Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 18:08   #1
Iron Maiden @ Arena Zagreb 24.7.2018.

Maideni nakon proslogodisnje turneje ponovo dolaze u goste kod nas 😊
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:50   #2
Arena Zagreb
Da ne znam dobro njihove stvari, prije par godina ne bi ni jednu pjesmu prepoznao koliki kriminal od zvuka je bio...

Bolje da mi ostanu u nekim dobrom sjećanju.
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:40   #3
U Areni Zagreb je stvarno kriminalni zvuk bio. Ali zato u spaladium areni je bio odlican(barem na tribinama) sve se cisto culo svaka gitara i udarac bubnja
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:00   #4
dali se zna koliko je bilo ljudi 2013. u areni zagreb na maidenima???
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:18   #5
Ne znam brojku, ali bilo je krcato. No zvuk je slažem se bio kriminal
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 22:28   #6
Sve kužim, al zakaj nema headbangersa ovaj put, nije mi jasno
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:12   #7
Nisu stavili? To ne znam, ali realno, u areni se gubi taj fan pit.
Bio sam tamo na Rammsteinu, Maidenima i još cca 10 koncerata i nema smisla.

a veliki fanovi će se ionako sami pogurati naprijed.
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:36   #8
Quote:
germa-klen kaže: Pogledaj post
dali se zna koliko je bilo ljudi 2013. u areni zagreb na maidenima???
cca 14 ili 15 tisuca?

edit: malo sam proguglao i pronasao ovo ''Iron Maiden held a full house concert as a part of their Maiden England World Tour. 31. July 2013.'' full house bi bila brojka od oko 20 tisuca onda? Mozda grijesim.
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:32   #9
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Nisu stavili? To ne znam, ali realno, u areni se gubi taj fan pit.
Bio sam tamo na Rammsteinu, Maidenima i još cca 10 koncerata i nema smisla.

a veliki fanovi će se ionako sami pogurati naprijed.
Arena Zg je glupa sto se tice fan pita jer da bi dosao do fan pita moras proc kroz cijeli parter, tak da se gubi onaj "doci cu ko gospođa 15 minuta prije koncerta jer sam kupila 100 kn skuplju kartu i imam svoj ulaz i svoje mjesto", svejedno se moras gurat.
Mislim to sto kazes, tko hoce naprijed pogurat ce se, ali da headbangers daje određenu komociju i prednosti atk se tice blizine, daje, ponajprije zbog ogranicenog broja ljudi. Volim i ja bit okruzena znojnim kosatim metalcima, al jedno je kad šutku napravo 200 ljudi, a drugo cijeli parter.
Al dobro
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:10   #10
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Arena Zg je glupa sto se tice fan pita jer da bi dosao do fan pita moras proc kroz cijeli parter, tak da se gubi onaj "doci cu ko gospođa 15 minuta prije koncerta jer sam kupila 100 kn skuplju kartu i imam svoj ulaz i svoje mjesto", svejedno se moras gurat.
Mislim to sto kazes, tko hoce naprijed pogurat ce se, ali da headbangers daje određenu komociju i prednosti atk se tice blizine, daje, ponajprije zbog ogranicenog broja ljudi. Volim i ja bit okruzena znojnim kosatim metalcima, al jedno je kad šutku napravo 200 ljudi, a drugo cijeli parter.
Al dobro
Inače, friendly tip, do sad sam na fan pit upadao u Areni sa tribina i to par puta kartom za parter. Uđeš sa tribina, dolje ljudi gledaju i 2 puta sam greškom završio u fan pitu bez da me itko išta pitao
+ sa tribina nema guranja, nemoj odmah na parter jer te to iscrpi. Samo uđi na tribine reci da ideš dolje i puste uvijek. A i tak možeš odmah doći do prvih redova.
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:00   #11
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Inače, friendly tip, do sad sam na fan pit upadao u Areni sa tribina i to par puta kartom za parter. Uđeš sa tribina, dolje ljudi gledaju i 2 puta sam greškom završio u fan pitu bez da me itko išta pitao
+ sa tribina nema guranja, nemoj odmah na parter jer te to iscrpi. Samo uđi na tribine reci da ideš dolje i puste uvijek. A i tak možeš odmah doći do prvih redova.
Ima smisla, ima smisla
Al sama činjenica da u tolikoj dvorani ti moraš mozgat kako jednostavnije doci do fan pita, umjesto da postoji poseban ulaz je ono...fail ajmo rec. No, nije tema. Karte su vžepu i to je najbitnije
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:24   #12
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Ne znam brojku, ali bilo je krcato. No zvuk je slažem se bio kriminal
U Splitu je zvuk bio odličan - sve osim vokala koji je bio prigušen.
Bar sa moje pozicije, a to je bila skoro sredina partera.

Zna li se set lista?
Mr Beholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:33   #13
http://ironmaidenlegacy.com/iron-mai...east-set-list/
Darko-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 02:28   #14
To su samo pjesme koje su koristene u igri. Ali nadam se da ce biti i na set listi, imalo bi smisla
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:30   #15
A to je jedino što za sad imamo na raspolaganju, prava set lista će biti poznata 26.05., ako ne ubace koji koncert prije.
Mada moram priznati da me to ne opterećuje previše, karta je u džepu i to mi je jedino trenutno bitno!
Darko-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:36   #16
Idem, imam kartu al ne budu oni opet znali nariktat čist zvuk u Areni Zagreb. Arena je inače zajebana što se zvuka tiče a oni su poznati po ne baš prevelikom talentu za čist i kvalitetan zvuk na licu mjesta.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:56   #17
Ne znam zašto usred ljeta rade koncert u Areni, razumjela bih da je zima, pa ajde. Mislim da ću prije u Trst otići.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 02:02   #18
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto usred ljeta rade koncert u Areni, razumjela bih da je zima, pa ajde. Mislim da ću prije u Trst otići.
Ja idem u Munchen, na otvorenom je, nadam se da ce biti dobro Premda su njemci drvene marije obicno
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:32   #19
Ono 2013. u Areni je bila totalna koma....na tribinama se čuo samo huk

No, opet imam karte u džepu....

Šta fali Areni po ljeti, sasvim ugodno je bilo iako je vani bila plinska komora, a Arena bila krcata ko šipak.

Što se tiče nijemaca, fakat su drvene marije....bila u Minhenu na Aerosmithu.....bogati ja bi iz kože iskočila a svi se oko mene malo ljuljkaju....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:30   #20
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Ono 2013. u Areni je bila totalna koma....na tribinama se čuo samo huk

No, opet imam karte u džepu....

Šta fali Areni po ljeti, sasvim ugodno je bilo iako je vani bila plinska komora, a Arena bila krcata ko šipak.

Što se tiče nijemaca, fakat su drvene marije....bila u Minhenu na Aerosmithu.....bogati ja bi iz kože iskočila a svi se oko mene malo ljuljkaju....
Argentinci i juznoamerikanci su definitivno najjaca publika, nisu normalni. Jebenu zurku naprave.

O kojem god da se koncertu radilo.

PS. Nadam se dobroj set listi te kvalitetnom zvuku u Areni.
JesterRace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.