Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 09:28   #6761
Dobra zadnja, bilo je smiješnih scena i dobrih fora. Nadam se da će tako nastaviti i u novoj sezoni.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:21   #6762
Dobra je zadnja, jucer sam pogledao. I tek sad čitajući ovdje komentare, sjetim se da nije bilo faceoff-a... Eto kolilo mi je falio
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:31   #6763
E takve kao zadnja epizoda bi trebali raditi pola sezone. S njima ne mogu pogriješiti.
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:20   #6764
Mozambik je zbilja dobar, puno dobrih fora.

Nego, IMDB piše da bi trebalo biti 12 epizoda, a oni su pričali da je ovo zadnja? E i da, zar nisu snimali nešto u Zadru tijekom 2017, jel to meni promakla neka epizoda ili su izbacili taj dio tijekom montaže?
ico001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:28   #6765
Vjerojatno krivo piše, prva sezona je imala 13, ova ima 11, a Zadar je bio u 4. epizodi.

Uz pneumoniju, Rimca i padajuće nakovnje, dobro da su uspjeli snimit i tih 11 epizoda
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:18   #6766
Izvukao ih je Hamster ovu epizodu samo tako
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:17   #6767
Nevjerojatno, ali nakon nekoliko godina totalne negledivnosti, TG opet dobar, a tesko je reci zasto... ok, malo su smanjili čangrizavost, goste mi se svejedno neda gledat i ebola dron je neglediv, ali samo prilozi su solidni. Mislim da su mi najvise zivaca digli u epizodom u HR i kostantnom laprdanju o neskriptiranju, ostalo ok.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:39   #6768
Mislis Grand Tour. Nisu oni vise Top Gear lol.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:14   #6769
Top Gear kreće za vikend.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:23   #6770
Quote:
ico001 kaže: Pogledaj post
Mozambik je zbilja dobar, puno dobrih fora.

Nego, IMDB piše da bi trebalo biti 12 epizoda, a oni su pričali da je ovo zadnja? E i da, zar nisu snimali nešto u Zadru tijekom 2017, jel to meni promakla neka epizoda ili su izbacili taj dio tijekom montaže?
ako sam ja dobro shvatio preko twittera i instagrama onda ima jos kolumbija, al nisam siguran u to, niti znam, ako sam u pravu, kad ce to prikazati...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:32   #6771
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ako sam ja dobro shvatio preko twittera i instagrama onda ima jos kolumbija, al nisam siguran u to, niti znam, ako sam u pravu, kad ce to prikazati...
Kolumbiju su snimali prije cca mjesec dana po clarksonovu instagramu tako da sumnjam da ce ona ici u 12 epizodu, prije da su radili za sljedecu sezonu
Al opet mi malo cudno da su ovak rano krenuli snimat 3 sezonu
__________________
Uvik kontra...
Tobi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:46   #6772
http://ew.com/tv/2017/12/08/the-gran...remy-clarkson/

"How far did that set you guys behind schedule?
... I have no idea how we managed to claw back that time, but there’s a mini-special from Mozambique, but the main special, which will be done in Colombia, we’re not filming until January, so that’ll go out as a special treat in the middle of the year."
f1-racing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:54   #6773
Druga sezona The Grand Toura puno bolja od premijerne, osobni favorit epizoda sa starim Jaguarima. Maknuli su neke gluposti iz prve sezone koje su bile iritantne, ima još mjesta za napredak, možda je i Amazon dao malo više slobode za improvizacije, ipak je Jeremy prije svega kontroverzna ličnost i moraju oprezno da ne naparavi neki skandal izjavama.

Krenula je i nova sezona Top Geara, prva epizoda dosadnjikavo, nema pomaka u kemiji između glavnog trojca, sve je tako umjetno.
A-Spec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:27   #6774
Druga epizoda duplo lošija od prve. Žali bože potrošenog vremena na gledanje.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:12   #6775
Šta će ovo reć? Da je Clarkson-May-Hammond trojac odnio pobjedu i da BBC može spustit zastor?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:42   #6776
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Šta će ovo reć? Da je Clarkson-May-Hammond trojac odnio pobjedu i da BBC može spustit zastor?
Zar se ocekivalo ista drugo? Top Gear ni ne gledam od kada su ovi potjerani tako da ne mogu suditi kvalitetu ali gledao sam iskljucivo zbog njih trojice a vjerujem da nisam jedini.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:21   #6777
Ja sam nešto gledao nakon njih. Chris Harris mi je super kad radi test auta. Ovo ostalo mi je nekako otužno, nešto fali.

I da, meni je Le Blanc Joey i amen. Ne mogu ga uzeti za ozbiljno
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 14:43   #6778
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Šta će ovo reć? Da je Clarkson-May-Hammond trojac odnio pobjedu i da BBC može spustit zastor?
Taman kad sam pomislio da je možda prva epizoda bila uvod u nešto bolje... a ono kita. Ako ostale budu ovakve GT će ih pojesti za doručak.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 18:28   #6779
Ajde, ova zadnja epizoda je bila kako-tako.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:11   #6780
Quote:
Dardevil 1977 kaže: Pogledaj post
Taman kad sam pomislio da je možda prva epizoda bila uvod u nešto bolje... a ono kita. Ako ostale budu ovakve GT će ih pojesti za doručak.
tako nekako sam i sam mislio napisati

harris me uzasno nervira makar su ga napokon malo utisali pa ne krici cijelo vrijeme. ali i dalje je los i jedino o cemu drobi i sto mu je vazno je proklizavanje u zavoju

le blanc se zato pokvario, u prosloj sezoni je bio simpatican i jedini gledljiv od trojice, sad i on pocinje sa preseravanjem i gupim forama

a treci, jel treba uopce reci da je nepotreban odnosno umjesto njega su mogli staviti fikus u tegli i imao bi isti efekt ako ne i bolji
daidza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.