Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 22:02   #1
VPN - sakrivanje ip adrese, pitanje!

Pozdrav, zanima me da li se može na mobitelu (android) sakriti ip adresa tako da se ne vidi uopće iz koje sam države.

Dakle, kad neko hoće da locira moju ip adresu da dobije retultat u smislu "unknown location", a ne da bude neka država tamo lijeva.

Koju god vpn aplikaciju sam probao sve nude opciju da se spojiš preko neke druge države na internet.

Zašto mi ovo treba?

Hoću da se registrujem na jednu online igricu, ali hoću da mi država bude "unknown" a ne neka tamo Zimbabwe i slično.

Igrica 100% detektuje državu na osnovu ip adrese.

Ako neko zna riješenje bio bih veoma zahvalan!!!

Sent from my T08 using Tapatalk
__________________
Neodlučan čovjek sad nešto hoće, sad neće, a kad napokon hoće onda i hoće i neće.
mirzakv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:32   #2
https://play.google.com/store/search?q=vpn&c=apps
lutkar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:46   #3
Koji je najbolji i najbrzi VPN programcic ili servis za android. Idem u drzavu treceg svjeta di je blokiran promet ali mi javljaju da se preko VPN prolazi. Ako treba platiti za dobar VPM spreman sam.
Frend ima Hotspot vpn , instalira i za poslje 7 day trajal trazi 105 kuna mjesecno. Je to ok.

dal je moguce da samo radi samo na Iphone u toj drzavi, rekli su da samo na I phonu radi. Boo
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:48   #4
Quote:
singapore kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji i najbrzi VPN programcic ili servis za android. Idem u drzavu treceg svjeta di je blokiran promet ali mi javljaju da se preko VPN prolazi. Ako treba platiti za dobar VPM spreman sam.
NordVPN lično sam ga provjerio i radi bezprijekorno. Imaš 7 dana besplatno a dalje moraš platiti.

Sent from my T08 using Tapatalk
__________________
Neodlučan čovjek sad nešto hoće, sad neće, a kad napokon hoće onda i hoće i neće.
mirzakv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.