Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2015., 17:35   #81
Joj, da, zaboravih na taj nastup. Ma Isidora je stvarno, stvarno odlicna. Zao mi je sto se nije vise istaknula pored svih drugih, ima glas kakav rijetko tko ima. I tehniku pjevanja i stil i sve. Zbilja, samo rijeci hvale

evo jos jedan njezin nastup, Hallelujah:
https://www.youtube.com/watch?v=FMPLzVO9MQ0
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 21:22   #82
Inače, mala Lena Stamenković je odabrana da predstavlja Srbiju na Dječjem Eurosongu u Sofiji. Pjesma će se zvati "Lenina pesma", glazbu je radila Leontina, tekst Lena i Leontina, a Dušan Alagić radi aranžman.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 01:07   #83
Večeras mi se svidjela jedna klinka, mislim da ima 11 godina. Ima svjetsku boju glasa, ko da je negdje iz Engleske.

Za sada moj favorit.
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 16:58   #84
Irnes-Hold the line
https://www.youtube.com/watch?v=ugazpi0tGqw

Eva-Grenade (svjetska boja glasa )
https://www.youtube.com/watch?v=Y2m_...Huk7_6&index=8


Oboje;
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 22:54   #85
E na tu Evu sam mislio, nisam takvu boju sreo kod nas do sada! Ludilo!
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:03   #86
Jucerasnja emisija dobra, posle nesto losijih pocetnih, gde se samo mali Marko izdvojio.
Cini se jos uvek nije na nivou prosle sezone, ali napredovace oni kroz takmicenje, pa ce se tek tamo 5-6 krugu videti favoriti.

Ta mala Eva ima stvarno lepu boju, malo hrapavu sto bi englezi rekli raspy, sto nije bas karakteristicno za decu u tom razdoblju.
sibri_kolibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 03:53   #87
Quote:
sibri_kolibri kaže: Pogledaj post
Jucerasnja emisija dobra, posle nesto losijih pocetnih, gde se samo mali Marko izdvojio.
Cini se jos uvek nije na nivou prosle sezone, ali napredovace oni kroz takmicenje, pa ce se tek tamo 5-6 krugu videti favoriti.

Ta mala Eva ima stvarno lepu boju, malo hrapavu sto bi englezi rekli raspy, sto nije bas karakteristicno za decu u tom razdoblju.
Ja mislim upravo suprotno; da je ova sezona puno bolje pocela. Cetvrta epizoda a vec ih 4,6 mogu komotno biti superfinalisti.
U prvoj sezoni je jako malo djece bilo wow na prvim nastupima, vecina njih je tek s vremenom postala bolja.

btw zasto nemamo temu samo za zvezdice? Pinkove zvezde mi ne pada na pamet da gledam, a klinci su stvarno super i mislim da zasluzuju imati vlastitu temu.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:45   #88
Gledam Pinkove zvezdice i mali Žarko mi je do sada najbolji!
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 02:02   #89
Prvu sezonu Zvjezdica sam gledala redovno,bilo je puno talentovane djece,ali meni je za srce najviše prirastao mali David zbog načina na koji je prenosio emocije,često me znao i rasplakati.

Ovu sezonu do sada nisam pratila,pogledala bih po neki nastup kada bi naletila na njega do sada sam zapazila samo Marka i Žarka.

Večeras su najupečatljivije nastupe imali
Martija Stanojković - Writing's On The Wall
Marko Bošnjak - Što te nema
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 23:34   #90
Meni su ove sezone najbolji Žarko i Irnes. Volio bih da Irnes pobijedi jer Žarko mi sve pjesme iznese na isti način, iako je stvarno dobar.
Marko, koji je najpopularniji i ima najviše pregleda, nekako mi više nije na nivou. Sve mi je to nekako usiljeno, a mogao bi pjevati pjesme muških pjevača

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Special-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:09   #91
Ona mala Makedonka je odlična, ali nitko nije toliko jak kao prošlogodišnja Marija Serdar
Maricaplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 20:33   #92
Pogledam ovo na youtubeu, ne znam zašto, ali čini mi se kao da ima puno više zanimljivijih glasova nego u hrvatskoj verziji. A i kako čitam, u Srbiji je ovaj show stvarno jako popularan i gledan, za razliku od Zvjezdica u Hrvatskoj.

Daleko najbolja je mala Martija. Mala je već sad gotov proizvod, u pjevačkom i svakom drugom smislu, a ima samo 11 godina. Na sceni se snalazi savršeno. Ne znam što pobjednik dobiva, ali želim joj da pobijedi. Samo da se ne umisli previše od pustih pohvala.

Mali Marko -ne znam, preveliki hype se podignuo oko njega odmah na početku, ali s pravom (kao lani s Lenom), i imam osjećaj da je to malom stvorilo preveliki presing, i onda u pokušaju da da sve od sebe izgori od želje. Nije opušten i opterećen je, to se jako vidi na njemu. Ali njegov talent je neosporiv.

Od ostalih mi je dobar i Irnes jer je drugačiji i fura svoj stil, i čini mi se onako dosta neopterećen na pozornici, i mali Žarko je isto jako simpatičan i poseban.

Vidim da je ove godine jako puno onih djevojčica od 6, 7 godina čije se izvedbe ne mogu svrstati u kategoriju pjevanja već prolaze na simpatičnost i zato što su slatke. Nadam se da ovi dobri glasovi neće ispast nauštrb dječje simpatičnosti.
malaplava11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 01:24   #93
Gledao sam malo Zvijezdica, ali su u srpskoj verziji dosta bolji klinci, pripisacu to tome sto su i stariji i sam show je gledaniji, pa je i veca navala za prijavljivanje kao i sve ostalo ...

Za razliku od prosle sezone koja je bila dosta dobra na pocetku druge mi si cinilo da nece moci da dostigne nivo prve, medjutim ...

Mozda nema tehnicki tako dobrog pevaca/ce kao sto je to bila Marija pa cak i Isidora ali ima jako zanimljive dece sa razlicitim stilovima, sto mozda nije bilo u prvoj sezoni.

Malo se iskristalisala situacija, deluje da makedonke kolo vode ove godine (Martija, Elena, Antonija) kao i deca iz BH (Marko, Irnes, Amna).

Martija je pravo otkrice dete sa 11 godina a vec kompletna, prosto neverovatno
sibri_kolibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 13:25   #94
Jebemti, ova što je Siu pjevala ''Alive'' je stvarno vrhunski izvukla iako je malo imitirala
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 16:56   #95
Proglašenje pobjednika Pinkovih zvezdi u 2:30h ujutro.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 06:10   #96
Proteće još puno vode kroz zvijezdice dok se nova Marija Serdar ne pojavi. Pokusali su od malog Marka napraviti " novo čudo " ali nije uspjelo.
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 00:12   #97
Splićanin Roko Blažević u 3 sez.

http://www.pinkovezvezdice.info/2016...-prva-emisija/
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 01:00   #98
Sta on nije bija u rtl zvjezdice?
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:56   #99
Ne mogu gledati pinkove zvezde na youtube jer nije dozvoljeno u njemackoj, moze li se negdje drugdje vidjeti?
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 01:03   #100
Quote:
bavarac6 kaže: Pogledaj post
Ne mogu gledati pinkove zvezde na youtube jer nije dozvoljeno u njemackoj, moze li se negdje drugdje vidjeti?
instaliraj ovaj programcic, pokreni i gledaj preko jutjuba, na kraju samo klikni X i izadji.

https://ultrasurf.us/
-invisible- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.