Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 02:21   #7021
jel netko poslije HT imao podljeve u licu/čelu. Vidio sam par videa na yt-u poslije zahvata. Uglavnom likovi su izgledali kao da su bili u ringu s Miocicem. Od onog anestetika koji im se valjda spustio u lice i onda im je ovo nabreko.

Pretpostavljam da se to ne događa često. jer očito bi bilo više komentara oko toga. Evo link:

https://www.youtube.com/watch?v=vLr26Jy3B70
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 02:26   #7022
Quote:
marton kaže: Pogledaj post
Izgleda da je gjurin promjenio misljenje o onom sto je prije napisao i ipak pored svega ukljucio Propeciju kao terapiju
Prema ovome gore, ispada da je sa 0.25mg isto moguce blokirati dht, samo pitanje je kako manja doza djeluje kod osoba koje imaju veci dht.
Ja se baš ne bih složio s time. Iako imam biokemiju u prstu.

Ako 0.25 mg supresira isto kao i 1mg onda ćep iste nuspojave imati i od 1mg i od 0.25. Dakle, iste rezultate kod kose imat ćep s .25mg, ali bome nećep ni nuposjave moći zaobići.

Jedino objašnjenje je da se DHT češće/frekventnije sintetizira u prostati/mozgu/mišićima nego u koži/tjemenu. Što je zapravo sjajna vijest. jer želiš što više DHTa u mozgu, i muškim djelovima tijela da imaš potentnost, energiju, volju.

Tada bi manje doze bile dovovljne da se ionako manja količina DHta u tjemenu neutralizira.

Bojim se samo, da neki imaju puno DHT-a u tjemenu, a malo u prostati. e to je već problem. jer imaš slabu potentnost, a ćelavu glavu. jer DHT imaš na krivom mjestu....
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 10:02   #7023
Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Evo ljudi nova nada
https://geek.hr/znanost/clanak/mcdon...tiv-celavosti/

Sad treba ići u mcdonalds
Sledeće je jedenje govana, to retko ko da je probao, a niko ne tvrdi da ne deluje..
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:31   #7024
Quote:
Gusenica kaže: Pogledaj post
Sledeće je jedenje govana, to retko ko da je probao, a niko ne tvrdi da ne deluje..
Ne treba nijedno istrazivanje ismijavati, posebno kad dolazi od relevatnih naucnih institucija. Do prije deset godina se sa sigurnoscu nije znalo od čega kosa otpada, a sada su stetni uticaji u vecoj mjeri detektovani, pa se i svakim danom povecava mogucnost otkrica rjesenja.
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:48   #7025
Posebno je zanimlivo to da minoksidil je prvu primjenu imao kao lijek za visoki tlak a kasnijeje posve slučajno otkriveno da oni koji su ga uzimali imali gušču kosu. Slično je sada sa ovim iz mcdonaldsa, super ako je istina. A sad će utvrdit kako i na koji način a i koliko je izvediv da se iz toga izvuće lijek

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:15   #7026
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Posebno je zanimlivo to da minoksidil je prvu primjenu imao kao lijek za visoki tlak a kasnijeje posve slučajno otkriveno da oni koji su ga uzimali imali gušču kosu. Slično je sada sa ovim iz mcdonaldsa, super ako je istina. A sad će utvrdit kako i na koji način a i koliko je izvediv da se iz toga izvuće lijek

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
To sad se meri godinama...
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:42   #7027
Očito da, svi lijekovi se moraju detaljno proučiti. Nebi bilo dobro da imate gustu kosu a usput dobite cirozu jetre ili nešto drugo. Moj post koji sam stavio nije bio ruganje nego me izmenadilo to da su samo u mcdonaldsovom našli a ne opčenito u svim.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:06   #7028
Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Evo ljudi nova nada
https://geek.hr/znanost/clanak/mcdon...tiv-celavosti/

Sad treba ići u mcdonalds
Kako su samo došli na ideju testiranja pomfirta???
Slijedeće što treba testirati su kokice!
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:48   #7029
Bok svima. Zanima me sto mislite o prp metodi. Koliko vidim nitko većina piše o presadjivanju kose a nikako se ne piše o toj plazmi.
Da li netko ima iskustva sa tim?
I pitanje kako nabaviti propeciju u Hrvatskoj? Treba recept, ili?
pushups is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:19   #7030
Quote:
pushups kaže: Pogledaj post
Bok svima. Zanima me sto mislite o prp metodi. Koliko vidim nitko većina piše o presadjivanju kose a nikako se ne piše o toj plazmi.
Da li netko ima iskustva sa tim?
I pitanje kako nabaviti propeciju u Hrvatskoj? Treba recept, ili?

Da li privatni dermatolog moze dati recept?
pushups is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:28   #7031
Quote:
pushups kaže: Pogledaj post
Da li privatni dermatolog moze dati recept?
Sad videh tvoju poruku, nadam se da nije protiv pravila foruma napisati ovde da ja šaljem finasterid, za više na private..
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:17   #7032
Kolege ćelavci, dali imate ikakva iskustva u našim ht klinikama poput Pantovčak, Maletić pa i Glumičić? Zašto svi bježe istočno na ht zahvate? Zar su naši doktori toliko skupi ili pak nesposobni?
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:48   #7033
Ljudi sta je sa prp metodom?
Dal netko ima iskustva sa njom? Jel skupa i jel se isplati?
Hvalaa
pushups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:21   #7034
Koristim sprej za stop celavosti skoro vec 4 mjeseca. Pise u uputstvima da ako se nakon 2 do 4 mjeseca ne primjeti poboljsanje da se prestane uzimat. Sad meni nije jasno sta napravit da nastavim koristit ili ne jer nekog poboljsanja ne primjecujem ostaje samo nada da ce Ipak djelovat kak spada. Ipak otkad koristim to nije mi vise hladno za glavu i kad svi nose kape ja ju ne stavljam a brijem kosu masinicom na najnize. A prije mi je uvjek bilo hladno po glavi ako je skroz osisana glava
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:02   #7035
Quote:
Sylar kaže: Pogledaj post
Kolege ćelavci, dali imate ikakva iskustva u našim ht klinikama poput Pantovčak, Maletić pa i Glumičić? Zašto svi bježe istočno na ht zahvate? Zar su naši doktori toliko skupi ili pak nesposobni?
Tak je to, mi idemo knjima kao da su najbolji a njihovi dolaze kod nas kao da smo mi najbolji
Bila je vijest da je netko iz irana došao u Hrv povečat alat.


Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:49   #7036
Red face

Ima netko link od nekog trusted sellera minoxa na ebayu?
Uzeo sam iz Uk hair2hair i nekak mi cudno zgleda pakiranje
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 14:02   #7037
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
Ima netko link od nekog trusted sellera minoxa na ebayu?
Uzeo sam iz Uk hair2hair i nekak mi cudno zgleda pakiranje
Nemoj uzimati s ebaya, najbolje je iz slovenije narucit...
Mogu ti poslat stranicu ako te zanima.
pety2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:36   #7038
Quote:
pety2 kaže: Pogledaj post
Nemoj uzimati s ebaya, najbolje je iz slovenije narucit...
Mogu ti poslat stranicu ako te zanima.
pa daj pliz link napiši ako je u pitanju neka provjerena stranica i seller.
Ja naručujem 6 X 60 ml iz Amerike...30 + 15 dolara= 45 dolara sa poštarinom- Kirkland.
http://www.minoxidildirect.com/Minox...ernational.htm

Međutim taj Kirkland minox je jako ljepljiv i stvaraju se neke mrvice nakon par dana, tj. taloži se sloj. Onaj iz naše ljekarne je više nego duplo skuplji..očito ima alkohola al me ništa ne svrbi, ne masti se kosa i ne prhuta.

Ja koristim samo za frontalno al potrošim više od 60 ml mjesečno.

Zna netko takav tip minox-a kao iz Gradske ljekrane a da je jeftiniji?
lkjhm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:06   #7039
Primjetio sam vec pola godine da mi malo sa lijeve i desne strane opada kosa Ugl. nasao sam na Amazon za 40 € Panthrix, cak i daju povrat novca ako ne naraste, jel nekad netko cuo za to
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:20   #7040
Evo meni nakon duljeg vremena gustoća se popravila. I dalje imam rjeđu kosu u odnosu na rane 20-e kad je počela drastično padati, ali drago mi je da nije beznadno.

Ukratko, koristio sam isključivo ricinusovo ulje, ponekad miješao s nekim drugim uljima, kokosovim i maslinovim (ekstradjevičansko), a prao kosu isključivo tinkturinim šamponom od čička, koji košta oko 60 kn, ali je toliko gust da traje više od pola godine (sve moguće kupiti u dm-u, osim ricinusa koji kupujem u ljekarni).

Pa ako netko gubi nadu polako može probati s tim
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.