Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 09:57   #101
Quote:
X-ecutioner kaže: Pogledaj post
https://www.njuskalo.hr/novi-auti/ni...oglas-24662566

Evo link, valjda štima. Nema maglenke i alu felge od ovog što vidim na slici što mi osobno nimalo ne smeta. Na svom figurativno niti ne znam gdje se pale maglenke.
Malo mi je neobičan popust od čak 25 000kn, ne znam jel se to odnosi samo na ovu kuću il...
Mozda je testno jer ne vidim gdje pisu km. A i godina je 2017 pa ga se valjda zele rijesiti. No odlican popust.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:18   #102
Bome, nove Micre izgledaju opasno...

Zanimljivo kako nema više baš "ženskih" auta. Recimo Micra je nekoć bila takva da si na one okrugle farove mogao nakeljiti velike umjetne trepavice i izgledala bi kao da je ispala iz nekog Disney crtića.

_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:52   #103
To se zove "izbaciti novi model", svaka čast. Čak su možda trebali ići s novim nazivom modela, da se riješe aure "ženskog" automobila.
X-ecutioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:40   #104
Seat Ibiza dilema

Dvoumim se između Ibize 1.0 TSI (115 Ks, FR oprema) i 1.5 TSI EVO (150 Ks, FR oprema). Razlika u cijeni je 12000 kuna. Na ljeto bih auto naručivao. Još nisam bio u salonu - cijene su sa konfiguratora. Vozim se uglavnom po gradu.
tihand is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:54   #105
Quote:
tihand kaže: Pogledaj post
Dvoumim se između Ibize 1.0 TSI (115 Ks, FR oprema) i 1.5 TSI EVO (150 Ks, FR oprema). Razlika u cijeni je 12000 kuna. Na ljeto bih auto naručivao. Još nisam bio u salonu - cijene su sa konfiguratora. Vozim se uglavnom po gradu.
Ja obicno sugeriram neke realnije okvire ovdje na forumu, ali ak kupujes FR onda uzmi i 1.5 TSI pa imas i motor i sve komplet. J*ebes 12 soma kuna za takvu razliku. Iskreno.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:31   #106
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A ti konkretno znas sto sam i koliko sam ja vozio i probao? Terenac koji svakih par tjedana mjenja drzavu gdje jest sto ukljucuje i aute.

A dajem savjete na temama gdje se to pita. Kao sto daju i drugi. Sto je i svrha razno raznih tema gdje ljudi pitaju sto ne znaju da im drugi kazu. A onaj tko sve zna ili misli da zna nece otvoriti temu, zar ne? Pa ako ti moji upisi smetaju slobodno ih ignoriraj. I sto fali Daciji? Pouzdan auto, solidne opreme za klasu i prihvatljive cijene. Cemu davat 50% vise para? Tako da "a vozis Daciu" mozda kod tebe ima posprdan ucinak jer bilo koja nova Dacia je gro puta bolja od isluzene rage iz uvoza.

I ako cemo kod VAG-a trenutno je Fabia u usporedbi sa Ibizom ili Polom losija kupnja. Za te pare je bolje uzet Ibizu jer dobijes puno vise. I 75KS atmo motor je kurac u odnosu na 1.0 TSI od 95KS. Pa citaj malo sto sam napisao i ti i on.
Eto to je to o cemu ja govorim procitao dva primjerka autokluba i odmah je magistar! Taj tvoj nastup je nastup covjeka koji sve zna! A koji ti to terenac vozis? A hvalis daciu a auto koji su puno bolji od dacie blatis ih i podcjenjujes!
Lavst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:55   #107
Kolega, čovjek je obišao pola svijeta, ne priča ti bzvz.

Inače, terenac u ovom kontekstu znači terenski radnik...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 01:01   #108
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Kolega, čovjek je obišao pola svijeta, ne priča ti bzvz.

Inače, terenac u ovom kontekstu znači terenski radnik...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
A sto je s onima sto su obisli citav svijet?
Lavst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 01:17   #109
Quote:
Lavst kaže: Pogledaj post
Pitam sto ti vozis? Nijedno auto ti ne vrijedi!
Quote:
Lavst kaže: Pogledaj post
Dao sam temu tu uopce negovorim o nikakvom 1.0 mpi ili tsi nego pitam sto ti vozis? Zasto pljujes po automobilima koji naprave po 300000 km a tebi oni nevrijede!
Quote:
Lavst kaže: Pogledaj post
Eto to je to o cemu ja govorim procitao dva primjerka autokluba i odmah je magistar! Taj tvoj nastup je nastup covjeka koji sve zna! A koji ti to terenac vozis? A hvalis daciu a auto koji su puno bolji od dacie blatis ih i podcjenjujes!
Quote:
Lavst kaže: Pogledaj post
A sto je s onima sto su obisli citav svijet?
Kolega,

Tvoja zadnja 4 posta ničemu ne pridonose temu već prozivanju kolege E2S. Stoga, ako imaš neki problem s njim, molim te to raspravi preko PM. Malo sam puštao jer posvuda nekad odemo malo u off, al svakako je ova 4 i više nego previše.

Svaki daljnji post na tu temu će bit kartoniran.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:29   #110
Quote:
tihand kaže: Pogledaj post
Dvoumim se između Ibize 1.0 TSI (115 Ks, FR oprema) i 1.5 TSI EVO (150 Ks, FR oprema). Razlika u cijeni je 12000 kuna. Na ljeto bih auto naručivao. Još nisam bio u salonu - cijene su sa konfiguratora. Vozim se uglavnom po gradu.
Za po gradu je dovoljan i 1.0 95 ks, a ovu razliku nije problem spiskati na dodatnu opremu (npr. zimske kotače + akcijski fr paket). Tako da, osim ako novci nisu problem, a da nisu ne bi ovdje pitao , možda je bolje ići na manji motor.
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 00:21   #111
Bok svima! Evo neki dan sam imao nekog posla po gradu pa sam se vozikao sa fabiom u popodnevnim satima. Baš je bio gušt. Tome je najviše kumovao odličan rad mijenjača. Ono što sam ja prije trkeljao o istom u jednom testu od autoexpresa su jednostavno napisali "mijenjač je superlagan ali neprecizan". Fabia je inače završila na trećem mjestu poslije fieste i ibize ali su stavili opasku "još uvijek nevjerojatno dobra za voziti".
buli6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 17:03   #112
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A segment je manje vise na izdisaju. Sto imamo? Twingo koji se skoro pa i ne prodaje jer su totalno fulali filozofiju Twinga. Pa Fiat 500 koji je sminkerski samo. Toyota Agyo gdje za slicne pare dobijes ozbiljniji Yaris a nije da je drasticno manji. I VW up! kojeg vidis cesto sa DA regama dakle firme sekretaricama za odlazak u Finu, Postu i za nekog servisera da ide po gradu. Ako sam kojeg zaboravio - nemojte me opet napast. Nego nadopisite sami.
Hyundai i10, Kia Picanto, Spark, ostatak “abortus trojca”, Opel Karl....
Ne bih bas rekao da je A segment na izdisaju, prije bi se to moglo reci za B segment čiji se pripadnici svojski trude ugurati u segment iznad. Od klaustrofobičnog Clia koji je odavno pozamašnih dimenzija, Pola koji je sam konkurencija aktualnom Golfu, komotnog i20 bla,bla...Pravi predstavnici svog segmenta - gradske klase su novi Swift i Toyota yaris, ostali i nisu vise neki mališani. Sto se yarisa tiče , solidno opremljeni trend s 1.5 motorom je cca 10 kkn skuplji od solidnog ayga, ali jebatga ima 30 cm viska i to nekome smeta.
Ja bas ciljam na nešto iz A segmenta jer mi bas tako treba pa makar platio skuplje od B segmenta. Zato i postoje takvi autići. I prodaju se, i to solidno.
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 06:43   #113
Quote:
DrAqua kaže: Pogledaj post
Hyundai i10, Kia Picanto, Spark, ostatak “abortus trojca”, Opel Karl....
Ne bih bas rekao da je A segment na izdisaju, prije bi se to moglo reci za B segment čiji se pripadnici svojski trude ugurati u segment iznad. Od klaustrofobičnog Clia koji je odavno pozamašnih dimenzija, Pola koji je sam konkurencija aktualnom Golfu, komotnog i20 bla,bla...Pravi predstavnici svog segmenta - gradske klase su novi Swift i Toyota yaris, ostali i nisu vise neki mališani. Sto se yarisa tiče , solidno opremljeni trend s 1.5 motorom je cca 10 kkn skuplji od solidnog ayga, ali jebatga ima 30 cm viska i to nekome smeta.
Ja bas ciljam na nešto iz A segmenta jer mi bas tako treba pa makar platio skuplje od B segmenta. Zato i postoje takvi autići. I prodaju se, i to solidno.
Pa prodaju se inace ne bi bili na trzistu. No ne bih bas rekao solidno vs B segment. Naime kod nas ljudi vecinom imaju lovu za 1 auto; sa B segmentom mozes po gradu a mozes i na more tih 1x godisnje sto raja ide. Dok si sa A segmentom prilicno ogranicen za obiteljsku polivalentnost. A love za dva auta recimo nemas.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 07:53   #114
I u tom je slučaju dilema između B ili C segmenta, ne A ili B.
X-ecutioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 08:22   #115
Quote:
X-ecutioner kaže: Pogledaj post
I u tom je slučaju dilema između B ili C segmenta, ne A ili B.
Ako je A segment 80-90 tisuca kuna, B segment 90-100 tisuca kuna a C segment 130-150 tisuca kuna onda bas nema velike dileme ako radis kod nekog za HR placu. Jerbo je C segment 30-40% skuplji. A netko to treba platiti.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:29   #116
Osim što to nije istina jer c segment kreće ispod 110kkn.
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:35   #117
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa prodaju se inace ne bi bili na trzistu. No ne bih bas rekao solidno vs B segment. Naime kod nas ljudi vecinom imaju lovu za 1 auto; sa B segmentom mozes po gradu a mozes i na more tih 1x godisnje sto raja ide. Dok si sa A segmentom prilicno ogranicen za obiteljsku polivalentnost. A love za dva auta recimo nemas.
U tome i je poanta. Ne vidim smisao u B segmentu koji se gura cjenovno u kompaktnu klasu. Pogotovo za one koji imaju lovu za jedan auto. S druge strane, ako ima ulogu drugog auta u obitelji A segment je bolji izbor.
A segment se drži oko 3.5 m i uopće nemaju tendenciju rasta u duljinu. Niti da budu jedini auto u obitelji.
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:37   #118
Hyundai i20 5 vrata,početna cijena 12.300 eura
i20 3 vrata,početna cijena 18.200 eura

s njemačkog konfiguratora
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:39   #119
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
Osim što to nije istina jer c segment kreće ispod 110kkn.
Plus što prosječni primjerci s ne pretjeranom opremom i motorizacijom tek kreću iznad 100 kkn. Čast iznimkama.
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:40   #120
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Hyundai i20 5 vrata,početna cijena 12.300 eura
i20 3 vrata,početna cijena 18.200 eura

s njemačkog konfiguratora
U nas je akcija style modela za 85 tkn. Nije to loša kupnja za one kojima igra ulogu (kakvu takvu) jedinog automobila u obitelji a raspolažu s toliko love za novi auto.
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.