Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 12:23   #181
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Za mene je totalni "cut" potreban, jer mi se inace stalno otvaraju rane, a ja imam pravo da ozdravim od te veze, koja mi je nanela bol. To, u slucaju da sam ja ostavljena, a u slucaju da sam ja ostavila, bez da postoji totalni "cut", druga strana smatra da ima otvorena vrata i da ipak sve jos nije gotovo, a to mi sigurno nije ni na kraj pameti. Zbog toga je taj nacin posten prema meni i prema drugome. Ako se vidimo na ulici, naravno da cu se pozdraviti, pa nisam sisla s grane, ali ne pada mi na pamet nikakvo kafenisanje i izlasci, zivkanje i plivanje u uspomenama. Kad krenem dalje, onda krenem dalje, a ne vucem za sobom nikakve repove, to ocekujem i od svog buduceg partnera inace ga ne smatram sposobnim za novu vezu.
Razumijem i u biti se slažem (s tim da mislim da nije uvijek potrebno, imao sam prekide u kojima sam patio, imao sam prekide u kojima je bivša patila, ali bilo je i onih koji su se nekako poklopili i tada je puno lakše), samo sam i mislio na to krajnje ekstremno ponašanje tipa da ne pozdraviš nekog na cesti.
To da netko nema potrebu družiti se s bivšim partnerom je sasvim u redu i najčešće i najbolje, pogotovo u početku.

@Tobemyself - ma shvaćam te, ispalo je pogrešno, tebe sam citirao zbog jedne rečenice na koju sam odgovarao, a ovo kasnije je bio opći komentar, a ispalo je kao da mislim da se ti zalažeš za nepozdravljanje itd.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:36   #182
ne znam koje ti je pitanje ali na naslov mogu rec: jake persone. ja cu ovo ja cu ono. puno ciljeva i puno ratova

nemoj toliko gubit vremena da ljubav. rade tu energiju upotrebi da stvoris neki zivotopis. neki likovi vec nakon faksa rade ugovore nema ih doma. kad dodu doma face su, obore neku.. otisu ponovo ugovore radit i ona suti u medu vremenu. sto gubit vrijeme oko tih hiperaktiivkih?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:48   #183
Ignore je iz raja izašao
__________________
There's no "I" in team but there is "U" in Gulag
Tassia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:51   #184
Zdrav razum nalaže da se očito dogodilo nešto loše pa da je osoba po zasluzi dobila ignore. Nažalost s nekim ljudima ne možeš drugačije

Čisto sumnjam da ljudi bacaju ignore onima koji su ih poštovali do kraja. Naravno ovdje govorim o ispravnim individuama, a realnost je da svakakvih ljudi ima, tako da ništa to nije za čudit se.
__________________
What doesn’t kill me better run
abbii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:14   #185
Quote:
Tassia kaže: Pogledaj post
Ignore je iz raja izašao
slazem se. blok isto.

prije mi to nije trebalo dok sam imao snage potezat konje. u zadnje vrijeme vidim da su se konji sami prilagodili i vidim od koje su koristi. svi bi sve napravili i previse naplatili. svi bi ugovarali a nitko ne bi platio. svi bi uzivali a nitko ne bi sudjelovao. a kaoboji na pozicijama da ne pricam.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.