Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2009., 02:38   #41
Quote:
1982 kaže: Pogledaj post
isusa ti boga dragog jesi uopće razgovarala S NJIM o tome??

produžite predigru, reci mu što te uzbuđuje, opusti se, nek on ide malo lakše...

nije fora ako je užitak jednostran...
mozda jest.

smiri se.
Kela is offline  
Old 29.11.2009., 02:42   #42
Quote:
Kelaesther kaže: Pogledaj post
mozda jest.

smiri se.
aha, a zašto onda nas pita o tome? Zašto ne pita svog ginekologa? Ako su već razgovarali, a (očigledno) nije pomoglo?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 29.11.2009., 03:34   #43
Quote:
Macaria kaže: Pogledaj post
bok svima. Imam veliki problem. vec neko vrijeme spavam sa deckom. ne osjecam ugodu posto me boli previse....tolkiko da zadnja 2 puta nismo ni uspijeli spavat skupa jer me previse bolilo!(((
nisi se dovoljno opustila. pokušajte malo produljit predigru.
mislim da će onda ići kao podmazano. moja žena je imala takav
problem,a to je bilo samo zato jer se nije uspjela potpuno opustit.
glazba,možda koja čaša vina i uz voljenog partnera koji naravno
treba imat razumijevanja,ne bi trebalo bit problema.
pokušaj
ići će glatko
Igor1975 is offline  
Old 29.11.2009., 08:20   #44
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post

No ima li iko da meni odgovori na pitanje-mene boli u svim pozama
ima: ginekolog!
najcesci fizicki uzrok spolnih odnosa su gljivicna oboljenja i upale cervixa. dakle na papa test!

a o psihickih uzroka ima milion, a najvjerojatniji je STRAH OD BOLI, dakle jedamput te bolilo i sad se nesvjesno grcis zbog straha od nove boli a samim tim dobijas bol


/Dr Rujanka
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 29.11.2009., 08:44   #45
Jednom imala ovaj problem.
Otisla kod gin i rijesila u vrlo kratkom roku.
Toplo preporucujem, jer ode rijesenje neces nac.

I sexaj se samo kad to stvarno zelis.
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 29.11.2009., 11:08   #46
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ima: ginekolog!
najcesci fizicki uzrok spolnih odnosa su gljivicna oboljenja i upale cervixa. dakle na papa test!

a o psihickih uzroka ima milion, a najvjerojatniji je STRAH OD BOLI, dakle jedamput te bolilo i sad se nesvjesno grcis zbog straha od nove boli a samim tim dobijas bol


/Dr Rujanka
Draga sept,radila papa test ,UZ i pregled prije 2-3 mjeseca,sve ok semo je bila upala koja se izlijecila.Gljivice nisam ni imala.....A neda mi se opet ginekologu jer redovno obavljam kontrole svakih 6 mjeseci ....

Psihicki uzrok nije sigurno,opustena do krajnje granice i decka jako jako volim....(onaj iz teme ponovo!)
Neuhvatljivaa is offline  
Old 29.11.2009., 11:31   #47
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Draga sept,radila papa test ,UZ i pregled prije 2-3 mjeseca,sve ok semo je bila upala koja se izlijecila.Gljivice nisam ni imala.....A neda mi se opet ginekologu jer redovno obavljam kontrole svakih 6 mjeseci ....

Psihicki uzrok nije sigurno,opustena do krajnje granice i decka jako jako volim....(onaj iz teme ponovo!)
...još uvijek te boli? ...gle, nisam sve pomno pomno čitala...mozda sam nesto i preskocila,ali zna li on da tebe bas svaki put u svakoj pozi boli...

iiii da...boli li te tijekom cijelog odnosa...dakle nakon sto penetrira u tebe, pa sve dok ne bude gotovo...ili te boli samo tijekom "početka"-"prvog ulaska"?

Čudno mi je da ti ginekolog nije dao "dijagnozu" osim upale...s obzirom da to vise nemas, a jos te boli. Tako da...jos jedino moze bit vaginizam ili neka fizička anomalija koja otežava ugodan sex, ali to bi valjda uocio ginekolog iako vaginizam teže...jer podsvjesno se prilikom sexa steže rodnica...sto proizvodi bol...

stvarno
AlfOmg is offline  
Old 29.11.2009., 11:56   #48
Quote:
AlfOmg kaže: Pogledaj post
iiii da...boli li te tijekom cijelog odnosa...dakle nakon sto penetrira u tebe, pa sve dok ne bude gotovo...ili te boli samo tijekom "početka"-"prvog ulaska"?

Čudno mi je da ti ginekolog nije dao "dijagnozu" osim upale.
Ranije,prije mjesec ,dva boljelo me kada sam dole i kada su mi noge podignute.Ali kada sam gore ili spustenih nogu nije.Juce me boljelo u svakoj pozi i to tokom cijelog seksa.On ne zna jer mu nisam rekla.U zadnje vrijeme primjetila sam da me boli kada mokrim i stalni pritisak na mjehur.E sad,da li bolan seks moze biti od toga(vjerujem da je infekcija mokracnih kanala),ali to nisam imala prije mjesec-dva a opet me boljelo.
Neuhvatljivaa is offline  
Old 29.11.2009., 14:58   #49
Najmanje boli u plodne dane jer se grlić maternice povuče gore i jako ga je teško popipati i praktički smo neosjetljivi na bol,ali itekako na svršavanje
Nekad zna boli prije menge
Još ako ima malo većega
leptirica 2 is offline  
Old 29.11.2009., 15:57   #50
macarla,nadam se da ćeš se postupno riješiti boli kad se riješiš upale.
i meni je tako bilo dugo vrimena i ma koliko bila napaljena i koliko su me partneri napaljivali,opet je bolilo ma čak sam se i navikla na tu bol
liona1982 is offline  
Old 30.11.2009., 10:25   #51
evo da se uključim i ja u forum. momak i ja smo spavali prije mjesec dana prvi put i ja i on. nakon dva tjedna pokušali smo opet samo da uđe i kad je izaša išlo je samo malo krvi i ubrzo prestalo. sinoć mi je uša 2 - 3 centa te mi je, nakon što je iša stavit kondom da može ući, počelo teći malo krvi te je pretalo u roku par min. poslije me ništa ne boli osim u tom trenu kad ide ući pa osjetim kakko mi se sve širi. oće li ta krvarenja prestat samo od sebe, da li je to normalo ili se radi o nekakvoj upali da triban piti neke tablete? fala
mala1989 is offline  
Old 30.11.2009., 11:07   #52
Quote:
mala1989 kaže: Pogledaj post
evo da se uključim i ja u forum. momak i ja smo spavali prije mjesec dana prvi put i ja i on. nakon dva tjedna pokušali smo opet samo da uđe i kad je izaša išlo je samo malo krvi i ubrzo prestalo. sinoć mi je uša 2 - 3 centa te mi je, nakon što je iša stavit kondom da može ući, počelo teći malo krvi te je pretalo u roku par min. poslije me ništa ne boli osim u tom trenu kad ide ući pa osjetim kakko mi se sve širi. oće li ta krvarenja prestat samo od sebe, da li je to normalo ili se radi o nekakvoj upali da triban piti neke tablete? fala
pitaj prave doktore a ne nas pacijente sa foruma
__________________
is it you ,is it me or just a fantasy?
enticing is offline  
Old 30.11.2009., 12:53   #53
Quote:
pikica mala kaže: Pogledaj post
E da premalo informacija..
Daj nam nešto.
slike recimo...odmah će ti dežurna LJES sex na ex-ekipa za očevid dat dijagnozu
izotonik69 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger