Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 18:16   #201
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
meni je naj fascinantnije bilo kad sam znala gledati Ružine vlogove (nisam pametnijeg posla imala) i kad kaže žurim u školu mislim si WTF izgledaš kao da imaš 30 g, a kažeš da ideš u školu LOL
E meni je Ruza recimo ko Coksa...skicnem ih jer eto ne znam kako je netko rekao ko prometna nesreca, ne zelis gledat al opet gledas
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:23   #202
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Mislim da ima 17. Prije 2 godine (mislim) da je imala 15.
da, u videu sa anom je rekla da ima 17/ ili je ana rekla da rupicka ima 17
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:10   #203
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
a čuj, ima svakakvih spaljotina a taj rock se davno izgubio. jedino što rock održava na životu je rirock, na dark o metal svake godine dolazi sve manje ljudi (a festival star 3-4 godine), klub metalaca se raspao upravo zato jer dotični koji vole kenjat po svemu su noći zapijali na kontu i ispred riječke i onda bi se u 4 sjetili doć kad se zatvaralo, i onda bi ista ekipa otišla na cajke na bivšu arku. nije ti to više što je nekad bilo. sve što je ostalo je rirock i music box na delti sa besplatnim instrukcijama za instrumente, mali rock od kafića koliko se sjećam and that's it. palach se otvara samo za koncerte a i tad je ekipa više vani nego unutra.

a trasha najviše ima po pehlinu, i kod ekipe koja se lovi na acapulco i ostalo.
darkO sad će 5. već što se tiče omjera Zagreb - Rijeka naravno tu su brojke različite ali što se tiče mog žanra/pod-subculture dakle dobar dio curki koje se oblače i šminkaju metalcore/deathcore su baš iz Rijeke dobro to je ekipa koja neće uopće van u Ri nego ostanu doma dok ne bude bolji koncert, a i tada potegnu radije do Zagreba ili van okolo Austrija/Slovenija, na ulici sam vidjela tu i tamo neku tetoviranu šarenokosu curku ali zato frajeri sa pirsevima i plugovima posvuda... nekako mi je uobičajno za obalne gradove da više naginju nekakvom uobičajnom svakodnevnom izgledu


Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/6BHKzCm6btE?t=2m28s

Pazi samo ove izjave našminkanog djeteta.
najjači je prvi komentar ispod videa :


"Sto vise puta ponovis da si na dijeti, to ces pre smrsati...not."
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:15   #204
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
pa ne moraš kuziti, vidim da svatko tu izriče svoje mišljenje pa sam i ja podijelila. Možda sam zaboravila nadodat da mi se to čini jako fejk i iscenirano.

Ne moraš se uzrujavati oko mog replyja. Svatko tu piše sto misli, s nekima se slažeš s nekima ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
meni ta jelena perić doslovno nije ništa posebno. ima kao milijun folovera i jutub kanal, a stalno se sminka identicno i stalno se slika kak ide u kombinacijama, lupam sad napamet al tipa korzet i trenirka ić jest sushi sa svojim "best frendicama" isto ovim "domacim influenserima" za koje ja doslovno nemam pojma od kud su ti ljudi ispali i kog oni influensaju? ona paula šik, koji k je to
nemrem ja to, danas svi žele bit blogeri i jutuberi, ja ne mogu tako internet preozbiljno shvatiti. pogotovo to overshareanje svog života.

otić će i to u vjetar kao i svi trendovi.
Znate koliko ljudi oko mene tak razmislja?

Ali da, slazem se jebiga
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:36   #205
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
btw, mala ganja i muzičku karijeru
Ona je ako se ne varam bila u nekom pjevačkom showu, pa se tako i proslavila s YT kasnije.
Vidjela sam ju na onom prvom JoomBoos partyju (zvali su ju), dosta je, kako bi se reklo, puna sebe.
Ithara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:51   #206
Quote:
Ithara kaže: Pogledaj post
Ona je ako se ne varam bila u nekom pjevačkom showu, pa se tako i proslavila s YT kasnije.
Vidjela sam ju na onom prvom JoomBoos partyju (zvali su ju), dosta je, kako bi se reklo, puna sebe.
Ma i prije pinkovih zvezdica je bila popularna na yt-u...da dosta, malo previse
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:35   #207
Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
tati uploada od pon do petka, dakle 5 videa tjedno
Eto, to je to. Njoj sigurno više nego dovoljno.

Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Znam da je, cak je u jednom videu sam rekao da je kriv za to i da mora prestati s tim ali svejedno ima pametan sadrzaj, sto je rijetkost za danasnji youtube
Ima, ne kažem da nema, sadržaj je oduvijek bio ok. Ako generalno prestane s tim klikbejtanjem, dođem ja opet na subscribe.

Da li netko prati Gothamistu? Meni je pod zadnje baš zapela za oko, jedan od kvalitetnijih kanala o preparativi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZciPy0G2rhM
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:41   #208
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
joj, TM i njen momak, ta hemija izmedju njih ... uzaaaaaaaaas! : D a mozda je momku samo tako snimanje cudno i novo, secam se nekih videa gde mu je rekla kako je ona za njega super ulov i slicno a on samo iskulira. grozno kao da je nasla bilo kakvog momka samo da ode u ameriku : rofl: al definitivno joj je upgrade od proslog
Ajme dobro da nisam jedina skuzila ovo hahah : rofl: Znaci nikakva vibra medju njima, totalna neugodnost, ono tebe bude sram ispred njih dok ih gledas. : D Nema to veze sto su ispred kamere, nego tocno vidis medju njima kao stranci koji su se jucer skompali i odlucili iz samo njima poznatih razloga uci u ljubavne vode i zajednicki zivot. : cerek: I ti njeni komentari koje mu dobacuje, o boze, bas onako primitivno i infantilno. : facepalm:

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ahahahaha, meni je taj novi momak bas nekako drag i simpa, vise mi paše uz njega nego uz bivšeg
a kad smo vec kod TM meni nije jasno kada je ona prosle ili pretprosle god, ko iz p...dala otkaz otisla u ameriku, tamo cijelo ljeto putovala, kupovala make up, pa se vratila na kratko u njemačku radila par mjeseci i onda opet otisla...pa koliko ti para treba za to ne ide mi u glavu?
Je simpa joj je ovaj, ali stvarno nemaju kemije jbg, lol. Nije ni meni jasno ovo sto opisujes i ne bih se ni osvrtala na to niti bih, sto bi se reklo, da virim u tudje novcanike, ali posto ona sama serenda o uspjehu, i prica u videima kako treba da se uziva u zivotu, radite sve sto vam volja, selite se, putujte, mijenjajte zivotne puteve kad god vam se sprdne i slicne spike, onda bih i komentarisala. Jer, yeah grl, a sto ne kazes kako ti to radis kad si vec puna entuzijazma i tako pametnih savjeta. Lako ti je dok si po tudjim grbacama davat otkaze, cas radit cas ne radit, seljakat se, putovat i naslikavat za insta ne bi li je koji brend primjetio, a onda prica sa puno samopouzdanja kako se probija u zivotu. ofskroz. Kad je tak sposobna, sto nije ranije usavrsila inglis i prebacila se preko radne vize u usa, pa da fino bude svoj covjek, ako cemo vec o njenom uspjehu kojeg se ubi propagirajuci, a ne se tovarit rodbini mjesecima, spandzat sa lokalnim usa-balkancem kao karta za povratak i besplatni zivot. O cijenama casova na collegu nje kao non residenta da ne pricam.
Jbg provaljena je i kanal joj je u konstantnom padu. Pretplatnici se sve vise unsubscribe i svi su joj pisali ovakve komentare i kritikovali je, dok im ona prepotentno odgovara hoces malo cokolade. Bas ce tako daleko dogurati.

Nego, onaj Dusan Petrovic je stavio friking konjske veneers zube, aaaa jest neprirodno i prebijelo majcice mila ste vidjele obozavateljice ovog zgodnog decka?

Pratim ja Gothamistu, sjecam se da je nekad prije bila linkana i preporucena i od tada je gledam. Divna, divna!
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:04   #209
samo bih se jos jednom vratila na Tati sto se tice KKW, te stickove za konturiranje su pohvalili svi od reda (Desi Perkins, Jeffrey Star...) i ja stvarno nekako mislim da nju stvarno nije briga sto Kim ili bilo tko drugi misli i da uvijek kaze iskreno sto misli o proizvodima, isto tako ona je veliki fan Tom Forda, a imala je i lose recenzije TF prozivoda... netko je spomenuo kak je stavljala sjenilo crno na skupi tus, ona je poznata po tome da to voli jer zeli da je sve savrseno mat, a isto tako ona cesto hvali stvarno jeftine proizvode i nikad ili gotovo nikad nema ona linkove preko kojih prima proviziju

kad smo kod fejk recenzija, znam da ne otkrivam toplu vodu, ali ove nase jutjuberice s fejk recenzijama su dosadile bogu i vragu, prva IBM koja hvali sve zivo i sve joj je super (vjerojatno je velik utjecaj to i zbog suradnje s testerboxom, but I dont care) pa do Maje kojoj je svaki tekuci puder predobar -.- bas me zanima jel ikome tu od vas dobar maybelline fit me matte + poreless jer svim jutjubericama je najbolji ikad, a meni i hrpi zena/cura oko mene je ocajan
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:07   #210
kad smo već kod klikbejtova u naslovima, meni na jetru ide Stephanie Lange. izletila mi je na instagramu, pogledala sam neki video o tušu za spuštene kapke, zapratila ju i bila mi je ok neko vrijeme dok nije počelo sa thumbnailovima nje sa žestokim aknama po licu i još gorim naslovima. pomalo mi i njen glas počinje ić na živce, vidim kako ću ju otpratit.

zadnji hajp mi je Glam&Gore, pratim ju već neko vrijeme ali u zadnje vrijeme mi je baš odlična.
https://youtu.be/TOdGYZ20oSc
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:30   #211
sad sam tek shvatila da dash (maja) ima vise pretplatnika od IBM, ne bih nikad rekla XD iako je realno, ali nekako sam imala osjecaj da je IBM privukla vise djece pogotovo zbog testera
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:40   #212
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post

zadnji hajp mi je Glam&Gore, pratim ju već neko vrijeme ali u zadnje vrijeme mi je baš odlična.
https://youtu.be/TOdGYZo20oSc

obožavaam godinama

od industrial steampunka do easy everyday back to school izgleda, pretalentirana curka
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:45   #213
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
obožavaam godinama

od industrial steampunka do easy everyday back to school izgleda, pretalentirana curka
totalno.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:04   #214
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post


Je simpa joj je ovaj, ali stvarno nemaju kemije jbg, lol. Nije ni meni jasno ovo sto opisujes i ne bih se ni osvrtala na to niti bih, sto bi se reklo, da virim u tudje novcanike, ali posto ona sama serenda o uspjehu, i prica u videima kako treba da se uziva u zivotu, radite sve sto vam volja, selite se, putujte, mijenjajte zivotne puteve kad god vam se sprdne i slicne spike, onda bih i komentarisala. Jer, yeah grl, a sto ne kazes kako ti to radis kad si vec puna entuzijazma i tako pametnih savjeta. Lako ti je dok si po tudjim grbacama davat otkaze, cas radit cas ne radit, seljakat se, putovat i naslikavat za insta ne bi li je koji brend primjetio, a onda prica sa puno samopouzdanja kako se probija u zivotu. ofskroz. Kad je tak sposobna, sto nije ranije usavrsila inglis i prebacila se preko radne vize u usa, pa da fino bude svoj covjek, ako cemo vec o njenom uspjehu kojeg se ubi propagirajuci, a ne se tovarit rodbini mjesecima, spandzat sa lokalnim usa-balkancem kao karta za povratak i besplatni zivot. O cijenama casova na collegu nje kao non residenta da ne pricam.
Jbg provaljena je i kanal joj je u konstantnom padu. Pretplatnici se sve vise unsubscribe i svi su joj pisali ovakve komentare i kritikovali je, dok im ona prepotentno odgovara hoces malo cokolade. Bas ce tako daleko dogurati.

eeee sve si dobro rekla!
dok je bila u Njemackoj sam ju smatrala radišnom curom, jer sjecam se da je radila u nekoj firmi plus sto je jedno vrijeme radila kod nekog frenda u bircu na pola radnog vremena ili tako nesto i bas mi je bilo woow svaka cast, da bi se na kraju desilo ovo, okej kuzim kad je otisla u ameriku preko ljeta da se malo provede i tako to jer to je bilo odma nakon prekida pa ju kuzim ali ovo sve ostalo nakon tog perioda...nimalo mi nije jasno

bold- omg, ovo uopćeeee nisam vidla??


Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
sad sam tek shvatila da dash (maja) ima vise pretplatnika od IBM, ne bih nikad rekla XD iako je realno, ali nekako sam imala osjecaj da je IBM privukla vise djece pogotovo zbog testera
da da pa cak i Suzana ima vise pretplatnika od nje (sto nikad nebi rekla)
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:25   #215
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Eto, to je to. Njoj sigurno više nego dovoljno.



Ima, ne kažem da nema, sadržaj je oduvijek bio ok. Ako generalno prestane s tim klikbejtanjem, dođem ja opet na subscribe.

Da li netko prati Gothamistu? Meni je pod zadnje baš zapela za oko, jedan od kvalitetnijih kanala o preparativi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZciPy0G2rhM
Ja sam prije gledala Gossa, ali sam unsubscribala baš zbog tih clickbait naslova. Katastrofa su. Ne doživljavam ga ozbiljno zbog tog.

Gothamistu gledam već dugo i odlična je. Tako sve dobro objasni i puno toga sam kupila na njezinu preporuku i niti jednu stvar nisam požalila.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:27   #216
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
...jer sjecam se da je radila u nekoj firmi plus sto je jedno vrijeme radila kod nekog frenda u bircu na pola radnog vremena ili tako nesto...
Onaj bivsi je, dok su bili u vezi, otvorio kafic u njemackoj i nisam shvatila da je radila tu nego mu pripomogla u namjestanju i sve sto ide uz to dok nije pocelo sa radom.
Poslije kad ju je napucao iz stana, otisla u drugi grad kod tetke, dala otkaz jer se ponadala dugoj suradnji sa artdeco brendom ali joj i to propalo pa se onda uvalila la familiji u usa i sad ovom decku.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:50   #217
Gothamistu je divna.

Nego, ovo su sve GMO djeca. Gledala sam to Nyxovo okupljanje, neke djevojcice su 19,20 godina. U moje vrijeme mi nismo tako izgledali, niti priblizno. Ni u skoli ni izvan nje.

Pitanje jedno. Youtuberice se prije sminkanja obavezno trackaju necim. Cime? Prije pudera svi nesto kapaju. Varijante ulja?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:52   #218
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Gothamistu je divna.

Nego, ovo su sve GMO djeca. Gledala sam to Nyxovo okupljanje, neke djevojcice su 19,20 godina. U moje vrijeme mi nismo tako izgledali, niti priblizno. Ni u skoli ni izvan nje.

Pitanje jedno. Youtuberice se prije sminkanja obavezno trackaju necim. Cime? Prije pudera svi nesto kapaju. Varijante ulja?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Meni se cini da je to pocelo s onim Frasalijem. To je kao neki uljni primer.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:54   #219
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Onaj bivsi je, dok su bili u vezi, otvorio kafic u njemackoj i nisam shvatila da je radila tu nego mu pripomogla u namjestanju i sve sto ide uz to dok nije pocelo sa radom.
Poslije kad ju je napucao iz stana, otisla u drugi grad kod tetke, dala otkaz jer se ponadala dugoj suradnji sa artdeco brendom ali joj i to propalo pa se onda uvalila la familiji u usa i sad ovom decku.
to znam da je Luka otvorio birc, ali nedugo prije toga sjecam se je rekla da je nesto sitno radila i kod frenda u bircu

cek, sta nije bila govorila kad je taj drugi posao pocinjala da ce u Artdecou raditi samo par mjeseci? ili sam ja to skrivo skontala

i btw, kako ti to sve znas, te neke detalje
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:49   #220
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Nego, ovo su sve GMO djeca. Gledala sam to Nyxovo okupljanje, neke djevojcice su 19,20 godina. U moje vrijeme mi nismo tako izgledali, niti priblizno. Ni u skoli ni izvan nje.
Napokon da netko nešto pametno prozbori.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.