Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 17:38   #81
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima žena kojima nije problem prvima prić, ali su u manjini.
Vjerovali ili ne, ima muškaraca (ne baš jako malo) kojima je odbojno da žena prva uleće i neće je nužno odjebat, ali će je momentalno diskriminirat u "nije za ništa ozbiljnije jer drolja" ladicu.




S druge strane, iako žena možda neće prva prić, iskazat svidjanje i počet direktno barit frajera, tražit ga broj i dejt, ona će poslati objektu svoje požude bezbroj signala i znakova da joj se dotični svidja, što muškarcima izoštrenog oka i instikta nikako neće promaknuti.
Ovo prvo, pa valjda postoje razlike u nacinu prilazenja, naravno da ako zena pridje u stilu "dosla sam se jebat", postoji velika mogucnost da ce zbog toga bit odbijena, ali mislim da podcjenjujes zene, imaju one daleko vise mogucnosti i stila od toga.

Ovo drugo ti je totalna glupost, nema muskaraca tako izostrenog oka i instinkta.
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:39   #82
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ako vam toliko ide na kurac zašto žena prva ne prilazi, zašto ne inicira seks, zašto je ovakva onakva, pa pređite na muškarce, ko vam brani. tamo vam je pravilo mislim 3 sek pogleda i odmah se prilazi, brže se dođe do seksa, više ga je, jednostavnije je itd.

pa što se toliko patite? srce mi se cijepa


jer fulali ste cijelu poantu a to je da ne volite žene. oni koji nas vole vole i tu zajebanciju. u tome je čar
To izravno prilazenje meni ionak ubija caroliju. Prislo mi je direktno svega par zena u zivotu i to uvijek u krivom trenutku i uvijek pijane i dok sam se ja dobro zabavljao.
I nisam nikad osjetio spolnu zelju prema zeni koju ne poznajem bar malo pa je i tu problem. Kome da pridjem takav?

Prije dvije godine mi je pred jutro uletjela zenska na bombonu i bila mi je neugodna. To je zadnje sto mi se tak nesto dogodilo.
Frend ju je odveo doma na kraju.
Nije mi bilo zao ni najmanje, a i tolko sam joj bio napet da je na kraju i frend bio ok.
Ne hvala.

Ja sam zaista vise za malo igre, iscekivanja, ima i Colic pjesmu o tome.
Zove se Sjedni mi u krilo.
Poslusaj ako ti se da.

Taj nacin mi je puno ljepsi i zivotniji.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:40   #83
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ovo da je napisao neki muškarac, rekli bi mu da iz njega pršti frustracija, kompleksi i očaj.

Just sayin....
Jel ti prilazis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:47   #84
Tema za napisati romančić ili 5.

Prilazim bez obzira na uloge jer je to moj karakter. Onaj koji kad ga zanima nešto, za to se i interesira. Ali, opet, s obzirom na uloge-prilazim na "ženski" način

Čak i kako je spomenuto, u slučaju inata. Zapravo, prišla bih baš iz inata. Jer, onaj koji će se inatiti, mada je krajnji cilj želja da mu se priđe, on zapravo uživa u procesu. E pa ja mu, iz inata, ne bih dala taj proces. Zbunio bi se
Što će biti dalje mi je nebitno

Neovisno o tome, dinamika odnosa je potpuno različita u slučaju da započne mojim prilaskom od slučaja njegovog prilaženja.

I to je ono čega moj karakter dok se formirao nije bio svjestan
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:49   #85
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima žena kojima nije problem prvima prić, ali su u manjini.
Vjerovali ili ne, ima muškaraca (ne baš jako malo) kojima je odbojno da žena prva uleće i neće je nužno odjebat, ali će je momentalno diskriminirat u "nije za ništa ozbiljnije jer drolja" ladicu.

Time rečeno, uzrok toga zašto statistički veći broj žena nema tendenciju prilazit prve leži u tisućljetnim indoktrinacijama civilizacija i društava koje su ženama impregnirale u bihevioralni sklop da su ukoliko pridju prve "neispravne" odnosno nečiste, preslobodne, lake, ne vrijedne osvajanja.

Dodajmo pritom i činjenicu da i u životinjskom svijetu je mužjak taj koji osvaja ženku dok mu se ne poda (a što ženka nerijetko više puta odbije dok mu se ne preda) i eto ti kompilacije uzroka ženskom "neprilaženju" muškarcima.

S druge strane, iako žena možda neće prva prić, iskazat svidjanje i počet direktno barit frajera, tražit ga broj i dejt, ona će poslati objektu svoje požude bezbroj signala i znakova da joj se dotični svidja, što muškarcima izoštrenog oka i instikta nikako neće promaknuti.

A takvim muškarcima uglavnom nije ni bitno da li je dama prva prišla. Bitna da je zaiskrilo.
Kako znaš da je njihovo razmišljanje temeljeno na tome a ne na nečem desetom?

S ovim pozivanjem na povijest možeš argumentirati više manje svaki atavizam.

Opet ove usporedbe s životinjama koje su totalno debilne jer kod životinja postoji prevelika raznolikost.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:50   #86
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
U ocima dzentlmena, svaka zena je dama. Razmisli malo o tome.
ne bi islo
ako je netko dobar, ne znaci da je idiot
ali zanimljivo je kako ti nije palo na pamet da je u ocima dame svaki muskarac gentleman
malo bi nesto za nista?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:54   #87
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jel ti prilazis?
Nope.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:54   #88
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Time rečeno, uzrok toga zašto statistički veći broj žena nema tendenciju prilazit prve leži u tisućljetnim indoktrinacijama civilizacija i društava koje su ženama impregnirale u bihevioralni sklop da su ukoliko pridju prve "neispravne" odnosno nečiste, preslobodne, lake, ne vrijedne osvajanja.
zanimljivo je to...
ista ta tisucljetna indoktrinacija te nekako nije natjerala da s eudas za prvog koji je naisao, sjedisu kuci i radas djecu
bas dobro kako ta indoktrinacija, drustveni pritisci i sve kaj se voli nabrajati djeluje samo u slucajevima koji koincidiraju s onim kaj zenama pase
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:58   #89
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nope.
Smeta li ti da zene ne prilaze?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:00   #90
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne bi islo
ako je netko dobar, ne znaci da je idiot
ali zanimljivo je kako ti nije palo na pamet da je u ocima dame svaki muskarac gentleman
malo bi nesto za nista?
Danas ni ne znas smijes li biti gentleman, a i gentlemanstvo je smisljeno u vremenu kada je pica bila skupa roba.

Ja sam gentleman tek kad budemo skupa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:07   #91
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Smeta li ti da zene ne prilaze?
Smeta samo kod onih koje mi se sviđaju
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:10   #92
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Smeta samo kod onih koje mi se sviđaju
A mozda njima smeta sto ti ne prilazis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:16   #93
Po vama žena mora sve.
Kuhati, pospremati, raditi, biti trudna, roditi, brinuti o djeci i još bi trebala prva 'uletavati'.
Kak ne. A što ćete vi raditi? Češati jaja i tražiti novu pivu iz frižidera.
Ako žena i napravi korak, poslije ju zajebavate da vas je uhvatila.
Baš mi je drago da dolazi doba robota koji izgledaju kao ljudi. Više ti neće trebati partner. Kupiš robota i bez brige si. Ionako je sex sa vibratorom super
Night Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:22   #94
Quote:
Night Rain kaže: Pogledaj post
Po vama žena mora sve.
Kuhati, pospremati, raditi, biti trudna, roditi, brinuti o djeci i još bi trebala prva 'uletavati'.
Kak ne. A što ćete vi raditi? Češati jaja i tražiti novu pivu iz frižidera.
Ako žena i napravi korak, poslije ju zajebavate da vas je uhvatila.
Baš mi je drago da dolazi doba robota koji izgledaju kao ljudi. Više ti neće trebati partner. Kupiš robota i bez brige si. Ionako je sex sa vibratorom super
Mozda na krivim mjestima trazis muskarce pa nailazis na takve?

Vise volim zesticu od pive.
Kuhat i spremat znam i sam.

Zena mi ionak treba samo radi romanticnog dijela.
I nisam jedini.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:38   #95
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A mozda njima smeta sto ti ne prilazis?
Vrlo vjerovatno da, zapravo siguran sam, jer je jedna rekla mojem frendu, par mjeseci kasnije, kako je ona htjela bit sa mnom, ali sam ja bio... citiram... pička
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:45   #96
Quote:
iznenad84 kaže: Pogledaj post
Ovo prvo, pa valjda postoje razlike u nacinu prilazenja, naravno da ako zena pridje u stilu "dosla sam se jebat", postoji velika mogucnost da ce zbog toga bit odbijena, ali mislim da podcjenjujes zene, imaju one daleko vise mogucnosti i stila od toga.

Ovo drugo ti je totalna glupost, nema muskaraca tako izostrenog oka i instinkta.
Ovi zaključci potvrdjuju da uopće nisi shvatio/la niti moj post niti moju poantu pa se nema smisla na iste ikako osvrtati.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:47   #97
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerovatno da, zapravo siguran sam, jer je jedna rekla mojem frendu, par mjeseci kasnije, kako je ona htjela bit sa mnom, ali sam ja bio... citiram... pička
Pa ak se znate onda ne moras prilazit vec ju moras znati skuhati, a to nije tak tesko.
Ako voli tvoje drustvo i dobro reagira, onda cekas njen neki znakic, a bit ce ih i u jednom trenu krenes fino u tom smjeru i ako ona prihvati, pretvoris se u bijesnog psa kakav vec i jesi.

I to je to.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:51   #98
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljivo je to...
ista ta tisucljetna indoktrinacija te nekako nije natjerala da s eudas za prvog koji je naisao, sjedisu kuci i radas djecu
bas dobro kako ta indoktrinacija, drustveni pritisci i sve kaj se voli nabrajati djeluje samo u slucajevima koji koincidiraju s onim kaj zenama pase
Kako ne, pa jos i dan danas se u velikom dijelu svijeta zene udaju upravo za prvog koji im naidje/kojeg im odaberu roditelji. To sto zivimo u "urbanoj" sredini i "europskom ozračju" nas ne čini većinom.

Ne kažem da je navedeno dobro ili loše. Nego je tako kako jest i bit će još mnogo vremena. Prvenstveno smo bića vlastitih hormona i spolne razlike još uvijek uvjetuju mnogo toga.

A o tome da se na temi nije preciziralo što to znači "ženski ulet" neću ni počinjat.

Osobno, kad god mi se u životu zadesila prilika da iniciram
konverzaciju sa nekim tko mi se svidja, to bih i napravila, bez zadrške. Ako je to uletanje, uletala sam. Kemija u komunikaciji bi se sama stvorila - ili ne. Na to ionako ne možeš utjecat.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:56   #99
Realno je za ocekivati da ce zena prije pasti na muskarca koji joj je njoj prvi prisao. Iako je mozda na kraju bolji onaj muskarac koji samo ceznutljivo gleda i nista ne poduzima.

Zapravo je to dosta individualno. Neke zene vole osvajati, dok druge vise vole biti osvojene. Pa makar se radilo i o tome tko ce kome prvi pristupiti.
Lara Lorei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:02   #100
A neke žene i muškarci jednostavno idu prirodnim tijekom, pa što se desi, desi se. Nebitno tko kome prvi šta.

Ne mora sve bit PUA, igre moći i ostale fake ass pičke materine.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger