Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 23:15   #721
Quote:
S@ndr@ kaže: Pogledaj post
Hvala
Nnč
Nisam baš puno pomogla, i sjetila sam se još par puta preko dana da li sam upamtila koji detalj, ali jednostavno se ne mogu sjetiti.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:25   #722
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Nnč
Nisam baš puno pomogla, i sjetila sam se još par puta preko dana da li sam upamtila koji detalj, ali jednostavno se ne mogu sjetiti.
Ma sve ok...ako dobijem obracun place...ja sretna
Sub.je blizu vidijeti cemo..

Tnx jos jednom!!!
Pozzz
S@ndr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 13:33   #723
Zašto za "Upravni postupak i upravni sporovi" nema pitanja i odgovora na stranici ministarstva za visoku spremu? Vidim da ima samo za srednjoškolce... Dali je stranica u banani ili bi kao trebali znati cijeli ZUP i ZUS?

Znam kad sam prije tjedan dva išao na site da nije otvarao niti jedna pitanja, pa rekoh možda je do stranice...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 14:49   #724
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Zašto za "Upravni postupak i upravni sporovi" nema pitanja i odgovora na stranici ministarstva za visoku spremu? Vidim da ima samo za srednjoškolce... Dali je stranica u banani ili bi kao trebali znati cijeli ZUP i ZUS?

Znam kad sam prije tjedan dva išao na site da nije otvarao niti jedna pitanja, pa rekoh možda je do stranice...
Bilo pitanja ili ne - pročitaj cijeli ZUP i ZUS i očekuj rešetanje. Od nas su očekivali da ih znamo k'o vodu pit.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:16   #725
A u kuratz, još sam pravo.

Upravno pravo mi je bio i zadnji ispit položen krajem 9 mjeseca davne 2014. godine, pa bi mi trebalo biti najsvježije. U teoriji

A ostalo dali "pojačano" rešetaju ili ne baš toliko? Hoću reći ima li smisla učiti po tim pitanjima, na kraju krajeva objavljeni su za visoku stručnu spremu, samim time nebi trebalo biti ničeg van toga?

Mada ima i pitanja puno...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:29   #726
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
A u kuratz, još sam pravo.

Upravno pravo mi je bio i zadnji ispit položen krajem 9 mjeseca davne 2014. godine, pa bi mi trebalo biti najsvježije. U teoriji

A ostalo dali "pojačano" rešetaju ili ne baš toliko? Hoću reći ima li smisla učiti po tim pitanjima, na kraju krajeva objavljeni su za visoku stručnu spremu, samim time nebi trebalo biti ničeg van toga?

Mada ima i pitanja puno...
za dsi za vss sam učila mjesec dana. uzduž i poprijeko. pitanja ima brdo, pitanja ima puno, naravno da te razgovor tijekom ispita potegne i van onog by the book. eu je najopširniji jer ima najmanje "zakona", a najviše svega ostaloga. uči, uči, ne gubi vrijeme tu na forumu
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:29   #727
Quote:
S@ndr@ kaže: Pogledaj post
Ma sve ok...ako dobijem obracun place...ja sretna
Sub.je blizu vidijeti cemo..

Tnx jos jednom!!!
Pozzz
kako je bilo?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 16:02   #728
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
A u kuratz, još sam pravo.

Upravno pravo mi je bio i zadnji ispit položen krajem 9 mjeseca davne 2014. godine, pa bi mi trebalo biti najsvježije. U teoriji

A ostalo dali "pojačano" rešetaju ili ne baš toliko? Hoću reći ima li smisla učiti po tim pitanjima, na kraju krajeva objavljeni su za visoku stručnu spremu, samim time nebi trebalo biti ničeg van toga?

Mada ima i pitanja puno...
Ja sam ostalo učila samo po pitanjima, a i drugi koje znam. Ali nemoj se sad opustiti, ispit je i dalje odvratan.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 19:27   #729
Šema je što sam ja u jedinici lokalne samouprave, pa ne polažem do 6 mj. nakon SOR-a nego do isteka SOR-a dok radim
Počeo sam početkom 6 mj. a ako želim imati fore za još 1 izlazak mogao bi već početkom 5 mjeseca

Uglavnom od kolega svako ima svoju priču - od onih koji tvrde da je to sve pičkin dim, lakše nego na faxu (pravo jel) te da se treba samo podsjetit, pa do drugog kolege s faxa koji se oduzeo od učenja 3 mjeseca, ukomirao od treme da danima nije mogao zaspati, te naposlijetku odgodio. Dobro to su 2 ekstrema, ali svatko pila neku svoju filozofiju. Ja znam da moram krenit, pa makar lagano
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 19:49   #730
Dramite bezveze....2 tjedna ucenja (pravog ucenja) je skroz dovoljno...ucite po pitanjima s njihove stranice i nema problema...to su ta pitanja koja vucete ili vas pitaju....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:05   #731
2 tjedna učenja je dovoljno ako ćete učiti svaki dan po sedam sati. A ako učite dnevno po dva tri sata, dva tjedna nije dovoljno, nego mjesec dana
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:10   #732
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
2 tjedna učenja je dovoljno ako ćete učiti svaki dan po sedam sati. A ako učite dnevno po dva tri sata, dva tjedna nije dovoljno, nego mjesec dana
ovo. tu sve piše.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:18   #733
Pa zar ne dobijete slobodne dane baš za učenje?
Zašto bi onda učili 2-3 sata?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:36   #734
Imate i na fbu grupu DSI - Drzavni strucni ispit (meni je bila zaista korisna), ljudi slikaju pitanja sa ispita i uvijek se ponavljaju manje vise ista pitanja, iako ovisi i o tome kakvog ispitivaca dobijete.

Sretno svima!
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 17:15   #735
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Pa zar ne dobijete slobodne dane baš za učenje?
Zašto bi onda učili 2-3 sata?
Ja nisam dobila
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 17:16   #736
U kolektivnom ugovoru je predvideno slobodno i na to se ima pravo....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 18:14   #737
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
Ja nisam dobila
Tad sam bila podnijela zahtjev koji mi je sukladno kolektivnom i odobren rješenjem čelnika.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 06:27   #738
Ja sam bila na stručnom na tom mjestu i ostala sam raditi tamo ali su nam rekli da pošto smo bili na stručnom to se ne smatra zaposlenjem pa nismo dobili slobodne dane
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 13:00   #739
Pozdrav svima, spremam se za polaganje ispita i učim ona pitanja sa stanice Ministarstva uprave pa me zanima koliko pitanja pita komisija, te da li pitaju iz svih podrucja sa njihovestranice ili postoji mogućnost da te zaobiđe neko područje. Unaprijed hvala na odgovoru.
Bohara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:52   #740
Quote:
Bohara kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, spremam se za polaganje ispita i učim ona pitanja sa stanice Ministarstva uprave pa me zanima koliko pitanja pita komisija, te da li pitaju iz svih podrucja sa njihovestranice ili postoji mogućnost da te zaobiđe neko područje. Unaprijed hvala na odgovoru.
Pitaju sva područja, a iz svakog područja 3-4 pitanja.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.