Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 14:07   #41
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Ali prvo ljubavnice
Ma simpatično je što nezna s čime se dobro istrljati,skinuti ljagu..cigarete čas gore čas ne gore,bokuna ima pa nema,učinio se kao obična supa a ono sad leži na operacijskom stolu.
Ostaje njemu žena koju voli,imaš pravo,žao je i meni ljubavnice.
Da, postoji razlog
Ljubavnice cesto ni ne znaju cijelu pricu. Nego im se servira kad vec duboko zaglibe I kad je teze otici. Postoji gomila takvih manipulatora. Zao mi je I zakonite, ali ona ga bolje pozna I moze naslutiti takve stvari
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:26   #42
Blago glupon a pametnom on je uvik u pravu, mora bit da umre s osmjehom na licu!
Jadni ti smo mi glupi, mi mora bit da se upisamo u gace...?
Ma neznan ni sam, kaze glupi, natakne slušalice u uši stavi na youbitu neku muziku i upali brusilicu mora zavrsit faturetu a sveta nedilja danas auuuu
Epiphone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:02   #43
Neka si ti nama rekao...nego za manipulirati nije potrebna pamet
Potrebna je za otkriti i za očistiti,što god mislila pod tim.
Pošto je sveta nedilja,daj učini nešto po pitanju toga i posveti se malo.Postani bolji čovjek.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:12   #44
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post



naši stari se nisu toliko jebavali sa strane, jer nije bilo ovoliko dostupnih mehanizama za easy eskapade jednostavno. ni financijskih, ni elektroničkih.
Ne znam bas da nisu a pogotovo ne zbog navedenih razloga. Direktan pristup ljudima beats elektronicku komunikaciju any time.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:30   #45
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Blago glupon a pametnom on je uvik u pravu, mora bit da umre s osmjehom na licu!
Jadni ti smo mi glupi, mi mora bit da se upisamo u gace...?
Ma neznan ni sam, kaze glupi, natakne slušalice u uši stavi na youbitu neku muziku i upali brusilicu mora zavrsit faturetu a sveta nedilja danas auuuu
A nu.. zaglibio si.
Znaš i sam što ti je za napraviti.. ali vjerojatno nećeš.. jer u konačnici imaš dvije žene na izvolite.. i obadvije te obožavaju..

Baš mi te žao.. ma nisam ubrala, je ti ljubavnica udana?
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:32   #46
Quote:
Casidy kaže: Pogledaj post
A nu.. zaglibio si.
Znaš i sam što ti je za napraviti.. ali vjerojatno nećeš.. jer u konačnici imaš dvije žene na izvolite.. i obadvije te obožavaju..

Baš mi te žao.. ma nisam ubrala, je ti ljubavnica udana?
A sigurno je, zato i je toliko slatka i posebna
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:07   #47
Dakle s ljubavnicom san se pozdravio ima vec neko vrime a mislim da cu se i sa zenom nastavin li ovako vrlo brzo. Šta ocu rec onaj prvi post je moje iskustvo i zajebi sta san ucinia netrazin ni oprost ni razumjevanje eto tia san podilit osjecaje koje dovedu do tog i sad ovog stanja...
Epiphone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:18   #48
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Dakle s ljubavnicom san se pozdravio ima vec neko vrime a mislim da cu se i sa zenom nastavin li ovako vrlo brzo. Šta ocu rec onaj prvi post je moje iskustvo i zajebi sta san ucinia netrazin ni oprost ni razumjevanje eto tia san podilit osjecaje koje dovedu do tog i sad ovog stanja...
Proci ce i to stanje, problem je samo sto ti cupkas na mjestu sve ovo vrijeme, a ljudima oko tebe zivot ide i juri. Sad opet treba kupiti kartu za taj vlak i pokusati nadoknaditi kasnjenje.
A ti vjerojatno pocinjes iz pocetka i svi ti izgledaju cudno i strano, pocevsi od samog sebe
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:33   #49
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Dakle s ljubavnicom san se pozdravio ima vec neko vrime a mislim da cu se i sa zenom nastavin li ovako vrlo brzo. Šta ocu rec onaj prvi post je moje iskustvo i zajebi sta san ucinia netrazin ni oprost ni razumjevanje eto tia san podilit osjecaje koje dovedu do tog i sad ovog stanja...
Ok. To je tvoje iskustvo i svakom se dogadja nesto sto nije niti mislio i to je zivot. Nego mi nije jasno, kazes volis i zenu i ljubavnicu, a zasto se ne potrudis onda oko jedne od njih.? Kazes da je ljubavnica otpala, a izgkeda da ce i zena.
Pa nije smak svijeta, ako volis bori se, ali moras znati sto je ono sto ti zapravo zelis.
Bubica ljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:50   #50
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Proci ce i to stanje, problem je samo sto ti cupkas na mjestu sve ovo vrijeme, a ljudima oko tebe zivot ide i juri. Sad opet treba kupiti kartu za taj vlak i pokusati nadoknaditi kasnjenje.
A ti vjerojatno pocinjes iz pocetka i svi ti izgledaju cudno i strano, pocevsi od samog sebe
Baš tako.. vrijeme će staviti stvari na svoje mjesto.. "ljubav" žudnja i čežnja će izblijediti.. samo nemoj igrati ping pong, tu mislim na vraćanje zabranjenog voća u život.
ili neće.. rastaviti se uvijek možeš
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:09   #51
Ne voliš ti ni svoju ženu ni ljubavnicu koja ti služi za ševu.Nemoj misliti da su ljudi na forumu glupi.Da voliš svoju ženu,ljubavnica ne bi nikada ni postojala.Ne bi postojala ni u tvojim maštarijama,jer kada nekoga iskreno voliš onda ćeš učiniti apsolutno sve što je u tvojoj moći da tu osobu nikada na ovakav način ne povrijediš i izdaš.Ne brini , s vremenom ćeš sigurno izgubiti i svoju ženu i svoju ljubavnicu a i žena će ti nakon rastave uzeti i tvoju djecu.Pa ih viđaj kada ti to bude dopušteno.I to samo zato jer si se htio ševiti sa tamo nekom nebitnom ženskom.Izgubit ćeš ono što je najvjrijednije u životu ,svoju obitelj.Čestitam

Zadnje uređivanje VOLIM-LUMINIZE : 21.01.2018. at 18:10. Reason: tipfeler
VOLIM-LUMINIZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:10   #52
Quote:
Casidy kaže: Pogledaj post
Baš tako.. vrijeme će staviti stvari na svoje mjesto.. "ljubav" žudnja i čežnja će izblijediti.. samo nemoj igrati ping pong, tu mislim na vraćanje zabranjenog voća u život.
ili neće.. rastaviti se uvijek možeš
Ma kakva rastava, poslozit ce on sebe i krenuti dalje. Sad nek pregrmi malo taj kaos u glavi i bit ce to dobro. Probao je, opekao se i idemo dalje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:34   #53
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma kakva rastava, poslozit ce on sebe i krenuti dalje. Sad nek pregrmi malo taj kaos u glavi i bit ce to dobro. Probao je, opekao se i idemo dalje.
Ma naravno.. ovo je najizgledniji scenarij.

Autore.. samo pametno i polako
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:42   #54
Quote:
VOLIM-LUMINIZE kaže: Pogledaj post
Ne voliš ti ni svoju ženu ni ljubavnicu koja ti služi za ševu.Nemoj misliti da su ljudi na forumu glupi.Da voliš svoju ženu,ljubavnica ne bi nikada ni postojala.Ne bi postojala ni u tvojim maštarijama,jer kada nekoga iskreno voliš onda ćeš učiniti apsolutno sve što je u tvojoj moći da tu osobu nikada na ovakav način ne povrijediš i izdaš.Ne brini , s vremenom ćeš sigurno izgubiti i svoju ženu i svoju ljubavnicu a i žena će ti nakon rastave uzeti i tvoju djecu.Pa ih viđaj kada ti to bude dopušteno.I to samo zato jer si se htio ševiti sa tamo nekom nebitnom ženskom.Izgubit ćeš ono što je najvjrijednije u životu ,svoju obitelj.Čestitam
Po ovom tvom upisu brakova gotovo da i ne bi bilo. Na zalost, ovo je danasnja realnost. Ljudi kroz zivot produ svakojake bure i ostanu zajedno. Nek je ovo najvece zlo sto im se moglo dogoditi i bit ce sve pet. Samo sada pamet u glavu i pomalo naprijed kao sto je Casidy rekla.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:00   #55
bla bla bla... pa dobro sta je ovo sad sto napadate couka
neka baci kamen prvi koji neb nataka... kako ono ide
svi neki cistunci, sto se nije neka javila dab i ona tako, ma ni slucajno da neb mozda, pa to je odvratno,kako samo moze ...
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:19   #56
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
bla bla bla... pa dobro sta je ovo sad sto napadate couka
neka baci kamen prvi koji neb nataka... kako ono ide
svi neki cistunci, sto se nije neka javila dab i ona tako, ma ni slucajno da neb mozda, pa to je odvratno,kako samo moze ...
A sta ces kad su samo zene na temi
Strasni i prestrasni sud
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:06   #57
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Moj susjed, 71 godina odselio ljubavnici. I to negdje dalje na selo. Ostavio ženu, troje odrasle djece i unuke. Svi su po etažama živjeli čoporativno.

Uglavnom, ono što jefascinantno je to što je njegova žena sve obavljala, fakat sam mislila da je morti dementan. Kad čovjek našo ljubu prek interneta i veli da mu nikad ljepše nije bilo
Nije čudo što je otišao, i ja bih na njegovom mjestu.
Žena se posvetila unučadima i djeci a njega zapostavila.
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:00   #58
Izdajice su mi bas mrski tip ljudi.
partneri drugog reda, oni kojima nista nije sveto i jos k tome sebicni.




Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:00   #59
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
a bog je uzalut stvorio nove plodove? tko se to od nas civiliziranih sjetio da ih ne konzumiramo? brak je samo u korist zene. i blago onoj koja se dobro uda
Blago onom tko odgovornost za svoje postupke svali na boga.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:45   #60
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Dakle s ljubavnicom san se pozdravio ima vec neko vrime a mislim da cu se i sa zenom nastavin li ovako vrlo brzo. Šta ocu rec onaj prvi post je moje iskustvo i zajebi sta san ucinia netrazin ni oprost ni razumjevanje eto tia san podilit osjecaje koje dovedu do tog i sad ovog stanja...
Ti bi upozorio jadne muzeke kojima je dosadno u braku

A ja bih tvoje postove stavila kao upozorenje svim usamljenim zenama koje su na putu da uplove u kategoriju "LJUBAVNICA": Bjezite od ozenjenih koliko vas noge nose !!!

Volis ti k*ca svoga najvise, uglavnom ni jednu ni drugu... Samo malo pumpas ego dok ti ljuba pumpa pimpeka
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.