Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2016., 20:40   #61
Quote:
_forumash_ kaže: Pogledaj post
Da li je i stražnja strana zaštićena Gorilla Glassom 4?
I korist od toga je nikakva, do sada imao One Plus one,pao mi je sto puta, i osim ogrebotina na kucistu ekran je ostao netaknut, u manje od 3 tjedna koristenja S7 edge je pao dva puta jednom s 20cm visine na parket, napuknulo staklo sa straznje strane mobitela, danas s jedno 60cm mi je pao na glatko beton,cijeli prednji ekran napuknuo.

Nisam nazalost imao nikakav case niti screen protector jer eto do sada u zivotu niti na jednom uredaju mi nije staklo erana napuklo,ma koliko god mi ispali, na ovom od 2 puta dva puta napuklo

Uglavnom tko jos nije topla preporuka da ako ima S7 neka investira u bilo kakvu vrstu zastite jer izgleda da je veoma krhk,ili jednostavno ja nemam srece s njim
Rene14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 07:01   #62
Da li netko ima Ringke Fusion za S7 i kako je zadovoljan? I gdje ga kupit povoljnije?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pizzonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 09:18   #63
Ja kupujem kod ovog sellera i mislim da neces nac jeftinije
Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item...232644&alt=web
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 10:10   #64
Quote:
Rene14 kaže: Pogledaj post
I korist od toga je nikakva, do sada imao One Plus one,pao mi je sto puta, i osim ogrebotina na kucistu ekran je ostao netaknut, u manje od 3 tjedna koristenja S7 edge je pao dva puta jednom s 20cm visine na parket, napuknulo staklo sa straznje strane mobitela, danas s jedno 60cm mi je pao na glatko beton,cijeli prednji ekran napuknuo.

Nisam nazalost imao nikakav case niti screen protector jer eto do sada u zivotu niti na jednom uredaju mi nije staklo erana napuklo,ma koliko god mi ispali, na ovom od 2 puta dva puta napuklo

Uglavnom tko jos nije topla preporuka da ako ima S7 neka investira u bilo kakvu vrstu zastite jer izgleda da je veoma krhk,ili jednostavno ja nemam srece s njim
Fino si ti to njega riješio. Oćeš popravljat? To bi moglo koštat bar 2k kn
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 15:15   #65
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Ja kupujem kod ovog sellera i mislim da neces nac jeftinije
Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item...232644&alt=web
Hvala na preporuci, naruÄŤujem danas..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pizzonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:08   #66
kako najjeftinije kupiti S7?
da li jeftinije (isplativije) npr. u sancta domenici razvuć na rate ili gulit bijesnu pretplatu 2 godine?
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:28   #67
Pretplata nikako nije jeftinija.
Tj. u jako jako jako rijetkim slučajevima, a ako pitaš je li- onda tebi ne bi bila.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:06   #68
Onaj tko gleda prvenstveno mobitel, a pretplata (tj. ono sto dobije u njoj) mu je sporedna, ne bi smio ni gledat mobitele uz pretplatu nego mobitele na njuskalu ili eventualno u ducanu i neku prepaid tarifu.
Npr, VIP u nekoj svojoj tarifi koja kosta oko 150kn (sa svim nametima i uz koristenje vip fiksnih usluga), nudi S7 po sramotno visokoj cijeni (jedva par stotina kn manje nego u ducanu). ako se uzme neka prepaid tarifa za 50kn (onome tko ne gleda sto se nudi u pretplatnickoj tarifi, prepaid tarifa od cca 50kn je i vise nego dovoljna), ustedi se bar 100kn. Kroz 2 godibe, ustedi se 2400kn. Ako je mob u pocetku (u ducanu) skuplji 500, 600 ili 800kn, kroz 2 godine se ustedi bar 1600kn, odnosno, prepaid tarifa+mobitel u ducanu ispadnu oko 70kn/mj jeftiniji od postpaid tarifa+mobitel kod operatera. Ako se gledaju jeftinije postpaid tarife, mobitel uz njih je vjerojatno i skuplji nego u ducanu pa je situacija jos gora
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:34   #69
Realno najbolja kupovina je u kešu u nekog tko je produžio pretplatu i taj mob mu netreba. Al malo ljudi ima 3tkn+ za platit mob. Al ovo nije rubrika o tome
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 19:41   #70
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Fino si ti to njega riješio. Oćeš popravljat? To bi moglo koštat bar 2k kn
Vec je u Agramu,sto cu, svaka se skola placa, da dode 2 soma novi ekran, da bar se samo moze zamijeniti staklo ali eto
Rene14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:21   #71
Da li se mogu ugasiti kapacitivne tipke? Ne mogu nikako naći opciju.
_forumash_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 13:56   #72
Da li netko može preporučiti tempered glass za S7 a da isto dobro pokriva i rubove? Imam nekakvo ali izgleda loše jer ne prati zaobljenost ekrana.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pizzonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 06:37   #73
Dragi forumaši! Molio bi ako netko zna za informaciju gdje mogu naći upute kako premještati aplikacije na micro sd karticu na s7? Bilo je nešto kao novina da će to s7, s7 edge moći no nemogu naći te informacihe. Hvala unaprijed na odgovoru!!
ivank67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 22:16   #74
Stalno mi se gasi net i pise mi da sam u roamingu i onda nakon pol sata se prebaci na 3g
Mreza-usrani tele2
Sta ucinit
caba150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 07:00   #75
Omogući roaming i mobilni internet u roamingu. Stavi na automatsko biranje mreže. Kod tele2 si u nacionalnom roamingu(koristis signal HT-a) i to ti je besplatno. Na kojoj si mrezi mozes provjeriti *107#
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 07:54   #76
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
Omogući roaming i mobilni internet u roamingu. Stavi na automatsko biranje mreže. Kod tele2 si u nacionalnom roamingu(koristis signal HT-a) i to ti je besplatno. Na kojoj si mrezi mozes provjeriti *107#
hvala
caba150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 09:07   #77
usput jucer sam od tele2 dobio poruku da im se javim ukoliko želim da primam besplatnu obavijest na kojoj sam mreži, no već imam widget za jacinu signala koji mi pokazuje kad sam na tele2 ili na HT roamingu
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 17:45   #78
Pozdrav,

Kupio sam S7 Edge preko poznatog nam oglasa i dobio sam normalno sve što ide, samo jamstveni list nije ovjeren i pečatiran. Račun imam. Mobitel je kupljen u HT na produženje pretplate.

Da li mora biti jamstveni list ovjeren i pečatiran ili je i bez toga u redu?

Hvala
_forumash_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 20:20   #79
Nemora
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:38   #80
Molim vas ako mi netko može napisati korak po korak kako da prijavim mail. Koju god opciju probam, pop3 ili neku drugu, ne želi spojiti, nego mi izbaci obavijest da ne mogu ni slati ni primati mail. Imam net (freemail) mail i pretplatu vip.
Hvala
munchen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.