Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 00:24   #81
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
bila je jedna brkata konobarica u kvartu. baš mi je bilo napeto svršit joj po brkovima
El to neki pokusaj humora Miki?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:31   #82
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ti koliko ulazes u svoje napucavanje ako mjesecno ne dignes po 50 000 ojra si debelo fulala u zivotu. Jedino je ta cifra priblizno u korelaciji ulozenog truda i vremena. I sad ako kazes da to zbog sebe radis, fijasko totalni.

Inace to zensko uredjivanje je plod kompleksa i to zenskih. Svakom pravom muskarcu bitno je da imas picku medju nogama, koje boje i frizure najmanje je bitno. ...
e pa sad, ja volim Brazilke flizure
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:35   #83
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sto ne kazete da se lozite na dlakave noge I brke junacke, I spasite nas ove silne muke I truda.
kad smo u krizi lozimo se na sve
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:56   #84
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Iz ovog mogu izvuc zaljucak da se zene sredjuju zbog kompleksa, ono jebote ako se ne namaze nemoze izac medju ljude van. U mladosti nije mogla nac dobru boju pudera, sad je nasla pa je eto sretna. Ove sto se sredjivaju za sebe obicno citaju zenske magazine na kile, tamo nadju inspiraciju kako se osjecati sretno sa novim sisama i kilom pudera na faci. Ako izgledam ka ona s naslovnice mozda si budem sretna jer ce prije rec jao koke blistas mi danas, koji ti je to ruz. Kompleksi i to cisti. Znaci postoje ove koje se uredjuju zbog kompleksa ( jer ako nema farbe osjecaju se lose) i ove koje se uredhuju zbog kurca. Prevedeno kompleksasice se uredjuzu zbog sebe...hmmmm



Moram jebi ga, mi muskarci smo prakticna bica, ono zena ti obuce dopicnjak i digne ti
i u koju kategoriju spada tvoja?

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
povodljive kokoši bez mozga... a uz to još i lažljive, kad ju pitaš zašto se šminka
umjesto da ti odgovori "sve frendice se šminkaju pa onda i ja isto" ili "vidjela sam u magazinu dok sam čekala kod frizerke pa sam htjela isprobati"
ona još i otvoreno laže da to radi zbog sebe
jebalamayku koja kurvetna kako laže. Umjesto da otvoreno prizna da je porad drugih. Jes vidijo
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:13   #85
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
neznas o cemu pricas, kao i obično. simptomi narcisoidnosti su definiraju ponašanjem ne izgledom. Individua ne mora uopće biti lijep/a da ima NPL. Narcisoidnoj osobi ne treba nikakva vanjska konfirmacija i zadovoljavanje ega.
To ponašanje je najčešće manifestirano izraženim fokusiranjem na vanjski izgled. U pravu si da ne mora biti lijep, ali on mora misliti da je drugima lijep ili samo upadljiv.

Kao primjer ću priložiti ponašanje najekstremnijeg primjera NPLovca na MK-u i šire:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=381
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=597
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:22   #86
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ženski ego je gadna stvar. Muškarcima nije problem priznati da se sređuju da ulove nešto, ali eto one se sređuju samo zbog sebe.
iz biolosko-evolucijskog aspekta, muškarci se fizicki ne sređuju radi zena nego rade na svom socijalnom statusu da bi osvojili zenu. Ruzan muškarac će i dalje bit ružan muškarac nekoj ženi, makar skinuo trenirku i stavio Helly Hansen jaknu na sebe, recimo

Žene, u kontrastu, se uistinu uređuju radi sebe, svjesne su što im je priroda podarila i svoje zadaće na ovoj planeti. Repozitoriji muškog sjemena, hodajuce mašine za produkciju bebe... žene nonsalantno hodaju ovim svijetom u potrazi za što kvalitetnijim genima. Ona može imati svakog muškarca kojeg poželi... ako mu da imalo pažnje i zamahne kosom, on je njen. Kamoli da se skine. Žensko golo tijelo, kao sto je William Blake rekao, parafraziram: je dio vječnosti kojeg muškarac ne može absorbirati. Ne shvaćamo ga, samo znamo da ga želimo. Žene su toga svjesne i igraju se s nama. Neke su manje, neke vise razigrane. Lepri je recimo vrlo razigrana. Isto kao i neka koja se upicani za van i obuće dopicnjak. Tisuce (ne)zeljenih pogleda, od oba spola, kreira vrticku atmosferu i zna bit zabavno. Kome ne bi.
__________________
"Beauty will save the world"

Zadnje uređivanje SOX-9 : 25.11.2017. at 01:40.
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:25   #87
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
To ponašanje je najčešće manifestirano izraženim fokusiranjem na vanjski izgled. U pravu si da ne mora biti lijep, ali on mora misliti da je drugima lijep ili samo upadljiv.

Kao primjer ću priložiti ponašanje najekstremnijeg primjera NPLovca na MK-u i šire:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=381
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=597
ne tupane, ja ne pokazujem sebe nego obleku, to mi je hobi. Zato sto si ti bolestan od narcisoidnog poremecaja, projiciras to na mene.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:29   #88

Koji ste vi smeh, majko moja mila.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 01:37   #89
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
ja ne pokazujem sebe nego obleku, to mi je hobi.
Umirem.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:02   #90
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Umirem.
Ček, kaj sad i ti seres .. . Kaj muškarac ne može imat hobi a da nije sport ili auti? Kaj ti dejtas samo one luzere kaj se vuku po kladionicama? (btw nikad nisam bio u kladionici, mislim da bi si propuco mozak nakon par sekundi, od dosade)
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:11   #91
Mda u dva navrata oportunistički žicao pažnju suprotnog spola i sad je to hobi.

Znam da se ne kladiš, taman posla da tamo gubiš pare koji si mogao dati za alkohol.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:47   #92
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Mda u dva navrata oportunistički žicao pažnju suprotnog spola i sad je to hobi.

Znam da se ne kladiš, taman posla da tamo gubiš pare koji si mogao dati za alkohol.
nisam uopće zicao. Neki covo otvorijo temu sa ljubicastom kosuljom i ljubicastom kravatom onda je doso Mileni sa svojom DJAMAJKAN stajl i sve oslo u kurac. Onda sam ja poceo stavljat svoje fabolous kreacije. Jednostavno nemam koga pitat za mišljenje osim zemskinja, ocu tebe pitat koji nisi jebo 6 godina i papas Cokolino za dorucak?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 03:06   #93
Tako je, pusti taj gnjev van. Neka maska polako sklizne.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Jednostavno nemam koga pitat za mišljenje osim zemskinja
Mogao si pitati norvežanke koje navodno bariš. Kad bi postojale.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:51   #94
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
neznas o cemu pricas, kao i obično. simptomi narcisoidnosti su definiraju ponašanjem ne izgledom. Individua ne mora uopće biti lijep/a da ima NPL. Narcisoidnoj osobi ne treba nikakva vanjska konfirmacija i zadovoljavanje ega.
Naravno da je pretjerana briga o izgledu cesto dokaz izrazenih narcisticnih crta licnosti. Osoba nastoji vlastitu vrijednost percipirati kroz prizmu drugih jer je u naravi krhka i nema izgradjeno samopouzdanje, stoga su lijep izgled, nakit, dobra kola ili sto vec svojevrsni dokaz sopstvene vrijednosti. Prouci malo psihologiju na tu temu.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
e pa sad, ja volim Brazilke flizure
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
i u koju kategoriju spada tvoja?
Celavo nije frizura, celavo je celavo...
Moja je kompleksasica..

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
iz biolosko-evolucijskog aspekta, muškarci se fizicki ne sređuju radi zena nego rade na svom socijalnom statusu da bi osvojili zenu. Ruzan muškarac će i dalje bit ružan muškarac nekoj ženi, makar skinuo trenirku i stavio Helly Hansen jaknu na sebe, recimo

Žene, u kontrastu, se uistinu uređuju radi sebe, svjesne su što im je priroda podarila i svoje zadaće na ovoj planeti. Repozitoriji muškog sjemena, hodajuce mašine za produkciju bebe... žene nonsalantno hodaju ovim svijetom u potrazi za što kvalitetnijim genima. Ona može imati svakog muškarca kojeg poželi... ako mu da imalo pažnje i zamahne kosom, on je njen. Kamoli da se skine. Žensko golo tijelo, kao sto je William Blake rekao, parafraziram: je dio vječnosti kojeg muškarac ne može absorbirati. Ne shvaćamo ga, samo znamo da ga želimo. Žene su toga svjesne i igraju se s nama. Neke su manje, neke vise razigrane. Lepri je recimo vrlo razigrana. Isto kao i neka koja se upicani za van i obuće dopicnjak. Tisuce (ne)zeljenih pogleda, od oba spola, kreira vrticku atmosferu i zna bit zabavno. Kome ne bi.
Cudna ti je teorija jer u naravi imas jako mnogo zena nizeg statusa koje nastoje napucavanjem i privlacenjem muskarca s lovom isplivati iz vlastitih govana, citaj sponzoruse. A to je danas dosta popularno. Iako zgodne zene znaju da mogu sexualno dobiti bilo kojeg muskarca to nije cilj, cilj je dobiti najbolje moguce. Zbog toga medju zenama raste medusobno natjecanje i ljubomora na racun statusa, izgleda a narocito borbe za naklonost uspjesnog muskarca kojeg zele privuci. One se napucavaju ponajvise zbog drugih zena jer tako sebi dizu cijenu. Muskarci u naravi zele samo sex, sa sto vise zena a malo ljepsa ili ne nije toliko bitno, iako ego veseli. Zene su oduvjek trcale za statusom i potvrdom vrijednosti, a muskarci za pickom jer su mogli raditi i bolje se skrbiti za sebe i kobacno obitelj a to su zene znale. Danas kad se zebe skrbe za sebe muskarci su pali u drugi plan ali je zenska potreba da se bude najljepsa ostala, zbog zena samih ponajvise. Promotri malo bijes i ljubomoru u zenskim ocima kad prodje suparnica koja na racun izgleda bere vise simpatija... Inace zene nije tesko razumjeti, samo treba pratiti ponasanje i izdignuti se iz vlastitog primitivnog muskog razmisljanja - zelim picke.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:11   #95
Meni je to pretjerano sminkanje i napucavanje strano. Jesam li ja zbilja žena
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:14   #96
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
onda je doso Mileni sa svojom DJAMAJKAN stajl i sve oslo u kurac
gdje mileni prođe tu trava više ne raste

đamajkan stajl tenke su unikatne, nema ih niko u zg
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:15   #97
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
ne tupane, ja ne pokazujem sebe nego obleku, to mi je hobi.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:19   #98
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Istina je, sređuje se zbog sebe. Svi mi se uređujemo primarno zbog sebe, s nekakvim vlastitim interesima na umu.

Kao sa svime u životu, odlaziti u naizgled neobjašnjive ekstreme jednostavno znači da u toj osobi čuči nekakav psihološki kompleks ili poremećaj. Takvo iracionalno ponašanje je posljedica jednog od dva moguća scenarija: hiperrazmaženo dijete kojoj se od malena govorilo da je predobra za ovaj svijet ili pak zlostavljano dijete kojoj se od malena govorilo da nije dovoljno dobra za ovaj svijet.

Meni je jedino žao kaj umjesto psihoterapije biraju autodestruktivno samounakaživanje i misle da su zbog toga ljepše. Stvar dodatno pogoršavaju drugi koji ih ohrabruju zbog takvog ponašanja (i izgleda) jer generalno ne znaju kakva tjeskoba leži sakrivena iza sve te odjeće, šminke i kirurških zahvata.
Ukratko to je to
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:44   #99
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Lepri je recimo vrlo razigrana. Isto kao i neka koja se upicani za van i obuće dopicnjak. Tisuce (ne)zeljenih pogleda, od oba spola, kreira vrticku atmosferu i zna bit zabavno. Kome ne bi.
Zabavno je beta muskarcima koji dugo nista nisu jebali pa sline ovdje i misle da se jeftinim komplimentima moze doci do picke. Naravno da moze, od 10 zena neka ocajnica i padne na to, da nije tako ovi se nikad ne bi ozenili. Mene to recimo ne veseli, ja zenama kod kojih nemam sanse i interes ne dajem komplimente jer to ne zasluzuju. A ovih par cura gladnog ega sto se igraju budalama samo neka nastave, jeftin show za budale.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:58   #100
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Zabavno je beta muskarcima koji dugo nista nisu jebali pa sline ovdje i misle da se jeftinim komplimentima moze doci do picke. Naravno da moze, od 10 zena neka ocajnica i padne na to, da nije tako ovi se nikad ne bi ozenili
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger