Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 16:16   #61
pozdrav, koliko vam traje baterija na A5? recimo ako je uvijek upaljen 3g, WiFi, povremeno surfanje, youtube...
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:32   #62
Uz normalno korištenje oko cca 36 h. S tim da sam naučio se u zadnje vrijeme ...kad idem spavat,baterija mi je na 30-40% i ne stavim je na punjač tijekom noći,ujutro kod ustajanja stavim na punjač i za cca po sata napuni se do 80%-90% i to je to

Isto stalno upaljen wi-fi i 4G dosta sam na netu,yt,fb,vb,fm,wa..

Prezadovoljan sam baterijom, najbolja od svih mobova koje sam imao

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:55   #63
Moj primjerak je očito faličan u dobrom smislu
ni sam ne kužim zakaj al meni uredno dura 4 dana dok ne padne na oko 30%...a do sad mi ni jedan nije dural više od dan-dan i pol...

Budim se rano i punim ga isto ujutro i za cca sat vremena je baterija puna 100%, dakle od 100% pa do malo manje od 30% puna 4 dana
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:19   #64
Pa super znači da ne visiš stalno na mobu

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:22   #65
hvala na odgovorima!
nisam očekivao tako dugo trajanje baterije... koliko su vam stari mobiteli?
dvoumim se između A5 2017 i J7 2017 koji je nešto jeftiniji, a ima bateriju većeg kapaciteta (3600 vs 3000 mAh)
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:33   #66
Alfa serija je više premium od J serije.
Sada, s obzirom na Samsungovu optimizaciju, A5 je jako dobar izbor. Baš nešto pratim ovu temu i mogu reći jako malo negativnosti je rečeno o mobitelu.
Znači, mob vrijedi love!
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:45   #67
A5 svakako,još da ima optičku stabilizaciju kamere,to bi bilo TO.Slici jako S7 😀

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:25   #68
Sličnost s S7 je neporeciva. Mobitel je jako lijepo odrađen. Ono, gotovo da ne primijetiš razliku. Plus što ima moderniji UI.
Da, kamera i OIS... negdje se moralo pokazati "Urbi et orbi" da je riječ o srednjeteškašu, a ne vodećem predstavniku mobilne divizije ove korporacije.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:11   #69
Meni baterija traje oko dan i pol intenzivnog korištenja, ovo 4 dana drži vodu samo ako je uključena maksimalna ušteda baterije
hrvoje_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:12   #70
Quote:
hrvoje_k kaže: Pogledaj post
Meni baterija traje oko dan i pol intenzivnog korištenja, ovo 4 dana drži vodu samo ako je uključena maksimalna ušteda baterije
Kod mene nije uopće uključena štednja baterije...
stalno uključen čak i always on display...
Uredno konstantno uključen wifi, mobilni internet, mail složen tak da se osvježava svakih 5 minuta (3 maila), povremeno surfanje, dosta telefoniranja...

Baterija otkad je kupljen nije dopunjavana ni jednom, isključivo ga punim kad padne ispod 30% full do kraja na 100%...
I evo ga već jedno 2 mjeseca uredno dura po 4 dana...
to se smanji na 3 dana samo ako često koristim GPS i google maps ili F1 live timing aplikaciju...

Kak i zakaj nije ni meni jasno al nije da se bunim
Jer mi S5 mini nije bio u stanju izdržat nikad više od dan i pol, jednako kao ni S3...
Čak zanimljivo recimo na ta dva prethodna mobitela ni u ludilu nije bilo šanse da mi baterija drži čak i dan ak bi koristil F1 live timing, za dva sata utrke bi mi uredno požderala preko 70% baterije, dok na ovom poždere cca 10%...
A recimo S5 mini se grijal ko lud kad bi bio uključen GPS i google maps, a bateriju bi pocical i to kompletnu za recimo sat i pol navigacije...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:10   #71
Ja bih to reklamirao! Što nije po pravilima, ne može...
Sad, za ozbač, svaka ti čast na tolikoj sreći! Pa ako je i defektan model, možda su unutra stavili malo jaču bateriju, možda je služio kao prototip ili sl., lijepo je znati da imaš mob koji garant može dati bar dva dana i to bez nekakvih mjera čuvanja baterije.
To se zove dobar ulov! Vrijedi svake uložene lipe!
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:17   #72
Jel dobio update na android verziju 7 Nougat?
jaytee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:26   #73
Daa, već prije cca 2-3mjeseca,radi super

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 14:50   #74
Hvala.

Mobitel kupljen. Baterija drzi zbilja dobro unatoc intenzvnom koristenju i to je milina s obzirom na moj prijasnji mob. Cak izadjem vani s 40% baterije znajuci da ce uspjeti izdrzati tih par sati bez da se ugasi.


Ali imam veeeliku zamjerku na kvalitetu zvuka prilikom slusanja glazbe ili gledanja videa preko zvucnika i slusalica podjednako. Desava li se i vama da vam zvuk krci/prekida se prilikom normalnog koristenja (youtube/spotify/poweramp)? Situacija je nesto blaza kad slusam s izgasenim ekranom. Cim se upali ekran krci dovoljno redovito da mi pokvari dojam i ne slusa mi se vise.

Na internetu daju savjete da se u postavkama podesi UHQ upscaler. Meni to nije pomoglo.

Kupih ovaj mob da se odmorim od servisa, a ako se vama taj problem ne pojavljuje, morat cu ponovo na servise uz los dojam za moj prvi i ne toliko jeftini samsung.
jaytee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:48   #75
Aktualizacija softvera - Samsung Galaxy A5

Imam novi lijepi mobitel marke iz naslova i zajedno s njim u paketu veliki problem. Problem se zove "Aktualizacija softvera", a problem je zato što ja koristim internet od 1GB ili najviše 3 (ponekad malo doplatim), a spomenuta aktualizacija papa blizu 500 MB i prečesto se obnavlja... Stoga sam odlučila uopće više ne aktualizirati sustav jer bih zato očito trebala neograničeni internet, što mi je preskupa opcija.
Hoće li to što je ignoriram jednog dana dovesti do nemogućnosti služenja internetom/mobitelom/androidom na njemu ili čega već, i ako hoće, kako taj problem rješava ostatak ekipe koji nema neograničeni internet (a vjerujem da nisam jedina)?
Alieta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:00   #76
zasto mobitel ne spojis na neki wifi hotspot ili vlastiti router (ako ga imas) i napravis update softvera?
o kojem internetu pricas - na mobitelu ili kucnom? pretpostavljam o onom na mobitelu jer imas samo 1GB...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 06:42   #77
Možeš i ne raditi update.
No, update često popravlja neke sigurnosne propuste, bugove u sofwareu i nekad poboljša trajanje baterije.
Ali nekad i pogorša
Tako da ono, možeš bez problema ne raditi update (većina ljudi koja nema noviji mobitel vuiše ni ne dobiva update).

Eventualno, kako genius_one piše, se spojiš na neki WiFi u kafiću ili kod nekoga tko ima kućni flat.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:17   #78
Hvala dečki! Spojit ću se ona negdje gdje je free WiFi, to mi se čini kao naj ideja.
Alieta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:59   #79
Evo i ja imam problem kao netko 2 stranice prije.
Ne hvata mi iz prve kada tipkam po ekranu a to tako živciraaaa
Nemam nikakva zaštitna stakla ni ništa a svako malo moram pritiskati dvaput čak i triput
dalinda86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 17:40   #80
Stigla nova aktualizacija softvera.
https://imgur.com/jAckfxw
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.