Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 02:38   #121
Zanimljive i lukave pticurine te vrane!! Ne bi imao nista protiv njih da ne pojedu sva jaja i mlade iz gnjezda grlica koje mi se gnjezde u stablu kraj kuce!! Zadnjih par godina se nije spasila ni jedna mala grlica!! Vrane cekaju da se male izjaje pa onda za tjedan dana, kad ima malo mesa na njima, dodju i pokupe ih pa odnesu svojim mladima u gnjezda za rucak!!
Inace volim gledati te vrane kad navlace smece i kopaju po njemu i traze hranu!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:43   #122
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post

s medom nikako, vrana ti mazne slanac a ovaj bi pojeo tebe.

Čula sam da su na Srednjacima vidjeli lisicu, i one su (mislim?) zaštićene, bit će zgodno ako nam se i one dosele u parkove. Kad je već švedski stol, bit će štogod i za njih.
Lisica imaš po gornjem gradu; oko Dubravkinog puta, Tuškanca, Cmroka, Pantovčaka, Jurjevska, vidio ih par puta.
Jednom vidio pregaženu na cesti kod Mihaljevca.

Vrana ima posvuda.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:41   #123
vrana ima toliko da su otjerale sve ostale ptice

rješenje su sokoli
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 04:11   #124
Ili da pitone uvezemo i objesimo po drveću.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:48   #125
kako su prije rješavali problem vrana? koliko se sjećam kad bi vrana napravila gnijezdo odmah bi došli iz Zrinjevca i micali ga, sada su vrane odjednom ugrožene kao lički medvjedi i to se više ne radi
Old Jučer, 22:12   #126
Ja se iz detinjstva opce ne secam da su vrane postojale u Zagrebu!! 70-te Tek sam ih pocel primecivat 90-tih!! Valda ima nesto simbolicno u tome!! Crne vrane i crne uniforme!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.