Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.11.2017., 12:46   #11
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Nekad je dobro pročitati i dva puta, ako nisi razumjela.
O sklonosti kektiranju svih ljudi pisala si ti. Napisala sam da ne vrijedi za svakoga. Ne koketiram ako sam u vezi, uostalom i bez veze. One koje poznajem, a da vole koketirati to rade bez obzira je li im se netko svidio ili nije. Koketiranjem privlače pažnju na sebe. Ako uspiju u tome, stvaraju pozitivnu sliku o sebi. Nije nužno da nešto žele s tom osobom.
Međutim, pojedine žene upadnu u vlastitu stupicu pa nešto što započne totalno bezopasno završi kao ženina fatalna ljubav. Žene se znaju "zaljubiti" u nekoga samo na temelju riječi koje im se upute. Žene, pojedine, se "zaljube" u nekoga samo jer ih obasipa komplimentima.
Tako najčešće i počinju prevare od strane žena.
Ovo o čemu piše autor sam se nagledala kod ženskog roda. Jedna je i račica .
A takve osobe ni feređa neće zaustaviti.
Imam nultu toleranciju na koketiranje, bilo sa ženske ili muške strane.
Ne znam zašto, ali oduvijek sam istinski prezirala ljude koji se tako "zabavljaju" i hrane ego.

Nikad ništa dobro ne izađe iz tog površnog koketiranja, jer jednom kad načneš povjerenje svog ili tuđih partnera, to se ne može popraviti.

Više cijenim one koji odluče biti i ostati đubrad do kraja, dakle ako koketiranje ima samo za cilj nekog odvesti u krevet, i to je bolje od "samo sam se zabavljao/la"
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.