Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 19:23   #21
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Da, to je to, in a nutshell

Al kuzim ja da njemu to jos najbolje ne sjeda, jos uvijek se nada da ce se stvari magicno promijeniti. Nije to nerazumljivo. Najbolje da bookmarka ovu temu i vrati se svako malo na nju kad padne u krizu ili pomisli slucajno da ce stvari mozda postati 'bolje'.
Da, vrlo teško se izvući iz govana kad se gušiš u njima. Emocionalno je sjeban, ali ako nađe neki posao i preokupaciju, može uspjeti. Bar je svjestan koliko je to loše. Najgori je zapravo osjećaj dužnosti i krivice koji veže u takvim situacijama.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:35   #22
Hvala svima,pogotovo Kymatica,TincH,Soul sister.

Mislim da smo više manje sve rekli,bookmark-at ću ovu temu da me podsjeti i nastojati što prije naučiti još neke stvari da budeš "privlačniji" poslodavcima,da se što prije odmaknem.I definitivno,kao što je netko spomenuo,posao bi donio veliku okupaciju,jer bi mogao nešto sa strane raditi i još manje biti doma,jer sada sam previše vezan za kuću pa je još gore.

Sve najbolje svima,i da nam zaista bude bolje,nadam se da ću se sjetiti za godinu dana ove teme,pa da vidimo gdje smo
Noviherceg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:45   #23
Ja se nadam da ces za godinu dana biti daleko od kuce. Sretno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 12:02   #24
Sretno!
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:38   #25
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da ces za godinu dana biti daleko od kuce. Sretno
I ja! Samo da zdravlje bude ok,a pošto jadni ljudi u životu nemaju sreće,i s time imam trenutno problema tako da mi krade ovo dragocjeno vrijeme

Hvala

Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Sretno!
Hvala
Noviherceg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.