Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 16:09   #9961
Quote:
lilyvanili kaže: Pogledaj post
Znači kad budem radila check in onda mogu dodati tu torbu od 20kg po 25 eura?
jer sada online kada idem u flight extras za dodati torbu me traži 40 eura
Mozda je to torba pored one do 20 kg, ne znam inace kako ti je izbacen taj iznos, a mozda si dobila onaj koji se placa na aerodromu. Vidjet ces kad napravis online check-in.
tiziana is offline  
Old 13.02.2018., 18:30   #9962
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Mozda je to torba pored one do 20 kg, ne znam inace kako ti je izbacen taj iznos, a mozda si dobila onaj koji se placa na aerodromu. Vidjet ces kad napravis online check-in.
A ne znam, prilikom bookiranja karte sam odabrala torbu od 20 kg koja je koštala 25eura i dok sam plaćala nisam vidjela da mi se to nekako maklo iz cjelokupnog računa, tek kada mi je došao mail potvrde sam vidjela da mi nema dodatne torbe, pa sam išla naknadno dodat i nudi mi samo po 40e, probat ću onda još jednom prilikom check-ina , hvala na odgovoru
lilyvanili is offline  
Old 13.02.2018., 19:25   #9963
Cijene prtljage variraju, danas je npr 40€, sutra ce biti mozda 25€, za par dana 30€...ista stvar je i s odabirom sjedala i cijenama karata..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Old 13.02.2018., 22:45   #9964
Nisam to znala jer sama nosim samo kabinsku prtljagu. Kad je sad Ryanair uveo pravilo da oni koji ne placaju priority uslugu moraju prije ulaza u avion predati vecu kabinsku torbu, dodali su da od sada nude umanjeni iznos za torbu koja se cekira, odnosno do 20 kg placa se 25 eura. To i pise pod naslovom "tarife" na njihovoj stranici, tako da me ovo cudi.
Da moram predati vecu torbu, provjerila bih taj iznos putem njihovog live chata:
https://www.ryanair.com/gb/en/useful...e-chat-service
tiziana is offline  
Old 16.02.2018., 00:10   #9965
Šta mislite, dal ce biti kakve akcije od ryanaira do uskrsa? Mislio sam s frendom do londona na par dana, npr 31.3 do 3.4...do londona 16.99€, a za natrag 112€ ..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Old 16.02.2018., 11:17   #9966
Ja bi kupio 16,99 pa cekao drugi let da pojeftini. Jeftinije od ovoga ne moze (osim jos ako se kupuje preko rumba). U biti kupujes u ratama.
debaser is offline  
Old 16.02.2018., 20:33   #9967
prtljaga

Evo sto pise u mailu Ryanaira kojeg sam upravo dobila:
– Simple Bag Policy – 2 free cabin bag remains + increased checked bag size for less (€25 for 20kg)
tiziana is offline  
Old 16.02.2018., 22:38   #9968
Kod kupovine karte mi se izbacuje da dodam check in bags po cijeni od 25€, zar nije da su prtljage ovih dimenzija besplatne:
1 small bag on board (35cm x 20cm x 20cm)
If a second cabin bag (55cm x 40cm x 20cm)

Bebe Rexha is offline  
Old 16.02.2018., 22:51   #9969
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
Kod kupovine karte mi se izbacuje da dodam check in bags po cijeni od 25€, zar nije da su prtljage ovih dimenzija besplatne:
1 small bag on board (35cm x 20cm x 20cm)
If a second cabin bag (55cm x 40cm x 20cm)

Kabinska prtljaga (u gore navedenim dimenzijama, veca torba do 10 kg) koja se nosi do gatea se ne naplacuje, ali ni ne prijavljuje (dodaje) prilikom online check-ina.

Checked ili hold baggage (do 20 kg) se naplacuje i prijavljuje online.
tiziana is offline  
Old 16.02.2018., 23:08   #9970
ahaa, sad kuzim

Ok, karte sam platila, i na email mi je dosao neki reservation pin i pored njega pise check in now. Da li to moram sad obaviti?


edit: napravila sam sad check in, (znam da jos moram isprintati board pass), da li je to sada to ili se mora napraviti jos neki check in 2h prije leta( tako nesto sam citala, ili je to taj koji sam sada napravila?
Bebe Rexha is offline  
Old 16.02.2018., 23:28   #9971
Mozes sada, ali tad placas mjesto na kojem sjedis, odabravsi ga. Od 4 do 1 dan prije samog leta, besplatno se dodjeljuje sjedalo pri check-inu.
tiziana is offline  
Old 16.02.2018., 23:36   #9972
ahh vec samo kupila mjesta ali nema veze, sad znam za drugi put
Hvala ti na strpljenju i brzim odgovorima
Bebe Rexha is offline  
Old 21.02.2018., 08:17   #9973
Ovako, prvi puta letim avionom i kupujem karte pa mi treba mala pomoc.
Primjetila sam da kad na laptopu pogledam cjene karte na Ryanair stranici i na mobilnoj aplikaciji da su razlicite cjene za isti let. Pa sam sad malo zbunjena kak je to moguce?

Kad gledam letove iz Budimpeste na mobu baca mi u madarskim forintima cjene. Mogu ja prebaciti negdje u eure da mi izbacuje?

I jos jedno pitanje. Posto imam migrene, svaki dan pijem tablete Topamax. Da li mogu bez problema to nositi u prtljagi?


Hvala na odgovorima
__________________
Nabaci osmijeh i cijeli svijet će se smijati sa tobom
BedOfRoses is offline  
Old 25.02.2018., 10:09   #9974
Tablete mozes nositi slobodno.
Gledaj preko kompa karte
BlueLabel is offline  
Old 28.02.2018., 15:00   #9975
Meni su nekada bile jeftinije cene na mobilnoj aplikaciji a nekada iste kao na kompu.Treba uporediti cene jer se možda dobije bolja na aplikaciji.
Lorenzo Insigne is offline  
Old 28.02.2018., 16:05   #9976
Novosti iz Ryanaira: https://www-irishtimes-com.cdn.amppr...07989?mode=amp
Lorraine is offline  
Old 09.03.2018., 15:31   #9977
Danas sam si isprintala boarding pass ali imam ih i na aplikaciji na mobitelu za svaki slucaj. Zanima me da li moram napraviti jos neki dodatni check in ili bilo sta drugo prije leta?

Znaci karte sam kupila, napravila odmah taj check in, isprintala boarding pass i da li je to sada to ili ima jos nesto?

I jos nesto, da li u avionu dobijemo vodu ili nesto posto ne smijem nositisa sobom. I da li se uopce moze ista kupiti u avionu i da li su jako visoke cijene. Mislim let je samo sat i pol vjerojatno mi nece ni trebati nista ali za svaki slucaj.

Da li su jako strogi stonse tice dimenzija, kofer mi je tocno velicina koja treba ali da li se racuna ona gore rucka? Ona strši 2-3cm
Bebe Rexha is offline  
Old 09.03.2018., 15:51   #9978
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
I jos nesto, da li u avionu dobijemo vodu ili nesto posto ne smijem nositisa sobom. I da li se uopce moze ista kupiti u avionu i da li su jako visoke cijene. Mislim let je samo sat i pol vjerojatno mi nece ni trebati nista ali za svaki slucaj.
Nema nis u avionu dzabe Imas u njihovom casopisu sto se sve nudi od hrane/cuge i po kojoj cijeni: https://www.ryanair.com/content/dam/...t_Magazine.pdf

A mozes kupiti i na aerodromu u ducanima koji su nakon securityja bocu vode
Lei is offline  
Old 09.03.2018., 19:51   #9979
Ne moras nista vise napraviti sad kad imas boarding kartu.
Nece smetati ta rucka koja je malo visa.
Kao sto ti je vec napisano, kupi bocu vode nakon sto prodjes security. I ja to ucinim, mada je na kraju ne pijem. Ili, uzmi sa sobom malu praznu plasticnu bocu, koju moras izdvojiti za pregled, da vide da je prazna, pa je poslije napuni vodom.
Nisu taj caj ili kava u avionu tako skupi, negu su meni nikakvi. Mozes to platiti i karticom,
tiziana is offline  
Old 14.03.2018., 12:08   #9980
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Ili, uzmi sa sobom malu praznu plasticnu bocu, koju moras izdvojiti za pregled, da vide da je prazna, pa je poslije napuni vodom.
Nama se ovaj plan izjalovio na Stanstedu, jer je bilo samo tople vode u WC-u..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.