Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 12:57   #1
Prekid veze nakon abortusa

Eh ovako osjecam potrebu da pisem sta se desilo i da cujem vasa misljenja:
Naim, u Njemackoj sam od 2015. tu radim i zivim kao medicinska radna snaga. Imam 28 godina. Upoznala sam jednoj momka koji je nesto mladji od mene, tacnije, 24 godine i iz Afganistana ja, a ja iz Bosne. Na neki nacin radi i zna moju tetku. Moja tetka radi u kaficu kao cistacica,a on je u kuhinji vecinom ili pere tanjire i sudje ili kao pomocnik u kuhinji. Da se razumijemo u Njemackoj je kao i ja, azilant je i nema Vizu. Znamo se preko tetke jedno vec dvije tri godine eto "preko vidjanja". On je mene uvijek gledao kad kod dodjem sa tetskom u kaficu..pa vidimo se...Na osnovu tetke saznajem d mi je i prije htio prici ali nekako se "bojao" i nije znao kako ce moja tetka reagovati.
Ali eto, o tom po tom, desi se da se mi zblizimo u Novembru 2017 i pocne veza. Veza jeste bila super, puno me ljubio i mazio i haman svaki dan mi govorio da me voli, da ne moze ni 3 dana spavati i biti bez mene, svake noci se budi. Poceo je pricati kako zeli da s mnom obidje svijet kad dobije papire, da kupimo zajedno auto i kako cemo se uzeti i napraviti malog bebija. Sve je to za mene bil nekako brzo i sve pod upitnikom, jer ne mogu tek tako odluciti sta ce i kako ce biti jer iako ga preko vidjenja znam vec dvije tri godine, meni treba vremena da se naviknem na osoubu i da joj vjerujem.
Mene moja mama nekako nikad htjela dati da se druzim ni sa familijom ni s prijateljicama, njoj je uvijek bila knjiga u glavi i tu me forsirala, onda meí zabranjivala da imam momka i vezu. Sad vidim da me htjela nekako zastiti.

Ali desi se da sam u decembru pocela povracati i mislila sam da je virusna gripa kao sto mi je i rekao doktora. Medjutim, meni je menstruacija kasnila 12 dana i napravim test. Test je potvrdio da sam trudna. Ja sam bila sva u soku. Nazvala sam svog momka i rekla mu da sto prije moguce dodje, ne interesuje me kako vec da ddodje. DOsao je brzo hvala B.

U prici sam mu saopstila da sam trudna. On je samo tri cetiri puta zaredomm zapalio cigaretu i govorio kako je to sranje sto smo uradili. Ja to prevodim sebi u svojoj glavi da on misli da je moje, nase dijete sranje. Zasto da budem s nekim ko ce moje dijete nazvati sranje....?

Dogovorili smo se, posto sam vidjela da je u soku da dijete odstranimo....rekli smo ,,,, rano nam je a i imamo planove jos u njemackoj.
Pitala sam ga tri cetiri puta je li siguran da odstranimo. Govorio je da jeste.....Sljedeci dan me on nazove i pita da samo jedan dan razmisli....na sta sam mu odg da je odluku donio dan prije toga da je u pitanju ljudski zivot i da ne mogu razmisljati kao da sam na pijaci, sto je rekao rekao je. Ja sam bila pred otkazom na poslu....

Odlucili smo pak pobaciti iako je nakon toga govorio da mu je zao ali rano je i njemu. Bio mi preporucio ici kod hodze i pitat ga sta mu je raditi i bio je govorio da cemo e uzeti zbog bebija,ali meni onda to nije iz ljubavi sve vec radi bebe..

ne znam je li to radio namjerno da bi dobio vizu ili mu se slucajno omaklo. Doduse, priznajem, i moje je greska bila. Nisam imala anti bejbi pilu jer sam bila bolesna i imala problema sa grlom a i dozvolila sam mu na neki nacin sex bez zastite jer mu je kondom bio tijesan. znaci, kazem i moja i njegva je greska.

Kad sam 19.01 imala operaciju bio je on s mnom i prije i posle operacije jer je doktor rekao da ne smije doci sama i otici sama zbog operacije jer su sposobnosti u saobracjaju umanjene iako se to osjeti.

Bio je divann prema meni...i zvao me nakon operacije i pitao kako sam....
Govorio je i prije toga da ne gledam na pare i na dijete on ce pomoci, ali ja sam bila nesigurna jer nemam kontakt s roditeljima i nemam koga ovdje da moze pomoci. I ako se nadje sta to je skupo....a on ionako krpelja s parama nekako.


Odjednom, nakon dvije sedmice nakon operacije, poceo je govoriti kako ne moze svise, ne moze me u oci pogledati, ne moze cuti moj glas, ne moze da dodje kod mene i da imamo sex, iako sam mu rekla da posle operacije ne smijemo imati dva mjeseca sex i nismo doista imala. Rekao je cekati me i ako treba 4 mjeseca nije sve u seksu.

Nakon tog dana kad smo prekinuli nisu prosla ni 3 h, vidim da me blokirao na whatsapp i izbrisao viber i nemam ga u kontaktima a na fb je stavio isti dan kad je prekinuo s mnom da je single a pisalo je da smo mi zajedno i u vezi i stavio zajednicku sliku. Sada to nema.

On se ne javlja niti pise ni dan danas. I ja to ne radim.....Jeste da je bilo kratko ali ja njega i dalje volim i dalje cekam da se javi meni...

Zelim da se vrati meni...ali izgleda da ga pece savjest i da nije znao i pobjegao i meni dao nogu u guzici. Pece ga savjest jer po kur anu i po njegovom svijetu je abortus strogo kaznjavan....

Sve mi vraca unazad kaoo film zelim njega i volim ga ali svaki dan placem i ne mogu vjerovati da me ostavio kad je bilo najteze. Kad mi je psihicki i emocionalno tesko i umjesto da mi je podrska u svemu i nakon toga on je mene ostavio kad je bilo najteze.........
surein11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:04   #2
Imaš 28 godina, medicinska si radna snaga (što god to značilo, ali radiš u nečem što ima veze s medicinskom strukom) i nisi popila oralnu kontracepciju ZATO ŠTO TE BOLJELO GRLO?.

Nadam se da je taj dio nekakva glupa laž koju pričaš sama sebi, tko zna iz kojeg razloga.

Bivši dečko ti je ispao nezreli šupak (kao što dečki od 24 godine često znaju biti, ne bi vjerovala); dobro da si to otkrila na vrijeme, a ne nakon 3 djece s njim.

Složi se u glavi, odsamuj, odžaluj, daj si vremena da ti se emocije smire nakon abortusa i takvog ružnog prekida veze, ponavljaj si samo da si sretna što si ga se riješila, nemoj uskakati odmah u neku drugu vezu i zaboga, nauči kako se koristi oralna kontracepcija ako misliš spavati s kretenima koje kondom "stišće"
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:10   #3
Da ti otvorim oci: Covjek se sad zahvaljuje svemogucem sto te uspio nagovoriti na abortus. Dobro je odglumio, da mu je stalo, itd, i kad si to "rijesila" pobjegao je glavom bez obzira...
Naravoucenije: Osim onog ociglednog da pazis s kime lijezes u krevet, vodi racuna i o kontracepciji... s kondomom... da ne bi sljedeci post imao naslov "nesto me pecka dole"...

Sretno...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:18   #4
Gasi internet.

28 godina. Dvedesetosam.
Ne moze popit kontracepciju kad je boli grlo.

Ali nije bitno to, nezreli ste.
Teško moze ijedna veza preć preko ab, mora bit stabilna jako, a to ne može bit malo 2 mj.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:22   #5
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Gasi internet.

28 godina. Dvedesetosam.
Ne moze popit kontracepciju kad je boli grlo.

Ali nije bitno to, nezreli ste.
Teško moze ijedna veza preć preko ab, mora bit stabilna jako, a to ne može bit malo 2 mj.



Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile i bilu su praznici i bozic tada
surein11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:26   #6
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile i bilu su praznici i bozic tada
Ne razumijem uopće što pričaš za kontracepcijske pilule, tko tu koga pije i kad, al da ti netko uvali priču o tijesnom kondomu...
archduchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:46   #7
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile i bilu su praznici i bozic tada
Na svakoj kutiji pilula ti pišu uputstva što trebaš napraviti ako si zaboravila pilulu. Ako ti se već događa da zaboravlhaš pilulu kad si ood stresom, možda ti je bolja opcija flaster jer pilulu ne smiješ zaboravljati.

Pokušaj staviti alarm da te podsjeti.

Inače, muškarci iz konzervativnih muslimanskih zemalja često strankinje gledaju kao potrošnu robu. I bježi od muškarca koji izletava s ljubavnim izjavama na samom početku odnosa. Ili mu je to naučeno ponašanje da dobije što želi ili si je u glavi izmaštao neku sliku tebe koja s tobom ne mora imati nikakve veze. Jer teško da puno možete znati jedno o drugome nakon takvog kratkog perioda.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:06   #8
Ne znam da li te ikada volio , ali sada te ne voli i ne želi
Potpuno je svejedno radi li se o njemu ,tebi ili abortusu.
Čovjek te ne želi više u svom životu i na sve načine ti je to pokazao
Žao mi je da si ovako kasno u životu prvi puta ostavljena - ali mi ostali koji imamo prakse vrlo lako prepoznamo kad je netko ostavljen

Eto , desilo se o tebi - nažalost u emotivno teškom trenutku
No sa vedrije strane budi sretna da ti nije okrenuo leđa čim si rekla da si trudna uz izjavu da sigurno nije njegovo dijete i da svoj problem riješiš sama. Znaš ,ima i takvih idiota - srećom on nije među njima

Sad se saberi , ustani iz te rupe u koju si upala i zaokupi se poslom
Uskoro ćeš se početi osjećati kao nekad - a kontracepciju ubuduće pij svaki dan ako se tako pije ,a novi dečko neka koristi i kondom zbog spolnih bolesti - barem dok se oboje ne testirate ..

I da , prekid boli - ali preživjeti ćeš. Svi su preživjeli ,budeš i ti !

Sretno
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:22   #9
želiš naša mišljenja? Moje osobno mišljenje je da je dobro da je otišao sad nego nakon par godina i 2 djece. To su i drugi napisali.

Navodiš da ti je majka branila dečke i izlaske, i sve se svodilo na knjigu i učenje? Ok. Znači, poprilično neiskusna i sad sama u stranom svijetu. Ti si sad stekla nešto iskustva što se dogodi prilikom nezaštićenog odnosa, i žao mi je da ti se to dogodilo. Ne želim uopće ulaziti u to da li te je boljelo grlo, i kakve to veze ima sa kontracepcijom, gotovo je. Dogodilo se, nema smisla o tome diskutirati, drugi put nećeš tako napraviti. I još jednom, jako mi je žao što ti se to dogodilo.

Imaš li EU papire? Radiš li još uvijek? Pisala si da si pred otkazom. Sa EU papirima i tvojom strukom, u Njemačkoj ćeš naći posao u roku "keks". A i bez EU papira, kako si došla iz Bosne, možeš ostati, znaš to bolje sigurno nego ja.

Nego, ovo za papire pitam, jer sam i sama u Njemačkoj, i radila sam sa nekim azilantima. Većini je najvažnije, dok su još uvijek u procesu čekanja, naći po pomogućnosti Nijemicu ili EU državljanku i sa njom se oženiti. Gdje god je neki azilant, čuješ od njih te priče i dokle su stigli sa svojim planovima. Mi smo tu na poslu imali situacije za umrijeti od smijeha od kolege iz Nigerije, i to je bilo kao da gledaš sapunicu, svaki vikend novi doživljaji, a dok traži žensku (jednom mu se neki homoseksualac lažno predstavio kao žena preko chata) imao je svoju "zlatnu rezervu" u Hamburgu, pa je tamo odlazio svakih par tjedana, i čudio se zašto ova njegova ne ostaje trudna ili ne spominje brak jer mu gori pod petama. Sad sve više deportiraju azialante. Ovaj tvoj nije želio dijete, ali nije ti loše ovo za znanje i ravnanje, ako te krene zašprehavati neki na kolodvoru. Tamo su stalno i promatraju ženske.

Afganistanci se u pravilu žene djevicama koje su im odabrali roditelji. Često su to njihove rođene sestrične. I ovo nije rekla-kazala nego živa istina. Samim tim što si bila intimna sa njim, izgubila si poštovanje kod njega. Najvjerojatnije je i on bio zaljubljen, ali taj osjećaj je kod njega prošao. Znaš i sama jer si u Njemačkoj, kako oni reagiraju na svijetle ženske, a još ako si plava, ne znaš koji je luđi ili oni ili Turci. Ni na koji način te ne želim uvrijediti, povrijediti, rođena sam i odrasla u Europi, i naš način života je za njih dekadentna perverzija. Da je on išao kod hodže, ovaj bi mu savjetovao da te oženi i da zadržite dijete.

Možda ga i stvarno pere osjećaj krivnje jer je počinjen veliki grijeh po Kuranu.

Afganistanci odrastaju u strogo podijeljenom društvu, gdje čak i u svatovima žene sjede u drugoj prostoriji odijeljene od muškaraca. Oni kad dođu u Njemačku, to kao da je dijete došlo u Disneyland. Žene svuda oko njih, nepokrivene, smiju se glasno, idu kud hoće, rade što hoće. Jedan moj bivši kolega iz Afganistana je 2 puta bio zatreskan u kolegice sa posla, sam se pozivao kod jedne u goste, jer je čuo da su Mađarice lake ženske, a ova još i udata. "Pa šta fali da ti ja malo dođem, kao prijatelj, kad ti nema muža kod kuće? Pa ja sam gledao u filmovima da vi to tako radite. Ženska ga izgrdila, skoro ispljuskala, ne priča više sa njim. Sa drugom kolegicom je još gore prošao.

Tip se nedavno oženio, curu je odabrao njegov otac, dogovoren brak.

Nemoj se čuditi ako uskoro na FB bude pisalo "u vezi" a pokraj njega Hilde od 110 kila.

Ili nakon što mu odobre ostanak u Njemačkoj, da bude pisalo "zaručen".

Dogodilo ti se nešto ružno. Trebaš nekog da te utješi, da to sve ne prolaziš sama, a on je otišao. Nemoj se više petljati sa dečkima iz tih zemalja, jer su oni strašno zaljubljivi i padaju na Europljanke, ali ih i brzo prođe kad se intimno zbliže sa curama. U osnovi su strašno patrijarhalni i zadrti.

Svi smo nekad davno bili zaljubljeni, ostavljeni, i nismo nalazili smisla u ničem oko sebe. I bilo je gadno, nekad jako gadno, ali je prošlo. Sve prođe. Za brži oporavak, savjetujem čitanje teme "Šupendare" ovdje na Forumu, što su sve ljudi doživljavali od bivših, neke priče su pravi horori, pa su preboljeli i nastavili dalje.
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:33   #10
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile i bilu su praznici i bozic tada
Jbg tebe je boljelo grlo pa nisi pila kontracepciju, a on ima veliki k.... pa mu je kondom bio tijesan.
Što ste očekivali da će se dogoditi nakon sexa??
Ja ne vjerujem da ima ovako zaostalih ljudi u tim godinama i to još kako kaže 'medicinske struke'.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:38   #11
Quote:
zlatka v kaže: Pogledaj post
Dogodilo ti se nešto ružno. Trebaš nekog da te utješi, da to sve ne prolaziš sama, a on je otišao. Nemoj se više petljati sa dečkima iz tih zemalja, jer su oni strašno zaljubljivi i padaju na Europljanke, ali ih i brzo prođe kad se intimno zbliže sa curama. U osnovi su strašno patrijarhalni i zadrti.
Yes.

Mlade osobe su jednostavno zaljubljive, poletne, mladost-ludost i te stvari. I ja sam u dvadesetima činila neke stvari koje sad ne bih ni u ne znam kakvom stanju. Valjda je tako prirodno. S godinama vidiš koješta, doživiš koješta, pa počneš drukčije doživljavati neke fenomene.

I mnogi muškarci iz naših krajeva su itekako patrijarhalni i zadrti. Neki to otvoreno govore i pokazuju, pa bar znaš na čemu si. Kod drugih ćeš to primijetiti tek nakon nekog vremena. Sjećam se neugodnog iznenađenja kad sam čula prijatelja s kojim sam se dosta družila godinama kako, nakon par pića, govori kako on u svojoj struci (VSS, danas ima puno žena u toj branši), da se njega u firmi to pita, ne bi nikad zaposlio ženu i kako ženama tamo nije mjesto. Inače je oprezan i nikad ne bi trijezan tako nešto rekao. Počela sam drukčijim očima gledati neke njegove postupke i skužila da on zapravo svisoka gleda i rođenu mamu, i sestru, i suprugu, što se pokazalo točnim u masi situacija... A ja sam njega poznavala još od ranih dvadesetih, i trebalo mi je 15 godina da to uočim. Inače je dobar prijatelj i OK osoba. Samo ta, eto, sitnica. Brak mu je u debeloj banani, između ostalog zbog toga što on voli ulogu velikog šefa i ne može se pomiriti da ima suprugu koja je jednako obrazovana, jednako uspješna, jednako pametna i nije poslušna ženica. Njemu to stvarno smeta negdje duboko unutra. Nije tako jednostavna priča kako sam tu napisala, naravno, ali to je smisao.

Možda sam ja tupava, ali ja to stvarno jako dugo nisam uopće vidjela, a dugo smo se družili. Valjda sam kao supruga njegovog prijatelja bila izuzeta iz skupine žena nad kojima je trebalo dominirati.

Pokušavam reći da su muško-ženski odnosi komplicirana stvar i unutar istog kulturnog kruga. Afganistanac je pretty much svemirac što se mene tiče. Iskreno, ja se ne bih petljala s muškarcem iz konzervativne muslimanske zemlje ako ga ne bih poznavala par godina i u tih par godina vidjela bar jednu njegovu vezu sa ženom iz europskog kulturnog kruga - kako je počela i kako je završila. Smatram da nemam predrasuda, ali imam iskustva i opreza. Jedan je život i već je kompliciran. Čemu ga još više komplicirati?

Taj te muškarac više ne želi vidjeti. Vjerojatno je dosta tvojih postupaka, uključujući predbračni seks i pobačaj, ali i tko zna što još, njemu zapravo duboko neprihvatljivo. I sama to razumiješ. Vjerojatno je i on bio zaljubljen u tebe, i vjerojatno osjeća grizodušje, ali si za njega prekrižena. Prihvatit ćeš to postupno i boljet će manje. Potraži psihološku pomoć, neće biti zgorega. Sretno. Puno je riba u moru...
goblena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:25   #12
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile i bilu su praznici i bozic tada
Naravno. Ko je vidio pit tablete na Božić.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:42   #13
Imaš 28 godina u guzici, radiš u Njemačkoj, lik te sutradan nazove da se dvoumi u vezi abortusa, i ti pobaciš bez beda, kao da to ništa ne znači
Možda bolje za to dijete da je ispalo tako, iskreno zvučiš kao trol, ali ako nije tako, dovedi se u red. Mnogo si neodgovorna i nezrela prema sebi i svom tijelu, pogotovo za nekog tko radi u toj struci.

Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
na sta sam mu odg da je odluku donio dan prije toga da je u pitanju ljudski zivot i da ne mogu razmisljati kao da sam na pijaci, sto je rekao rekao je.
Baš zato što niste na pijaci.
Baš zato što je u pitanju ljudski život.
Nisi postupila fer.
Nije to lopta da šutneš kad ti se ne da uzet tabletu radi grlobolje.
A i od svih frajera u Njemačkoj, ti baš za takvog zakačiš.
Pamet u glavu idući put.


__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:18   #14
Mislim da želja tog muškarca za potpunim prekidom veze nakon abortusa nema veze s njegovom religijom i podrijetlom.
Daleko od toga da me ne čudi reakcija forumske populacije na “zadrtog imigranta”, još više me čude tvoji negativni zaključci o muškarcu do kojeg ti je navodno bilo stalo.
Pišeš kako sumnjaš da ti je on namjerno napravio dijete radi papira. Da bi se naknadno dvoumio oko abortusa. I onda te ostavio nakon istog. Kakve ti to crne logike uopće ima?
Pišeš kako te ostavio kad ti je najteže, a ne razmišljaš uopće o mogućnosti da je i njemu sve to teško palo.
Čovjek ti kaže da te ne može pogledati u oči nakon svega, da te ne može više dotaknuti, a ti u tome ne vidiš njegovu frustraciju i bol, nego ti prvo pada na pamet da te napumpao radi papira i da mu nikad nije bilo stalo do tebe?
Prestrašno.

Evo, da ti napišem: statistički se većina veza raspadne nakon abortusa. Neovisno o religiji i podrijetlu aktera.
Tako da vi tu niste neka iznimka.
Odluka o abortusu je za većinu teška odluka. Čak i kad su sigurni u svoju odluku neposredno prije AB, ljudi naknadno znaju imati psiholoških poteškoća prilikom prihvaćanja posljedica svojih odluka. A pod takvim pritiskom veza s partnerom zna lako krahirati. Mlada veza pogotovo.

Tvoj bivši se već dvoumio prije AB, tražeći da mu daš još jedan dan za razmišljanje. Možeš si nakon svega toga zamisliti njegovo trenutno stanje duha? Najvjerojatnije krivi i tebe i sebe, te želi loše iskustvo što prije ostaviti u prošlosti (a ti si nažalost dio tog iskustva).

Jednostavno ste u relativno friškoj vezi, bez da ste imali priliku doći do neke njene stabilnije faze, doživjeli prevelik teret.

Kreni dalje.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:20   #15
Ništa čudno. Dva para koja znam su prekinula zbog nenadane trudnoće i abortusa. Jednostavno, nakon svega, nisu mogli ostat zajedno, a bili su u vezi daleko duže nego vi. Jednostavno ste prekratko bili zajedno, još u onim "honeymoon" trenucima, i ovo je bio jako ružan način povratka u stvarnost za koji vaša veza nije bila dovoljno zrela. Čak bh rekla da ga ne voliš već ti jednostavno nedostaje vrijeme kad je sve bilo dobro, kad ste se mazili i pazili i onda vas je ovo presjeklo.

Sad se okreni sebi, ispuni si vrijeme da imaš što manje vremena misliti na sve ovo i prebrodit ćeš
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:05   #16
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Mene moja mama nekako nikad htjela dati da se druzim ni sa familijom ni s prijateljicama, njoj je uvijek bila knjiga u glavi i tu me forsirala, onda meí zabranjivala da imam momka i vezu. Sad vidim da me htjela nekako zastiti.
U ovome je problem. Mama ti nije dala da imaš život i zato si sada ovako nezrela iako imaš 28 godina. Bez uvrede, ali iz posta zvučiš kao dijete od 14 godina, a ne žena od 28.

Znam da sada patiš, ali bit će bolje. Tip je nezreo i ne treba ti, prestat će ti falit nakon nekog vremena. Tipovi iz tih krajeva ženu vide kao niže biće od sebe i zbog toga se bolje maknuti od njih, jbg ako zvučim kao rasist.
Moja frendica je policajka i kad je jednog od njih došla uhititi zbog obiteljskog nasilja tip dobio živčani slom što ga je žena uhitila

Nekako mi je jezivo što koristiš riječ 'odstraniti' što se tiče pobačaja, ali ajd.

U konačnici, gledaj ovo kao lekciju i nađi si neki hobi, ispuni si dane što više da ne razmišljaš o njemu i s vremenom ćeš biti ok.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:03   #17
Ova priča kao da je trajala godinama, a ne mjesec dana.
Imamo zaljubljivanje u roku odmah, trudnoću nakon valjda prvog seksa, izjave o velikoj ljubavi i budućoj obitelji, a istodobno i apsolutnu podršku oko abortusa, i na kraju veliki preokret i konačni prekid i sve to od 11.-1. mjeseca.
Nezreli ste i neiskusni oboje, ok, od njega nije drugo ni za očekivati s obzirom na to iz koje kulture dolazi, ali ti ćeš barem nakon ovog iskustva biti malo manje naivna oko ovakvih velikih ljubavi, tako da svako zlo za neko dobro.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:15   #18
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Imaš 28 godina, medicinska si radna snaga (što god to značilo, ali radiš u nečem što ima veze s medicinskom strukom) i nisi popila oralnu kontracepciju ZATO ŠTO TE BOLJELO GRLO?
.. i onda si mu dala da svrsi u tebe jer mu je kondom bio premali?

wow.

uglavnom, lik je kretencina. sretna si kaj je to zavrsilo. ono kakva osoba odjebe nekog na ovaj nacin POSLIJE ABORTUSA? daj zaboravi to. mene bi na tvom mjestu mucila vise ona "s kim si takav si" ili "nasla krpa zakrpu". aj razmisli malo o tome.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:40   #19
Sta je rekao hodza?

Svasta bih napisao sad i bilo bi istina al necu da pokupim ban...

Kad je umakao sve je bilo ok...
Da nisi mogla nac normalnog decka?
Iako imas 28god vidi se da nisi bas iskusna... Preko tetke nasla jebaca i ni vise ni manje afgancerosa koji pere sudje u restoranu...
Sta ocekivati od takvog? Ono sto si i dobila...
Okreni novi list, nadji slicnog sebi i osjeti sto je ljubav...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:23   #20
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Sta je rekao hodza?

Svasta bih napisao sad i bilo bi istina al necu da pokupim ban...

Kad je umakao sve je bilo ok...
Da nisi mogla nac normalnog decka?
Iako imas 28god vidi se da nisi bas iskusna... Preko tetke nasla jebaca i ni vise ni manje afgancerosa koji pere sudje u restoranu...
Sta ocekivati od takvog? Ono sto si i dobila...
Okreni novi list, nadji slicnog sebi i osjeti sto je ljubav...



Svaki bi hodža rekao da se to ne pobaci jer je grijeh. Ali jednostavno, nisu postojali uvjeti da zadržim... Meni je zao, ali imate pravo, trebam "novi list " okrenuti. Samo sto to ostavlja trag i ožiljak na srcu
surein11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.