Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2018., 04:15   #1
Svecenici 'otvorenog tipa'

Zanima me po iskustvu, jeste li sreli i pricali sa svecenicima koji su malo otvoreniji na sve? Koji Vas ne prime preko one stvari, samo da odete sto prije ?

Imam jedan problem, ali ne znam zašto mislim da mi svećeniko može pomoći...

Da li ste naisli na svecenika koji bi Vas baš poslušao i pokušao pomoći razgovorom ?

Čitao sam sa su svećenici iz Tolise ok...

A buduci da mi je to blizu mislio sam otici jednom tamo, samo ne znam kome se obratiti...

Pa me zanima da li ima ko takvog iskusta ili svecenika za preporuciti?
caesars is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:16   #2
Ja nemam. Ali bila sam na ispovjedi kod jednog koji je došao u naše selo ispovjedat umjesto našeg popa, pa je osim formalnog ispovjedanja lijepo ljudski popričao sa mnom. A to na ispovjedi nisam nikad doživjela. Eto, to ti je moje jedino lijepo iskustvo. Rijetki su ti koji će s tobom popričat otvoreno i normalno, ljudski. Svi se drže kao da su s druge planete.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:44   #3
meni je isto problem naći dobrog ispovjednika , pa i duhovnika budući da imam neke druge "dileme" koji se ne tiču popisa grijeha/pokore/zadovoljštine i to je to.
Nisam nikad naišla na iskreno dobrog ispovjednika, a redovito se ispovijedam u zadnje 4 godine, skoro 5.
Voljela bih iskusiti iskustvo ispovijedi u Međugorju, vjerujem da je jako dobra samim time što je na tako posebnom mjestu. Uostalom, mnogi duhovni pozivi su nikli upravo nakon međugorske ispovijedi.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:50   #4
Quote:
caesars kaže: Pogledaj post
Zanima me po iskustvu, jeste li sreli i pricali sa svecenicima koji su malo otvoreniji na sve? Koji Vas ne prime preko one stvari, samo da odete sto prije ?

Imam jedan problem, ali ne znam zašto mislim da mi svećeniko može pomoći...

Da li ste naisli na svecenika koji bi Vas baš poslušao i pokušao pomoći razgovorom ?

Čitao sam sa su svećenici iz Tolise ok...

A buduci da mi je to blizu mislio sam otici jednom tamo, samo ne znam kome se obratiti...

Pa me zanima da li ima ko takvog iskusta ili svecenika za preporuciti?
Ima jedan u blizini ako te još zanima. Nije baš konvencionalan.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.