Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 00:18   #7021
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
Super za tebe,
Je. Bas dugo nisam na takvoj cugi bila
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Miriše na ljepak za srce. Odnosno, ono što je od njega ostalo....
Que?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 19.02.2018., 00:25   #7022
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
I ja kažem, najbolje sam sa sobom na kauču,
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...oose-decor.jpg

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi organizirati CSI: US i otkrit koji kreten nije platio.
Druženje u nekom kafiću di moraš doći na šank i odmah platiti. Tak da ak želiš besplatno piće moraš dati guze.

Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Que?
Pločice na zidu tvoga srca su popucale i sada trebaš kvalitetno ljepilo da to obnoviš. Tak sam ja to shvatio.
Zek0slav is offline  
Old 19.02.2018., 00:31   #7023
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Pločice na zidu tvoga srca su popucale i sada trebaš kvalitetno ljepilo da to obnoviš. Tak sam ja to shvatio.
Da, i ja sam to pomislila. Ali ne radi se o tome, vec o pocetku potencijalnog divnog prijateljstva
Pobogu, pricamo o US-ovcu ipak
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 19.02.2018., 00:35   #7024
Kad si napomenula da ti je platio skupo piće mislio sam da se tu očekuje nešto više.
Ali onda si uzela uber doma umjesto da te on vozi pa nisam bio siguran.

A ti nisi usovka?
Zek0slav is offline  
Old 19.02.2018., 00:35   #7025
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 19.02.2018., 00:41   #7026
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Kad si napomenula da ti je platio skupo piće mislio sam da se tu očekuje nešto više.
Ali onda si uzela uber doma umjesto da te on vozi pa nisam bio siguran.

A ti nisi usovka?
Ma kakvi. Savrsen gentleman

Pa jesam! Zato i kazem. Sve vise od prijateljstva bio bi oksimoron
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 19.02.2018., 01:36   #7027
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Druženje u nekom kafiću di moraš doći na šank i odmah platiti. Tak da ak želiš besplatno piće moraš dati guze.
Ah, moju guzu su isprepipkali, pa nikakve koristi od toga.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.02.2018., 01:59   #7028
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ma kakvi. Savrsen gentleman

Pa jesam! Zato i kazem. Sve vise od prijateljstva bio bi oksimoron
Ma... papak.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Old 19.02.2018., 08:00   #7029
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A meni vjeruješ ? Zanimljivo

Naravno da ti vjerujem.





Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Old 19.02.2018., 08:18   #7030
Jutro i pozdrav svima a najvise mr. Tapaču
the33 is offline  
Old 19.02.2018., 08:18   #7031
Push up grudnjake treba zakonom zabraniti...
vknez is offline  
Old 19.02.2018., 08:24   #7032
Jutro

Danas divan proljetni dan Probudile me tene, stresle (zimsku) prašinu sa sebe i rekle: "Diž'se ljenčino, idemo trčat'!"

I bili. I bilo super

Nego, ko nije platio cugu? Jel se s Alisom neš (obećavajuće) događa? I zaš su push up grudnjaci opasni? Po koga, jel?
seamless is offline  
Old 19.02.2018., 08:30   #7033


Izgleda da nas čeka prava zima, s puno snijega i niskim temperaturama, barem po onome što kažu na prognozi.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 19.02.2018., 08:31   #7034
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Jutro

Danas divan proljetni dan Probudile me tene, stresle (zimsku) prašinu sa sebe i rekle: "Diž'se ljenčino, idemo trčat'!"

I bili. I bilo super

Nego, ko nije platio cugu? Jel se s Alisom neš (obećavajuće) događa? I zaš su push up grudnjaci opasni? Po koga, jel?
Jutro I tebi!
S Alisom je uvijek obecavajuce
Ali ne u tom smislu u kojem ti mislis vjerojatno
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 19.02.2018., 08:32   #7035
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Jutro

Danas divan proljetni dan Probudile me tene, stresle (zimsku) prašinu sa sebe i rekle: "Diž'se ljenčino, idemo trčat'!"

I bili. I bilo super

Nego, ko nije platio cugu? Jel se s Alisom neš (obećavajuće) događa? I zaš su push up grudnjaci opasni? Po koga, jel?
Jutro

Gdje je to divan proljetni dan?


Push up grudnjaci su ono sto bi u prodaji rekli - zavaravajuca ponuda

Po pitanju neplacanja, stvarno nemam rijeci.
Razumijem da se netko napije i ode da ne zna nista, a kamoli jel platio cugu. No svjesno otici bez placanja je bas podlo. I stavi organizatora u poprilicno neugodnu situaciju. Stvarno cemo doci do toga da ce svaki svoju narudzbu placati odmah kad dode jer ovo je pravi bezobrazluk.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 19.02.2018., 08:35   #7036
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post


Izgleda da nas čeka prava zima, s puno snijega i niskim temperaturama, barem po onome što kažu na prognozi.
jutro

sudeci po prognozama do sad, zatrpani smo s jedno 6 metara snijega, a temperature su bar -30 na suncan dan
ZgSash is offline  
Old 19.02.2018., 08:36   #7037
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post


Izgleda da nas čeka prava zima, s puno snijega i niskim temperaturama, barem po onome što kažu na prognozi.
Nemaju pojma
seamless is offline  
Old 19.02.2018., 08:38   #7038
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jutro I tebi!
S Alisom je uvijek obecavajuce
Ali ne u tom smislu u kojem ti mislis vjerojatno
Ne, a?

Ajoj, a ja već smislila kojekakve (super) romantične scenarije koje bih rado da se (i) meni dogode
seamless is offline  
Old 19.02.2018., 08:40   #7039
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Jutro

Gdje je to divan proljetni dan?


Ne znam, ali kod mene nije.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jutro

sudeci po prognozama do sad, zatrpani smo s jedno 6 metara snijega, a temperature su bar -30 na suncan dan
Istina, ponekad ne treba vjerovati jer puno puta kažu krivo, ali vidjet ćemo.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 19.02.2018., 08:42   #7040
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Jutro

...

Po pitanju neplacanja, stvarno nemam rijeci.
Razumijem da se netko napije i ode da ne zna nista, a kamoli jel platio cugu. No svjesno otici bez placanja je bas podlo. I stavi organizatora u poprilicno neugodnu situaciju. Stvarno cemo doci do toga da ce svaki svoju narudzbu placati odmah kad dode jer ovo je pravi bezobrazluk.
Jos uvijek cekam Ingwara i Oblomira da potvrde da sam ostavila novce za svoj dio.
Bez obzira sto se Zeko samo salio. Ostavlja mi gadan okus ta sala, tim vise, sto sam vise puta i sama dodavala lovu da platimo racun na kraju.

Sent using T
Riona is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.