Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 21:47   #1
Preporuka računovodstva ZG???

U procesu sam otvaranje firme (jdoo) koja će prodavati SaaS (softver kao uslugu) u cca 20 EU zemalja.

Za to mi treba dobar računovođa koji jako dobro poznaje taj dio sa izvozom u EU, pa ako imate računovođu u Zagrebu za kojeg mislite da je dobar, molim Vas, slobodno ga preporučite. Može inbox, može ovdje.

P.S. Ako ima netko da prodaje softver u EU, molio bih tu osobu da mi se javi u inbox, jer imam neka pitanja.

LP
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 22:53   #2
Ono što ti je jako bitno u cijeloj priči je tko će biti kupci ?

Ako se radi o fizičkim osobama onda trebaš knjigovođu koji je upoznat s MOSS sustavom, ako su firme u pitanju onda ti to nije bitno.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:01   #3
Oboje u podjednakom omjeru. Upoznat sam sa MOSS-om.
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 21:13   #4
E onda ti je bitno tražiti knjigovođu koji također ima iskustva s MOSS sustavom, jer vjeruj mnogi nemaju i ne žele ulaziti u to, jer i u samoj poreznoj nekih odgovora ne možeš dobiti i nemaju pojma točno kako i što treba raditi...čast iznimkama.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 20:09   #5
Moram pitati - knjigovođe vama printaju sami račune koje im šaljete digitalno pa ih potpišete i pečatirate kod knjigovođe ili im vi donosite već isprintane i pečatirane?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 22:44   #6
To je stvar dogovora između klijenta i knjigovođe, ja imam različite dogovore s klijentima, neki sami nose, neki šalju skenirano s potpisom, a sami čuvaju originale...ovisno kako kome odgovara.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:52   #7
Jeli neko zna zašto mi neće spremit MOSS PDV prijavu? Javlja tečaj za navedeno razdoblje ne postoji.
Ja stvarno neznam.... počela sam već sad jer do 20.4. 2017. moram prijaviti, a uvik neke greške.

Molim vas ako neko zna.
Falaaa
petrako is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:50   #8
Ja bih molio ako mi se ikako moze javiti (MOLIM I PREPORUKE) knjigovođa s iskustvom u knjizenju dropshippinga, jer mi treba par sati savjetovanja. Nikako ne mogu doci do pravih informacija, jer ta tematika nije baš općepoznata.
Maltene preklinjem za te informacije jer se već dva mjeseca vrtim u krug pokušavajući ih dobiti i/ili sam saznati, uz gomilu utrošenog vremena a bez konkretnih rezultata
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.