Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 23:56   #41
Kad me pitate jesam li kupio V20 u ovlaštenom odgovorit ću vam pitanjem : Jeste li svjesni da V20 uopće nije dolazio u Europu i da nije uopće namjenjen za europsko tržište? Eto mislim da vam je sada jasno jesam li kupio u ovlaštenom i zašto nema garancije na punjač.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:42   #42
Evo jedna zanimljivost. Još se nisam nakanio da kupim novi brzi punjač ali ovo je čudno. S brzim punjačem moj mobitel bi se u potpunosti napunio za nekih 1h i 15/20 min, a bez brzog punjača se napuni za 1h i 50 min. Znači punjenje traje nekih pola sata duže. Pa ja sam mislio u najmanju ruku da će punjenje bez brzog punjača trajati oko 2h i 30 min. Jel ovo sve ok?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:09   #43
Radije nemoj. Što sporiji punjač, to manje "zamara" bateriju, pa bude dulje trajala.
Iako je to manje važno na telefonima sa zamjenjivom baterijom.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:12   #44
Znači istina je da brzo punjenje uništava bateriju?

Pa evo pola sata duže mi puni na sporom punjenju, sad i ne vidim razlog da kupim brzi punjač bar ne u ovom trenutku.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:29   #45
Litij-ionske baterije uništava visoka temperatura. Rane verzije brzog punjenja imale su manjih problema sa zagrijavanjem, novije su to znatno reducirale, a neke (VOOC i Dash Charge) eliminirale u potpunosti raznim tehnikama (izmicanje kontrolne elektronike za punjenje s matične ploče u adapter).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:20   #46
Kak god bilo, jača struja uzrokuje intenzivniju kemijsku reakciju, a ona generira više topline.
Najradije koristim stari Samsungov punjač, ~500mA, pa da ju lijepo napuni kroz noć.

Zadnje uređivanje Zvon : 12.01.2018. at 22:25.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 23:10   #47
Lijep pozdrav. Jučer mi se desila nesreća s V20. Upao je u vodu - more. Crkao mu je display. Ne u potpunosti, ono malo se kroz crnilo providi a ne radi mu touch. Evo zašto je to važno. Naime mobitel sam zaštitio Android Security Start-upom. Kad uključim mob traži mi pattern da bi se sustav podigao. Ja taj pattern ne mogu ukucati jer touch ne radi. Kad bi samo mogao to uraditi pokrenuo bih mob i spojio ga USB kablom i skinuo silne slike koje su mi ostale na memoriji uređaja. Može li se išta po tom pitanju uradiiti?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 07:01   #48
Možeš spojiti miš OTG kablom pa onda nacrtati otisak.
Također, ako je uključen debugging, možeš i ADB-om to riješiti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 21:53   #49
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možeš spojiti miš OTG kablom pa onda nacrtati otisak.
Također, ako je uključen debugging, možeš i ADB-om to riješiti.
Bojim se da je kasno za to

Danas mi je mobitelu radio display onako tanko, al opet radio. I to sve do trenutka kad sam pošao kod prijatelja da spojim miš OTG-om i pokrenem mob. Došao tamo display ne radi. E džaba onda i miš i sve kada ja ne vidim šta upirem. Pokušao sam 10ak puta napamet ali ne može se. Nažalost slike su sve opstale u mobitelu al zbog moje gluposti da mob zaštitim Android Secure Start-upom i zbog otkazivanja displaya nemoćan sam da ga pokrenem. Kad bih to uradio jednostavno bih pokrenut mob spojio USB kabelom na laptop i skinuo slike.

Grozan je ovo osjećaj, sve je tu a ne može se ničemu pristupiti. Više bih volio da mi je matična otkazala barem bih bio mirniji šta sam sve izgubio.

Moje druženje s V20 je trajalo prekratkih 11 mjeseci i mobitel je fantastičan, zaljubio sam se u njega. Teško ću ga prežaliti. Nema više metalnih mobitela. Koliko mi je samo puta ispao na beton i ništa mu. Sada je sve staklo od flagshipova, padne jednom i raspe se.

Ja ću samo reći da je LG jako podcijenjen mobitel je ovaj bio fantazija u svakom mogućem smislu. Toliko mi se V20 svidio da sada kada budem birao između Note8 i V30, uzet ću V30. Ne postoji stvar koja može zamjeniti širokokutnu kameru koju jedino LG stavlja u svoje mobitele.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 22:19   #50
Pretpostavljam da nemaš Google Photos pa da su slike gore? :/
A mislim, možeš uvijek nabaviti ekran (aliexpress za 300-tinjak kuna) pa zamijeniti- ili žicati neki servis koji ima na stanju ekran da ga spoji samo da spasiš podatke.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 23:49   #51
Lako je biti general poslije bitke, no ja za sve bitne podatke imam na uSD kartici. Jednostavno ne vjerujem internim memorijama, baš zbog takvih nepredviđenih situacija. Jednom kad mi se dogodil bootloop na G4 nisam imal nikakvih gubitaka.

Nego, netko na Njuškalu prodaje V35...ima li tko iskustva s tim modelom?
Kak nije za naše tržište, ima li HR menu?
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 03:19   #52
Moja najveća greška je što nisam google photos aktivirao, ali i da jesam slike uslikane tog dana koje mi najviše i znače su bespovratno otišle jer google photosu treba net da sve to pošalje u oblak. Dalje imao sam microSD u mobu ali od 4 GB a uređaj ima 64 GB pa sam koristio memoriju uređaja. I da sam na microSD stavio pohranu opet ništa jer mi je ta microSD kartica nakon ovog potopa crkla. Pokvarila se i bacio sam je. Znači jednostavno kako god okrenem i da sam imao google photos aktiviran i da sam pohranjivao na microSD do tih slika ne bih došao.

A što se tiče displayja za V20, taj uređaj LG nije ni namjenio Europi, skoro pa ilegalnim ili kulturnije reći neslužbenim putem dolazi u nas s izbornikom koji nije na hrvatskom jeziku. Doslovno dijelova za taj uređaj nema.

A tema za V30 evo je https://www.forum.hr/showthread.php?t=1026615
V35 je zapravo V30 sa Snapdragonom 845 umjesto 835 i to za jednog od američkih operatera (ne znam sad za kojeg).
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.