Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 18:32   #161
Bacila i ja oko malo

Onaj Jonathan mi se čini player, Molly je prekrasna ali nekako ne vidim budućnost. Mislim da neće potrajati obično ti bodybuilderi budu onak, puni sebe i vidim jadnu Molly u suzama.

Ona mala crnka mi je slatka, ali onaj Jephtye kako se već zove me podsjeća na Natea ono, nedovoljno zreo za takvo nešto tako da ni tu ne vidim budućnost. Oboje iz obitelji s 9 djece bit će velika svadba


Onaj prvi par mi se čini najviše obećavajuć , ma da nekako američke verzije ne završavaju dobro. Ok osim one Ashley i onog Talijančića, možda me malo podsjećaju na njih pa zato.
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:07   #162
Super mi je sto su ih stavili na isto misto za medeni mjesec, jedva cekam kako ce to izvesti.

Joj, kad je Jonathan rekao nesto u stilu : Jon likes it
Stvarno mi se cini kao pravi napuhanko, ali mozda se varam. Ne znam sto bi mislila o njima kao paru. Molly mi je prezatvorena za razliku od njega, kako ce to ici skupa, vidit cemo.

Jepthe je uzasan, ne kuzim zasto se uopce prijavio na ovo kad ima tolikih problema s otvaranjem prema strancima A Shawniece bi odmah sve i sada! Nikako nisu dobro spojeni, ali mozda se do kraja pokaze da su strucnjaci ipak imali pravo.

Jaclyn i Ryan su se vec posexali, on je kao slucajno zaboravio dokaz na podu kao par za sad funkcioniraju, iako mi je on prenaglasen u svemu, s takvom osobom ne bi mogla biti niti trena, ali njoj to ocito odgovara.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:15   #163
Jepthe je sve gori i gori Ryan mi je sve manje drag, a zivo me zanima sto ce to biti s Jonathanom iduci put.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:15   #164
Ryan je sav nekako nabrijan this is my wife...wifey....malo onako too much nešto mi to ne miriši na dobro. A i ona ako još nije preboljela dečkovu smrt što se prijavljivala.

Isto se pitam i za Jephtya, cijelo vrijeme mi smo stranci mi smo stranci ispada po njegovoj priči kao da ga je netko prisilio na ovo ili je pak izgubio neku strašnu okladu nimalo ga ne zanima ni ona ni brak. A sve i da zanima ona je prehiperaktivna za njega. Znam da se suprotnosti privlače ali ovo je ipak too much.


Mollie mi je prelijepa ali on mi i dalje smrdi na nekog gada mislim da će bit na foru sexa da on nju neće moć čekat i oko toga će se prepirati.Ne vidim njihov ostanak zajedno.
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:14   #165
Pozz cure!


Drago mi je da gledamo Married.

Meni su zanimljivi parovi, iako za neke mislim da su totalno nekompatibilni. Recimo Shawniece i Jephte, prvo mi je ona bila malo prevulgarna na početku sa lap danceom i sl., ali sada mi je on totalno nefer ili ne znam kako da se izrazim. Kužim da su stranci, ali su stranci koji su se odlučili na ovaj tip showa. Dakle moraš ići malo brže nego li što on to radi. On doslovno spava u drugoj sobi i ne želi dodatknuti curu i ponaša se kao da bi pobjegao najradije. Nije mi to fer prema njoj, cura se osjeća nepoželjno. A on odaje dojam da je nezreo, djetinjast, neozbiljan, da nije tu iz pravih razloga. Ona bi trebala s njim malo igrati igru: neću ja tebe, pa bi on onda htio nju.

Ryan i Jaclyn se i meni čine da imaju trenutno najviše šanse, sviđaju se jedno drugom, ponašaju kako što bi se i trebao ponašati u takvom tipu showa. Mada, meni osobno se on ne sviđa, previše jer je brbljav za jednog muškarca i pun nekih lijepih ( pretjeranih ) riječi, pa se onda čovjek pita koliko su iskrene i ozbiljne.

Što se zadnjeg para tiče, oni su mi simpa jedno za drugo. Čak sam za Jonathana mislila da će me više živcirati, a na kraju me manje živcira o druge dvojice. Dečko se čini da je strpljiv s njom. I čak mi zasmetalo kada je ona u zadnjeoj epizodi rekla kako je on predjetinjast i puno se šali, pa ga ne doživljava kao muškarca, onoj stručnjakinji preko skypea. Vidjela sam i njemu na faci da ga to iznenadilo i pogodilo, posebno što je rekao zašto to nije prvo iskomunicirala s njim.

Imam pitanje...gdje gledate online epizode?
Watch series online više nema, bar one plave stranice.
Počela je i u Australiji onova sezona ovaj tjedan, ali nema nigdje epizoda online. Šteta, jer pratim malo na instagamu i biti će skroz zabavno. Šteta.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 21:38   #166
AU ekipa mi je puuuuno zanimljivija
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 00:25   #167
Ni ja nisam mogla naci taj link, hvala hvala :klap:

Cim napisem nesto o novoj americkoj idem gledati AU, taman mi se ne spava

latice, slazem se sa svim napisanim

Cudno mi je sto se Molly tek na Skypeu otvorila oko toga sto stvarno misli i osjeca, on je ostao skroz sokiran, dotuklo ga je, bas se vidilo, ali opet se trudi oko nje i nakon toga.


Ryan previse prica i izgleda mi kao netko previse ocajan, koji bi prihvatio sve i svasta. Sve mu manje vjerujem.
Jaclyn ocito nije prebolila svog bivseg, vidi se po onome sto je pokazalo za iducu epizodu.

Jepthe je koma ne znam sto bi uopce drugo rekla. Prijavio se na ovo, ali on se tesko otvara, ako ga se na nesto takvo prisiljava, on se potpuno zatvori i udalji. Idealan za ovaku vrstu showa
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:22   #168
Tako sam ljuta pogledala sam prvu AU i odlicna mi je, a kad sam vidila najavu za iduci pomislila sam -Nema skorog spavanja, sigurno!!! i onda su vidim da su svi linkovi za drugu epizodu negledljivi jer je ton od jedne emisije (neki drugi show u svakom slucaju), a slika je od ove Potrosila sam poprilicno vremena dok sam sve poklikala, ali svi su isti, ako moze pomoc bila bi jako, jako zahvalana


Inace, ima i Married at First Sigh NZ verzija? Jeste pogledale sto od toga? Jedna sezona za sada.

Married at First Sight: Second Chances mi nekako ne zvuci zanimljivo, a Married at First Sight: Jamie and Doug Plus One mi se nikako ne gleda.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:36   #169
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Tako sam ljuta pogledala sam prvu AU i odlicna mi je, a kad sam vidila najavu za iduci pomislila sam -Nema skorog spavanja, sigurno!!! i onda su vidim da su svi linkovi za drugu epizodu negledljivi jer je ton od jedne emisije (neki drugi show u svakom slucaju), a slika je od ove Potrosila sam poprilicno vremena dok sam sve poklikala, ali svi su isti, ako moze pomoc bila bi jako, jako zahvalana


Inace, ima i Married at First Sigh NZ verzija? Jeste pogledale sto od toga? Jedna sezona za sada.

Married at First Sight: Second Chances mi nekako ne zvuci zanimljivo, a Married at First Sight: Jamie and Doug Plus One mi se nikako ne gleda.
To sam i ja skužila da je druga epizoda neglediva. Kao što rekoh pratila sam malo na instagramu i na njihovom youtube kanalu, gdje sam vidjela kratke klipove o kandidatima i sa vjenčanja i baš me zanimao ovaj jedan par iz druge epizode, tako da sam sinoć odlučila prvo drugu pogledati i onda skužim to što si i ti. Na kraju sam četvrtu prvo i pogledala, jer sam već znala sve tko su parovi koje su spojili do sada. Ali budem pogledala i ostale epizode do nedjelje, jer u nedjelju izlaze nove.

Kod njih mi se jedino ne sviđa što stalno idu na one zajedničke večere, pa će se praviti puno nepotrebne drame i fokus nije na parovima. Ali biti će sve u svemu predobra sezona, imaju čak 11 parova, tako da će biti šaroliko.

Ja sam gledala i NZ, točnije počela gledati i negdje prekinula u pola, ima samo par epizoda pa možeš nekada pogledati ako ti se da. Napisat ću da ima jedan par koji je odmah kliknuo i još su skupa, a to odmah skužiš koji je u prvoj epizodi. Second chance sam isto gledala, ali to ti ne bih preporučila, nije nešto pretjerano zanimljivo. Jamie and Doug plus One nisam gledala, to me ne zanima.

Šta se ne smiju ovdje linkovi ostavljati? Vidim da je post već izbrisan.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:02   #170
Linkovi mogu u poruke, za ovako javno nisam sigurna ako neka od vas nade link za gledljivu drugu AU nek mi, molim vas, posalje tako cu i ja ako nadem

Mogla bi baciti oko na NZ

A u drugoj AU i mene zanima jedan par za koji pretpostavljam da su odmah i prekinili, da se ona njemu nije svidila. Tako se nesto stalno vrti po portalima.

Nista, krenit cu na trecu pa dalje dok ne nademo ovu drugu.

latice, neka si nam se vratila nisam te sinoc posteno ni pozdravila.


Pixie777, imat ces sad s kim komentirati AU verziju


xx..viva..xx, hvala sto i ti pratis ovaj show, da sam solo ne bi mi bilo toliko zanimljivo, ovako odgledam - prokomentiram i jedva cekam tvoj post

Skupilo nas se malo i na ovoj temi
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 13:47   #171
Linkove nemojte stavljati ovdje, za to neka posluži PP.
Hvala !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:33   #172
Pogledala prve dvije epizide AU verzije danas i četvrtu sinoć.

Sara i Telv su mi skroz simpa. Baš neka prirodna kemija između njih. Žena se čini sasvim ok izvan onog cijelog izvanjskog izdanja, silikoni, botoks, plastična faca i šminke way too much za moj ukus. Jedna od onih prema kojim bih imala prerasude i onda se podsjetila zašto mogu biti loše kad je upoznaš.

Tracey i Dean, ne vjerujem da će ići. Posebno kada sam pogledala četvrtu epizodu. Mislim da je on preizbirljiv i da je jeda od onih licemjernih tipova koji bi bio sa svakom, a po mogućnosti se nekom sveticom oženio. Jedino što mu je trenutno zanimljivo je njezina seksualna energija, to će na neki način i reći. A šokiralo ga kada je priznala neke stvari iako se pravio da je oduševljen i da mu je to cool ( to ćete vidjeti ), plus i ono s djetetom je malo prečudno reagirao. Koda kugu ima, a ne dijete u tridesetim. Ne znam čemu se on čudi koji ima 39 da upoznaje ljude koji su već imali brak?
Ništa čudno u tim godinama. Zanimljivo je kako se Telvova djeca uopće ne spominju kao neki big deal, dok je ovdje to što ona ima dijete neka velika stvar, pa se šapuće okolo, pa kad će mu reći. Bla bla...

Jo i Sean : Jo! Jao kakva žena. On nju ne može hendlati, nema šanse. Da se razumijemo i meni je too much sa onim ludim smijehom cijelo vrijeme. Ako je karakter u pitanju, tu ga potpuno razumijem. Ona stvarno nije za svakoga. Ali ako prigovara na izgled, tu ne vidim u čemu je fora jer su istih godina, a po mom mišljenju oboje izgledaju dosta starije. Njihovo vjenčanje mi je bilo najteže gledati. Na trenutak mi bilo žao, pa sam sljedeće već umirala od smijeha. On je uglavnom bio nervozan i izgledao kao da ga već glava boli od nje.

A najbolja je kako cice zove puppies. Haha

I najbolje su scene kada ih nešto pitaju pa njegov odgovor, a onda puste njezin i totalno druga priča. Kako ide brak? On nešto mumlja: "Pa nema privlačnosti za sada, vjerojatno i ona tako misli." A ona: "Osjećam se kao da sam dobila na lotu, sve je savršeno".

Matthew i Alicia su mi preslatki. Najdraži par za sada. Samo ću komentirati kako mi je lijep bio trenutak kada ga je upoznala sa bratom. I zaplakala sam malo na to, jer je stvarno i nije neki glupi edit.

U nedjelju se John ženi ponovno. Sjećate se Johna i nesreće sa onom što je htjela Polynesian man i gluten free cake?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 12:33   #173
Koke isprike za linkić neće se ponovit

odgledala i ja...Sara mi je onako. malooo too much to handle ne znam baš za njihov hepi end ona sva umjetna a on (zasad) skroman pritajen..ne znam

Isse kad sam vidjela Johna u najavi sjećam se one njegove nesuđene zgodna ženskica ali malo uvrnuta

Kaj je on attention whore nije se desilo na netko dođe 2.put u MAFS a tek penzić malo mi s njim nije nešto sve kako treba bit, on bi baš ono perfect wife
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:00   #174
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post

Isse kad sam vidjela Johna u najavi sjećam se one njegove nesuđene zgodna ženskica ali malo uvrnuta

Kaj je on attention whore nije se desilo na netko dođe 2.put u MAFS a tek penzić malo mi s njim nije nešto sve kako treba bit, on bi baš ono perfect wife
Johna su oni sto posto nagovorili sa spikom imamo sada nekoga stvaarno super za tebe.

A eto od kako je bio na tv-u, čudi me da nije uspio neku tetu naći ovako van emisije, ipak je ispao žrtva i dobrica u onoj priči od prošle godine.

Sada se čini da ga ova i doživljava čak, ona mu prošla realno nije ni dala šansu od prve sekunde kada ga je ugledala na ceremoniji.

Kakva vam je Jo? I Troy?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 02:45   #175
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Koke isprike za linkić neće se ponovit

odgledala i ja...Sara mi je onako. malooo too much to handle ne znam baš za njihov hepi end ona sva umjetna a on (zasad) skroman pritajen..ne znam

Isse kad sam vidjela Johna u najavi sjećam se one njegove nesuđene zgodna ženskica ali malo uvrnuta

Kaj je on attention whore nije se desilo na netko dođe 2.put u MAFS a tek penzić malo mi s njim nije nešto sve kako treba bit, on bi baš ono perfect wife

Sve OK, dogodi se !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:41   #176
Nikako da se javim, pogledala sam sve od AU, svih 5 epizoda, pa sam pocela i NZ, tko ce pohvatati sve te parove

Uglavnom, NZ mi se za sada svida.
Odlican mi je Luke, surfer, a njeno sam ime zaboravila, uglavnom ima blizanku koja mi se cini prava zloca, ali njih dvoje kao par su mi super. Luke mi je duhovit i otkacen, osvjezenje. Na vjencanju je bio odlican.
Onaj drugi, stariji, par mi je ok, iako on nije po njenom gustu mislim da je na kraju pao i sex. Njena kcerka mi je koma

Kod njih se isto kao i u americkom stvarno vjencaju ili sam krivo shvatila? U AU je sve false sto se tice vjencanja ili su to prominili?


Da se sad vratim na AU.
Rasplakala sam se kad je Matthew upoznao Alicinog brata nadam se samo da on nece zezniti stvar sa svojom nesigurnoscu.


Jo je neopisiva a i Sean je sam po sebi pojava. I da, meni je fascinatno kako Jo sve drugacije dozivljava od Seana njoj je sve super, odlicno, romanticno, a on jadnicak ne moze od soka sastaviti niti jednu jedinu recenicu.
Dok je ona uzivala u brckanju u bazenu, u romanticnoj atmosferi, on je sjedio na lezaljci i cackao po mobitelu, ali njoj je to sve super.
Fotografiranje nakon vjencanja ne znam ni kako bi komentirala, pogotovo njene pa njegove izjave
Svaka cast Seanu kako je bio dobar kad je umrla od straha zbog visine, tu je stvarno bio odlican unatoc svemu.


Tracey i Dean su mi na pocetku bili ok par, ali sad se i meni cini da nista od toga.
Ne svidaju mi se kao osobe, ali sam mislila da ce ici skupa.
Njegov kum je neponovljiv, onaj stil, hod, ples, ma sve, ne znam uopce kako komentirati, komedija.
A Dean plese bez da mice noge, nije maknuo stopala niti na tren.

Sarah i Telv su mi odlicni, za njih navijam od srca bas su prirodni, uzivaju zajedno. Ono jedenje ribice i pomfrita na plazi mi je bilo fantasticno.
Bolje za njega da uspiju da ga ne bi njena braca dohvatila.


John se vratio u show jer su ga iz produkcije zvali s obzirom da su nasli idealnu za njega, pa se odlucio vratiti i bas mi je drago da je
Inace njegova mladenka ga zna iz sezone prije, sve je proucavala i odusevljena je.


Ashley i onaj njen Ken, mislim Troy, su mi koma, ali bas koma, pogotovo on. Njegovao pranje, tocnije unistavanje, desni i zuba mi je nesto najruznije sto sam ikad vidila u ovakvoj vrsti showa. Njegovo ponasanje, skakanje, pravljenje grimasa mi je cisti uzas, Kad su ga sestre izresetale pitanjima ostao je u teskom soku i mislim da od tad vise niti na Ashley ne gleda onako ruzicasto.


Charlene i Patrick su mi na pocetku izgledali odlicno, njemu je bas trebala jedna takva vesela osoba pored one mrzovoljne majke, ali onda odjednom ona pocne kako mu ne zeli biti majka i sve mi se cini da kod njih sve vec ide nizbrdo iako to ne bih volila.


Davina je prava glumica, mislim da je tu dosla samo da se jos malo proslavi, a njen Ryan je totalno nesposoban za neke ozbiljne veze, iako mi se na pocetku svidio, kako vrime ide sve mi vise ide na zivce.
A kad je nakon zajednickog, prvog, spavanja u istom krevetu ona rekla da nema nikakvih iskrica mislim da je sve jasno.


U iducoj epizodi ce biti neki teski bogatas koji na ovaj nacin trazi ljubav. Zivo me zanima koji je kod njega problem, s obzirom na vecinu kandidata to jedino i mogu ocekivati, da ima neku tesku manu jer ova sezona je stvarno zakazala s muskarcima.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:48   #177
John i Melissa se čini na prvu puno bolje kliknuli nego on prvi put s onom ok je ženskica (očito on voli plavuše)

Troy je ljigavac , očito je htio barbiku dobio ju je ok, ali nije htio ljubav nego trophy wife tako ja na to gledam. Ona mi isto sva bebasta, vidim ju heart broken na kraju

Ništa manji creep nije Justin kao prvo, 10 god stariji a tako i izgleda, ne izgledaju mi ni ko da bi mogli bit frendovi a ne supružnici ne vidim budućnost. Lik je totalni kreten sa svojim izjavama, isto bogataš koji traži trophy wife, a ona uspješna ženica s masu neuspješnih dejtova iza sebe, daje naslutiti da nije ni kod nje sve kako treba bit jer nije moguće od 100 dejtova da joj nitko ne paše. A ni ovaj joj baš ne odgovara sudeć po facama koje slaže. Doduše u ovom slučaju i ja bi ih slagala

Previše parova su stavili svake sezone sve više, glupost, bolje da su se fokusirali na kvalitetu a ne kvantitetu

Zar ima nova sezona NZ? Ja nalazim samo onu prošlogodišnju
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:58   #178
I gledala sam proslogodisnju NZ, za nju sam tek nedavno saznala preko one stranice


John i Melissa bi mogli uspiti


Sto je izasla i sesta AU? idem odmah gledati (definitvno je previse parova)
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:00   #179
I ja ću večeras šestu pogledati, a pretpostavljam da je bogataš solo jer je radoholičar, umišljen i izbirljiv. A nije manje mu ni ova njegova izbirljiva, baš kao što kažete bila na sto spojeva a nitko joj nije dovoljno dobar.

Od nedjelje do četvrtka idu epizode, tako da ćemo svaki dan imati što gledati.

Mene Jo baš nasmijava. Jedva čekam još njezinih izjava. Sada kada počnu zajedničke večere će biti drame. Mislim da će biti i zamjene partnera, što kažete? Kao prošle godine Cheryl i Jonsie ( nemam pojma kako im se imena pišu, zanemarite ako sam pogriješila ).

Ovo godine ja najavljujem da bi se Davina mogla nekome ubacivati. Mislim d aje nešto i komentirala kao što ako joj se svidi nečiji drugi muž. Je li netko to čuo osim mene? Ja mislimd abi mogla baciti oko na Deana, on kad se vrati sa medenog mjeseca već će mu dosaditi njegova ona, a ona voli sigurno da frajer ima deblji novčanik, ako se ne varam i on je neki poduzetnik. Plus rekla je da joj je dosta dječaka, a on je alfa mužjak.

Meni je show bio kada je Davina spavala s tipom ( a kao ne sviđa joj se ) . I onda poslije izjavila da je bilo bezveze, nema kemije. Pa što je ona mislila da će na temelju seksa se kemija razviti?

Meni je isto žao Ashley, Troy je baš klaun. Ono nemoguće da je loš edit. A ona mi se čini kako naivna i glupava neka ženska, ako smijem tako napisati. On se njoj i sviđa, vidjet ćemo što će biti s tim.

Patric i Charlene nekako predviđam da će završiti u friend zoni. A njegova mam je ludilo, control freak, nije ni čudo što su mu bivše sve pobjegle. Njemu bi i trebala neka ženska jačeg karaktera kao Charlene za nositi se s onom mamom. Ja mislim da ju nije ni pozdravila na svadbi, ne kužim zašto je onda uopće došla ako se ne misli ponašati pristojno i ljubazno. Kužim da se ne slaže s njegovom odlukom, ali ako je već došla, trebala se ponašati normalno.

Da, previše je parova. Mislim da su i oni svjesni da ih pola nema nikakve šanse, ali su tu radi gledanosti. Bit će love storija, ali i drame.

Cure, za koga bi se vi udale od ponuđenih ženika da morate izabrati jednog?

U Au nije pravi brak, ali koliko sam shvatila na NZ-u jest. Pa i ima samo ta jedna sezona kod njih s kraja prošle godine.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:00   #180
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Od nedjelje do četvrtka idu epizode, tako da ćemo svaki dan imati što gledati.
Super da idu vise puta tjedno


Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Cure, za koga bi se vi udale od ponuđenih ženika da morate izabrati jednog?
latice, na koje si momke mislila, na ove sto sad idu ili sve skupa?
Ako je od ovih sto sad gledam, onda bi za Lukea (NZ show).
Od ovih trenutnih iz americkog showa ili AU - nemam pojma (na one americke sam vec i zaboravila ). Bas cu razmislit.

Jel bi se vi prijavile na ovako nesto da ste slobodne?
S obzirom da mrzim kameru, mislim da ja ne bi nikako pristala na niti jedan show ma koliko mi napet bio.

Da sad prokomentiram onog lovasa uzas, uzas. Sto je najgore njoj se na kraju i svidio, sad jel zbog love ili zbog njegove dobrote koju mi ocito ne mozemo doziviti preko ekran, ne znam
Koliko je samo puta pitao jel mu crveno lice


Gabrielle mi je ok, ali zato onaj njen hot, hot, hot i sto je sve vikao za sebe

Ovde sam nasla svega po malo - bacite oko ako zelite, moze se skuziti i tko je ostao skupa http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...lia/index.html

Ima jos nesto Married At First Sight groom Dean was (allegedly) caught sending flirty texts to Davina.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.