Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 15:44   #1
Zgodna ali neprivlačna

Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:58   #2
sta tebe konkretno muci?
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:02   #3
Pa privlači te ono što te privlači- to nema veze sa realitetom
Ljepota je u oku promatrača
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:09   #4
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
Da li je zbog toga što misliš da nemaš šanse kod zgodnije pa "izmisliš" lošu vibru, da li je jer "društveno" misliš da bi te prema nekakvoj plošnoj logici trebala privlačiti takva, da li je to jer ta cura isijava, da li je to jer svakoga privlači nešto različito, da li je to što te brine što će društvo reći, da li je to što gledaš tuđa očekivanja a sebe ne poznaješ, da li bi se trebao upoznati...

Ali...jednostavno...ne mogu da ne opazim krajičkom oka....kako bi se bez promišljenog razmišljanja upustio u vezu s humorističnom djevojkom propitkujući se istovremeno zašto je to tako
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:12   #5
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
svima se to dešava. pogledaj žene oženjenih muškaraca.

ako pitaš ima li simpatičnih, otvorenih, dragih a lijepih iznad prosjeka cura, ima i tih.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:47   #6
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Da li je zbog toga što misliš da nemaš šanse kod zgodnije pa "izmisliš" lošu vibru, da li je jer "društveno" misliš da bi te prema nekakvoj plošnoj logici trebala privlačiti takva, da li je to jer ta cura isijava, da li je to jer svakoga privlači nešto različito, da li je to što te brine što će društvo reći, da li je to što gledaš tuđa očekivanja a sebe ne poznaješ, da li bi se trebao upoznati...

Ali...jednostavno...ne mogu da ne opazim krajičkom oka....kako bi se bez promišljenog razmišljanja upustio u vezu s humorističnom djevojkom propitkujući se istovremeno zašto je to tako
Bit ću iskren nije to zato što nemam šanse kod zgodnijih, nego mene jednostavno više napaljuju te prosječne cure, ne znam zašto je to tako ni sam sebi ne mogu objasnit Još pogotvo ako je bez šminke onako u trenerci ima moćan stav i spremna na svakave ludosti, mene to strašno pali
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:48   #7
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Bit ću iskren nije to zato što nemam šanse kod zgodnijih, nego mene jednostavno više napaljuju te prosječne cure, ne znam zašto je to tako ni sam sebi ne mogu objasnit Još pogotvo ako je bez šminke onako u trenerci ima moćan stav i spremna na svakave ludosti, mene to strašno pali
Ma, gle, pogledaj onaj drugi dio mog posta, to je važnije
Just let go
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:28   #8
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ali...jednostavno...ne mogu da ne opazim krajičkom oka....kako bi se bez promišljenog razmišljanja upustio u vezu s humorističnom djevojkom propitkujući se istovremeno zašto je to tako
To je zapravo pravilo a ne iznimka. Čovjek je uglavnom nepromišljen, a ljubav ne poznaje ratio.
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:42   #9
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
To je zapravo pravilo a ne iznimka. Čovjek je uglavnom nepromišljen, a ljubav ne poznaje ratio.
A kad sebi to "priznaš", osjetiš+razumski poklopiš, onda se prepustiš-djeluješ.
Što misliš, čemu služi razum kod čovjeka? (nije nikakav sarkazam ili retoričko pitanje ili pitanje kojim ću te navesti na skliski teren)

Usput, ups, mislim da pitam na krivom mjestu
Ali zanimljivo mi je pitanje svakako.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:51   #10
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
A kad sebi to "priznaš", osjetiš+razumski poklopiš, onda se prepustiš-djeluješ.
Što misliš, čemu služi razum kod čovjeka? (nije nikakav sarkazam ili retoričko pitanje ili pitanje kojim ću te navesti na skliski teren)

Usput, ups, mislim da pitam na krivom mjestu
Ali zanimljivo mi je pitanje svakako.
Neka neka, svakoj temi je malo offtopica dobar začin

Ali odgovorit ću u PM malo kasnije, jer me nervira ako nam se netko uplete..
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:54   #11
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Neka neka, svakoj temi je malo offtopica dobar začin

Ali odgovorit ću u PM malo kasnije, jer me nervira ako nam se netko uplete..
Ok...može.

Ali...
Često baš to uplitanje sa strane pomogne još bolje kristalizirati pitanje (odgovor? )

Edit:
Razmišljam o jednoj temi gdje bih uklopila "sva" pitanja koja me zanimaju, ali, nikako povezati...
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:00   #12
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ok...može.

Ali...
Često baš to uplitanje sa strane pomogne još bolje kristalizirati pitanje (odgovor? )
Točno, ali radije ću u PM.

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Edit:
Razmišljam o jednoj temi gdje bih uklopila "sva" pitanja koja me zanimaju, ali, nikako povezati...
To je dobra ideja, prije nego staviš vidi i koji pdf ćeš uzeti. Vidio sam da si na psihologiji o zanimljivim stvarima tipkala..
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:28   #13
Nije sve u ljepoti, sve si sam sebi odgovorio. Nikad mi to nije bio presudni faktor. Karizma, ponasanje, stav, i jos neke karakteristike, mislim jednostavno tebi treba odgovarati. U takvim slucajevima, bih kao i ti, uvijek prednost dao nekoj "manje atraktivnoj". A i bilo je takvih slucajeva u proslosti i kod mene, moje TOP3-veze bile su cure koje ne bih sada rangirao na jednoj skali od 1-10 preko 8.

To ti je samo dokaz da ne gledas povrsinski na djevojke, nego gledas na "kompletni paket", i mislim sa takvim stavom i razmisljanjem, neces pogrijesiti kad budes birao cure sa vezu.
__________________
Grow through what you go through
specific is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:49   #14
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Bit ću iskren nije to zato što nemam šanse kod zgodnijih, nego mene jednostavno više napaljuju te prosječne cure, ne znam zašto je to tako ni sam sebi ne mogu objasnit Još pogotvo ako je bez šminke onako u trenerci ima moćan stav i spremna na svakave ludosti, mene to strašno pali
neke cure ti odgovaraju a neke ne, prestani bzvz dramatizirat., i ganjaj ovu u trenerci
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:10   #15
te prve dvije sigurno nisu ljepše od ove treće, samo su više namontirane. vi muškarci apsolutno ne kužite razliku.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:38   #16
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
Mislim da je to normalno, teško je dati primjer iz privatnog života jer se ljudi ne znaju no evo ovako ako gledamo današnje glumice i manekenke - Emily Ratajkowski mi je primjer stvarno zgodne žene, ali mi kod nje nešto smeta pa mi nije privlačna iako mi je estetski oku jako ugodna. S druge strane npr Shailene Woodley mi nije zgodna kao Emily pa mi je nevjerojatno privlačna.

Znam da je glup primjer jer su to glumice, ali da objasnim poantu. Tako da je to nešto najnormalnije.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:39   #17
Ili vidim da gore netko ima Margot Robbie na slici, prekrasna žena, ali iz nekog razloga mi je odbojna. Sasvim normalna stvar.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:06   #18
Ne kuzim koji je problem ovdje, osim sto radis problem gdje ga uopce nema, dakle ti si sam sebi zapravo kriv sto imas problem gdje ga zapravo uopce nema.

Znaci problem nije problem, problem je tvoj stav u svezi problema kojeg nema.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:10   #19
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Ili vidim da gore netko ima Margot Robbie na slici, prekrasna žena, ali iz nekog razloga mi je odbojna. Sasvim normalna stvar.
da joj vidis guzicu promijenio bi misljenje
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:14   #20
Briješ. Te cure ti nisu zgodne, samo misliš da bi ti trebale biti zgodne jer su nekom tvom frendu zgodne. Imaj svoj stav i nemoj biti povodljiv.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger