Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 19:48   #21
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Neovisno o idiotluku teme: kako bi se to trebalo jače upirati prema nekome tko te jasno i glasno - neće???

Ono, ne jebe lijep nego uporan?
pisem s moba, navikao na komp, nevidim pola...pa ona mu je rekla da ga voli ako sam dobro skuzio, problem je pusenje i povjerenje, a sad ne pusi, ...ja bi trazio priliku, ...nije mala stvar baciti cigare ni dva dana a on je za sada uspio
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 20:01   #22
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Da si izmislio kockanje kao svoj porok, tema bi ti dulje potrajala.
Kockanje, to mi je prvo palo na pemet.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 21:57   #23
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Kažeš i malo si kockao usput? Ajde ti dečko dragi potraži malo stručniju pomoć od foruma jer zvučiš kao pijanici koji ne piju 2 dana pa uvjeravaju ekipu u birtiji da su okrenuli novi list. To ne možeš niti sam niti preko noći.
Bez ljutnje ali ako ti nisi uspjel u necem cem si tezil duze vremena ne znaci da netko drugi ne moze. O cem god da je rijec. Sve je to psiha. Sve je to u glavi. Rodeni smo uglavnom bez mana, sve kaj se kasnije dogodi i kakvi postanemo djelom je do nas i naseg karaktera a djelom do okoline. I ako je moguce uvuc se u nes sam moguce i i izvuc se iz toga. Kaj god da si ti mislis. I je, nudila mi je pomoc, da mi ona pomogne, al ja to nisam prihvaco jer sam mislil da mogu sam..
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 21:59   #24
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
Svaka cast

Pa ako te voli, upri jace malo, sad onda nemate vise probleme, a ako opet zajebes..hebiga
Hvala. Probo sam, al nemam ideja vise. Zajebo opet nebi. Jer velim, vratil sam se na staro. Kad nije bilo problema.
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:01   #25
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
nudila mi je pomoc, da mi ona pomogne, al ja to nisam prihvaco jer sam mislil da mogu sam..
Nudila ti je da ona puši umjesto tebe?

I ti si odbio???
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:04   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Neovisno o idiotluku teme: kako bi se to trebalo jače upirati prema nekome tko te jasno i glasno - neće???

Ono, ne jebe lijep nego uporan?
a ti si jedan jako pametan i bistar tip i u zivotu nerjesivih problema nisi imo niti si se ikad zapito kak nes vratit i popravit jer nikad nis nisi sjebo
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:05   #27
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
Hvala. Probo sam, al nemam ideja vise. Zajebo opet nebi. Jer velim, vratil sam se na staro. Kad nije bilo problema.
ako si ucinio sve sta mozes a ne ide, nema druge nego prihvatiti situaciju, barem si se pobrinuo za sebe kako treba, usiroko gledajuci to je najvaznije
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:10   #28
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nudila ti je da ona puši umjesto tebe?

I ti si odbio???

dada bas mi je to nudila. bravo logicno razmisljanje
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:10   #29
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
a ti si jedan jako pametan i bistar tip
Lagao bih kada bih rekao da je bilo primjedbi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:13   #30
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ako si ucinio sve sta mozes a ne ide, nema druge nego prihvatiti situaciju, barem si se pobrinuo za sebe kako treba, usiroko gledajuci to je najvaznije
Sve kaj mi je palo na pamet, zapravo. Cim mi opet nes padne na pamet probat cu..al trenutno ne znam..znam da mi je napravila u jednu ruku uslugu sa tim jer sam doso k sebi. Nakon duze vremena
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 22:21   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Lagao bih kada bih rekao da je bilo primjedbi.
odlicno, bravo
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 09:46   #32
Ja mislim da je problem bio (bio?) Alkohol ili droga . Rekao si, da od toga "nisi bio svoj". Cigareta ima razne ucinke, ali pusaca ne bih tako opisala.
Od alkohola i droga tesko se "ocistiti" i smatra se da nikad nisi izlijecen, samo zalijecen. Ako ti je bivsa radila s ovisnicima, zna to vrlo dobro.
Nece te htjeti natrag, jer zna sto bi imala.
Osim toga, pogreska ti je, kad si vec otvorio temu, da ces tu naici na ljubezno slaganje sa tvojim stavovima o sebi. Neces.

Sent from T
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:04   #33
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje ali ako ti nisi uspjel u necem cem si tezil duze vremena ne znaci da netko drugi ne moze. O cem god da je rijec. Sve je to psiha. Sve je to u glavi. Rodeni smo uglavnom bez mana, sve kaj se kasnije dogodi i kakvi postanemo djelom je do nas i naseg karaktera a djelom do okoline. I ako je moguce uvuc se u nes sam moguce i i izvuc se iz toga. Kaj god da si ti mislis. I je, nudila mi je pomoc, da mi ona pomogne, al ja to nisam prihvaco jer sam mislil da mogu sam..
Koliko dugo ne pušiš i ne kockaš?

Ne, ja jadan nisam uspio ni u čemu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:09   #34
pokušala sam tvoj razlog s cigaretama shvatiti ozbiljno ali zaista ne mogu
Ma daj, koliko god da je curi smetalo tvoje pušenje to sigurno nije razlog njezinog razočaranja u tebe, radi se o nečem mnogo ozbiljnijem ali si odmah u uvodnom postu rekao da ne želiš govoriti o tome pa pretpostavljam da izmišljaš

Ona je otišla jer si prokockao njezino povjerenje i sve šanse, to što te još voli ne mijenja ništa jer si ti očito uništio njezino povjerenje a ti sam znaš najbolje radi čega...no sigurna sam da nisu cigarete u pitanju
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:16   #35
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je problem bio (bio?) Alkohol ili droga . Rekao si, da od toga "nisi bio svoj". Cigareta ima razne ucinke, ali pusaca ne bih tako opisala.
Od alkohola i droga tesko se "ocistiti" i smatra se da nikad nisi izlijecen, samo zalijecen. Ako ti je bivsa radila s ovisnicima, zna to vrlo dobro.
Nece te htjeti natrag, jer zna sto bi imala.
Osim toga, pogreska ti je, kad si vec otvorio temu, da ces tu naici na ljubezno slaganje sa tvojim stavovima o sebi. Neces.

Sent from T
Alkohol povremeno pijem. Ko vecina ljudi. Droga, prije sam pusil travu cesto, al to je iza mene, pred 3,4 godine. I je, smetalo ju je to, al to ne radim dugo..mogu rec da zapalim jednom godisnje. Imam problem sa kraljeznicom pa sam pokusavo tim ublazit bolove na zadnje, al nije iso, tak da je trave vise nema.
A nisam bil svoj zbog svega tog jer sam joj obecavo da cu se ostavit toga, da mogu, i mogo sam al ne dugo. I onda sam znal izbjegavat provodit vrijeme sa njom, da ju ne povrijedim, al to ju je povrijedilo jos vise. Da nisam pusil ili da sam joj reko da se ne mogu ostavit toga onda bi bil svoj. I svjestan sam da nisam bil dobar u toj vezi i kak sam se ponaso u nekim trenucima ali sad sam doso k sebi i doslo mi je u glavu i ne trazim nikakvo slaganje sa mojim stavovima nego ideju kak curi pokazat da ti je stalo, kak vratit unisteno povjerenje i pokazat promjenu na bolje.
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:21   #36
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Koliko dugo ne pušiš i ne kockaš?

Ne, ja jadan nisam uspio ni u čemu
Nesto vise od mjesec dana. Al vjeruj da uz sve trenutke u tih zadnjih mjesec dana, prije bi pusil duplo u takvim situacijama, sad nisam nijednu. Nit mi pada na pamet sad se zeznut nakon tih mjesec dana.


Nisam mislil da nisi uspjel u nicem nego se to odnosilo na uspjeh u odvikavanju od neke ovisnosti. Krivo sam se izrazil.
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:24   #37
Quote:
salomee kaže: Pogledaj post
pokušala sam tvoj razlog s cigaretama shvatiti ozbiljno ali zaista ne mogu
Ma daj, koliko god da je curi smetalo tvoje pušenje to sigurno nije razlog njezinog razočaranja u tebe, radi se o nečem mnogo ozbiljnijem ali si odmah u uvodnom postu rekao da ne želiš govoriti o tome pa pretpostavljam da izmišljaš

Ona je otišla jer si prokockao njezino povjerenje i sve šanse, to što te još voli ne mijenja ništa jer si ti očito uništio njezino povjerenje a ti sam znaš najbolje radi čega...no sigurna sam da nisu cigarete u pitanju
Tvoj post je odgovor. Zbog takvih razmisljanja nisam htjel napisat o cem se radi. Jer je to mnogima mala i bezvezna stvar. I meni je bila. Pa sam doso do tuda di sam sad. U pitanju je to kaj sam reko. Unistil sam povjerenje i to sam prizno, ponavljam, zanima me kak ga vratit. Nis drugo
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:29   #38
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
Nesto vise od mjesec dana. Al vjeruj da uz sve trenutke u tih zadnjih mjesec dana, prije bi pusil duplo u takvim situacijama, sad nisam nijednu. Nit mi pada na pamet sad se zeznut nakon tih mjesec dana.


Nisam mislil da nisi uspjel u nicem nego se to odnosilo na uspjeh u odvikavanju od neke ovisnosti. Krivo sam se izrazil.
To ti nije nikakvo odvikavanje niti pokazatelj bilo čega. Niti jedna osoba koja radi s ovisnicima ti neće reći da si se odviknuo nakon mjesec dana. Ma ni nakon 5 godina zapravo.

Mislim da ti je napametnije ostaviti curu na miru i pobrinuti se za sebe. Svi smo mi mi. I kad smo super i kad radimo pizdarije. Ti njoj ne pašeš takav kakav jesi. A ista si osoba svih ovih godina.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:51   #39
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
To ti nije nikakvo odvikavanje niti pokazatelj bilo čega. Niti jedna osoba koja radi s ovisnicima ti neće reći da si se odviknuo nakon mjesec dana. Ma ni nakon 5 godina zapravo.

Mislim da ti je napametnije ostaviti curu na miru i pobrinuti se za sebe. Svi smo mi mi. I kad smo super i kad radimo pizdarije. Ti njoj ne pašeš takav kakav jesi. A ista si osoba svih ovih godina.

ne mora mi rec, nitko pa niti jedna takva osoba ne zna kaj se dogodilo u mojoj glavi nakon zadnje svade, di se sve raspalo. Boli me ona stvar kaj je njegov posao kopat to tudoj psihi i uvjerit te Da sam ne mozes i da ti treba pomoc. Iz svih govana u zivotu sam se vadil sam, tak se vadim i iz ovih. Ko tebe pozna ko ti sebe samog? O kome ovisis? Ak je odgovor ti nitko ti nece moc pomoc kak ces moc sam sebi, moze meni na nekakvim savjetovanjima rec kaj hoce al ja sam tolko tvrdoglava osoba da mene to ne dira, jedini nacin je okrenut onu sklopku u glavi, kaj sam napravil. Ja sam mogo tu pricat kak se raspadam psihicki poslje prekida i sve kaj ide uz to al nisam jer to nije bit svega neg sam trazil nacin na koji da pokazem promjenu. Nisam trazil preispitivanje mojih djela, jer sam ih svijestan, nisam trazil pametovanje u vezi mojih mana i poroka jer sam ih svijestan, nego sam trazil savjet za vracanje povjerenja voljene osobe. To ne znam, za ovo drugo sam se snaso.

Nisam ista osoba bil, ne onakva kakvom me upoznala. Sad ponovno jesam. Nisam joj paso kakav sam bil u to vrijeme.
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:56   #40
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
Tvoj post je odgovor. Zbog takvih razmisljanja nisam htjel napisat o cem se radi. Jer je to mnogima mala i bezvezna stvar. I meni je bila. Pa sam doso do tuda di sam sad. U pitanju je to kaj sam reko. Unistil sam povjerenje i to sam prizno, ponavljam, zanima me kak ga vratit. Nis drugo
nisam sigurna da se radi uopće o tome ali OK, ako ti tako kažeš
Zar ti nije palo na pamet da se cura razočarala jer joj neprekidno lažeš?

Osoba koja laže u vezi neke manje stvari će biti sklonija laganju i u vezi krupnijih stvari pa je moguće to ono što je tvoju curu udaljilo od tebe a ne konkretno cigarete
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.