Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 19:47   #1
Huawei Honor 8


Specifikacije

Pozdrav svima!

Zanimaju me iskustva s Honorom 8... kakav je mobitel, kakve su mu slike? Planiram ga kupiti no prije toga želim čuti vaše komentare

Zadnje uređivanje assassin : 15.02.2017. at 20:27. Reason: Ubačena slika i specifikacije
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:03   #2
Ako usporedujes fotke sa samsungom S7, S6, LG G4 i G5 tada ima "lošije fotke" i ako ti je bitno nema opciju snimanja 4K videa sa stock kamera aplikacijom.
Uglavnom su slike vrlo dobre, nonispod navedenih flagshipa.
Mobitel je lijepo zaokruzen sa svim elementima od ekrana, baterije, punjaca, kamere, senzora otiska i jos par sitnica.

Mana mu je da je jako sklizak i bez maskice ga ne bi trebalo nositi + zadnja mu je strana od stakla pa je skloniji razbijanju prilikom eventualnih padova.

l
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:37   #3
Uređaj je odlican, ja sam i vise nego ugodno iznenađen.. baterija iznad prosjeka s minimalno 5h sot-a, brzina odlicna 4gb rama, ekran odlican, vec ima i android 7, kvaliteta izrade odlicna, kombinacija stakla i aluminija, gotovo pa savrsen citac otisaka prsta s dosta funkcija.. par sitnica koje su meni bitne.. dual sim, usb otg, IR.. ima sam prije huawei p9, i za mene je ovo kompletniji uređaj.. pod minus bi stavia ovo sta je vec napisano, uređaj je sklizak i maska bi mu dobro dosla..
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:09   #4
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
Ako usporedujes fotke sa samsungom S7, S6, LG G4 i G5 tada ima "lošije fotke" i ako ti je bitno nema opciju snimanja 4K videa sa stock kamera aplikacijom.
Uglavnom su slike vrlo dobre, nonispod navedenih flagshipa.
Mobitel je lijepo zaokruzen sa svim elementima od ekrana, baterije, punjaca, kamere, senzora otiska i jos par sitnica.

Mana mu je da je jako sklizak i bez maskice ga ne bi trebalo nositi + zadnja mu je strana od stakla pa je skloniji razbijanju prilikom eventualnih padova.

l
da,Kirin 950 ne podržava 4k...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 14:52   #5
Evo ja ga imam nakon iphonea, s7-ice i slicnih uređaja, i mogu 100% reći da je ovo odlican uredaj. Otisak prsta je fenomenalan (bolji nego kod iphone 7), kamera je ispod s7, ali jako dobra. Brz je i ima odlicnu bateriju. Nema punjenja po danu i nosenja rezervnih punjaca uokolo sto je meni jako bitno. I nema zastajanja u radu,smrzavanja i slicnih gluposti. Odlican uređaj. Pogotovo za te novce

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
Apilado is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:44   #6
Quote:
Apilado kaže: Pogledaj post
Evo ja ga imam nakon iphonea, s7-ice i slicnih uređaja, i mogu 100% reći da je ovo odlican uredaj. Otisak prsta je fenomenalan (bolji nego kod iphone 7), kamera je ispod s7, ali jako dobra. Brz je i ima odlicnu bateriju. Nema punjenja po danu i nosenja rezervnih punjaca uokolo sto je meni jako bitno. I nema zastajanja u radu,smrzavanja i slicnih gluposti. Odlican uređaj. Pogotovo za te novce

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
Mislio sam da su mu slike zbilja vrh
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 19:02   #7
Ja trčim sporije od Bolta, ali to ne znači da sam spor
Pogledaj malo slike (koje su uslikali korisnici, a ne Huawei) po internetu pa vidi je li ti to ok kvaliteta.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 19:18   #8
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ja trčim sporije od Bolta, ali to ne znači da sam spor
Pogledaj malo slike (koje su uslikali korisnici, a ne Huawei) po internetu pa vidi je li ti to ok kvaliteta.
Meni se sve u svemu mobitel sviđa, nije ni skup i čini mi se sasvim ok
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 16:05   #9
kako mogu vratiti stari emui. ne sviđa mi se upgrade na 5.0
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:21   #10
Nazovi huawei korisnicku sluzbu i pomoci ce ti oko toga.
(Bar je tako pisalo kod update-a)
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:14   #11
thanx
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 17:35   #12
za slučaj da se ne zeznete ko ja: rollback nije moguć trenutno u hr.

zvala sam prvo tehničku službu (koja je btw u poljskoj). uglavnom dali mi link za poljsku huawei stranicu za rollback, sve napravila po uputama, mob se sav zblesirao i sad mora na servis da ponovo instaliraju software.
pa ako mislite napraviti rollback u budućnosti, prvo kontaktirajte servis u zg da vidite da li je moguće.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:24   #13
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ja trčim sporije od Bolta, ali to ne znači da sam spor
Saitama je brzi od Bolta.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 19:37   #14
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
za slučaj da se ne zeznete ko ja: rollback nije moguć trenutno u hr.

zvala sam prvo tehničku službu (koja je btw u poljskoj). uglavnom dali mi link za poljsku huawei stranicu za rollback, sve napravila po uputama, mob se sav zblesirao i sad mora na servis da ponovo instaliraju software.
pa ako mislite napraviti rollback u budućnosti, prvo kontaktirajte servis u zg da vidite da li je moguće.
Šteta što ti se to dogodilo, ali nisi kriva i to ce ti lako srediti. U svakom slucaju javi povratnu informaciju.
Kod mene honor 8 nije jos nadograđen jer android 7.0 sam po sebi ima par bugova, ali vrlo rado bih ga nadogradio kad izađu zakrpe samo zbog lose kalibriranog senzora automatskog osvjetljenja ekrana
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:47   #15
poslala sam ga na servis i reistalirali su software. mob je još u zg, tako da ne znam koju su verziju stavili ali kad sam na početku s njima pričala rekli su da će ići najnovija verzija

nego, da li se negdje može napisati im što ne valja sa najnovijim androidom. znam da ima onaj feedback mail ali čini mi se da je to samo za korisničku službu. baš bi im rado napisala što ne steka sad nakon updatea pa da isprave u budućnosti ako je moguće.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:36   #16
Danas sam uzeo plavi honor. Jako mi se svidja boja, dizajn klasika Huawei... Imao sam i Mate 8 i cini mi se da ovaj honor nesto brze radi, pogotovo tokom surfanja. Pretpostavljam da je do vise rama.

Nego, da napravim update? Ima 2.38gb...
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:02   #17
ja ne bi
prvo malo pogledaj na yt što je novo nakon updatea pa ako ti se te promjene sviđaju stavi.

meni se nakon updatea trajanje baterije smanjilo za 40 % (prije sam mob punila svakih 5 dana, nakon updatea je jedva 3 dana izdržao). više mi ne radi wifi+, te mi weather app malo šteka. također mi je stalno gasio viber iako je podešeno u svim postavkama da je stalno upaljen, a one apps što je trebao ugasiti ostale bi upaljene. i meni osobno se ne sviđa novi izgled contacts i poruka, pozadina je siva i slabo se vidi, čak i kod najjačeg osvjetljenja.
music app (sistemska) je slabije reagirala kad bi bila u lockscreen. baš sam morala pogoditi točno u sredinu "gumba" (npr. forward) da bi reagirao.

ne sjećam se koliko mi je bilo prije updatea potrošeno interne memorije, ali nakon updatea je za firmware otišlo oko 12 gb. (nemam trenutno mob kod sebe pa ne mogu provjeriti točno).

to su samo neke od sitnica koje sam primjetila u par dana dok sam imala update.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:39   #18
Tnx Hellie. Cuo sam da nije nesto nova verzija, a sad pogotovo nakon tvog odgovora vidim da nije bas nesto.
Nego, 5 dana baterija drzi?
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:58   #19
5 dana nemoze izdrzat ni na standby modu, odnosno u tih 5 dana ga nebi smio ni krivo pogledat..
Inace mob je odlican, posebno za cijenu koliko kosta.. novi update se meni osobno sviđa, donio je neke super stvari, baterija se barem meni nije ni najmanje pogorsala, dapace.. traje mi jedan dan intezivnog koristenja, cca 15 sati, sa cca 4,5-5 sati sot-a, ja skroz zadovoljan.. jedina stvar s kojom imam problem nakon update-a je notifikacija za whatsup, ponekad zna zastekat..

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:46   #20
posjedujem uređaj 3 mjeseca , novi update radi odlično ,nemam baš ni jednu zamjerku,baterija traje kao i prije ,, uredno dolazi notifikacija za whatsup i viber .... brz je i fluidan , slike su vrlo dobre i telefon je elegantan , doduše ja ne nosim nikakvu zaštitu ,pa je malo sklon da sklizne iz ruke ,al eb ga, ne volim zaštitu .. mobitel mi nije više ono što što sam kupio kad stavim maskicu . jedino što koristim je zaštitno staklo za ekran.
Ponekad se pitam kad čitam komentare , kako netko ima problema a netko ne , da to ovisi o seriji kad se radi u tvornici gdje se sklapa uređaj ...ono noćna smjena pa radnici pospani i nešto ne postave ili zaleme baš najbolje ... ne vidim drugo objašnjenje .

edit; netko je napisao da je mobitel punio svaki 5 dana... moguće ,ali mu je sot bio 2 -2 i pol sat u tih pet dana... pa ja imam xiaomi redni note 3 pro i na njemu baterija traje 3 dana sa 5-6 sati sota ovisi što se radi , a najviše je postigao 8 sati u tri dana a znao mi je trajati i 5 dana sa 4 sata sota,a tamo je baterija 4100mAh , .. a honor 8 ima 3000mAh i za taj kapacitet baterije je to trajanje više nego odlično

Zadnje uređivanje razjaren : 21.03.2017. at 22:59.
razjaren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.