Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 09:06   #61
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Nije već o ovom nemaš pojma što dokazuješ iz upisa u upis
Kao i ovo infatilno vrjeđanje kad nemaš argumenata

Da postoji neka trunka razmišljanja shvatio bi da nigdje nisam doveo u pitanje Košićevu prijevu nego nepotrebno pa i neprofesionalno postupanje policije sa privođenjem i prepratom u Sisak koje je palo odmah na prvoj sudskoj istanci a ideološka projekcija i izbjegavanje odgovora najbolje govori tko zastupa tu poziciju.

Cijela priča pokazuje koliko nam je društvo trulo a tebi je najbolji argument amozitet prema političkim neistomišljenicima. Aplauz.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:45   #62
A kako da ja premostim tvoj bezdan neznanja o ovoj temi

Policija je postupila profesionalno i po postojećim zakonima privevši ga u sisak. Samo što ti to nemožeš ili ne želiš shvatit već trubiš po svome
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:13   #63
Policija je postupila sasvim pravilno, a pitao bi ovog biskupa Košića, zašto je prijavljivao, jer svakom pravom verniku bi bila čast umreti mučeničke smrti i umesto buduči nadbiskup Košić bi postao sv. Košić mučenik!
Inače za neke biskupe i vladike može se rači samo: brača po novcima i propovedima, podajte si ruke!
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:48   #64
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
A kako da ja premostim tvoj bezdan neznanja o ovoj temi

Policija je postupila profesionalno i po postojećim zakonima privevši ga u sisak. Samo što ti to nemožeš ili ne želiš shvatit već trubiš po svome
Po postojecim zakonima, da, profesionalno ne, treba biti tezi ignorant pa privodjenje covjeka u slapama nazvati profesionalnim. Problem je i u tome sto nije bilo nikakve potrebe ni razloga za privodjenjem u Sisak sto se vidi iz odluke ZDO da se Komsic pusti da se brani sa slobode odmah po intervenciji odvjetnika.

Ali ofc da je za tebe sve u najboljem redu s obzirom da je Komsic ideoloski neprijatelj, u tom slucaju sve je ok.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:05   #65
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
A kako da ja premostim tvoj bezdan neznanja o ovoj temi

Policija je postupila profesionalno i po postojećim zakonima privevši ga u sisak. Samo što ti to nemožeš ili ne želiš shvatit već trubiš po svome
Tako je. Samo problem je u tome što policija neće postupiti profesionalno kod svake prijave za prijetnju. Kad prijavljuje biskup, troše se resursi kako bi se ludi starac doveo u Sisak, a kada slične stvari prijavljuje sitnozuba stoka onda policija okreće glavu.
Uostalom, imali smo gomilu slučajeva gdje su se prijavljivale prijetnje i to pono realnije i opasnije od ove facebook sprednje pa su panduri okretali glavu, a onda se sve to završavalo izvršanjem prijetnji.
Zadnji slučaj je bio kad je budala propucala dvoje mladih ljudi metkom u glavu pred hotelom jer je policija okretala glavu na prijave sitnozube cure.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:17   #66
Ono što vi ne znate ali vas ne ometa u pljuvanju i bukanju je što se ti resursi troše svakodnevno za slične stvari
Ako vam je do trošenja resursa može ih se uštedit na sto nepotrebnih stvari.

I @roy ovo privođenje je profesionalno. Jer se tako radi. Ne znam kako više da ti objasnim jer očito iza jedne provale sljedi druga u tom jadnom pokušaju da me nadmudriš. Prekini s provalama jer se svako sljedećom više sramotiš i rušiš to malo kreadibiliteta što imaš. Radiš istu stvar kao na temi o siriji kad ti se na više stranica pokušalo objasnit koliko nisi u pravu. Samo da bi to spoznao moraš znati bar malo o materiji o kojoj želiš diskutirat s nekim ko zna nešto. Već me pomalo i sram s kim raspravljam


@cave
Sve stoji što pišeš. Nema se što tu reći
Da ponovim pitanje od jučer na ovoj temi.
Bi li puštanje od strane policije da se ubije Košića izlivelalo i popravilo stvari? Bi li se osjećao bolje?

Ali kao što je vidljivo i iz ovog slučaja u slučaju verbane prijetnje nama zadržavanja osim onog kojeg provedeš u policiji poradi obrade. Kad te pitaju sve što imaju puste te na slobodu a onda si slobodan radit što te volja pa i ubiti žrtvu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:21   #67
Ovi Komšići svugdje problemi i kod vas i kod nas.
Svugdje iskaču.
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:28   #68
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
@cave
Sve stoji što pišeš. Nema se što tu reći
Da ponovim pitanje od jučer na ovoj temi.
Bi li puštanje od strane policije da se ubije Košića izlivelalo i popravilo stvari? Bi li se osjećao bolje?
Nemoj onda govoriti da se policija ponaša profesionalno.
Ponašaju se profesionalno samo kad je rijeć o štićenju društvanih elita u koje spada i ovaj idiot Košić koji godinama širi mržnju po javnom prostoru.
Konkteno, u tvojem slučaju, pustili bi da te netko ubije kao psa na cesti da si im prijavljivao prijetnje i nitko ne bi odgovarao niti bi se bavili time da istraže propuste.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:55   #69
Ja komentiram ovaj slučaj. Točnije odgovaram na neupućene kritike.

Nego nisi odgovorio na moje pitanje.
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:09   #70
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Ja komentiram ovaj slučaj. Točnije odgovaram na neupućene kritike.

Nego nisi odgovorio na moje pitanje.
Na koje pitanje? Na ovo tvoje pitanje da li bi zaklani Košić popravio stvari?
Zaslužuje li takve notorna glupost odgovor?

Opet, sa druge strane 99% sam siguran da ako odem u policju i kažem da je kolodvik2 10 puta na internetu napisao da će me zaklati kad me nađe, da bi primili moju prijavu, a onda reagirali u stilu "koji kurac hoće ova budala? ko ga jebe".

Razumiješ. U ovoj državi sitnozubi i samoprozvane elite nemaju ista prava i isti status. Sitnozubi su to da izdvajaju za plaće policiji, a policija je tu da štiti elite. Ako se nađe malo vremena, onda se pozabave i zaštitom sitnozubih, kad ih ne deru kaznama.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:43   #71
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
I @roy ovo privođenje je profesionalno.
Je, da, kaže iskusan policajac. Inaće na zadnjoj dretvi o Siriji imam točno 4 posta i nisam nikad bio posebno aktivan, još jedna tvrdnja napamet izvučena iz dijela tijela na kojem se sjedi. Da imaš kakvu argumetaciju ne bi veći dio dretve raspravu spuštao na osobnu razimu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 15:23   #72
Taj isti Ilija Komsic, koji sad brsla “S moje strane to je bilo nesmotreno, glupo. Sram me je što sam to napisao, ali nije mi sad žao, rekao je pred kamerom HRT-a, dodajući “želio sam da on (biskup Košić) bude svjestan svojih komentara i toga što govori na misama”.:

Dr. Željka Markić: Biskupa je prijetnjama želio opomenuti da pazi što govori, a čemu je Ilija Komšić želio podučiti mene?

Quote:
A na što je mene želio upozoriti Ilija Komšić kad mi je 21.6. prošle godine, na dan Prvog nacionalnog Hoda za život poslao poruku:

"Smrt fašizmu i tebi kurvetino! Jebali ti 4 miliona hrvata mamu smrdljivu. Obisit će mo te z jaja od konja bana jelaćića"?

I čemu je mene uvredama želio podučiti Ilija Komšić kad mi je, nakon što sam ga blokirala na osobnom FB profilu, nakon što smo ga upozorili da smo njegove uvrede dostavili policiji, uporan u vrijeđanju - na moju javnu FB stranicu poslao još perverznije i uvredljivije poruke - posljednju prošli tjedan?

Da ne sudjelujem u Hodu za život? Da ne govorim ono što se njemu ne sviđa? Da ne iznosim stavove s kojima se on ne slaže?

Naravno da je Ilija Komšić odgovoran za svoje postupke - prijetnje i uvrede koje šalje ljudima koje uopće ne poznaje zato što se ne slaže s njihovim mišljenjem ili djelovanjem. Ali ovo oduzimanje ljudskosti neistomišljenicima, vrijeđanje, etiketiranje, širenje laži, seksizam - nije pokrenuo Komšić. On se "samo" priključio hajci.
https://narod.hr/hrvatska/dr-zeljka-...-poduciti-mene
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:18   #73
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Na koje pitanje? Na ovo tvoje pitanje da li bi zaklani Košić popravio stvari?
Zaslužuje li takve notorna glupost odgovor?

Opet, sa druge strane 99% sam siguran da ako odem u policju i kažem da je kolodvik2 10 puta na internetu napisao da će me zaklati kad me nađe, da bi primili moju prijavu, a onda reagirali u stilu "koji kurac hoće ova budala? ko ga jebe".

Razumiješ. U ovoj državi sitnozubi i samoprozvane elite nemaju ista prava i isti status. Sitnozubi su to da izdvajaju za plaće policiji, a policija je tu da štiti elite. Ako se nađe malo vremena, onda se pozabave i zaštitom sitnozubih, kad ih ne deru kaznama.
Pa zašto ti je onda žao ili krivo što policija radi svoj posao u njegovu slučaju
Stalno spominješ druge. Ako nisu pomogli mati ne treba ni jozi.
Ja ode vidim priliku stoci sitnog zuba da se izbore za svoja prava
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:47   #74
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Pa zašto ti je onda žao ili krivo što policija radi svoj posao u njegovu slučaju
Stalno spominješ druge. Ako nisu pomogli mati ne treba ni jozi.
Ja ode vidim priliku stoci sitnog zuba da se izbore za svoja prava
Siguran sam da je facebook prijetnja ishlapjelog starca ozbiljna prijetnja i zato treba trošiti resurse na uhićenja.
Ali zato kada dođe netko i pokazuje prijetnje smrću od strane likova sa podebljim dosjeima lagano se odmahuje rukom, pa kad se isprani šaržer u žrtvu ili se ista izbode ko prase nakon klanja onda dolazi do šoka. Pa kako? Pa zašto? Pa tko je kriv?
Jebote, lani, notorni divljak drži neku ženu kao roba. Izgladnjuje je, mlati, polijeva solnom kislinom. Susjeda prijavljuje lud ponašanje debila, a policija ugodno razgovara s njim ,a susjedu drka u stilu što ga prijavljuješ kad nemaš dokaze.
Kad je robinja kao hodajući leš izašala na ulicu sva u ranama, svi se zgražali. Pa kako je to moguće? Pa moguće je kad je sitnozuba.
Što je tu čudno?
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:58   #75
Stoji što govoriš za taj konkretan ali ne umanjiva profesionalnost postupanja policije u ovom slučaju
Na greškama se uči. Na žalost greške su bile kobne za 2 života.
A kako je neko već napisa policajci su suspendirani. Pretpostavljam da ih čeka i nekakav sudski postupak.
Malo prekasno za ono dvoje ali opomena svima drugima u policiji da se sa prijetnjama nije igrati.
To je lrepoznao i zakonodavac pa je odnedavno dodano da se sve prijetnje unutar obitelji rješavaju po službenoj dužnosti
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:08   #76
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Stoji što govoriš za taj konkretan ali ne umanjiva profesionalnost postupanja policije u ovom slučaju
Na greškama se uči. Na žalost greške su bile kobne za 2 života.
A kako je neko već napisa policajci su suspendirani. Pretpostavljam da ih čeka i nekakav sudski postupak.
Malo prekasno za ono dvoje ali opomena svima drugima u policiji da se sa prijetnjama nije igrati.
To je lrepoznao i zakonodavac pa je odnedavno dodano da se sve prijetnje unutar obitelji rješavaju po službenoj dužnosti


Zar je ovo prvi i jedini slučaj?
Ima ohoho slučajeva gdje je policija ladila jaja nakon prijava prijetnji pa se završilo kako se završilo.
Zato mi je smiješno kad vidim kako revno transferiraju staroga sa Jadrana u Sisak zbog facebook budalaština.
Kada budu tako revno štitili sitnozube možda će crne kronike biti tanje.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:07   #77
Koliko je to ishlapjeli starac govori i izjava njegovog sina

Quote:
Iskreno, ja bi htio da ga optuže. Neka ga optuže, to će pokazati koliko je ova država jadna! Postupak protiv mog oca je postupak protiv svih građana i protiv slobode govora. Vrijeme je da se Crkva makne iz javnosti jer tamo joj nije mjesto. Neka lijepo propovijeda riječ Božju! Cijela naša obitelj je uz oca, on je za nas heroj, hrvatski Che Guevara! – kazao je Denis Komšić.
'Moj otac je hrvatski Che Guevara! Neka ga optuže, to će pokazati koliko je ova država jadna'

Starom nije bilo dosta prošle godine kad je vrijeđao Željku Markić i prijetio joj. Ona je njegove poruke prijavila policiji, ne znam da li je Policija tada uopće reagirala. Sada je ponovio prijetnje smrću uz blagoslov svoga sina i cijele obitelji.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:57   #78
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Koliko je to ishlapjeli starac govori i izjava njegovog sina


'Moj otac je hrvatski Che Guevara! Neka ga optuže, to će pokazati koliko je ova država jadna'

Starom nije bilo dosta prošle godine kad je vrijeđao Željku Markić i prijetio joj. Ona je njegove poruke prijavila policiji, ne znam da li je Policija tada uopće reagirala. Sada je ponovio prijetnje smrću uz blagoslov svoga sina i cijele obitelji.
Da, a najveći apsurd je da se radi o katoliku, u katoličkoj obitelji.
- Muž mi je vjernik, katolik, i kazao je da nije normalno da jedan biskup tako govori. Ilija ima visok šećer i tlak i pije dnevno šest ili sedam vrsta tableta. Jako ga je to uzrujalo. Ne znam što je napisao o biskupu, ali vjerujte mi, moj muž ne bi ni mrava zgazio. Priveli su ga kao zadnjeg kriminalca, a zašto? Pa ovako nije bilo ni u Titovoj Jugoslaviji, tamo se barem znalo što se smije, a što ne smije reći – govorila je jučer Slavica Komšić.
Sisačka policija je malo "prerevna" kada su u pitanju "određene" stvari.... ?

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/p...---480579.html

Quote:
SDP-ova gradonačelnica pisala ministru, policija povukla optužbe jer nemaju osnova

Sisačka gradonačelnica Kristina Ikić Baniček objavila je kako je Policijska uprava sisačko-moslavačka protiv nje podnijela optužni prijedlog jer je vrijeđala i omalovažavala njihovu službu kriminalističke policije. No nakon njezine javne objave iz MUP-a je stiglo priopćenje kojim se obavještava javnost da je policija odustala od optužnog prijedloga, jer nije bilo osnova za pokretanje prekršajnog postupka.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 15:19   #79
A ono, nije da su mi je Košić iti malo drag. Ali svaku prijetnju, pa i onu preko facebooka, treba uzimati u obzir ozbiljno i postupiti po prijavi.
Gospa Sinjska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:29   #80
Quote:
Gospa Sinjska kaže: Pogledaj post
A ono, nije da su mi je Košić iti malo drag. Ali svaku prijetnju, pa i onu preko facebooka, treba uzimati u obzir ozbiljno i postupiti po prijavi.
pa to nitko ne osporava

ali.. bilo bi lijepo da tako reagiraju na svaku prijetnju, bez obzira o kome god se radilo i drugo jel su stvarno čovjek morali odvesti u šlapama i bez lijekova?

OK, uzmi mobitel, uzmi laptop i sve kaj treba , obuci ga, ne k si uzme kaj mu treba - novci ili već nekaj i onda odvedi u Sisak. kad već mora tamo
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.