Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 18:03   #321
ma okej, ali mene bi zanimalo gdje ga ima točenog jer je neusporedivo bolji
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:01   #322
Zadnji puta sam pio točeni Pozoj u All Inu, prije cca. 2 mjeseca.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:40   #323
oho, pojavio se garden milkshake ipa u limenci! toceni mi je bio odlican!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:42   #324
Gdje si ga vidio?
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:33   #325
za sad samo ovdje: https://www.facebook.com/SpicyDaysZG...189919/?type=3

u sparu ga sinoc nisam vidio

ili se treba zaletjeti do zitnjaka...
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:34   #326
Jel netko probao Erdineger pikantus?
Jučer sam pila toceno Paulaner zimsko pšenično. Jako fino.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
__________________
And it's over and I'm going under
But I'm not giving up
I'm just giving in
the queen 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:50   #327
Bio sam ja u petak navečer na Žitnjaku i nije je bilo u limenci, baš sam tražio. Samo točena.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:33   #328
Ipak imaju Milkshake IPA u Gardenu na Žitnjaku, 22kn limenka 0,33.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:37   #329
ok, imam malih problema s njihovim cijenama. zasto su u njihovom pogonu limenke pune cijene, dok ih po ducanima obicno kupujem na akciji po 10-12kn (koliko i vrijede)?

no, nece me sprijeciti da testiram jedan sixpack cim budem u prilici
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:52   #330
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ok, imam malih problema s njihovim cijenama. zasto su u njihovom pogonu limenke pune cijene, dok ih po ducanima obicno kupujem na akciji po 10-12kn (koliko i vrijede)?
priča je komplicirana, ali ukratko zato jer rade pivo za Garden festival u Tisnom pa im je ostalo hrpa toga od ljeta što se nije prodalo i to sad rasprodaju da ne moraju baciti
a onaj tko dođe do pivovare je uglavnom i više nego zadovoljan sa točenim uratcima pa mu nije problem odriješiti kesu i kupiti par artikala, šema kao da uzima suvenire sa ljetovanja
edit: u cijeloj toj craft priči je najveći apsurd da točeno /koje je puno bolje od flaširanog/ u lokalu košta isto -ili čak i manje od toga- nego flaširana varijanta u trgovini
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:28   #331
Bila žena prije nekog vremena sa firmom na izletu u Češkoj. Bili par dana i svratili u pivovaru, donijela mi ovo "drveno" pakiranje pive. Kada sam to ugledao odmah sam sam se sjetio djetinjstva i svaka flaša/boca učinila mi se kao prekrasna, vesela i razigrana Čehinja: Ružička, Eva, Štepanka...

Sjećam se... jedno ljeto sredinom 80ih; barba Ive i ja ispijamo pivo, puše maestral, nekoliko Čehinja na plaži:
-barba Ive:... ma to da bi postojao bog ili neki stvoritrelj, meni to nije jasno kako je to moguće
-ja: vidim da dubokoumno razmišljate
-barba Ive: ma dobro, kažu da boga nema, a otkuda onda ovi anđeli, pogledaj to... pravi anđeli, ajme meni ove Čehinje su me totalno izludjele

Sjećam se kada su davno Česi dolazili na Jadran i sa sobom donosili sve što im je potrebno da bi onda na kraju napravili feštu i počastili se svojim pivom. Kažu da je prenošenje piva preko granice bilo dosta opasno, a na taj podvig odlučivali su se samo najsmjeliji.





Uvijek rado kupujem češko pivo, kupujte ga i Vi jer na taj način potpomažete razvoj češkog gospodarstva odnosno dolazak Čehinja na more.
Ovo važi i za djevojke forumašice.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:33   #332
hm, češki Budweiser je jedan od prosječnih lagera u ovom pivskom bumu je neusporediv sa uratcima nekih naših pivovara...
Velebitsko svijetlo, a pogotovo Velebitsko nefiltrirano su puno bolji izbor što se tiče flaširanih lagera
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:39   #333
Slažem se Krkimire da Bud nije bog zna što, samo meni je ovdje važniji umjetnički dojam od stvarne kvalitete. Ponekad čovjek može više uživati sa nekom sasvim običnom djevojkom nego sa ljepoticom. Osim toga pivo u staklu mi je uvijek srcu draže nego ono u konzervi.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:49   #334
sve okej, cijeni se pažnja i poklon i to što neko misli na tebe
a pivo u limenci je navodno čak bolje jer svjetlo prodire kroz staklo i tako utječe na okus
dok kroz lim bome ne
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:01   #335
Držim da je kod ispijanja piva najbitnije:
-društvo ili osoba s kojom pijete, bezveze mi je da pivo pijem sam
-ambijent u kojem se nalazite
-trenutak

Meni najbolje paše pivo poslije teniskog obračuna; kada se čovjek istrči, izmori, kao dijete izigra, kada dadne sve od sebe, e tada poslije svega ništa ljepše nego kada sa nekom dragom i simpatičnom osobom drmnete pivo. Mene tako iscrpljenog jedno pivo totalno opali po glavi, a poslije druge sam gotov.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:18   #336
Ja držim da je kod ispijanja piva najbitnije dobro pivo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:48   #337
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Držim da je kod ispijanja piva najbitnije:
-društvo ili osoba s kojom pijete, bezveze mi je da pivo pijem sam
-ambijent u kojem se nalazite
-trenutak

Meni najbolje paše pivo poslije teniskog obračuna; kada se čovjek istrči, izmori, kao dijete izigra, kada dadne sve od sebe, e tada poslije svega ništa ljepše nego kada sa nekom dragom i simpatičnom osobom drmnete pivo. Mene tako iscrpljenog jedno pivo totalno opali po glavi, a poslije druge sam gotov.
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ja držim da je kod ispijanja piva najbitnije dobro pivo
Obojica ste u pravu

No, Gastone, nisi li već negdje objavio ovu fotku ženinog šopinga u Češkoj?
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:35   #338
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
No, Gastone, nisi li već negdje objavio ovu fotku ženinog šopinga u Češkoj?
Stvarno ne sjećam se, možda sam doista ishlapio poput starog Simpsona



Dajte link na fotkice, sam ću da se baniram -obećavam, kad mi već ne ide pisanje o Babiću da se bar dokrajčim s pivom.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:38   #339
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ok, imam malih problema s njihovim cijenama. zasto su u njihovom pogonu limenke pune cijene, dok ih po ducanima obicno kupujem na akciji po 10-12kn (koliko i vrijede)?

no, nece me sprijeciti da testiram jedan sixpack cim budem u prilici
Ako se dobro sjećam, ako se u pogonu kupi minimalno 6 komada (ili 4?) Onda se dobije 20% popusta na cijene.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:47   #340
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Ako se dobro sjećam, ako se u pogonu kupi minimalno 6 komada (ili 4?) Onda se dobije 20% popusta na cijene.
dva puta sam kupovao te plastikom povezane six-packove. prvi put sam zaista dobio popust, drugi put nisam. da li je doslo do greske ili ne, provjerit cu iduci put; tada sam bio vec pripit, a i sankerica je bila simpa curetak, pa mi se nije bilo zgodno zaliti
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.