Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Pogledaj rezultate ankete: Treba li Červar otići
Da 43 86.00%
Ne 7 14.00%
Glasovatelji: 50. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 13:22   #1
Treba li Lino Červar napustiti izborničko mjesto?

Moje mišljenje je da ne treba, mnogi će reći da ga je pregazilo vrijeme, ali kada se sve sagleda s obzirom na kadar koji ima i ozljedu Duvnjaka i nestabilne vratare, rezultat je realan.

Stavio sam i anketu.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:55   #2
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da ne treba, mnogi će reći da ga je pregazilo vrijeme, ali kada se sve sagleda s obzirom na kadar koji ima i ozljedu Duvnjaka i nestabilne vratare, rezultat je realan.

Stavio sam i anketu.
Naravno da treba - tu nema rasprave - bili smo doma, a nismo ušli u polufinale i to je to pa makar mu se cijela reprezentacija ozljedila....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:00   #3
Nije ostvaren ciljani rezultat a to je jasno bila medalja.
Uz to čovjek je prestar za voditi reprezentaciju, barem bi tu trebalo dati šanse mladima i u stožeru i na terenu.
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:28   #4
Nije se nikad ni trebao vraćati.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:40   #5
treba otići

za ozljedu Duvnjaka je sam kriv, što ga drži u igri do kraja, a vodimo više od 5 razlike, kad je već sve gotovo, čudili su se uostalom i ostali zašto je to napravio

forsirao je ne sasvim oporavljenog igrača kojem su u klubu dozirali minute jer su znali da je bio dugo ozljeđen, naravno sad su pukli jer im je ovaj napravio to što je napravio i vraća im ozljeđenog igrača, znači njihov trud je pao u vodu

ne zna postavit dobro obranu, postavlja smiješno igru u bitnim trenucima, ne mogu zaboravit ovo protiv Francuske, vodimo 7-6, ide nam dobro i ovaj krene sa igrom bez golmana i naravno pušimo lake golove i Francuzi se odvajaju, pa šta mijenjaš ako dobro igra, uništava samopouzdanje igračima tipa Mandalinić, jednom promaši i odmah na klupu itd. itd.

čak smo pod Babićem ljepše i bolje igrali, na kontre, brzo, efikasno, sumnjam da bi Poljake onako pregazili pod Červarom

jednostavno nije trener za ovu reprezentaciju i zato treba otići
runaway88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:45   #6
Ni ja se ne slažem sa svim njegovim odlukama poput držanja igrača cijele utakmice kad vodimo pet razlike i onda igrači se ispušu u finalu. Tako je radio i s Balićem i ostalima prije. Također, forsiranje Alilovića i Kopljara.

Ali svejedno mislim da je ovo vrhunac ove reprezentacije po kvaliteti (mislim na momčad bez Duvnjaka) i da nitko drugi nebi uspio više od ovoga. Jednostavno nema kvalitete. Usporedite momčad s momčadi zlatnih s početka stoljeća pojedinačno i vidjet ćete da to nisu igrači tog kalibra.

Ovaj argument da smo igrali doma, nadam se da se autor šali. Kao da jednom profesionalcu Karabatiću smeta huk s naših tribina. Uostalom, to je dokazao i 2009. godine.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:56   #7
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Ni ja se ne slažem sa svim njegovim odlukama poput držanja igrača cijele utakmice kad vodimo pet razlike i onda igrači se ispušu u finalu. Tako je radio i s Balićem i ostalima prije. Također, forsiranje Alilovića i Kopljara.

Ali svejedno mislim da je ovo vrhunac ove reprezentacije po kvaliteti (mislim na momčad bez Duvnjaka) i da nitko drugi nebi uspio više od ovoga. Jednostavno nema kvalitete. Usporedite momčad s momčadi zlatnih s početka stoljeća pojedinačno i vidjet ćete da to nisu igrači tog kalibra.

Ovaj argument da smo igrali doma, nadam se da se autor šali. Kao da jednom profesionalcu Karabatiću smeta huk s naših tribina. Uostalom, to je dokazao i 2009. godine.
To nema veze s Karabatićem i što njemu smeta - to ima veze s time da HR repka ima podršku, da se rade posebni planovi i pripreme za rezultat baš iz razloga jer si doma, i da je zato svaki podbačaj duplo teži - a ako je postavljeni cilj polufinale, onda se za neulazak u isto dobija noga u guzicu... To se pravilo može prekršiti samo ako imaš mladog perspektivnog trenera kojeg trpiš - ili ako kao francuzi imaš sistem i čovjeka koji vodi repku po 15 godina - ali o tome je kod nas bespredmetno raspravljati - a i ako ćemo od sutra krenuti s nekakvim sistemom za budućnost, onda opet lino nije taj - već treba uzeti nekoga mlađeg s perspektivom i dati mu sve u ruke recimo 8 godina....

Kako god okreneš - by,by Lino - a za sve što je napravio dobro treba mu odati počast, posebnu utakmicu itd... i nogu u guzicu...
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:32   #8
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
To nema veze s Karabatićem i što njemu smeta - to ima veze s time da HR repka ima podršku, da se rade posebni planovi i pripreme za rezultat baš iz razloga jer si doma, i da je zato svaki podbačaj duplo teži - a ako je postavljeni cilj polufinale, onda se za neulazak u isto dobija noga u guzicu... To se pravilo može prekršiti samo ako imaš mladog perspektivnog trenera kojeg trpiš - ili ako kao francuzi imaš sistem i čovjeka koji vodi repku po 15 godina - ali o tome je kod nas bespredmetno raspravljati - a i ako ćemo od sutra krenuti s nekakvim sistemom za budućnost, onda opet lino nije taj - već treba uzeti nekoga mlađeg s perspektivom i dati mu sve u ruke recimo 8 godina....

Kako god okreneš - by,by Lino - a za sve što je napravio dobro treba mu odati počast, posebnu utakmicu itd... i nogu u guzicu...
Možeš ti radit planove, ali ako nemaš kvalitetu sve je badava.

Naravno da su rekli da je cilj polufinale, što su trebali izjaviti da je cilj proći prvi krug ? To su osnove PRa
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:38   #9
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Možeš ti radit planove, ali ako nemaš kvalitetu sve je badava.

Naravno da su rekli da je cilj polufinale, što su trebali izjaviti da je cilj proći prvi krug ? To su osnove PRa
Nemamo kvalitetu? Ti to ozbiljno? to je klasični izgovor kad se podbaci - NE, mi imamo kvalitetu - kako? ne znam, po duhu svetom, jer smo uništili rukomet u HR, ali je imamo... Momčad koja nema kvalitetu nikad ne bi pomela ovu norvešku, njeni igrači ne bi bili prvak europe itd...

Mi smo očito napravili jedan spoj koji je potpuno promašio, a to je ako je Babić već gurao neku novu ekipu - mi dvije godine iza radimo potpunu promjenu, novi koncept i novi igrači - od kojih su neki pravi mladići ...

Također je činjenica da nemamo vodstvo, jedna češka ili bjelorusija koje su solidne repke mogu pokazat zube i igrat taktički i fizički s čistim favoritima i čak ih ugrozit - zašto? zbog vodstva!!! a tu možemo vidjeti i iskorak makedonije - možda su oni pravi primjer - oni korak naprijed usprkos limitima, a mi dva nazad usprkos talentu...

Je li to što se igračima tresu ruke i što ne mogu u ključnim momentima odigrat nekakvu akciju ili promijenit tempo ili stil igre odraz nedostatka kvalitete????

Kvaliteta, my ass...
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:06   #10
Da podvučemo crtu na prvenstvo, prve dvije utakmice odlične, izgledalo je kao da bi mogli neki k napravit.

Onda se dogodi Švedska, od 3 jake utakmice pobjede samo Norvešku koja je primala svaki napad gol (naša obrana je isto bila loša) srećom u napadu je išlo za rukom. Strepnja do zadnje minute protiv Bjelorusije i Češke.

Sve u svemu sramotno odigrano prvenstvo.

edit: zaboravio sam napomenuti da je ta jedna od ozbiljnijih utakmica bila samo za naše, Francuzi odmarali igrače i nisu bili na 100%.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:10   #11
Ja bih čak rekao da su prve dvije utakmice zavarale, Srbija je ovdje totalno zalutala, a izgleda i Island iako imaju reputaciju, ali kad se sve zbroji ovdje su napravili ništa. Više su i Srbi, a pogotovo Islanđani pokazali da je i Švedska zapravo loša.

Jedina okej utakmica protiv Norveške.

A što se tiče ovog užasa s Bjelorusijom i Češkom sad se zbilja pribojavam da bi se mogli nać u situaciji da ne odemo na Svjetsko i da po prvi put u povijesti propustimo veliko natjecanje. Kad mi doma vodimo jednu otpisanu i zapravo bezveznu Bjelorusiju 23:20 i onda jednostavno nestanemo s parketa i pobijedimo na divljaka uz ogroman sudački propust - onda tko zna šta se sve može dogodit ako ćemo revanš kvalifikacija igrat u gostima protiv neke solidne ekipe. A ima ih.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:20   #12
Bolje da si otvorio temu "Tko nakon Line?"
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:34   #13
nakon ovog danas treba otici 100%

nebitna revijalna utakmica nasi mladci jaganjac, madnalinic,mihic i ekipa dobiju ukupno 3 min, ma mrs

nadam se,n dam se da ce novi trener bit neki stranac ili balic ,metlicic skupa....
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:35   #14
Samo Vujović... ili neki drugi stranac.

Samo to je nemoguće očekivati pored ove vrhuške.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:37   #15
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Samo Vujović... ili neki drugi stranac.

Samo to je nemoguće očekivati pored ove vrhuške.
vujovic ako dode nakon ovog, to je gori potez nego da ostavimo linu
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:38   #16
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Samo Vujović... ili neki drugi stranac.

Samo to je nemoguće očekivati pored ove vrhuške.


Evo i cemu se cudimo onda praznim dvoranama i ostalom...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:41   #17
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
vujovic ako dode nakon ovog, to je gori potez nego da ostavimo linu
Zašto?
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post


Evo i cemu se cudimo onda praznim dvoranama i ostalom...
Daj pojasni, o čemu je riječ?
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:43   #18
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Zašto?


Daj pojasni, o čemu je riječ?
Pojasni ti po cemu je Vujovic dobar izbor evo bas me zanima...


Osim sto dovoljno glasno galami
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:37   #19
Sta ste zapeli za tog Vujovica?

Ako se radi promjena onda treba raditi promjenu na bolje, neki
napredak u odnosu na sadasnje stanje. A Vujovic to nije.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:40   #20
Babic je meni bio cisto ok.. Mislim da ga se prebrzo i olako potrosilo. Da znam, onaj poraz od Slovenije je
nedopustivo, bruka, ali ipak..

U svakom slucaju bolja opcija od Cervara i Goluze.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.