Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 16:16   #41
to što je netko fizički zgodan/zgodna, ne znači ništa kada mu je karakter totalno odbojan.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:24   #42
Privlačnost je puno više od izgleda.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 01:22   #43
Loui je uhvatio bit. Kad se curi ne svidi decko i ona primjeti da se ona njemu svidja tad moze postati odbojna stavom, cak i na podsvjesnom nivou. Odbojne su mu te top ribe jer nema sanse kod njih. I mogu svima biti privlacne jer to i jesu ali on nece jebat.
Kad te nadju nekog ko im se svidja bice i top i umiljate.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:16   #44
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?

Zato što su umjetne, a na takve se kurac ne diže.

Međutim, ako vidiš curu s kojom bi na krevetu mogao pojesti pizzu i još da je u bijelim soknama nakon toga naguziš, to je već sexy.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:23   #45
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Loui je uhvatio bit. Kad se curi ne svidi decko i ona primjeti da se ona njemu svidja tad moze postati odbojna stavom, cak i na podsvjesnom nivou. Odbojne su mu te top ribe jer nema sanse kod njih. I mogu svima biti privlacne jer to i jesu ali on nece jebat.
Kad te nadju nekog ko im se svidja bice i top i umiljate.
Klasična ženska retorika - ako ima pimpek svaka mu mora biti dobra, a ako nije onda je vjerojatno problem u njemu, odnosno njegovim manjkavostima, predmnijevano manjku muževnosti, seksipila, itd.

Osobno, kada vidim napirlitanu babu sa tonom šminke i štiklama odmah mogu pretpostaviti što su joj životni prioriteti, a to je, izgledati lijepo. Takve su u krevetu nemaštovite i statične, u razgovoru dosadne i plitke, a na duge staze neisplative.

Da se razumijemo, za isprazniti jaja dobro će doći svaka, ali ako želiš stalnu partnericu najbolje je tražiti curu u trenirci bez kompleksa koja se trpa u sve moguće rupe i stišće ti prišteve na leđima.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 03:22   #46
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Loui je uhvatio bit. Kad se curi ne svidi decko i ona primjeti da se ona njemu svidja tad moze postati odbojna stavom, cak i na podsvjesnom nivou. Odbojne su mu te top ribe jer nema sanse kod njih. I mogu svima biti privlacne jer to i jesu ali on nece jebat.
Kad te nadju nekog ko im se svidja bice i top i umiljate.
Totalno se slazem.

Najbolje od svega je da bi im se i on mozebitno mogao svidjat, da ih nije u startu strpao ne neki kos top modela tzv. devetki i desetki di on kao nema sanse pa ce ic na te prosjecne jer je sam sebe uvjerio da mu se one vise svidjaju od top modela zbog ne znam nekih karakternih osobina, a ove prve nije ni stigao upoznat niti zna njihove karakterne osobina, vec samo zakljucuje da ne valjaju jer su kucke, plitke ili sta god pravda njegove postupke u tom trenutku... Debilana

Ja kad sam spoznao cinjenicno stanje oko toga i promijenio percepciju odjednom idem sa top pickama di bi vec iso i sa ovim prosjecnim koje bi ranije pikirao.. Plus onda te prosjecne kad te vide sa top ribama te jos vise ganjaju i onda samo biras... Udjes u tu uptrend kolotecinu, zajases je i uzivas u voznji.

@Knosos

Volim i ja tebe dole. Jer se bez takvih kao ti ne bi imao po kome popet gore u carstvo nemastovitih, staticnih, dosadnih, plitkih i neisplativih koje se niposto ne trpaju u sve rupe. (i nemoj preispitivat to svoje misljenje nikad.. hvala)
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 09:42   #47
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Totalno se slazem.

Najbolje od svega je da bi im se i on mozebitno mogao svidjat, da ih nije u startu strpao ne neki kos top modela tzv. devetki i desetki di on kao nema sanse pa ce ic na te prosjecne jer je sam sebe uvjerio da mu se one vise svidjaju od top modela zbog ne znam nekih karakternih osobina, a ove prve nije ni stigao upoznat niti zna njihove karakterne osobina, vec samo zakljucuje da ne valjaju jer su kucke, plitke ili sta god pravda njegove postupke u tom trenutku... Debilana

Ja kad sam spoznao cinjenicno stanje oko toga i promijenio percepciju odjednom idem sa top pickama di bi vec iso i sa ovim prosjecnim koje bi ranije pikirao.. Plus onda te prosjecne kad te vide sa top ribama te jos vise ganjaju i onda samo biras... Udjes u tu uptrend kolotecinu, zajases je i uzivas u voznji.

@Knosos

Volim i ja tebe dole. Jer se bez takvih kao ti ne bi imao po kome popet gore u carstvo nemastovitih, staticnih, dosadnih, plitkih i neisplativih koje se niposto ne trpaju u sve rupe. (i nemoj preispitivat to svoje misljenje nikad.. hvala)

Nema nista odvratnije od muškarca koji povlađuje ženama za malo pičke.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 09:46   #48
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Totalno se slazem.

Najbolje od svega je da bi im se i on mozebitno mogao svidjat, da ih nije u startu strpao ne neki kos top modela tzv. devetki i desetki di on kao nema sanse pa ce ic na te prosjecne jer je sam sebe uvjerio da mu se one vise svidjaju od top modela zbog ne znam nekih karakternih osobina, a ove prve nije ni stigao upoznat niti zna njihove karakterne osobina, vec samo zakljucuje da ne valjaju jer su kucke, plitke ili sta god pravda njegove postupke u tom trenutku... Debilana

Ja kad sam spoznao cinjenicno stanje oko toga i promijenio percepciju odjednom idem sa top pickama di bi vec iso i sa ovim prosjecnim koje bi ranije pikirao.. Plus onda te prosjecne kad te vide sa top ribama te jos vise ganjaju i onda samo biras... Udjes u tu uptrend kolotecinu, zajases je i uzivas u voznji.

@Knosos

Volim i ja tebe dole. Jer se bez takvih kao ti ne bi imao po kome popet gore u carstvo nemastovitih, staticnih, dosadnih, plitkih i neisplativih koje se niposto ne trpaju u sve rupe. (i nemoj preispitivat to svoje misljenje nikad.. hvala)
Bez brige same su se tamo strpale puno prije nego ih je on tamo ugurao.

Samo u svojim snovima i fantazijama.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 01:25   #49
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ja kad sam spoznao cinjenicno stanje oko toga i promijenio percepciju odjednom idem sa top pickama di bi vec iso i sa ovim prosjecnim koje bi ranije pikirao.. Plus onda te prosjecne kad te vide sa top ribama te jos vise ganjaju i onda samo biras... Udjes u tu uptrend kolotecinu, zajases je i uzivas u voznji.
otkrij nam tajnu
može i na pm
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 00:29   #50
Quote:
ny qezo kaže: Pogledaj post
Imaš motor?

A nabavišs' motor, to ti vraća samopouzdanje, znaš to, to ti je nekako onaki ponos, znaš ono, jašeš neku yamahu od hiljadu kubika...
to je opasno za mene
držim se bicikla
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:46   #51
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?

Markec, jednom ćeš sarzijeti i shvatit da ljepota ne leži u fizičkom izgledu nego u duhu. Da vrijede samo one djevojke koje umiju da slušaju i pri tome razumjevaju teška i duboka otvaranja duše. Da je seksipilna ne ona sa dugim nogama i velikim grudima, no ona koja se smije iz srca i ispunjava time prostor i plijeni pažnju.
Vidjet ćeš...
na dobrom si putu, jer vidim da si bacio oko na ovu koja te nasmijava...to je odličan znak da si na dobrom putu..
__________________
Htjela bih negdje da odem, sve da zaboravim...
fitosanitarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:06   #52
Quote:
fitosanitarija kaže: Pogledaj post
Markec, jednom ćeš sarzijeti i shvatit da ljepota ne leži u fizičkom izgledu nego u duhu. Da vrijede samo one djevojke koje umiju da slušaju i pri tome razumjevaju teška i duboka otvaranja duše. Da je seksipilna ne ona sa dugim nogama i velikim grudima, no ona koja se smije iz srca i ispunjava time prostor i plijeni pažnju.
Vidjet ćeš...
na dobrom si putu, jer vidim da si bacio oko na ovu koja te nasmijava...to je odličan znak da si na dobrom putu..
Samo je problem u tome, što mi se ne diže kita na nekog tko mi je privlačan kao osoba, ali nije i fizički. Zvuči debilno i bezobrazno, al to je istina, mora biti i fizičke privlačnosti da bi veza uspjela.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger