Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 18:20   #81
nek nek
cucica znam da si negdi tam citiram:di zene vladaju il tak nekak ce me memorija ne vara (nikad ) - sve ti je to relativno no nekak mi se cini da svi putevi na kraju dovedu do ZG (mene vode sim pa tam i sad sam sim )- moras biti u toku nikad ne znas
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 14:37   #82
prosvrljala sam ovim topicom al nisam nasla pa zato pitam: moze li netko preporuciti neku dobru knjigu o ashtanga yogi?
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 15:57   #83
ne bash...ima knjiga dosta, al knjige nemaju smisla ak ne ucis to od ucitelja..jedna vura prakticiranja kod ucitelja koji je knjigu napisal je vishe vredna od cele knjige
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:05   #84
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
prosvrljala sam ovim topicom al nisam nasla pa zato pitam: moze li netko preporuciti neku dobru knjigu o ashtanga yogi?
mislim da sam negdje ranije navela...
imaš davida swensona i njegovu ashtanga yogu. to je ok knjiga, koja sadrži i "short forms" - vježbe kad na raspolaganju imaš manje vremena.
ja sam učila po johnu scottu (isto "ashtanga yoga") jerbo mi je tada jedino ta knjiga bila dostupna i uglavnom i dalje radim s njom kada moram obnoviti znanje (tj.nakon pauze ) i sl.
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:07   #85
zatim, možeš si skinuti sa neta (ako te ne muči pitanje karme i vlastite sarme ) njihove snimke.
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:09   #86
također priznajem da, iako imam knjigu yoga mala od pattabhi joisa, pojma nemam kaj se radi u njoj jer ne stignem čitat.
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 20:11   #87
eh da, mislim da je za ashtangu dobro pročitati knjigu "moola bandha" (c. buddhananda) koju imaš prevedenu i na naški (ekavica doduše).
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:29   #88
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
nek nek
cucica znam da si negdi tam citiram:di zene vladaju il tak nekak ce me memorija ne vara (nikad ) - sve ti je to relativno no nekak mi se cini da svi putevi na kraju dovedu do ZG (mene vode sim pa tam i sad sam sim )- moras biti u toku nikad ne znas
Hehe..
Nego, kad smo vec kod Zagreb grada.. de mi reci, jel' moguce svratiti onako na popreko na sat yoge ( i baciti oko na instruktura ) ak' se nadjem u blizini ili se mora biti uclanjen da bi imala pristup..??
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:38   #89
Quote:
_creative_ kaže: Pogledaj post
mislim da sam negdje ranije navela...
imaš davida swensona i njegovu ashtanga yogu. to je ok knjiga, koja sadrži i "short forms" - vježbe kad na raspolaganju imaš manje vremena.
ja sam učila po johnu scottu (isto "ashtanga yoga") jerbo mi je tada jedino ta knjiga bila dostupna i uglavnom i dalje radim s njom kada moram obnoviti znanje (tj.nakon pauze ) i sl.
je, swensonova knjiga, al to je dozlaboga dosadno, on na nekim stijenama, pa on na plazhi..itd.
rajshi idi trenirati s njim.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 07:40   #90
Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Hehe..
Nego, kad smo vec kod Zagreb grada.. de mi reci, jel' moguce svratiti onako na popreko na sat yoge ( i baciti oko na instruktura ) ak' se nadjem u blizini ili se mora biti uclanjen da bi imala pristup..??
ma svugde kolko ja znam sam ja nikam ne idem jer mi se na kraju dana nis bas tak ne dopada Lastane jel problem u meni
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 07:41   #91
kreativka kam sad hodas? K Ireni opet ili...?
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 12:29   #92
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
ma svugde kolko ja znam sam ja nikam ne idem jer mi se na kraju dana nis bas tak ne dopada Lastane jel problem u meni
Budes isla sa mnom..



Poslije mozemo i na kremsnite..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 12:46   #93
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
kreativka kam sad hodas? K Ireni opet ili...?
bok, bani!

nigdje, doma opet.
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 12:51   #94
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
je, swensonova knjiga, al to je dozlaboga dosadno, on na nekim stijenama, pa on na plazhi..itd.
rajshi idi trenirati s njim.
ne znam na koju knjigu misliš. ova koju ja imam ima swensona na nekom kamenu samo na naslovnici i jedna unutra. ostalo su isključivo slike asana i to u crno-bijele. ali da, recimo da sam krenula s njim, ne bih u stvari znala kako početi.
no često koristim njegove short forms, jerbo sam lijena i gotovan.

također, u swensonovoj knjizi su ponuđene mogućnosti izvedbe asana u raznim "stupnjevima" tj. onoliko koliko pojedinac može. (obzirom da nisam profić, ispričavam se ako je ovo nerazumljivo. )
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:32   #95
Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Budes isla sa mnom..



Poslije mozemo i na kremsnite..

of course

moze i na kesten pire il kolace od kestena (upravo mi sjelo u zeludac 250g)
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:33   #96
Quote:
_creative_ kaže: Pogledaj post
bok, bani!

nigdje, doma opet.

o vredni moj crvic
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:46   #97
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
of course

moze i na kesten pire il kolace od kestena (upravo mi sjelo u zeludac 250g)




Pa nije ni čudo što imaš poveću guzu, kad rješavaš kolače u tim količinama...

Kolačići se papaju po malo...
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 17:52   #98
kresice sine a gdje si ti vidio da ja kazem da imam veliku guzu
ovo je kesten pire i to ak nije u par stotina grama ni nis
ja sam ti ektomorf kresek pa morem (sam dobro rekla? )
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 18:03   #99
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
kresice sine a gdje si ti vidio da ja kazem da imam veliku guzu
ovo je kesten pire i to ak nije u par stotina grama ni nis
ja sam ti ektomorf kresek pa morem (sam dobro rekla? )
Ma ja to zaključujem malo na prečac...

A i znaš da je udobroj namjeri pisano, tako da...

Ektomorfi mogu malo više brljati sa prehranom, a da im se odmah ne pozna toliko na figuri... to je točno
No i to je promjenjivo (mislim na tjelesni tip).

Dosadno mi na poslu, pa malo pišem bedastoće po forumu, no kako je ovo ozbiljan topic, nebum više.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:09   #100
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
o vredni moj crvic
joj, bani...baš si draga!
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.