Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 10:19   #21
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Kod mene u gradu, jedan lik doveo i oženio Ukrajinku, ne čistokrvnu, onako svijetlog tena, nego ovako
https://1.bp.blogspot.com/-oOXQD-9za...model%2Bdj.jpg

Uglavnom, preko noći je postao lik s najlepšom ženom u gradu
Čisto, kao zrnce za razgovor uz kavu. Čini mi se da ja Kazakica, jedna od prvih dejt poznastava mi je bila isto Kazakica, Hrvatica. Kazahstan, iz ne znam kojih razloga ( mislim da ja Kazahstan a ne Uzbekistan) ima dosta , ili je imao, europskih manjina, dakle ono češka, njemačka, slovačka sela tamo i vice versa. Nakon raspada USSRa dosta zemalja povuklo je svoje , iako otuđene, manjine otamo, kao mi Janjevce.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:23   #22
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pametan mladić! Znam i ja jednoga mornara koji je to napravil. I ja sam razmišljal ali strah me da me ne ostavi kada joj nabavim papire i nađe si nekog lepšega.
Pa šta.... Za jedan časak radosti....


https://www.youtube.com/watch?v=5U4_F02zWTY
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:36   #23
Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Pa šta.... Za jedan časak radosti....


https://www.youtube.com/watch?v=5U4_F02zWTY
Pa za to onda bolje rentat neku prijateljicu noći. Jedino kad bi mogao se nekako osigurati da me ne smije napustiti. Samo ne znam jel to legalo? Postoji li recimo takav ugovor da ako me ostavi zbog plavog,plečatog i visokog muškarca da odmah bude deportirana! No bojim se kad jednom dobi papire gotovo je!
No u načelu tvoja ideja uopće nije loša.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:48   #24
Mislim da predbračni ugovor ne regulira gubitak državljanstva, no niti ono se ne stječe samo tako, pa nečeš uvozit srpskog mafijaša, oni dobiju domovnicu odma
Trebala bi se pacati u romantičnoj vezi dosta godina... Možda sam u krivu....

Što se prijateljica noći tiče nisam ekspert i da mi se oće potrošiti 1000 eura na dotičnu , mislim da bih bio u brdo problema,pa i ako maknemo one moralne sa strane.

Koliko sam upućen i tu se razvilo specifično, možemo reći subkulturno tržište, osobito na Kubi, u Keniji i u zapadnim zemljama.... Dakle neka vrsta sponzorstva ( nem a veze sa sponzorušama), pa sve do Girfriend experienece. Nisam čuo da su takve finese prisutne i u nas.

Kod nas il je kurva il sponzoruša, nema sredine, barem ja tako mislim.

Za Kubu i Keniju zanm iz bližeg iskustva, Hrvata koji tamo imaju "djevojke".
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:48   #25
Tema se pretvorila iz seksanja u nejebicu, iz nejebice u ocaj.

Za ocajnike: https://www.russianbrides.com/, http://www.bridesofukraine.com/

Fuj.


Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Što se prijateljica noći tiče nisam ekspert i da mi se oće potrošiti 1000 eura na dotičnu , mislim da bih bio u brdo problema, manimo oine moralne sa strane.
1000€ ako ciljas na HRV estradu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:52   #26
Pa da, Kuba, jedino skupo i daleko brate....

Dakle Havana i Budva, dosadašnja dva prijedloga
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:54   #27
Usamljenost, nejebica, očaj; sve su to prsti jedne ruke, ruke momaka sa pilane života
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:55   #28
Ma meni je problem te garancije samo! Jebeno je to. Ja potrošim na prijevoz. Platim papire. A tu imaš brda za plačat. Socijalno osiguranje košta pun kurac. Pa porezi raznorazni. Pa smještaj. Hrana. Moraš biti dost dobro potkovan da bi to sve mogel isfinancirat. I onda te ostavi zbog nekog Željka iz Kutine! Preveliki mi je to rizik.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:59   #29
Josuha, mislim da se varaš u nečem, a to je Željko iz Kutine..... Italija, Njemačka, Skandinavija, mislim da je to krajnji cilj. Britanije je nažalost otpala.
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:01   #30
Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Josuha, mislim da se varaš u nečem, a to je Željko iz Kutine..... Italija, Njemačka, Skandinavija, mislim da je to krajnji cilj. Britanije je nažalost otpala.
Ma nije! I mi smo nekima New York! Kaj ti je! Kutina je za moju Mishu san snova!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:02   #31
Cek, jel ti stvarno razmisljas uvest zenu za brak/vezu/whateverthefuck?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:04   #32
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cek, jel ti stvarno razmisljas uvest zenu za brak/vezu/whateverthefuck?
Pa svaki pravi usofac bi morao dobro razmisliti o tome svake godine krajem prvog i početkom drugog mjeseca kad je osamljenička depra na najvišem stupnju alergijske ljestvice samoće! Kaj ti ne razmišljaš na takav način?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:09   #33
Inače znam Kutinu, a ovako sazno za Željka i Mishu.... Šta ti je otuđenost.... No Željko je uvijek znao poso
bardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:30   #34
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cek, jel ti stvarno razmisljas uvest zenu za brak/vezu/whateverthefuck?
znam nekoliko takvih slučajeva ovdje kod nas.
u jednom slučaju sam imala direktan kontakt s njom. ruskinja, lijepa i pametna, inače liječnica po struci. došle smo u kontakt igrom slučaja, tražila je neke savjete u fazi razvoda.
uglavnom prema njenim riječima zaljubila se u njega, doselila ovamo, naučila jezik, rodila mu jedno dijete i nakon toga se on ispostavio kao inertan i nasilnik.
i morala se razvesti.
sada je u drugoj vezi i ima svoju firmu, te je u komunikaciji vještija od naših poduzetnika.

neki dan sam igrom slučaja nabasala na toj bivšeg muža joj. puno stariji od nje i puno ružniji, da budem malo zločesta.
uglavnom popušio je kako god izgleda.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:37   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma meni je problem te garancije samo! Jebeno je to. Ja potrošim na prijevoz. Platim papire. A tu imaš brda za plačat. Socijalno osiguranje košta pun kurac. Pa porezi raznorazni. Pa smještaj. Hrana. Moraš biti dost dobro potkovan da bi to sve mogel isfinancirat. I onda te ostavi zbog nekog Željka iz Kutine! Preveliki mi je to rizik.
Ako si potkožen, neće te ostaviti zbog nekog Željka iz Kutine. Varat će te s njim i trošiti tvoje novce.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:38   #36
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
znam nekoliko takvih slučajeva ovdje kod nas.
u jednom slučaju sam imala direktan kontakt s njom. ruskinja, lijepa i pametna, inače liječnica po struci. došle smo u kontakt igrom slučaja, tražila je neke savjete u fazi razvoda.
uglavnom prema njenim riječima zaljubila se u njega, doselila ovamo, naučila jezik, rodila mu jedno dijete i nakon toga se on ispostavio kao inertan i nasilnik.
i morala se razvesti.
sada je u drugoj vezi i ima svoju firmu, te je u komunikaciji vještija od naših poduzetnika.

neki dan sam igrom slučaja nabasala na toj bivšeg muža joj. puno stariji od nje i puno ružniji, da budem malo zločesta.
uglavnom popušio je kako god izgleda.
Uvezena liječnica? Svašta! Pa tko to radi? Kaj se ona ima uvoziti? Pa to je nekaj drugo. To je ljubav između stranca i strankinje koja se dogodila. Mi govorimo o čistoj kupovini.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:39   #37
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Ako si potkožen, neće te ostaviti zbog nekog Željka iz Kutine. Varat će te s njim i trošiti tvoje novce.
Još gore pa da neku bolest dobim. Pa ako sam potkožen onda mogu dobiti takvu i domaću pobogu! Dignul bi kredit naravno kad bi imal neko osiguranje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:43   #38
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Uvezena liječnica? Svašta! Pa tko to radi? Kaj se ona ima uvoziti? Pa to je nekaj drugo. To je ljubav između stranca i strankinje koja se dogodila. Mi govorimo o čistoj kupovini.
ma meni se ovako izvana čini da se on zatelebao, a ona si kupila one way ticket na zapad.
žena stvarno ima kliker. trebao je birati manje pametnu, ako ju je htio zadržati.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:44   #39
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
znam nekoliko takvih slučajeva ovdje kod nas.
u jednom slučaju sam imala direktan kontakt s njom. ruskinja, lijepa i pametna, inače liječnica po struci. došle smo u kontakt igrom slučaja, tražila je neke savjete u fazi razvoda.
uglavnom prema njenim riječima zaljubila se u njega, doselila ovamo, naučila jezik, rodila mu jedno dijete i nakon toga se on ispostavio kao inertan i nasilnik.
i morala se razvesti.
sada je u drugoj vezi i ima svoju firmu, te je u komunikaciji vještija od naših poduzetnika.

neki dan sam igrom slučaja nabasala na toj bivšeg muža joj. puno stariji od nje i puno ružniji, da budem malo zločesta.
uglavnom popušio je kako god izgleda.
Zaljubila se, to je ok.
Ja sam bil u dugogodisnjoj vezi sa cehinjom i malo kracoj vezi sa ruskinjom. Ljudi ko ljudi. Samo kaj ja nisam njih dopeljal u HR nego sam sebe odpeljal u CZ/RU.
Ruskinje su proaktivne.

Ali ovi ovdje pricaju o "kupovini". Dogada se, pogotovo ukrainke, rumunjke... i nema sanse da funkcionira.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:48   #40
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma meni se ovako izvana čini da se on zatelebao, a ona si kupila one way ticket na zapad.
žena stvarno ima kliker. trebao je birati manje pametnu, ako ju je htio zadržati.
Pa tko se ne bi zatelebal u rusku liječnicu?! Naravno da se zatelebal. Pa normalno da je bil glup! Pametne se ne prodaju nakon kaj postanu liječnice pobogu. Ona se jednostavno zaljubila u njega kad je vida more. Nema druge. Ja bi si dopeljal neku sa dalekog istoka kaj nije baš tolko obrazovana pobogu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.