Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2012., 11:09   #41
Quote:
veco009 kaže: Pogledaj post
Ukraden mi je iphone i znam tko mi ga je ukrao naravno policija nema dokaza, prijavio sam policiji da ga pronađu preko imei broja no međutim sumnjam pošto je on nakon toga bio u bih da ga je tamo preprodao... da li ga je moguće tamo pronaći i kako?? Policiji sam rekao tu sumnju oni ništa
koliko ti imas godina?
ako si punoljetan, dal si zavrsio skolu?

ako nisi zavrsio skolu onda razumijem ovakav nacin pisanja....ako jesi, onda netrebas biti krleza, tolstoj il ko vec, al probaj barem stavit tocku zarez i sl. jer ovdje se jedino razumije da nemas mobitel




Quote:
veco009 kaže: Pogledaj post
no međutim sumnjam pošto je on nakon toga bio u bih da ga je tamo preprodao
Policiji sam rekao tu sumnju oni ništa
Wtf...?!??
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 12:53   #42
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
koliko ti imas godina?
ako si punoljetan, dal si zavrsio skolu?

ako nisi zavrsio skolu onda razumijem ovakav nacin pisanja....ako jesi, onda netrebas biti krleza, tolstoj il ko vec, al probaj barem stavit tocku zarez i sl. jer ovdje se jedino razumije da nemas mobitel





Wtf...?!??
Ne pretjeruj, bilo bi lijepo da stavi pokoji zarez ali i ovako je razumljivo.

Zna tko je ukrao, čovjek zapičio u Bosnu, tamo ga vjerojatno preprodao, veco to rekao policiji, oni na to nisu reagirali.
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 22:21   #43
Ukraden iphone
Mogu li ga od doma zablokirati i kako?

Ugašen je, prijavljeno policiji, operateru (uzeta nova kartica s istim brojem).

tel. je imao šifru za otključavanje, može li lopov do mojih podataka i kojih?

Nema findmyphone,
Mogu li ga ikako locirati sa drugog smartphona i kojom aplikacijom?(android)

Hvala na bilo kakvom odgovoru.

Da li da zovem operatera i prijavim imei i kako mi oni mogu pomoći?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 01:14   #44
Nemozes nista. Bitno da je prijavljeno policiji, preostaje ti nadati se da ce te jednog nazvati da su ga nasli.
Ako ti je zakljucan sa sifrom, nemoze se do podataka.
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 22:43   #45
Moze, natjeras ga da se otkljuca, na YT ima dosta filmica o tome, no onaj koji ga je maznuo/pronasao samo lupi cisti instal preko itjunsa i to je to....
Druga je prica koliko policija sve to prati, pa neke i pronadje


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Zadnje uređivanje tomisličak : 16.08.2013. at 11:25. Reason: uklonjen nepotreban citat
robee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 12:45   #46
Pozdrav,
može li osoba koja je ukrala iphone pristupiti podatcima koji se nalaze u iphoneu, ako sam preko "Find my iphone" uključio opciju 'Erase iphone' te do podataka koji se nalaze u iCloudu (daklem, izbrisani podatci, jel?) ukoliko nema šifru od apple ID?
Someone_unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 11:36   #47
@someone - ne može. jedino ga može rastorati kao novog.
iOS7 je tu napravio znatan pomak, no vjerojatno je već pronađen način kako zaobići traženje passworda za apple račun.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 12:10   #48
Ja sam instalirao klincu na iphone,find my iphone i upisao svoj broj u slučaju krade ili sl.kakvs je procedura ako dode do toga,kako ja znam gdje je iphone? hvala

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk 2
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 13:11   #49
Na računalu otvoriš Icloud i tamo imaš opciju Nađi moj iPhone. Uneseš korisničko ime i lozinku iCloud računa i možeš vidjeti na karti gdje se mob nalazi. Također možeš poslati poruku, pustiti glasan zvuk na mobu ili sve sa njega izbrisati. Stvar funkcionira samo ako je mob upaljen, uključene lokacijske usluge i ako mob ima pristup data prometu.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk pro
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:06   #50
Quote:
davor2210 kaže: Pogledaj post
Na računalu otvoriš Icloud i tamo imaš opciju Nađi moj iPhone. Uneseš korisničko ime i lozinku iCloud računa i možeš vidjeti na karti gdje se mob nalazi. Također možeš poslati poruku, pustiti glasan zvuk na mobu ili sve sa njega izbrisati. Stvar funkcionira samo ako je mob upaljen, uključene lokacijske usluge i ako mob ima pristup data prometu.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk pro

Puno hvala...
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 21:52   #51
Da li je moguće pronaći ukradeni iPhone?

Pozdrav! Ovako, ostala sam bez svog iPhone-a četvorke kojeg sam doslovno pazila više nego samu sebe u ovih 3 godine koliko sam ga imala. Od policije naravno ništa, iako sam odmah prijavila. Jer, oni po zakonu ne mogu locirati jer je sada pala cijena mog modela. Zanima me postoji li mogućnost locirati ga na neki drugi način?
Unaprijed se zahvaljujem!
Coco323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 16:27   #52
Si imala Find My iPhone uključen?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:30   #53
Smile

Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Si imala Find My iPhone uključen?
Mob je uspješno nađen! Zahvaljujem se!
Coco323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:24   #54
Pa kako si ga našla, preko find my iphone ili?
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 15:14   #55
Optimalna zaštita od gubitka/krađe

Kako se optimalno zaštititi od gubitka ili krađe iPhone-a, mislite li da je dovoljno aktivirati Find My iPhone na iCloud-u, ili postoji neka bolja aplikacija?

Što mislite o novoj opciji dostupnoj za iOS7, Activation Lock? Trebala bi biti vrlo korisna jer je ranije lopov jednostavno mogao isključiti Find My iPhone...
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 10:41   #56
Pozdrav,
problem je u izgubljenom iphonu, izgubljen je već recimo dva tjedna, ali mi roditelji to nismo znali jer je dijete bilo u kazni, pa je umjesto iphona dobilo staru "ciglu". Sad smo primijetili da ga nema. Dakle, ima instaliranu find my iphone aplikaciju, ali kad je pokrenem na svom mobu dobijem poruku "bez uređaja". Da li to znači da je mob krepao (jer je recimo pao negdje u grmlje, pa se ispraznio, a i kiša je padala i uništio se) ili može biti da ga je ipak netko pronašao i na neki način ga resetirao prije nego smo mi to skužili? Nama je rezultat u svakom slučaju isti, očito ga više nećemo moći pronaći, ali me svejedno zanima.
Hvala na pomoći
mafinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 12:35   #57
Ukraden iPhone

Da li je izgubljeni iPhone registriran sa istim iCloud računom kao i mobitel na kojem je pokrenuta Find My iPhone aplikacija?
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 12:54   #58
Ja sam pokrenula na svom mobitelu, nakon što sam unijela djetetovu šifru, tako sam je običavala škicnuti gdje se nalazi. Dakle rekla bih da je zapravo pozitivan odgovor (ili se varam, nisam baš neki stručnjak?)
mafinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 13:52   #59
Da se pronađe sad je kasno. Ako je bio na iOS-u 7 ili više nitko ga ne može aktivirati ako ga restora. Može ga koristiti sa istim Aple ID-om ali bi se onda pojavio na Find my iPhone. Ako je iOS niži od 7 u tom slučaju bi trebalo prijaviti Apleu da ga stave na crnu listu.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 14:19   #60
Quote:
davor2210 kaže: Pogledaj post
Da se pronađe sad je kasno. Ako je bio na iOS-u 7 ili više nitko ga ne može aktivirati ako ga restora. Može ga koristiti sa istim Aple ID-om ali bi se onda pojavio na Find my iPhone. Ako je iOS niži od 7 u tom slučaju bi trebalo prijaviti Apleu da ga stave na crnu listu.
Da, bio je na 7.
Zanima me samo zašto mislite da je kasno da se sad pronađe? Mislim, očito je da se slučajno neće pronaći, da je negdje na vidljivom mjestu već bi bio od nekog uočen. Ali, kod nas ima dosta slučaja krađe mobitela, možda je ipak ukraden pa uskrsne?
mafinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.