Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 14:29   #1
Manipulator u braku

Dakle, 10 godina braka u kojem se gušim već sada.....
Manipulacijja u svako doba dana , noći... Pola braka me nije doživljavao. i bilo je tu varanja, nalazila sam poruke, izlazio je dosta dugo,dok mene to nije zanimalo. Međutim od jednoga momenta je postao ljubomoran i posesivan jer se netko pojavio u mom životu tko se zainteresirao na način na koji se njemu naravno nije svidio. Sada... je problem što nakon svakodnevne manipulacije, zivkanja na posao i slanja poruka tipa: šta radiš, gjde si sada, jesi li na pauzi.. s kim sjediš.. mene to umara ...živčana sam, ludim.. Netko mi se javio i ponuda za avanturu je bila tu, i ja sam u to upala. On me odmah razotkrio. sad me stalno prati, prijeti imeni i toj osobi kako on kao to nece prosiriti nigdje, ali zato svakodnevno mene provjerava, zove, pregledava mob. i tako. Sex traži stalnoooooo..... Umaram se od toga ..često ga se i bojim da će kad tad postati agresivan. Čim se pobunim protiv njjegove kontrole, rekne mi: E sad ćeš vidit šta ću ti uradit! Sad ću ja okrenut ploču...
Da li se ovo još ikome događalo
__________________
Ponos je izvrsio samoubojstvo, a ljubav puze po podu i plete se u paucinu mojih suza isplakanih nekadasnjih noci..
El Miedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:34   #2
Imate djecu?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:56   #3
Stvarno je lakše voditi takav život nego se razići?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:02   #4
bježi. kratko i jasno. jel ti treba da krene fizičko nasilje?
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:11   #5
Jedno.
i sve to gleda sve te svađe.. i naravno.. ne razumije..kome god kazem o toj ljubomori, kazu mi pa hajde ignoriraj. nije prema tebi agresivan fizicki. ali tko kaze da nece biti jednom.. mozda je bipokarni poremecaj u pitanju.
__________________
Ponos je izvrsio samoubojstvo, a ljubav puze po podu i plete se u paucinu mojih suza isplakanih nekadasnjih noci..
El Miedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:14   #6
sto te drzi da ostajes?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:16   #7
Quote:
El Miedo kaže: Pogledaj post
Jedno.
i sve to gleda sve te svađe.. i naravno.. ne razumije..kome god kazem o toj ljubomori, kazu mi pa hajde ignoriraj. nije prema tebi agresivan fizicki. ali tko kaze da nece biti jednom.. mozda je bipokarni poremecaj u pitanju.
Dakle što je tebi najveći problem u vašem braku?
Neslaganje, svađe, to što te varao, to što si ti njega, nepovjerenje....zašto si ti s njim u braku?
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:19   #8
Prvo se on kurvao i ignorirao te, a sad postao ljubomoran jer si se ti skurvala.
Zvuči k'o obećavajući recept za sretan brak.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:22   #9
Jasno mi je da se moguće udati za pogrešnu osobu , jasno mi je i da se ljubav ugasi ,izblijedi i potroši - no draga moja , nije ni jasno što već 9 godina radiš s njim ,a najmanje mi je jasno što točno želiš od nas ?

imaš što imaš - idi ili ostani - ali budi poštena - a ne jednaka njemu
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:24   #10
Da bi ti sugerirao rastavu, moram znati da li imaš gdje otići s djetetom? Da li si financijski ovisna o mužu? Da li živite u stanu? Ili tvojih? Ili njegovih?

S obzirom na to kako si opisala muža sumnjam da će on spakirat kofere i civilizirano otići...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:51   #11
Samo dodaj jedno slovu u naslovu teme...manipulatorI
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:54   #12
Jesi ti jos u toj vezi sa strane, osjecas li sto za tog novog covjeka ?
Kazes da te muz sada stalno trazi seks, i o tom bi se dalo raspravljati....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:15   #13
Quote:
El Miedo kaže: Pogledaj post
Jedno.
i sve to gleda sve te svađe.. i naravno.. ne razumije..kome god kazem o toj ljubomori, kazu mi pa hajde ignoriraj. nije prema tebi agresivan fizicki. ali tko kaze da nece biti jednom.. mozda je bipokarni poremecaj u pitanju.
Nemoj ignorirat, to nije obična ljubomora.
Radi na tome da sebe i to dijete makneš što prije od njega.
Čini mi se da njegovo ponašanje vrlo lako može prijeći u nešto gore.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:25   #14
Quote:
El Miedo kaže: Pogledaj post
Dakle, 10 godina braka u kojem se gušim već sada.....
Manipulacijja u svako doba dana , noći... Pola braka me nije doživljavao. i bilo je tu varanja, nalazila sam poruke, izlazio je dosta dugo,dok mene to nije zanimalo. Međutim od jednoga momenta je postao ljubomoran i posesivan jer se netko pojavio u mom životu tko se zainteresirao na način na koji se njemu naravno nije svidio. Sada... je problem što nakon svakodnevne manipulacije, zivkanja na posao i slanja poruka tipa: šta radiš, gjde si sada, jesi li na pauzi.. s kim sjediš.. mene to umara ...živčana sam, ludim.. Netko mi se javio i ponuda za avanturu je bila tu, i ja sam u to upala. On me odmah razotkrio. sad me stalno prati, prijeti imeni i toj osobi kako on kao to nece prosiriti nigdje, ali zato svakodnevno mene provjerava, zove, pregledava mob. i tako. Sex traži stalnoooooo..... Umaram se od toga ..često ga se i bojim da će kad tad postati agresivan. Čim se pobunim protiv njjegove kontrole, rekne mi: E sad ćeš vidit šta ću ti uradit! Sad ću ja okrenut ploču...
Da li se ovo još ikome događalo
Ne, ja isuvise postujem sebe, da bih dozvolila da me neko vara deset godina, dok ja na to cutim, pa da se onda ja spustim isto tako nisko da mu uzvratim varanjem. Zivis u paklu i bijes izgubljenu bitku. Sta ce ti to?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:30   #15
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ne, ja isuvise postujem sebe, da bih dozvolila da me neko vara deset godina, dok ja na to cutim, pa da se onda ja spustim isto tako nisko da mu uzvratim varanjem. Zivis u paklu i bijes izgubljenu bitku. Sta ce ti to?
Toksicna veza.
Tko zna sto bi muz pricao da je tu?

Kak god, odlazak je najbolja opcija.
I njemu i njoj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:48   #16
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Kazes da te muz sada stalno trazi seks, i o tom bi se dalo raspravljati....
Mislio čovjek da će ga žena uvijek čekat dok on servisira druge
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:53   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Toksicna veza.
Tko zna sto bi muz pricao da je tu?

Kak god, odlazak je najbolja opcija.
I njemu i njoj.
Pretpostavljam da prica ide otprilike u smjeru da je ona bila zaljubljena i slijepa, njemu je odgovaralo i mogao ju je vijat kako je htio. Ona je patila jer je polako pocela dolaziti pameti kroz godine, a onda je napokon u drugom muskarcu dobila malo paznje, njeznosti ili vec onog sto je njoj trebalo, a muzic se napokon sjetio da ona postoji i prestao ju je dozivljavati tako povrsno kao do tada.
Ali ona se razbudila i vise ga ne gleda zaljubljeno, a onaj drugi, iz nje je iscijedio i svu zelju koja je jos eventualno preostala prema muzu.
I sad su tu di jesu....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:54   #18
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Mislio čovjek da će ga žena uvijek čekat dok on servisira druge
Jedini je problem sto tudje lose ponasanje ne opravdava nase lose ponasanje jer onda postajemo isti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:55   #19
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Mislio čovjek da će ga žena uvijek čekat dok on servisira druge
Ne znam, mislim da se ona njega boji.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:44   #20
Ovo se i ne zove brak nego se dvoje odrasle djece igra tko če komu veče rogove nabiti.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.