Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 23:10   #4541
150kn ako nisu šta mijenjali, treba se unaprijed naručit. Za veličine ne znam jer nisam htjela uopće probavat. Ne volim taj snobovski đir. Napred su im večernje haljine, a iza sakrivene vjenčanice ko da su od sve od zlatnih niti i briljanata, nisi moga uć da vidiš ima li uopće što da bi te zanimalo probat. Cijene su bile tisuću eura na više, al to je bilo prije 2g...
Otiđi do Glamour Spose, oni su imali jako lijepe, Lipoto moja isto ima lijepih, ljepših iza zastora, 70kn je bila proba.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:22   #4542
Mene zanimaju iskustva sa Sandrom Haddad bila bi zahvalna ako je netko bio
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:33   #4543
Ne vidim zašto bi Berta bila snobovski đir, nekome se nešto sviđa.

Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
Koliko se naplaćuje proba u La perli u splitu? Koliko imaju modela bertinih vjenčanica? Bila sam u mia couture i sve vjenčanice su im 34, 36. Zar su sve žene tako mršave? Imaju jednu samo 38 i u nju sam stala. Predivna je ali 15000 kn. Imaju li i Splutu normalne veličine? Ili Mostar? Ako ne nađem Bertu morat ću si šivat, kod Borisa Pavlina
U La Perli bi trebali imati i veće vjenčanice od 34/36, nije 38 neka plus size veličina. Najbolje ti je nazvati i pitati ih, ja sam zvala i pitala ih lijepo po šifri modela za cijene i dostupnost. Nisu bile najljubaznije, ali sam dobila potrebne info. Što se Mia Couture tiče, vjenčanica koju sam ja htjela je bila 2.000 eura u slučaju da želim da mi naruče novu pa je onda to cijena najma za prvo nošenje ili ako ću ovu koja je već dostupna u salonu i nošena - 9.000kn.

Što se Pavlina tiče, krasne su mu haljine, ali totalno drugi stil u odnosu na Bertu. Želiš šivati po nekoj svojoj ideji ili bi njegov neki već postojeći model?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:44   #4544
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ne volim taj snobovski đir.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto bi Berta bila snobovski đir, nekome se nešto sviđa.

Nisu bile najljubaznije, ali sam dobila potrebne info.
Ako je ovo bilo na moje nisi valjda pročitala pažljivo... nisam mislila da je Berta snobovska, lijepe su vjenčanice kome se sviđaju i stoje, nego na La Perlu u Splitu i sličan đir "salona"... Skrivene vjenčanice, odnose se kao da prodaju luksuzne automobile od pola milijuna eura, a ne iznajmljuju već nošene vjenčanice (ajde prvo nošenje...) koju ćeš nosit jedan dan i skinit... Sve haljine ionako dostupne na internetu, a one ih skrivaju ko zmija noge, niti možeš vidit, niti se smiješ slikat u njoj kad je obučeš... Bezveze. Ja uopće nisam htjela ić i probavat, isključivo jer sam par mjeseci prije bila na probi s prijateljicom kojoj sam bila kuma.

Neke se odnose ne bi da se radi o kraljevskim draguljima, a ne haljinama.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 12:23   #4545
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto bi Berta bila snobovski đir, nekome se nešto sviđa.



U La Perli bi trebali imati i veće vjenčanice od 34/36, nije 38 neka plus size veličina. Najbolje ti je nazvati i pitati ih, ja sam zvala i pitala ih lijepo po šifri modela za cijene i dostupnost. Nisu bile najljubaznije, ali sam dobila potrebne info. Što se Mia Couture tiče, vjenčanica koju sam ja htjela je bila 2.000 eura u slučaju da želim da mi naruče novu pa je onda to cijena najma za prvo nošenje ili ako ću ovu koja je već dostupna u salonu i nošena - 9.000kn.

Što se Pavlina tiče, krasne su mu haljine, ali totalno drugi stil u odnosu na Bertu. Želiš šivati po nekoj svojoj ideji ili bi njegov neki već postojeći model?
Zvala sam i La perlu u splitu i mostaru i ne žele reći cijenu., kao tek na probi Kažu okvirno od 6500 do 15000kn. A mene zanima za konkretno dva modela. Ako ništa ne nađem sašila bi si po uzoru na Bertinu. Sirena model, čipkana.
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:21   #4546
Ma nema šanse da ti išta kažu, jedva i kad dođeš tamo. I ako misliš ić obavezno prvo zovi unaprijed i rezerviraj termin za probu, jer čak i ako dođeš tamo i ne rade ništa neće te odmah primit nego se moraš zapisat i vratit u dogovoreno vrijeme.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:30   #4547
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ma nema šanse da ti išta kažu, jedva i kad dođeš tamo. I ako misliš ić obavezno prvo zovi unaprijed i rezerviraj termin za probu, jer čak i ako dođeš tamo i ne rade ništa neće te odmah primit nego se moraš zapisat i vratit u dogovoreno vrijeme.
Čista glupost. Kao da je cijena neka tajna. Ne žele mi reć ni koje veličine imaju. U miji da sam znala da imaju tako male br nebih ni išla. A nosim 38. Za Mostar sam čula da je povoljniji. U sposi sam našla jednu lijepu pa ću i nju ići probati. I čak razmišljam ići u Srbiju.
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:25   #4548
Slažem se, al valjda računaju kad već dođeš i platiš probu da će ti nešto uvalit, jer ti se onda ta cifra odbija od kapare. Obavezno pitaj imaju li model sa neta, jer često imaju samo neke, a neke moraš baš naručit za sebe ili ih nemaju uopće.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:59   #4549
Pričekaz ću još malo, možda dobiju i neke nove modele vjenčanica. Ova mi je predivna al ne znam jel je ima gdje. Berta je

Zadnje uređivanje milaa54 : 17.02.2018. at 20:01. Reason: Dodatak
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:09   #4550
Lijepa je, i moja je (bila) sličan takav kroj

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:44   #4551
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Lijepa je, i moja je (bila) sličan takav kroj

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Imaš sliku?
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:12   #4552
Vjenčanica iz snova

Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
Pričekaz ću još malo, možda dobiju i neke nove modele vjenčanica. Ova mi je predivna al ne znam jel je ima gdje. Berta je

E ta je bila i u mom užem izboru, i u Mia Couture je najam bio 9.000, a prvo nošenje 15.000 tj. 2.000€.

U Beogradu su cijene za Bertu slične kao kod nas, neznatna razlika.

Ja sam zvala La Perlu u Široki i dobila sve potrebne info. Rekla sam da mi nisu baš usput i da moram znati što je uopće dostupno i po kojim cijenama da znam isplati li mi se dolaziti. I dobila sam sve info.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:45   #4553
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
E ta je bila i u mom užem izboru, i u Mia Couture je najam bio 9.000, a prvo nošenje 15.000 tj. 2.000€.

U Beogradu su cijene za Bertu slič kao kod nas, neznatna razlika.

Ja sam zvala La Perlu u Široki i dobila sve potrebne info. Rekla sam da mi nisu baš usput i da moram znati što je uopće dostupno i po kojim cijenama da znam isplati li mi se dolaziti. I dobila sam sve info.
Jel je ima u širokom? Ili splitu? U miji nije bilo. Možda je bila iznajmljena.
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:50   #4554
Da, imali su taj model. Za Split ne znam.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:55   #4555
E da, a sto se sivanja i Pavlina tice, nece ti htjeti raditi vjencanicu po uzoru na Bertu. Radi iskljucivo svoj dizajn.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:18   #4556
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Da, imali su taj model. Za Split ne znam.
Jel se sjećaš cijene i jel ti uživo bila tako lijepa? Od tog modela našla sam jedinu tu sliku.
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:36   #4557
Jel netko ima iskustva sa vjencanicama borneo u importane centru? Oni navodno sivaju po mjeri..a nigdje ne vidim cijene ni iskustva

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:53   #4558
Ja sam haljinu našla na Etsy-ju od prodavačice Wardrobe by Dulcinea. Očekujem ju početkom/sredinom 4.mj al sam poprilično optimistična i ima jako dobre recenzije kako na Etsy-ju tako i na fejsu. Isto tako i cijene su pristojne s obzirom da šije po vašim mjerama. Mene osobno je to spasilo jer sam svakoj haljini koju sam probala htjela mjenjati ili gornji ili donji dio, a kod nje sam si iskombinirala što mi odgovara pa eto ako će nekome pomoći neka baci oko ^_^
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:49   #4559
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju iskustva sa Sandrom Haddad bila bi zahvalna ako je netko bio
Frendica kupila kod nje jednu od onih tilastih sa cvijetnim aplikacijama. Koliko sam ja skuzila cijene su univerzalno 6500kn dugacke, 5500kn kratke. Haljine su krasne i kaze da je bas zadovoljna sa svime.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:35   #4560
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Frendica kupila kod nje jednu od onih tilastih sa cvijetnim aplikacijama. Koliko sam ja skuzila cijene su univerzalno 6500kn dugacke, 5500kn kratke. Haljine su krasne i kaze da je bas zadovoljna sa svime.
Digla je cijene za neke modele. Rekla je frendici 7500 kn za dugu s nešto perlica.
Btw jel s njom i pristupom bila zadovoljna? To mi je dosta bitno
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.