Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 14:51   #21
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Objesi pregaču o klin, kupi motor i kreni malo na vožnjice sa frendovima.
Ili bilo što slično...njoj ostavi kućanske poslove i ograniči joj budget.
Da vidiš kako ljubav cvijeta
Kupi motor
Ženo, popravila si mi jutro
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:57   #22
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Kupi motor
Ženo, popravila si mi jutro
Znaš mene
Ja svaki put kad mi je pun klinac...sjednem na motor
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:05   #23
Meni si divni muškarci koji kuhaju- rado ih udomljavam.
Još ako podržavaju hobije, daju slobodu i svašta nešto kupila bi im sama motor ako ih to opušta od stresa
Ipak, uvijek sam imala stajalište i pokazalo se točnim- kad kreneš sumnjat pokaže se opravdano. Radije bi se makla iz te priče nego xy godina umjesto da uživam piljim u ispise telefonskih poziva. Smatram to poprilično ponižavajućim i mrzila bih da me netko dovede u tu situaciju da moram istraživati i boriti se sa svojim zdravim razumom da opravdam govna.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:22   #24
Ona se zacopala u njega. Ne znači nužno da će to prerast u nešto više ili da ona to želi, možda joj samo godi njegova pažnja i malo "osvježenja" u životu. Normalno je da nam dugogodišnji partneri kad-tad malo dosade, pogotovo kad naleti friško, zanimljivo meso.

Kakav je on prema njoj? Njegove poruke? Želi li on nešto više s njom ili mu je samo ok?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:27   #25
I ako volim muškarce koji kuhaju i brinu se za porodicu, slažem se sa hard -objesi pregaču i kupi motor. I isključi programe sa sapunicama
Gospođa ti se zaljubila, i to onako klinački. Provjerava kompatibilnost horoskopa, sigurno provjerava je li on line ili nije... Ko je tu kriv-da li ti jer si joj se pretvorio u mamu, ili je ona jednostavno takva, to ti niko ne može reći. Ono što je dobro za Petra nije dobro za Pavla.
Možda bi ko zna koliko ženica bilo fascinirano tobom, drugima ne bi bio napet. Ako te hoće prevariti -prevarice te, pa makar na trepavicama hodao. Nisam skuzila čime se bavi? Folklor, nešto takvo?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:30   #26
Ti si preuzeo previše obaveza, a njoj je u međuvremeno postalo dosadno.
A iz dosade se svašta izrodi.

Kažeš da ste i prije proživjeli i preživjeli i ovo i ono.
Pa svaki brak ima uspone i padove.
Ne nužno iste takve prirode, ali nikome u braku stalno ne cvjetaju ruže i stalno ne pjevaju ptičice.
Ovi koji se puno hvale kako im je savršeno da savršenije ne može biti - uglavnom lažu.

Zadaj joj više obaveza, budi odrješitiji, postavi se čvrsto i ozbiljno, onako da se prene iz te svoje uljuljkanosti.
Sam smisli način. Ciljaj na ono na što je najslabija, tako da se malo prepadne i shvati da njenim igricama mora doći kraj.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:32   #27
Nek se zaposli. Kakva je to glupost da žena ne bi trebala radit? Pa svatko bi prolupao da je po cijele dane doma s djecom i kućanskim poslovima.
Fali joj druženja s odraslima. Hobi 1-2 sata tjedno ne može nadoknadit cijele dane provedene u dosadi.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:49   #28
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Je li tako i muskarci gledaju na zenu koja radi, brine se o deci i o kuci, dok oni samo idu na psoao i popravljaju nesto kada zatreba
Moguće
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:02   #29
Autore, ti si dobar muž, a ona je to dobro iskoristila, pa joj fali uzbuđenja.
Napalila se na nekog tamo 'ovna' i sad je u sedmom nebu. Nema veze što je ona račica ili bilo koji drugi znak. Ovnovi su poznati kurviši i smotaju svaku koja se da.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 20:42   #30
Kažeš račica gleda kako zavesti ovna...
Koliko je njoj godina? Mentalno?

Žena je potpuno nekorektna prema tebi s tim očitim flertom s tim tipom.
Što nema nikakve veze s tim koje životinje po horoskopu su ona i taj tip.
Gadno je i što kad je konfrontiraš izigrava žrtvu.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:10   #31
Zaljubljena je u njega.To mi radimo kad smo zaljubljeni.Da.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:51   #32
Onda sam ja zaljubljena u sve moguće horoskop znakove, raznu glazbu, svjetsku ratnu povijest, crkve, knjige,snove, turističke ponude, viceve, ove komade, drvene kolibe, kulinarstvo svijeta, razne jezike i druge kulture jer rado škicnem.Bome da.
Meni je ovo više primjer nezahvalne i razmažene žene i slabog, nesigurnog muža ... nije čudo da je pala na Ovna.
Iskreno ? Sa glupom, nezahvalnom i razmaženom ženom obično stvari ovako završe.

No ovan i račica? Teško. Račice žele 24/7 titranje, čitanje misli, prevrtljiva su raspoloženja, vole samo kuću i gušte, trebaju hrpu pažnje, vole se naduriti što ovna iritira i samo ga udaljuje. Ovan voli iskrenost i pažnju, nježnost, zafrkanciju, spontanost kaj račicama nije on the top. Nama igrice idu na nerve a posebno nadureni i oni kaj bi da im se čitaju misli. Je evo,sad ću.
Posebno ne fensamo razmažene i snobove, mlitave i pudingaste karaktere vječno željne divljenja i odobravanja.
Od toga ne bu nikaj. Ovan će se samo malo zabaviti zezanjem i ćao.
Nije to išju.
Autor teme trebao bi razgovarati sa ženom i sa samim sobom a ne drhtati ko nevin sob u sezoni parenja. Ne raditi od žene sveti kip, ne glumiti domaćicu svemira i malo delati na sebi. Tu i tamo popipati neke svoje organe i sjetiti se kaj mu piše pod spol u osobnoj i da se u vezi dvoje trebaju truditi.
Iako mi ofce volimo brižne ne volimo ustrtarene. Volimo, volimo iskrene razgovore a ne nešto šušmuš. Rakovi su rođeni pasivni agresivci a to je jedna od prvih stvari koje Ovan prezire.
Ali... u svezi ovoga braka.
Kasno je sada za to. Vće mu je žena bez nadzora.
Uglavnom :
https://youtu.be/1L8zGfKDCCY


Mnoge bi ga pametne, dobre, plemenite i razumne žene držale kao kap vode na dlenu, pazile ga i ljubile kao rijedak cvijet... mislim ovakvoga muža ali nažalost ovakvi muškarci to nikada ne bi cijenili. Oni baš vole lijene, dokone, sebične, nezahvalne i razmažene žene koje ih iskorištavaju i još ih varaju.
Druge im nisu zanimljive. Klanjaju se samo šupljim, glupim i samoživim ženama. Onima čoja je sva vrijednost u lijepom pakovanju i lažima.
To uvijek tako bude. Nema tu pomoći za njega.

Zadnje uređivanje pozitivax : 12.11.2017. at 13:55.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:04   #33
Da mene moja žena tako mulja stero bi je u 3pm lagano,a ti budi i konj po horoskopu kaj se mene tiče.Žena ti je poželila tuđi kurac a ti čistiš i pereš dok je drugi jebe.To ti je surova istina.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:58   #34
Ja sam rak i ne bi nikada prevarila muža, ali mi se često netko svidi pa volim koketirati i dobiti pažnju. Također tada posjećujem njegov FB i slično. Prođe nakon nekog vremena :-D
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:22   #35
Quote:
drdado kaže: Pogledaj post
...
I još nešto moram spomenuti, zaspimo i u 2 sata noći ona posjećuje samo njegov FB profil (vidio poslije u Dnevniku aktivnosti).
Ludnica!!! A ja sam glavni luđak!!

....

Molim vas, jesam li lud zbog opisanog razmišljanja ili me stvarno mulja?
da bismo znali jesi li lud, moraš nam reći koji si horoskopski znak
svakako, uvalila ti je paranoju, pratiš je, ludiš
čini se da te mulja
također se čini da ti žena ima previše vremena za dokolicu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:24   #36
ajme ljudi, nije bit što je on u horoskopu, autor je s tim htio dočarati kako se ona navukla kao kakva klinka
jer pretražuje po netu kako zavesti tog tipa. Ja bi je ostavila , ustvari pošto su i djeca u pitanju
dala bi da vara i usput prikupljala dokaze onda ćao.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 02:41   #37
Pozdrav drugu u patnji... I sam u slicnoj situaciji, racica se pocela cudno ponasati a djecica jos malena, ni sam nisam siguran sta raditi... U mene to traje vec neko vrijeme tako da sam vec oguglao, ne osjecam prema njoj nista, cak ni ljubomoru, samo bi volio da je ne gledam vise... Ali jebeno dobro znam da ce, ako se razvedem, krenuti da me ucjenjuje djecom, koja su mi sve... Ideje, iko?
misor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:06   #38
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ne koketiramo baš svi. A oni koji vole koketiranje, to rade bez obzira na simpatije.
I još jedna stavka: žene teško razdvajaju svakodnevnu prisniju komunikaciju i osjećaje.

Autore, ostavi se horoskopa. Popričaj sa ženom o vašem braku i odnosu.
Kako to misliš da se koketira bez obzira na simpatičnost? Tebi su svi ljudi isti, imaš isti odnos prema svima?
Što, žene su malo maloumne, nepouzdane, ili što, zaljubljuju se 3 puta dnevno? Ne znaju razdvojiti socijalnu, društvenu, komunikaciju, znatiželju i zabavu od svojih ljubavi, veza i brakova? Feređa je najbolje rješenje? I kretanje i komunikacija pod kontrolom? Što se babi snilo ....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:08   #39
Quote:
misor kaže: Pogledaj post
Pozdrav drugu u patnji... I sam u slicnoj situaciji, racica se pocela cudno ponasati a djecica jos malena, ni sam nisam siguran sta raditi... U mene to traje vec neko vrijeme tako da sam vec oguglao, ne osjecam prema njoj nista, cak ni ljubomoru, samo bi volio da je ne gledam vise... Ali jebeno dobro znam da ce, ako se razvedem, krenuti da me ucjenjuje djecom, koja su mi sve... Ideje, iko?
Račica se čudno ponaša? Čudo jedno u tako normalnoj situaciji u kojoj ti prema njoj ne osjećaš ništa!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:15   #40
Jer najbitnije u cijeloj priči je to što je račica.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.