Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 18:24   #541
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima gdje to gledate. Ako može tko, pp.


Ti si jedna velika budaletina. Pitas na forumu link gdje se gleda i kad ti posaljem link na PP, odgovoris mi da sam nadrogirani kreten. Jesi li ti normalan?

A ni drugi nisu zahvalili.

Uglavnom, jos jedan tjedan ...


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.09.2017., 19:07   #542
Bas vidjela najavu za BBCelebrity na zimu. US prvi put.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:07   #543
Je li jos kome drago sto Paul nije pobijedio...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:20   #544
Natalie, Michelle, Corey i Victor će biti u 31. sezoni Challengea. Baš me šokiralo to.
Obično u Challengeu budu samo sudionici MTV realityja (Real World, Are You The One, Road Rules).

Očito im ponestaje ljudi jer u 31. sezoni biti ljudi osim ova 3 iz BB18, iz Ex on the Beach i Geordie Shore.

Za Ex on the beach i Geordie me briga. Ali baš mi je drago za Big brother ljude. Volio bih da i drugi iz Big BRothera prijeđu u Challenge. Šteta jedino što je BB18 valjda jedina sezona koju nisam gledao (osim prvih par tjedana), tako da se recimo uopće ne sjećam ove Natalie, Michelle se jako slabo sjećam. Coreyja i Victora se sjećam.

Bilo bi cool da dovedu ljude iz BB19 ili ranijih sezona. Ili ljude iz Survivora!!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:14   #545
Super, valjda cu se sjetiti tko su, kad ih vidim


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:58   #546
Je li tko poceo gledati celebrity big brother us. Ja sam pogledala prvu epizodu, meni najpoznatija Omarosa iz Apprentice US. Najsmjesnije mi je bilo kad je rekla, bila sam u sezoni pripravnika, pita je drugi a tko ti je bio poslodavac, a ona ce: Donald Trump

Sad bi trebalo pogledati i druge epizode :-)

Inace, sarolika ekipa - LA Lakers kosarkas, pjevac iz rock grupe, drugi pjevac, TV host, skoro miss Kolumbije ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:50   #547
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Je li tko poceo gledati celebrity big brother us. Ja sam pogledala prvu epizodu, meni najpoznatija Omarosa iz Apprentice US. Najsmjesnije mi je bilo kad je rekla, bila sam u sezoni pripravnika, pita je drugi a tko ti je bio poslodavac, a ona ce: Donald Trump

Sad bi trebalo pogledati i druge epizode :-)

Inace, sarolika ekipa - LA Lakers kosarkas, pjevac iz rock grupe, drugi pjevac, TV host, skoro miss Kolumbije ...
Ja sam pogledao prvu epizodu ali daleko je to od BBUK ili BBAU
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:41   #548
Meni je ovaj format drazi. Mozda bi se, jedino, trebao drukcije zvati zbog toga. AU mi je pak drazi od UK.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 14:57   #549
Ako koga treba podsjetiti, poceo je BBUS, 20. sezona.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 18:18   #550
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ako koga treba podsjetiti, poceo je BBUS, 20. sezona.

Par zanimjivih takmicara, nekoliko strasno iritantnih,nista posebno za sada,ail ima potencijala
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 11:28   #551
Najgore mi je kad ovi izvan saveza nominiraju ljude koji su izvan saveza. Ali, dobro, bar savez vec ima clana manje.

A ova Sam je

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 20:53   #552
Joj naš BB i njihov je neusporediv. Njihov BB je ono što je kod nas Survivor. Volim te taktičke igre i nadmudrivanja. Teško mi je zadad odabrati bilo kojeg favorita.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 21:11   #553
Steta sto se ona nije uspjela vratit, bilo bi uzbudljivo. I sta da je ona ludaca Sam stavila prijatelja, mogao je ispasti i ne vratiti se.

Meni je ovo puno, puno bolje od naseg BB i bolje od UK koji je slicniji nasem, samo zanimljiviji

Taylor za sad pametno igra.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 21:45   #554
Pratim i ja... dobra mi je ova sezona za sada. Tyler definitivno izgleda da bi mogao daleko, al nekako očekujem da će u jednom trenutku i njegovi iz saveza shvatiti da je prevelika prijetnja. Zapravo je ova sezona poprilično neizvjesna, je da jedan savez izgleda nadmoćno, ali i oni su izgubili Winstona.

Sam mi je draga, ali malo je to sve čudno izvela u svojem HoH-u. Ali barem je bilo drugačije vidjet ćemo sutra na čiju će stranu pasti novi tjedan, izbjegavam spoilere do epizode Ova drama s Fezom barem su mu riješili srednjoškolske muke koga odabrati kad je ova ispala. Al da nije mogla ono složiti, ne kužim. Sedam dijelova je imala slagalica

Općenito u USA većina toga ide na competition-reality formu i ne razvlače to u nedogled. Jedino je njihova prva sezona imala slična pravila ko ove britansko/njemačke varijante. I sviđa mi se američki cast, kao i kanađani koji imaju ista pravila ne idu u frik show, već biraju ljude koji imaju nešto u glavi i znaju igrat. A u ovom našem je bitno da izazoveš što veći šok
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 23:49   #555
Počeo sam gledati pretprošli tjedan, ali manje više pokopčao sam sve. Jedino nisam shvatio koliko puta se emitira tjedno u Americi - samo triput? Kojim točno danima?
ben005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 02:19   #556
Quote:
ben005 kaže: Pogledaj post
Počeo sam gledati pretprošli tjedan, ali manje više pokopčao sam sve. Jedino nisam shvatio koliko puta se emitira tjedno u Americi - samo triput? Kojim točno danima?


Tri puta ... cetvrtkom je izbacivanje, nedjeljom se obicno otkrije tko je HoH i nominiran, a utorkom ili srijedom Power of Veto.

Inace, ako si u Americi ili slicno, imas i live feedove ... inace, to ne pratim, ne zanima me kad ce tko podrignit i slicno. Samo epizode i ovdje bi otkrivanje necega iz feedova bilo spoilanje
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2018., 18:02   #557
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Tri puta ... cetvrtkom je izbacivanje, nedjeljom se obicno otkrije tko je HoH i nominiran, a utorkom ili srijedom Power of Veto.
Da, ovako kako si napisao četvrtak live/izbacivanje, nedjelja HoH i srijedom je PoV. Odnosno kod nas gledamo pon, čet i pet ujutro.

Feedove ni ja ne pratim, tko bi imao za sve to vremena, ovako mi je dosta koncentrirano i dovoljno 2h tjedno. Ima i drugih serija

Nego, jel imate favorite? Sam mi je draga zbog prvog tjedna, ali nekako je kruta pomalo i čini mi se naivna. Mislim da će ju izigrat kad im više neće trebati. Tyler mi je super jel igra na obje strane i za sada vrlo uspješno. Fessy mi je ok kao lik, ali njegovi saveznici su prokleto nesposobni u principu
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 00:45   #558
Tyler mi je za sada ok zbog igre. U stvari ima dosta dobrih likova, ovoliko ih nikad nisam popamtila u ovoj fazi igre. Volim kad igraju za sebe, a ne za nekog koga su upoznali prije 2 tjedna.

Brett mi se ne svidja nimalo, kao ni njegov pali prijatelj W. U biti nadam se da ce se level 6 (tako se jos zovu) raspasti sto prije.

Dobra mi je HoH (eto, ne mogu se sjetit imena).

Sam je malo, kako si rekao, prekruta, a puno i cudakinja.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 02:46   #559
Hvala za info kad se emitira. Još samo da popamtim sva ta imena, ali budem u narednim danima i to.
ben005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 22:43   #560
Super mi je bilo izbacivanje... Rachel bome ju je bilo neugodno gledat. Level6 mi se sviđa jel ne rade drame kad se moraju nekog riješiti, sve je dio igre i odsjeku koga trebaju i idemo dalje. Bretov govor

I super da je Angela HoH. Čini se da će Bailey morati iskoristiti svoju moć. Osim ako ju ne izigraju savršeno pa ju backdooraju. Budemo vidjeli sutra kao će sve to ispasti i hoće li Tyler još jednom moći preživjeti da ovi ne otkriju da ih je iznevjerio šesti tjedan uzastopno
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.