Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 12:11   #281
Nek ti vidis problem u tome kako netko sam sebe naziva, a ne vidis problem u tome da ti drugoga nazivas morbidnim
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:12   #282
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ta cura treba strucnu pomoc.
+1

prestrašno... i da joj nitko od bližnjih, prijatelja (?) ne može reći da začepi i da se prestane sramotiti.. ne znam...

ovo sa adresom je vrh bio.
znaci zenska je postavila anketu na svoj instagram - želite li adresu ili ne.. bilo je nekih 20-30ak posto za NE.. i kasnije ih je prozivala
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:15   #283
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
zasto bi se referirala na njega? omg. sok i nevjerica. ja se nikad nisam krstila u staljin. morbidne ste


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ne znaš što propuštaš!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:02   #284
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
+1

prestrašno... i da joj nitko od bližnjih, prijatelja (?) ne može reći da začepi i da se prestane sramotiti.. ne znam...

ovo sa adresom je vrh bio.
znaci zenska je postavila anketu na svoj instagram - želite li adresu ili ne.. bilo je nekih 20-30ak posto za NE.. i kasnije ih je prozivala
evo...prosto mi je sad žao što nemam instagram
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:06   #285
ja ga imam samo zato da mi đez ne mora ovom slične bisere stalno screenshotati
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:18   #286
iiiiiiiii Suzy nam je novi video izbacila, food haul, jel to njoj nisu dobro stavljene umjetne trepavice ili mi se samo cini? ne kuzim se u to pa pitam
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:22   #287
rekla je i da ima insajdere svugdje i da joj njena familija šalje skrinšotove s raznih foruma i da se slatko smije svojim hejterima. čoksa, ako dođe ovaj skrinšot do tebe - čao čao zdravo, idem se istrljat micelarnom od glave do pete, možda si i micelarni šampon nabavim
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:46   #288
Quote:
Amethyst Skies kaže: Pogledaj post
rekla je i da ima insajdere svugdje i da joj njena familija šalje skrinšotove s raznih foruma i da se slatko smije svojim hejterima. čoksa, ako dođe ovaj skrinšot do tebe - čao čao zdravo, idem se istrljat micelarnom od glave do pete, možda si i micelarni šampon nabavim


Njoj je svaka reklama dobra.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:00   #289
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ma njoj treba žešće prizemljenje u vidu kolektivnog ignorea.
Slažem se, ja uopce nisam ni gledala njen instagram osim ono jednom kad ste prvi put spomenule i bilo mi je dosta. Jadna djeca kad su im takvi uzori.

sweetkiss ti imas kronični sindrom "odselilasaminamerikaisadsamamerikankaijakosecudim svemuuhrvatskojjerjekodnasinamerikaamerika". Mislim, boli me djon, meni si svejedno draga, ali stvarno radis slona od nicega.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:35   #290
btw ona mi je fora youtuberka https://www.youtube.com/watch?v=8GKI2sYe1CI
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:48   #291
Safiya je odlicna, redovno gledam njene videe.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:57   #292
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Slažem se, ja uopce nisam ni gledala njen instagram osim ono jednom kad ste prvi put spomenule i bilo mi je dosta. Jadna djeca kad su im takvi uzori.

sweetkiss ti imas kronični sindrom "odselilasaminamerikaisadsamamerikankaijakosecudim svemuuhrvatskojjerjekodnasinamerikaamerika". Mislim, boli me djon, meni si svejedno draga, ali stvarno radis slona od nicega.
a zasto se sve sto je moje misljenje pripisuje americi? ja ni kad sam zivjela u hr nisam okolo radila hitlerski salut i pozivala na mrznju. molim da se moja osjetljivost i svijest pripisu meni, a ne tam di samo trenutno zivim.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:02   #293
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Paket micelarne
hahaha zalila sam se kavom sad definitivnooooooooo

Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
btw ona mi je fora youtuberka https://www.youtube.com/watch?v=8GKI2sYe1CI
nju sam unsubala neki dan, bila mi je draga ali brate mili 5 stvari koje sam kupila radi ovoga, 5 stvari koje sam kupila radi onoga, 5 stvari ovdje, 5 stvari ondje ko da gledam WatchMojo sa tim listama
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:15   #294
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
a zasto se sve sto je moje misljenje pripisuje americi? ja ni kad sam zivjela u hr nisam okolo radila hitlerski salut i pozivala na mrznju. molim da se moja osjetljivost i svijest pripisu meni, a ne tam di samo trenutno zivim.
Ja sam to rekla jer me svojim izjavama podsjecas na djeda koji je također odselio u Ameriku i ima slicne izjave kao ti. Vise si se puta dosad cudila svemu i svacemu kao da si odselila prije 180 g, a ne prije deset ili manje (koliko vec). I podsjećas me na amerikance koje upoznam kod muza na brodu, oni se isto svemu tako cude. Zato, eto.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:23   #295
sweetkiss slažem se sa ženama gore, pretjeruješ malo u vezi ovog hitlerizma, nek se naziva cura kako hoće
sama sebe tako oslovljava, nije da propagira ne znam šta.
kod nje je to klasična pojava mladih i nezrelih osoba kojima je kul i fora da ih se uspoređuje s nekim takvim. ako kužiš šta hoću reći: kul je biti diktator, bog i batina, faca itd....
ponavljam, klasično nezrelo ponašanje.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:32   #296
Pliz nastavite o ovom na chat temi ili negdje
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:54   #297
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja sam to rekla jer me svojim izjavama podsjecas na djeda koji je također odselio u Ameriku i ima slicne izjave kao ti. Vise si se puta dosad cudila svemu i svacemu kao da si odselila prije 180 g, a ne prije deset ili manje (koliko vec). I podsjećas me na amerikance koje upoznam kod muza na brodu, oni se isto svemu tako cude. Zato, eto.
Ja poznam hrpu Amera i niti blizu ne razmišljaju svi kao sweetkiss, dapače. Ako bih morala generalizirati iz kruga svojih poznanika, rekla bih da su daleko sličniji njoj i osjetljiviji na takve stvari Kanađani, pa Šveđani, zatim oni koji su otišli u DE i sl... Generalno mi nema smisla to stalno pozivanje na nečiju lokaciju. To je i meni nedavno pokušala pullat neka biserka što je zaključila da je moje mišljenje takvo kakvo je jer dio godine provodim u usa (rofl). Iz nekog misterioznog razloga, izgleda da je isključivo usa tlo jako plodno za povlačenje sličnih paralela i zaključaka. S druge strane, ovdje imamo još socijalno osjetljivih cura koje su nekud odselile, pa ama baš nikad nisam vidjela da je netko njima spomenuo trenutačnu lokaciju kao relevantnu za bilo šta u raspravi (jer i nije relevantna).

No uglavnom sweetkiss, slažem se s curama, niti ja ne vidim problem u tome da netko sebe naziva Hitlerom. Možda je taj netko blesav, možda ima loš smisao za humor, možda se zajebava, možda su u bunaru. Briga me što za sebe govori. Moje mišljenje o dotičnoj osobi je tu potpuno nebitno jer govori o sebi, a ja ne želim kontrolirati nečiju slobodu govora, sve i da mi se ne sviđa što za sebe govori. Puno mi je problematičnije kad se Hitlerom vrlo olako i rado proziva nekog drugog samo zato jer se ne slaže s nečijim (političkim) stavovima, a to je danas opće raširen fenomen. Apsolutno svatko tko se usudi ne složiti s mainstream mišljenjem ima otprilike 95% šansu da ga se iste sekunde proglasi hitlerom/rasistom, a ako je taj netko tko se usuđuje ujedno i dio neke manjine, e tek je onda najebo jer je automatski uncle Tom i izdajica. Mogućnost da dotična osoba jednostavno ima vlastiti mozak koji se ne mora slagati s većinom nije opcija, because racist/hitler/fašist/blablabla.

edit - Prokleta - sori, neću dalje.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:02   #298
Jeste vidjele ovaj video? Charlotte je ugasila filter!!!! Curi se vide borice, porice, i baš je lijepo.

https://www.youtube.com/watch?v=1zKXeSkAgEs&t=251s
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:05   #299
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Jeste vidjele ovaj video? Charlotte je ugasila filter!!!! Curi se vide borice, porice, i baš je lijepo.

https://www.youtube.com/watch?v=1zKXeSkAgEs&t=251s
Jako lijepo, ali sto je s ovim strsecim obrvama koje su u modi? Meni to bas izgleda neprirodno.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 23:14   #300
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jako lijepo, ali sto je s ovim strsecim obrvama koje su u modi? Meni to bas izgleda neprirodno.
Joj ne znam, to sada dosta svi forsaju. I ja volim kad su počešljane prema gore i groomed, to mi je lijepo, ali opet da gornji rub bude položeniji i uredniji.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.