valjda nece opet biti neki antitalenti

E super ideja, idem ju pitati


Vidis da sam ja jedna pametna koka !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 27.09.2017., 23:52   #93
Touareg je bio u drugoj sezoni, proguglala i našla komentare ulaska.
tajva is offline  
Old 27.09.2017., 23:55   #94
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Touareg je bio u drugoj sezoni, proguglala i našla komentare ulaska.


Ali je i u prvoj... zar ne?
dje-CAk is offline  
Old 28.09.2017., 14:46   #95
BB jos nije ni blizu pocetka a dusebriznici vec poceli sa drvljem i kamenjem
Danas na radio Rijeci, emisija Da se mene pita, a tema je bila, pogadate, BB !
Nisam cula sve slusatelje koji su se javljali, ali ono koliko sam cula se svodilo na brigu za nasu duhovnost , potpirivanje niskih strasti i slicne, vec poznate komentare Javila se i jedna slusateljica koja je bila umjerena i rekla da kome ne odgovara, ne mora gledati i da kad bi tv kuce ponudile zanimljive sadrzaje, ovaj se ne bi gledao.
Tekst najave:
13:15
Da se mene pita - Da se mene pita: Reality show?
Big Brother, najpoznatiji reality show u Hrvatskoj, uskoro se vraća na ekrane jedne nacionalne televizije. Najpoznatija kuća bit će smještena u Hrvatskoj, a mediji još ne javljaju hoće li biti lokalna ili regionalna. Prošlo je 13 godina od prvog emitiranja reality showa u Hrvatskoj, a mi vas pitamo je li to stvarno sadržaj koji želite gledati?


Ne smeta me uopce sto dio ljudi ne podnosi realityje, brine me jedino da ovakve emisije ne pokrenu lavinu, a mi ostanemo bez BB-a jos i prije pocetka !


Opis emisije:
radio Rijeka
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 28.09.2017., 14:57   #96
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
BB jos nije ni blizu pocetka a dusebriznici vec poceli sa drvljem i kamenjem
Danas na radio Rijeci, emisija Da se mene pita, a tema je bila, pogadate, BB !
Nisam cula sve slusatelje koji su se javljali, ali ono koliko sam cula se svodilo na brigu za nasu duhovnost , potpirivanje niskih strasti i slicne, vec poznate komentare Javila se i jedna slusateljica koja je bila umjerena i rekla da kome ne odgovara, ne mora gledati i da kad bi tv kuce ponudile zanimljive sadrzaje, ovaj se ne bi gledao.
Tekst najave:
13:15
Da se mene pita - Da se mene pita: Reality show?
Big Brother, najpoznatiji reality show u Hrvatskoj, uskoro se vraća na ekrane jedne nacionalne televizije. Najpoznatija kuća bit će smještena u Hrvatskoj, a mediji još ne javljaju hoće li biti lokalna ili regionalna. Prošlo je 13 godina od prvog emitiranja reality showa u Hrvatskoj, a mi vas pitamo je li to stvarno sadržaj koji želite gledati?


Ne smeta me uopce sto dio ljudi ne podnosi realityje, brine me jedino da ovakve emisije ne pokrenu lavinu, a mi ostanemo bez BB-a jos i prije pocetka !


Opis emisije:
radio Rijeka
Big brother se od prve sezone suocava sa dusebriznicima, sjecam se da je 2015. izasao clanak na bitno.net gdje se poziva gradjane da bojkotiraju cijeli rtl dok god traje bb

Da, inace je bb korijen svog zla na ovom svijetu , a i ne bi me cudilo da ga ukinu s obzirom kakva je cenzura nastala u drzavi lately
petarpan5 is offline  
Old 28.09.2017., 15:10   #97
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Big brother se od prve sezone suocava sa dusebriznicima, sjecam se da je 2015. izasao clanak na bitno.net gdje se poziva gradjane da bojkotiraju cijeli rtl dok god traje bb

Da, inace je bb korijen svog zla na ovom svijetu , a i ne bi me cudilo da ga ukinu s obzirom kakva je cenzura nastala u drzavi lately

Zato i kazem da me strah !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 28.09.2017., 18:00   #98
Neka nam daju ovakav Big brother i zabava je zagarantirana

https://www.youtube.com/watch?v=x_lgiwdQT6M

https://www.youtube.com/watch?v=quoc2jvyOuU
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Old 30.09.2017., 13:29   #99
Ovo ide najranije od veljače, nakon rukometa. Sad mi je jasnije zašto je 321 počelo u rujnu.
Imran is offline  
Old 30.09.2017., 14:31   #100
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Ovo ide najranije od veljače, nakon rukometa. Sad mi je jasnije zašto je 321 počelo u rujnu.
Mi cemo strpljivo cekati !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.