Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 21:38   #2921
https://tabloid.rtl.hr/zvijezde/stra...ila-u-bolnici/

Pozz. Nemam vremena, stoga se ne javljam, ali čitam i mislim na vas! Čut ćemo se, kad se uhvatim!! Grlimm! Držimo se :-*
jakova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:45   #2922
Bok cure!
Imam pitanje za vas.
Kakav vam je magnet mozga, ako ste ga radile?
Kakav vam je taj nalaz?
Inace, probila sam se do neurologa radi sindroma nemirnih nogu...ici cu u bolnicu da mi naprave jos neke pretrage...imam hipokalemiju...pa misli dr da nije neuropatija nego da su neke hipokalemicne krize s djelomicnom parezom, pa mi to izaziva slabost... Nadam se da nije... Stalno nesto novo... Hocu staro, necu novo! ;-)

Kak ste vi?
Ima kaj novog?
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:21   #2923
Quote:
sophie7 kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Imam pitanje za vas.
Kakav vam je magnet mozga, ako ste ga radile?
Kakav vam je taj nalaz?
Inace, probila sam se do neurologa radi sindroma nemirnih nogu...ici cu u bolnicu da mi naprave jos neke pretrage...imam hipokalemiju...pa misli dr da nije neuropatija nego da su neke hipokalemicne krize s djelomicnom parezom, pa mi to izaziva slabost... Nadam se da nije... Stalno nesto novo... Hocu staro, necu novo! ;-)

Kak ste vi?
Ima kaj novog?
Moj magnet je bio ok. Imam cistu na pinealnoj žljezdi i neurologica kaže da su vjerojatno od toga glavobolje. Rekla je da ćemo pratit tu cistu i ako krene rast da onda preporučaju operaciju.....uf nadam se da neće rast. Opetacija mozga mi je zastrašujuća.
Što se tiće tvoje hipokalemije moguće je da ti ona uzrokuje te probleme sa nemirnim nogama. Uzimaš li neku terapiju za tlak ili izmokravanje kad gubiš kalij?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Techna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:23   #2924
Cure kako ste vi ostale?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Techna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:02   #2925
Quote:
Techna1 kaže: Pogledaj post
Cure kako ste vi ostale?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
smrznuto
al ne damo se ,idemo hrabro dalje
došla jutros na posao smrznutih prstiju ali frizura postojana
ajde javite se malo,neće nam valjda forum otić u zaborav
__________________
život je lijep !
I love my life !!!
i ja bi neku nagradu :)
coca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:18   #2926
http://alternativa-za-vas.com/index....muna-oboljenja

konačno napismeno ono što i ja tvrdim ,a to je da od autoimunih bolesti oboljevaju samo dobri ljudi ,dakle postanimo kučke i ozdravit ćemo
__________________
život je lijep !
I love my life !!!
i ja bi neku nagradu :)
coca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:20   #2927
i ajde pišite malo,znam da sve čitate forum

Leeloo,jakova,hanah,sophie,zvonka...????
__________________
život je lijep !
I love my life !!!
i ja bi neku nagradu :)
coca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:52   #2928
Mislim da nam kalij može faliti i od kortića ako ih duže vrijeme pijemo ili veće doze. Isto tako mislim da on zna biti i kod oboljenja bubrega poremećen, nisam sigurna.

Evo me. Kod mene ničeg novoga, ne idem po doktorima već neko vrijeme (ubit će me imunologinja) pa sam valjda ok, ne istražujem.

Od novosti kod mene, dala sam prošli tjedan uspavati i drugu mačku, imala je tumor na dojci već godinu i nešto dana i došao je tren kad moram reći dosta. Ošla mi moja gerijatrija u razmaku od pol godine.
I ne znam jel mi se Raynauld malo primirio, evo jučer sam sat vremena po ovom snijegu bila sa psetom vanka i nisam se jako smrzla. Prije je to znalo biti da nakon 10 minuta vanka krenu trniti gležnjevi, 20 minuta ako sam vani me krene glava u potiljku toliko boliti i ne rpestaje dok se ne zagrijem (pretpostavljam da sei tu znalo nešto suziti pa odtuda glavobolja). Ne znam šta se događa, jel to trenutno, jel stvar u tome što je ova zima blaga pa zbog toga, al ne bunim se. Jedino što mi zna trnuti cijela lijeva noga kad pretjeram pa gledam da baš ne idem svaki dan u šetnje od sat vremena ako je jako hladno.

Grlim vas sve i napišite koje slovce da znamo da ste živi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 23:36   #2929
Ja sam evo dobro. Prošao mi je pms za ovaj mjesec pa sam bolje. Od kad sam operirala štitnjaču pms me ubija.
Bila sam malo prehlađena i sa blagom temperaturom ali kratko je trajalo. Polako me počela hvatat panika jer se ljeto približava a ja ljeti doslovno ne funkcioniram. Nekako mi brzo prošlo zadnjih 6 mjeseci.
Čak su mi i glavobolje rijeđe i blaže ovu zimu. Jedino me nešto malo muči lijevo koljeno. Svrbi me i crveno mi je i čak mi modrice ostanu ako se počešem. Malo me boli kad ustanem ali kad se razgiba bude bolje. Prije par godina kad sam snimala zglobove pokazalo mi je promjenu na stopalima, koljenima i šakama a ti me zglobovi najčešće i bole.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Techna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 16:38   #2930
Smile Pozdrav

Bok, ja sam nova na ovom forumu, angie mi je rekla za vas
Imam lupus vec 12 god nemam nikakve vece smetnje imala sam trombocitopeniju, i bubrizi su mi osteceni al sve u svemu je ok.. jedino sto me muci je moja psiha sve teze i teze podnosim normalne stvari i cesto me depresija uvati,npr avi mi prijatelji idu na plazu ja ne mogu prije 6 jer ne smijem na sunce i takve gluposti, pijem medrol imuran i quensil i gopten
Znam da bih trebala bit zahvalna sta nije nista gore al ponekad je tesko sve spojiti... htjela bih upoznati ljude sa ovom dijagnozom vidjeti kako oni zive npr sada je uskrs ja cu praviti sirnice oce li jos ko? i ima li ko dobar recept
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 16:52   #2931
Pozdrav

Nisam se ni prestavila zovem se Sanja i iz splita sam , oprostite malo sam nervozna nisam ukljucena u temu, nadam se da cemo se druziti i slagati...
Znam da ima puno gorih sudbina od moje al mene najvise muci moja psiha.neznam kako to promjeniti idem u teretanu setam citam knjige al misli i nemir me dalje prAte
Ufff

Zadnje uređivanje Sanjaa11 : 21.03.2018. at 16:55. Reason: Krivo napisano
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 17:25   #2932
Draga Sanja, i ja se borim sama sa sobom. Mene već panika hvata na samu pomisao da nam je ljeto pred vratima. Ja ne volim ljeto nikako i vrućine me ubijaju a kod nas u Dalmaciji je teško izbjeći vrućine. Moji me zezaju da se preko ljeta trebam preselit u liku. Meni se potrefilo već dva ljeta zaredom da sam imala konstantno temperaturu od sredine lipnja do sredine rujna. To je da te ubije u pojam samo tako. A moram radit i moram funkcionirat. Sad ću vidit kako će mi bit ovo ljeto. Ja se nadam bolje ali kakve sam ja sreće vjerojatno kao i do sada

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Techna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 18:09   #2933
Hvala na odgovoru
Ja pijem quensil i on je isto osjetljiv na sunce i redovito mi izaci alergija od sunca zbog njega isto radimfunkcioniram odem na more kad sunce padne jer mi more pomaze za zglobove. Uglavnom sve sam nekako poslozila osim mog razmislanja.. to me najvise muci,imam ja idruge probleme migrena,prelosa cirkulacija, problem sa govorom koji je poceo ima god dana,parandetoza isto tako, al mislim da su to sve mali problemi kadcujem druge ljude..kazem sebi ok sanjosad je dosta ziva si sve je ok radis funkcioniras normalno budi sretna i zahvalna, i drzim se toga 1 dani o fa opet upadnem u depresiju i mislim samo o losimstvarima samosazaljevam se ugl dramim al ne mogu si pomoc.. neznam sto da radim??
Primjetila sam dami fizicka aktivnost puno ponaze...
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 20:27   #2934


Žao mi je svakome ko završi na ovoj našoj temi sa ovom dijagnozom, al kad smo već ovdje možemo si pomoći i utješiti se međusobno.

Koliko medrola piješ? Meni je bome doktorica snizila kortiće kad sam joj rekla da me pucaju neke gadne promjene raspoloženja, da se rasplaćem zbog gluposti, da mi se vrte po glavi neke ne baš lijepe stvari i da vidim da nešto ne štima. Kako mi je smanjila kortiće tako ošlo ko rukom odnešeno.
Jedna od nuspojava je depresija, obavezno napomenite doktorima ukoliko pijete kortiće i odjednom vas pukne ko mene da vam nije dobro, nek smanjuju doze ili daju antidepresive.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 20:49   #2935
Slazem se tu smo da podijelimo iskustva i pomognemo jedna drugoj
Smanjila mi ih je postepeno sAd sam na 8 mg mislim da je to ok. Moze li se bez tog medrola prvo sam pila decortini kada sam presla na medrol psihicko zdravlj mi se pogorsalo
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 12:11   #2936
Sretan Uskrs

Sretan vam Uskrs
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 18:34   #2937
Moze pitanje...
stavljala sam ima par dana navlake na zube i sad me uzasno boli mislim da su mi se upalili desni i pijem vec 3,4 dana brufen jel se smije to piti?
Imate ti neki savjet pijem medrol quensil imuran i gopten
Sanjaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 23:41   #2938
Molim vas,tko je imao leptirast osip ako mi moze reci postoje li neki simptomi osim crvenila,jel svrbi,pece,jel se peruta koza,koliko traje cijeli dan,nekoliko dana ili sat dva?Pitam jer sam u zadnjih mj dana ako ne i vise primjetila da mi se javlja crvenilo na tom podrucju preko nosa i obraza ali tipa samo navecer ovako preko dana ga ne zamjecujem, i to se pocelo nekako dogadati otkako sam uzela micelarnu otopinu za skidanje sminke i vichy kremu protiv starenja koze i pogotovo primjetim kad skidam sminku i stavljam kremu kao da je taj dio osjetljiviji i onda se kasnije to crvenilo povuce,nemam nikakve pristice tu niti me svrbi ili boli ali bas nekako je to taj oblik i guglala sam i nasla naravno svasta.I da,nemam bolove u zglobovima i misicima niti temperaturu,umor imam jer imam malo dijete oa je to valjda normalno.Aktivna sam dosta i relativno zdravo zivim.Hvala unaprijed!
malinan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 09:54   #2939
Dragi moji prijatelji, od srca, svima, Uskrs sretan!! Mislim na vas, čitam kad god stignem ...a javljanje ...nikako da nađem sat vremena u danu i napišem više o sebi, nama ... Do daljnjeg ovako, samo na brzaka ... Zadnjih godinu dana život mi se jako promijenio ... Grlim vas, ljubim i u mislima dalje zajedno ...u borbi s lupusom za zaustavljanje progresije, boljitak i zdravlje! :-*****
jakova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:26   #2940
Pozdrav svima, evo mene su skinuli sa Plaquenila pa su mi ostale 3 kutije. Prodajem povoljno ako ima netko zainteresiran nek se javi u inbox.

Ispričavam se ako nije u skladu s pravilima foruma, molim Vas u tom slučaju da obrišete moj post.

lijep pozdrav svima
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.