Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 15:35   #501
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Meni se desilo neki dan još gore. Lik mene prvi kontakrira, pozove na piće, ja pristanem i dogovorimo se za ovu subotu. Ulogiram se jutros i vidim da me blokao. Lik od 37 godina.

Onak, za puno ljudi tamo je tako jebeno očito zašto su solo.
vjerovatno je skopčao da ti možda preko frendice poznaješ njegovu ženu
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:15   #502
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Meni se desilo neki dan još gore. Lik mene prvi kontakrira, pozove na piće, ja pristanem i dogovorimo se za ovu subotu. Ulogiram se jutros i vidim da me blokao. Lik od 37 godina.
Pa bolje i to nego da se ne pojavi na cugi. Ili da ti pol sata prije, taman kad već kreneš kaže da se samo šalila i da se ona zapravo ne nalazi sa ljudima.

I onda kažu da su ljudi na internetu normalni.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:13   #503
Olakšanje

Sad mi je lakše, kad vidim da svi imate više-manje ista iskustva kao i ja. Doduše, ja sam samo na jednom portalu, nisam se još s nikim našla na kavi jer me nitko nije dovoljno zainteresirao. Ima zanimljivih ljudi, pa mi bude bed kad razmijenimo slike, a ja skužim da mi se tip ne svida fizicki nikako. Pa sad ne znam šta dalje... da li da se nastavimo dopisivati (jer taj dio mi je ok), ili da mu odmah kažem da ništa od toga (što je bezveze, jer uživo se nismo još vidjeli, a vjerovatno ni nećemo jer me slika nije zaintrigirala).
Dileme...
MaSvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:00   #504
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pa bolje i to nego da ti kaže da se samo šalila i da se ona zapravo ne nalazi sa ljudima.
I ovo mi se desilo. Ali i to mi je pristojnije od blokiranja nekoga, mislim si - wtf?
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:24   #505
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Sad mi je lakše, kad vidim da svi imate više-manje ista iskustva kao i ja. Doduše, ja sam samo na jednom portalu, nisam se još s nikim našla na kavi jer me nitko nije dovoljno zainteresirao. Ima zanimljivih ljudi, pa mi bude bed kad razmijenimo slike, a ja skužim da mi se tip ne svida fizicki nikako. Pa sad ne znam šta dalje... da li da se nastavimo dopisivati (jer taj dio mi je ok), ili da mu odmah kažem da ništa od toga (što je bezveze, jer uživo se nismo još vidjeli, a vjerovatno ni nećemo jer me slika nije zaintrigirala).
Dileme...
Fotke znaju biti dvosjekli mač
U većini slučajeva, barem kod mene, ono što sam vidio na slici, bilo je i uživo, dok je ostatak ponegdje i odudarao od onoga što se vidjelo na fotkama. Koliko vidim po današnjoj ekipi, barem što se cura tiče, dosta ih koristi filtere, životinjske uši i oči preko mobitela, slike lica bez ostatka tijela i tak. Svašta se može naći. Tadk da bih se ja vodio više onime što vidim na prvu i nakon razmjene slika ako to nije to, onda jbg, to nije to.
I prije će biti u redu da nakon toga kažeš da nisi zainteresirana, nego da forsaš razgovor dalje ako ne ide u tom smjeru kojem želiš. Naravno, uvijek možeš naći i frendove tako ako ne uspije se pretvoriti u nešto više prvi puta i onda s vremenom se možda i pretvori kad se navikneš na tu osobu.

Samo o tebi ovisi kakav ćeš si put odabrati i kome ćeš dati šansu, pa i ako se ispostavi na kraju da je kriva odluka bila, barem ćeš naučiti nekaj iz toga, a ako uspije onda nema nikakvih briga.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:35   #506
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Pa sad ne znam šta dalje... da li da se nastavimo dopisivati (jer taj dio mi je ok), ili da mu odmah kažem da ništa od toga (što je bezveze, jer uživo se nismo još vidjeli, a vjerovatno ni nećemo jer me slika nije zaintrigirala).
Dileme...
Pa reci mu da mu slika nije baš nekaj ili da nije tvoj tip. Ako može podnijet kritiku i nastavi s dopisivanjem super, a ak se uvrijedi i prestane slat poruke opet super.
Win-win
~R/\>< is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 02:00   #507
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Fotke znaju biti dvosjekli mač
U većini slučajeva, barem kod mene, ono što sam vidio na slici, bilo je i uživo, dok je ostatak ponegdje i odudarao od onoga što se vidjelo na fotkama. Koliko vidim po današnjoj ekipi, barem što se cura tiče, dosta ih koristi filtere, životinjske uši i oči preko mobitela, slike lica bez ostatka tijela i tak. Svašta se može naći. Tadk da bih se ja vodio više onime što vidim na prvu i nakon razmjene slika ako to nije to, onda jbg, to nije to.
I prije će biti u redu da nakon toga kažeš da nisi zainteresirana, nego da forsaš razgovor dalje ako ne ide u tom smjeru kojem želiš. Naravno, uvijek možeš naći i frendove tako ako ne uspije se pretvoriti u nešto više prvi puta i onda s vremenom se možda i pretvori kad se navikneš na tu osobu.

Samo o tebi ovisi kakav ćeš si put odabrati i kome ćeš dati šansu, pa i ako se ispostavi na kraju da je kriva odluka bila, barem ćeš naučiti nekaj iz toga, a ako uspije onda nema nikakvih briga.
jasno, prvo mora zatreskat razgovor. poslje jos i ako slika super. to je vec livel dva. ali mislim da su godine najuzi filter kod pronalaska partnera kod nas. to je bas monoton drustvo. koliko su novci bitni, jesu za potpalu, ali to nista ne znaci ako oboje nisu spremni prec granicu
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:16   #508
Uh, poprilično sam skeptična, ali takva sam po prirodi.

Otvorila sam profil na Tinderu i iznenadila se koliko je bilo matcheva. Ne sad ne znam koliki broj, ali ima ih.

Jbga, godine su tu i naizlazila sam se dovoljno, tako da su mi mogućnosti sužene. A i nije baš da muškarci 35+ zuje po klubovima i slično. U profilu sam iskreno napisala svoje godine i raspon koji me zanima.

I dođu poruke i jbga, dileme. Što odgovoriti na: ''Hej, bok.''. Osim: ''Bok i tebi.''. Komunikacija tečna kao čupanje zubi.

Svjesna sam da većina muškaraca tamo traži jednostavniji i brži put do kreveta, da se (kao i ja) dopisuje s više njih paralelno i nema išta loše u tome, ali taj dojam, tražim nešto za umočiti, smeta. Makar mi je bizarnije nedavno iskustvo u RL. Ponudi lik prijevoz do doma, u istom smjeru smo. I pita: ''Hoćemo li se ljubiti?''. Moje kratko: '' Ne.''. ''A zašto?'', pita on. Nravno da sam išla taksijem.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:58   #509
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
Uh, poprilično sam skeptična, ali takva sam po prirodi.

Otvorila sam profil na Tinderu i iznenadila se koliko je bilo matcheva. Ne sad ne znam koliki broj, ali ima ih.

Jbga, godine su tu i naizlazila sam se dovoljno, tako da su mi mogućnosti sužene. A i nije baš da muškarci 35+ zuje po klubovima i slično. U profilu sam iskreno napisala svoje godine i raspon koji me zanima.

I dođu poruke i jbga, dileme. Što odgovoriti na: ''Hej, bok.''. Osim: ''Bok i tebi.''. Komunikacija tečna kao čupanje zubi.

Svjesna sam da većina muškaraca tamo traži jednostavniji i brži put do kreveta, da se (kao i ja) dopisuje s više njih paralelno i nema išta loše u tome, ali taj dojam, tražim nešto za umočiti, smeta. Makar mi je bizarnije nedavno iskustvo u RL. Ponudi lik prijevoz do doma, u istom smjeru smo. I pita: ''Hoćemo li se ljubiti?''. Moje kratko: '' Ne.''. ''A zašto?'', pita on. Nravno da sam išla taksijem.
Tinder je aplikacija više za nać nekog za fuk, a ne za dopisivanje.

A komunikacija kod ljudi je općenito takva, nemaštovita, pogotovo tu na forumu gdje se možeš barem nadovezati na nekakvu temu i slično, a ne sa "bok kak si, šta ima?". Ja se tak nisam nikad dopisivao, ne vidim svrhu biti tak, jednostavan, štur i nemaštovit.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:08   #510
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Tinder je aplikacija više za nać nekog za fuk, a ne za dopisivanje.

A komunikacija kod ljudi je općenito takva, nemaštovita, pogotovo tu na forumu gdje se možeš barem nadovezati na nekakvu temu i slično, a ne sa "bok kak si, šta ima?". Ja se tak nisam nikad dopisivao, ne vidim svrhu biti tak, jednostavan, štur i nemaštovit.

A koja je onda za nać nekoga pa možda bude samo za fuk, ali da ima nekoga i za počinjanje nečeg suvislog?

Pa svaka čast što nisi Već vidim kako ti koji pošalju ''bok, šta ima'' kasnije cvile da ženske ni ne odgovore. Jest da sam se zakačila tu na forum, ali nije da imam vremena na pretek i ne radim išta pod svodom nebeskim pa imam vremena i nervi odgovarati s ''bok''. A i možda zaključujem na prečac, ali sumnjam da bi i fuk bio maštovitiji. O nečem ozbiljnijem da ni ne govorim.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:14   #511
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
A koja je onda za nać nekoga pa možda bude samo za fuk, ali da ima nekoga i za počinjanje nečeg suvislog?

Pa svaka čast što nisi Već vidim kako ti koji pošalju ''bok, šta ima'' kasnije cvile da ženske ni ne odgovore. Jest da sam se zakačila tu na forum, ali nije da imam vremena na pretek i ne radim išta pod svodom nebeskim pa imam vremena i nervi odgovarati s ''bok''. A i možda zaključujem na prečac, ali sumnjam da bi i fuk bio maštovitiji. O nečem ozbiljnijem da ni ne govorim.
Probaj tu na forumu, probaj okcupid recimo na kojem sam i mogao nać nekog za dopkanje prvo. Na Tinderu se možeš isto dopisivati i normalno pričati, ima ljudi koji su se i na Smokvi bez ikakvih seksualnih konotacija samo dopisivali, samo eto, veće su šanse da ćeš naći nekoga tko ti neće uletit sa dickpicom pri prvom kontaktu ovdje na forumu ili na okcupidu.

Mislim, meni je dopisivanje donijelo puno toga. Nekad ga se zasitim, pa nažalost uslijed toga neke ljude zanemarim, nekad mi onak baš falii onda se u svemu tome trudim napisati normalnu poruku. Tak i kad sam bio aktivan preko oglasa, uvijek sam napravio poruku da ipak bude i što originalnija, da nije generička i da bude iole maštovitija, samo cure koje stave oglas budu preplavljene njima i onda nekad ni ovakve poruke ne prođu kamo bi trebale. Tak da, s dopisivanjem treba imati i strpljenja, danas ljudi jako brzo žele preskakati hrpu koraka, pa bude nezadovoljnih, ogorčenih, a rijetko tko si da šansu da nekog samo upozna, pa će onda vidjeti kako će ići dalje.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:11   #512
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Probaj tu na forumu, probaj okcupid recimo na kojem sam i mogao nać nekog za dopkanje prvo. Na Tinderu se možeš isto dopisivati i normalno pričati, ima ljudi koji su se i na Smokvi bez ikakvih seksualnih konotacija samo dopisivali, samo eto, veće su šanse da ćeš naći nekoga tko ti neće uletit sa dickpicom pri prvom kontaktu ovdje na forumu ili na okcupidu.

Mislim, meni je dopisivanje donijelo puno toga. Nekad ga se zasitim, pa nažalost uslijed toga neke ljude zanemarim, nekad mi onak baš falii onda se u svemu tome trudim napisati normalnu poruku. Tak i kad sam bio aktivan preko oglasa, uvijek sam napravio poruku da ipak bude i što originalnija, da nije generička i da bude iole maštovitija, samo cure koje stave oglas budu preplavljene njima i onda nekad ni ovakve poruke ne prođu kamo bi trebale. Tak da, s dopisivanjem treba imati i strpljenja, danas ljudi jako brzo žele preskakati hrpu koraka, pa bude nezadovoljnih, ogorčenih, a rijetko tko si da šansu da nekog samo upozna, pa će onda vidjeti kako će ići dalje.
Slažem se, ali muči me sljedeće: priznajem da sam površna po pitanju toga da mi je fizički izgled bitan. Ne tražim Adonisa, ali nešto prosječno, da. Tj., privlače me vitkiji muškarci, onako, vitak, a žilav. Na tim portalima smo svi radi mogućeg uparivanja (oko onog kakvog točno, nastaju zbrke).

Dok s druge strane, apsolutno podržavam poznanstva svake vrste jer se mogu razviti u prijateljstva i tu je izgled nebitan, krajnje nevažan. Od nekoga s kim kliknemo možemo mnogo naučiti, možemo uživati u ugodnom društvu, a da obostrana seksualna privlačnost bude isključena.

I kako onda? Tipkam s nekim tko mi se čini ok i interesantan dok se dopisujemo, nađemo se, bilo on, bilo ja vidimo nešto što nam se ne sviđa i što dalje? Mislim, kako točno reći: ne privlačiš me? A možda bi se super slagali u nekom prijateljskom odnosu, joj, serem bez veze, zakomplicirah, nema do metode pokušaja i pogrešaka pa će nešto i biti.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 01:22   #513
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
Uh, poprilično sam skeptična, ali takva sam po prirodi.

Otvorila sam profil na Tinderu i iznenadila se koliko je bilo matcheva. Ne sad ne znam koliki broj, ali ima ih.

Jbga, godine su tu i naizlazila sam se dovoljno, tako da su mi mogućnosti sužene. A i nije baš da muškarci 35+ zuje po klubovima i slično. U profilu sam iskreno napisala svoje godine i raspon koji me zanima.

I dođu poruke i jbga, dileme. Što odgovoriti na: ''Hej, bok.''. Osim: ''Bok i tebi.''. Komunikacija tečna kao čupanje zubi.

Svjesna sam da većina muškaraca tamo traži jednostavniji i brži put do kreveta, da se (kao i ja) dopisuje s više njih paralelno i nema išta loše u tome, ali taj dojam, tražim nešto za umočiti, smeta. Makar mi je bizarnije nedavno iskustvo u RL. Ponudi lik prijevoz do doma, u istom smjeru smo. I pita: ''Hoćemo li se ljubiti?''. Moje kratko: '' Ne.''. ''A zašto?'', pita on. Nravno da sam išla taksijem.
dobila si x puta bok kao i odgovora na temu. ukljucila si se, on kad pretisne refresh dobije listu onih logiranih u zatrazenom krugu. sve sto mora rec da ili ne. na tebi je sad

tipkaj se s njima neko vrijeme i eliminiraj one koji ne pasu. onaj koji ti pase, borbardiraj ga s porukama da vidis koliko dugo ce to ic. zamjenite brojeve, slike i priblizite se. ako je vjest on ce tebe opalit i preko telefona. ako ne dogovorit neki sastanak bez vece vaznosti. kad se razidete, imas svojih 5 minuta da ga nazoves i pitas kako je bilo
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:32   #514
OkCupid je aplikacija s više dubine, vrlo se lako vidi tko je tamo ozbiljnije jer traži ulaganje vremena, ispunjavanje profila i odgovaranje pitanja uz moguće objašnjenje odgovora. Tinder, Badoo i slične aplikacije su kao 9gag app recimo, uglavnom swipeaš besciljno, vrtiš kroz profile i neozbiljnije je nekako.
A-Spec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:49   #515
Samo da kažem kako sam preko OkCupida pronašla partnera s kojim sam već par godina i koji je ujedno sve što sam mogla poželjeti <3. Moram napomenuti da nije bilo te aplikacije mi se nebi nikada susreli u RL. To je ono što me zapravo najviše zapani. Cijela ta situacija i rezultat mi zapravo govore koliko su to moćni i čudesni alati . I osobno, iznimno sam sretna što postoje jer ako sam ja tako pronašla svoju drugu polovicu, tko kaže da ne možete i vi. Mislim kako se online mogu pronaći zanimljivi ljudi sa sličnim razmišljanjima i stavovima nego kod klasičnog upoznavanja (putem prijatelja/poznanika, u klubovima, itd)
Od svih aplikacija mislim da je ta najbolja jer kao što su neki ljudi i naveli, ima veće mogućnosti od pukog barenja i traženja ljudi za upražnjavanje "onih" potreba. Upoznala sam kvalitetne i zanimljive osobe s kojim sam i dandanas u dobrim odnosima. Sve je na vama i vašem načinu kojim pristupate i onome što zapravo tražite i očekujete. Sretno svima
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:27   #516
Takvih poput tebe, koje znaju što žele, na tim stranicama ima u omjeru otprilike 1:20.

Dakle, jedna koja zna što želi naspram 20 onih koje "ne znaju ništa, one su tu biciklom" i "traže nekog da im pročita misli".
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:56   #517
https://www.europeanbestdestinations...les-in-europe/

hrvatska je na petom mjestu lol onda ste na pravom mjestu. izgleda da su i drugu samci to svatili.

ovdje se ponavaljamo opet pod zabavu. ovo ne vazi za cjelu hrvatsku. vec sam nabrojio glavna mjesta, otoci hosteli more ljeti..

http://naughtynomad.com/2014/02/22/t...comment-196591

pod red ditrict lokacije nismo nit pod prvih 100. moj osobni zakljucak za bit blesav i glupirat se smo savrsena lokacija.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:57   #518
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Takvih poput tebe, koje znaju što žele, na tim stranicama ima u omjeru otprilike 1:20.

Dakle, jedna koja zna što želi naspram 20 onih koje "ne znaju ništa, one su tu biciklom" i "traže nekog da im pročita misli".
ja te mogu ispravit s 1 na 100. vjerovatno i 1 na 200.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:00   #519
Da. Ima ih 6 u Hrvatskoj koje znaju što žele

Velik je broj onih koje ne znaju što žele, ili onih koje se ne znaju postaviti, ili im je jednostavno dosadno, ali pretjeruješ s omjerima
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:51   #520
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Samo da kažem kako sam preko OkCupida pronašla partnera s kojim sam već par godina i koji je ujedno sve što sam mogla poželjeti <3.


Kako drugi ljudi reagiraju kad im kazete kak ste se upoznali? Jel ima ekipe kaj vas cudno pogleda?
~R/\>< is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.