Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 15:46   #21
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
e. još bolje. ja sam za!
Ja sa ovim Osječankama nemogu već mjesec dana kavu dogovorit, a kamoli opijanje u parkiću
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:56   #22
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
I uzet jeftinog vina i kole...nakon dva sata nazvat mm-ove da pokupe djecu i ostat ležat pijane ispod klupe do jutra.
Moj mm bi rekao "mmmm, ne mogu baš sada doći, imam nekog posla, ali nazvat ću svoju mamu da ga pokupi"
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:27   #23
a jebi ga sad ja se baš ufurala u to jeftino vino i kolu.

ah blažena vremena kad smo si držali kosu naizmjenice dok bi rigali kroz nos u grmlju..ajde sad ti..ajde sad ću ja..uf moram ja opet..ajde...
nemoj me nasmijavat ihihiih bljuuuv ihih šrnj šnjr šnjrrrr...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:33   #24
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
I uzet jeftinog vina i kole...nakon dva sata nazvat mm-ove da pokupe djecu i ostat ležat pijane ispod klupe do jutra.
i ja se bilježim za tulum takve vrste
sjetite se mene ako to upriličite
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:37   #25
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
i ja se bilježim za tulum takve vrste
sjetite se mene ako to upriličite
ma katarina nas zajebava. samo nas je navukla sad na jeftino vino i kolu pa će se povuć čim se prvi gutljaj povuče.

eto lara kad se zagor vrati pusti ga jednu noć da vidi kak je to biti sam s djetetom . tak ću i ja svome.

ubit ću dvije muhe jednim udarcem.
prvo-napit ću se ko stoka.
drugo-dragi mi više nikad neće moći reći - pa što ti radiš po cijele dane. ništa osim što čuvaš dijete.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:39   #26
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ma katarina nas zajebava. samo nas je navukla sad na jeftino vino i kolu pa će se povuć čim se prvi gutljaj povuče.

eto lara kad se zagor vrati pusti ga jednu noć da vidi kak je to biti sam s djetetom . tak ću i ja svome.

ubit ću dvije muhe jednim udarcem.
prvo-napit ću se ko stoka.
drugo-dragi mi više nikad neće moći reći - pa što ti radiš po cijele dane. ništa osim što čuvaš dijete.
vratio se jučer asmater:
joj bejbi ja 36 sati nisam spavao, i muči me vremenska razlika od 6 sati i onesvijestio se u krevet...
trebala sam ga na spavanju zatuć
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:42   #27
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
mi se jedino vikendom uspijemo družiti s ljudima, osobito s onima koji isto rade i imaju djecu. jesmo svi skupa, ali s drugim ljudima. isto tako svi skupa idemo na plac, u đir po gradu, na kolače, izložbe, kazalište, kave...
na to sam mislila, da radimo ono što želimo skupa bilo da sa frendovima koji imaju klince idemo na Sljeme ili u neki park ili jedni kod drugih na ručak ili da jednostavno budemo doma, al vikendom ne radimo ništa tipa pospremanja, čišćenja itd...nekad ni ne kuhamo nego odemo van na ručak
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:43   #28
Alkoholičarke... Ne možete pit pa vas depra lovi
Nađite si ljubavnike, znate kako si žene podižu raspoloženje pa da vas još i on zajebava haha

Moj savjet je odrediti prioritete, kuću spremati kad je loše vrijeme, klincima uvalit crtić koji put, popit čašu vina (ili po želji) kad svi zaspu, jednom mjesečno frizeru... I raditi nešto što vas ispunjava... Mislim da je po tom pitanju gore mamama koje su doma s djecom. Možda neki fitness ili plivanje dva puta tjedno. Psihijatar. Cigarete.
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:43   #29
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
pa što ti radiš po cijele dane. ništa osim što čuvaš dijete.
Znači ima još takvih. Ja sam mislila da to samo ja doma slušam.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:45   #30
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
Znači ima još takvih. Ja sam mislila da to samo ja doma slušam.
Uuuuuu...moj to možda i misli, ali nema teorije da bi tako nešto izgovorio
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:46   #31
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
vratio se jučer asmater:
joj bejbi ja 36 sati nisam spavao, i muči me vremenska razlika od 6 sati i onesvijestio se u krevet...
trebala sam ga na spavanju zatuć
Tako i moj, dođe s posla umoran... I kaže mi neki dan da poslije ručka mora imati sat vremena za sebe
Odvalila sam mu se smijat, a mali je sam počeo skakati po njemu kad se izvalio na kauč.
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:54   #32
32 godine i jedna beba + muzek koji je posve angaziran i s njom i doma pa sam svejedno navecer satrana ko da sam kanale kopala.
Psihicki mi pomazu
  • razgovori s drugima mamama i kavice i setnjice,
  • razgovori i kavice s frendovima cija djeca su veca, oni kuze da ne mozes kao prije se ponasati i ne smeta im beba na kavi a teme razgovora su ipak odmaknute od beba,
  • vecernje tocanje u kadi s knjigom,
  • trenutci s mm-om koje uspijemo navecer podijeliti
  • i jos puno sitnica.
Doduse, kad prestanem dojiti i kad se napijem ko zemlja biti cu posve normalna, ovo je samo do tada.
Fizicki mi ne pomaze nista. Mislim da cu biti iscrpljena dokle god se ona ne osamostali malo, cini mi se da me fizicki iscrpljuje kolicina odgovornosti i paznje koju joj posvecujem svaki dan.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:54   #33
Imam 41 godinu,muza i dvoje klinaca od 9 i pol i 4 godine.
Oboje radimo,djeca idu u skolu i u vrtic.
Spasava nas nasa teta domacica koja radnim danima dolazi k nama da nam pospremi stan i skuha rucak.
Obaveze oko djece-ucenje,vozanje na tecajeve i sl. mm i ja dijelimo ravnopravno.
Tjesimo se mislju da se klinci sa godinama osamostaljuju,te da je vrijeme na nasoj strani.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 17:11   #34
Ja sam totalno oglupavila, rječnik mi osiromašio. Koma.
Net mi je najbolja prijateljica a MM je tek neki dan (nakon što sam namjerno otišla na kat peglat i njega ostavila samog skoro 3h s malom koja je bila dosta cendrava) shvatio da briga oko djeteta iziskuje jaaako puno energije, do tada nije baš kužio zašto sam krepana svaku večer i NE DA MI SE maziti
Prije nego sam rodila, hobiji su mi oduzimali dosta vremena, a sad ne stignem uopće i to je ono što mi najviše fali. Morat će MM-a malo više angažirat oko male.
Al šta je je, MAMA je zakon! tata je fakat sporedni glumac.
__________________
BabyCipelicscrapbook
Joel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 17:51   #35
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
I uzet jeftinog vina i kole...nakon dva sata nazvat mm-ove da pokupe djecu i ostat ležat pijane ispod klupe do jutra.
tako si me nasmijala odma mi je dan bolji
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 17:55   #36
Ja sam došla do zaključka da ako se ubrzo ne vratim na posao, a osobito među ljude završiti ću na Vrapču...
Imam 27 godina a živim ko baba, muka mi je od odlaska u kupovinu, plac, šetnje po kvartu.
Muž - beskoristan, većinu dana provodi u uredu
Baka servis nemamo, znači mali je 24/7 sa mnom....i priznajem treba mi odmor i od njega
Glavna misao mi je što ću sutra kuhati...jebate jesam jadna...
I počela sam čistiti više no ikad,za čudo božje ali prljavije je no ikad, mali je u fazi kad provjerava što se sve može istresti, proliti i utrljati u tepih.
Eto, ak niš drugo, nije mi dosadno, svaki dan ima za čistiti.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:27   #37
Vidim da na RiD-u ne manjka ljubavi prema alkoholu....a pa lijepo onda cure u Zg izvolte organizirati pijanku...mi ćemo se ostale dovući nekako i evo nam svima prilika da se maknemo od doma....reći ćemo da je to vrlo bitno za odgoj da se vidimo u metropoli s drugim mamama...predložite datume i organizirajte smještaj nama provincijalkama....besplatan....ja ću ponijeti hodalicu ako nekome zatreba u neko doba
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:58   #38
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
radim, studiram i razmišljam da se počnem drogirati
Hehehehe, kad nadjes dobrog dilera, javi
Kod mene ide nekako, samo ne smijem niti jedan dan nista preskociti, svaki dan moram, kao poslusan vojnik partije, obaviti sve zacrtano inace se rusi krhka zivotna konstrukcija nazvana 'poso-kuca-birtija' (samo bez birtije).

A opet, kad me sustigne depra, samo pomislim kako bi neki dali sve da mogu (opet) iskusiti taj umor i kaos (npr. stella24, Leonini mama i tata... i, nazalost, mnogi drugi) i osjetim se posramljeno jer kukam i padam u bed, a imam dvije zdrave ruke i noge, zdravo dijete, ok posao, muza (koji je takav kakav je, mogla sam i gore proci)...
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:01   #39
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Ja sa ovim Osječankama nemogu već mjesec dana kavu dogovorit, a kamoli opijanje u parkiću
nisam vidjela ni da se trudiš organiziraj sramotno opijanje na pijanoj,da vidiš kak ćemo dojuriti (ja prva )
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:07   #40
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
nisam vidjela ni da se trudiš organiziraj sramotno opijanje na pijanoj,da vidiš kak ćemo dojuriti (ja prva )
Opijanje na pijanoj?...jesi ti već pijana ili?...evo ovaj vikend...birajte vrijeme i mjesto...filozofi
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.